Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

czyli widzicie ze kolejny dowod na istnienie blokady psychicznej:) wiecie jak mnie ucieszył ta wiadomoscia..??? taka szczesliwa byłam .... dał mi nadzieje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) ale naprawde facet podtrzymał mnie na duchu... swierdziłam ze postaram nie myslec juz o tym ....moze to napraawde działa;) co bedzie to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Hej dziewczynki! Asia!!!! Ale co Ty tak piszesz, ze bezplodna, co te wyniki Ci powiedzialy, ja tam nie wierzę, że jakieś wyniki mogą powiedzieć, że jakaś kobieta jest bezpłodna i już. Tzn, że co? Nie masz wogole jajnikow czy co? No jesteś chora i hormony nie dzialaja jak trzeba i moze w tej chwili jestes bezpłodna ale to nie znaczy, że już nie ma żadnej nadziei przecież. Jestem tego pewna, że można to normalnie leczyć. Powiedz jakie wyniki Ci wyszły to byśmy mogły jakoś lepiej Cię pocieszyć bo tak to ciezko cokolwiek mowic. Ale jestem pewna, ze sprawa nie jest taka beznadziejna jak to przedstawiasz. Wyobrażam sobie, że jesteś bardzo smutna. Ale nie poddawaj się rozpaczy. I koniecznie idz do innego lekarza tak jak mowi tiko!!! A Bobolka jak ta Twoja @ wygląda? Taka normalna czy slabsza? Jestem ciekawa jak to jest czy mialas owulke czy to taki cykl bezowulacyjny? Monikkk jedziesz do tej Anglii czy nie bo ja już nie wiemco zadecydowałaś:) Podejmij decyzje ze jedziesz to moze los Ci splata figla i nie bedziesz mogla bo akurat sie okaze ze jestes w ciazy:D ja zawsze sobie takie rozne rzeczy zakladam:) aga! Naprawde jakas dziewczyna jest w ciazy i ma 36,5???? Czy to jest wogole mozliwe???? Ja wlasnie ostatnio gdzies sie natknelam na takie cos, ze moze byc owulacja bez skoku temperatury ale ja nie wiem czy to prawda bo az mi sie wierzyc nie chce. Słuchajcie ja znowu plamię:( tak się tym zmartwiłam, że całą sobotę miałam zepsutą i tylko płakałam, że coś ze mną jest nie tak:( niby plamienie to nic takiego strasznego ale ja to już sobie nie wiadomo co wyobrażam. Poczekam jeszcze do konca tego cyklu i zobacze co przyniesie, jak przyjdzie @ to poczekam kolejny cykl na owulacje a jak wogle nie przyjdzie to pojde do gina. Ale ogolnie jest mi bardzo przykro bo mysle sobie, ze juz nigdy nie bede miala normalnych cykli i zaczynam sie zastanawiac czy przed braniem tabletekmialam owulacje. Nigdy sie nad tym nie zastanawialam bo nie mialam potrzeby ale tak sie zaczyam bac ze moze ze mna jest wogole cos nie tak. I tak z jednej strony od razu bym poszla na to wywolywanie owulacji ale z drugiej strony chce zeby moj organizm zaczal sam dzialac w koncu a tak boje sie ze jak bede wywolywac to wogle nic z tego nie wyjdzie bo tak na sile to sie nie uda. Bo jakos tak sobie mysle, ze jak czlowiek cos sie stara pod prad zrobic to nie wychodzi i ze moze musze poczekac. A z drugiej strony co jakis czas ogarnia mnie panika, ze moze cos mija bezpowrotnie i ja powinnam dzialac, cos robic i ze cos sie zepsuje jak nie bede sie leczyc juz teraz. Mama mi doradza cierpliwosc a co Wy myslicie dziewczyny? Myslicie, ze po odstawieniu tabletek moga byc takie cyrki i ze to sie samo ureguluje czy isc do gina? Ja co chwile mam inne zdanie na ten temat i zyje w ciaglym stresie bo z jednej storny mysle ciagle o owulacji i jeszcze dodatkowo chyba bede zmieniala prace i moze to wszystko jeszcze gorzej mi wszsytko zaburza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
teraz widze, ze to motyle maly pisala o dziewczynie co w ciazy miala taka niska temperature a nie aga wiec przepraszam za pomylke Motylku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jade ale na wakacje tylko bo rozmawiałam z mezem wczoraj i doszlismy do wniosku ze jak nie wytrzymam bez niego :) tak sie poryczałam az wstyd !!!!:) ale on to bardzo dobrze zrozumiał powiedziała ze nie chce wcale zebym wyjezdzała :) i tak zrobimy no niestety bedziemy musieli zacisnac pasa ! ale wazne ze bedziemy razem . Amerrrka a co z toba sie dzieje jej .... ta wredna @ nie wiadomo o co jej chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
ja też bym nie wytrzymała bez męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. tak to jest niby na nich nazekamy ale co do czego to nie mozemy bez nich zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
amerrrka-czytałam naprawde gdzieś na forum, dziewczyna się wypowiadała, że praktycznie od poczatku od kiedy wie, ze jest w ciąży to ma taką temp. Nawet pisała ze juz jest po pierwszej wizycie u lekarza, i on jej nie dal nic zadnych leków zeby np zwiekszyć temp. W sumie jak jest już w ciązy i wszystko ok to widocznie jej organizm tak reaguje:) Ja tez nie mam wysokiej temp, no i wlasnie pocieszam sie ta dziewczyna. A ona chyba zaszła w 1 lub 2 cyklu, juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Mówię Wam jak zaczniemy spadać w w tabelce, to jedna za drugą ciurkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna :) ale marne szanse bo jest wiele dziewczyn do tej pracy !! jej ... juz bym mogła pujsc bo w domu mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka u mnie to dopiero początek @ więc ciężko przewidzieć jak będzie wyglądała. Na razie to lekkie krwawienie. Jak się skończy to wtedy Ci opiszę jaka była;) Wspominałaś że jesteś ciekawa czy miałam owulacje czy nie. Powiedz mi po czym można to rozpoznać ( bez mierzenia temp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia! Będzie dobrze:):) Zawsze jest wielu chętnych na jedno miejsce pracy :) Musisz w siebie wierzyć!!! Będę trzymała za ciebie kciuki!!!:) O jaką pracę się starasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika Aga-Agnieszka Amerkat- Kasia Kto chce to niech sie jeszcze dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie wyszłam na chwile na balkon jest u mnie strasznie ciepło !!!:):) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczyny:) Hmm.. ja dziś zrobiła test ciąz. i wyszedł negatyw, hi hi hi no ale to dopiero jest w sumie przełom 5/6 dzien po ewent zapłodnieniu. Także tylko testowałam ich sprawność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mierzyłam tem. nadal 37,2 ale juz piersi cora mniej bola :( a to moze oznaczac @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku za wcześnie na test. Monik już niedługo się okaże czy się udało... Tępkę mierzysz zaraz po przebudzeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te czekanie to jest najgorsza rzecz !!! ale szczeze to jestem przygotowana na @!!!! nie chcem robic testu bo boje sie ze bedzie negatywny !!! i znowu bedzie płacz!!! :( dzis jest moj 29dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Wiem, ze na test duzo za wcześnie ale tak mnie jakoś kusiło:) Dzis wyjezdzam do M, więc wracam pod koniec tygodnia dopiero, wiec mysle zrobie moze cos pokaze, hi hi. Monikkk a kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk- kurcze ja ci daje duze szanse bo masz wysoka tempke..... baadz dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ale nie chcem sie nakrecac !!! :) bo wiecie jak to jest juz w tamtym cyklu myslałam a tu nic zonk !!!! :( wiec nie wiem czy teraz sie udałao tak jak pisłam test zrobiłam w 26dc moze za wczesnie bo była jedna kreska a po za tym 24dc. rano jak wstałam to było mi nie dobrze !! i pieras mnie bola juz dzis mniej :( wiec pewnie nic z tego wiecie znam swój organizm :( pewnie @ wredna sie spózni !!! a ostatrcznie powinnam dostac jutro !!! i pewnie tak bedzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×