Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość becia86
czesc wszystkim :) wiecie jak tak czytalam to mi sie przypomnialo ze raz slyszalam ze kobieta jak nie mogla dlugo zajsc w ciaze a niby wszystko bylo ok jakas madra lekarka doradzila by po stosunku podlozyc pod pupe poduszke by plemniczki nie mialy mozliwosci wyplyniecia i wiecie co odrazu sie im udalo zajsc z ta ciaze :) sprobowac mozecie ! :) trzymam kciukiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 27
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........7........12.05......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............11.............2.. ............20 grudzień Witajcie !!!! kobietki co tam u was ,ale pisałyscie ja wracam włąsnie z badan mialam nielada bieganie by dowiedziec sie co sie ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 NATASZA.......27...........7........12.05......Wielkopol skie..........0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............11.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwooliłam sobie ciebie zmienic i dopisałam cie do maja;) oj długo cie nie było;) i co doweidziałas sie??? to opisuj nam co u ciebie słychac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aga - rozumiem cie doskonale, ja też wtedy byłam taka zła, że też się poryczałam. Stwierdziłam, że on mimo że mnie namawiał wczesniej na drugie dziecko chyba jednak tak na prawde nie chce. No ale na drugi dzień przeprosił mnie i powiedział,że poprostu miał zły dzień, był zmęczony po pracy i nie miał na nic siły i dlatego tak sie zachował. Może twoj też miał zły dzień. Trzeba brać poprawke,ze to inny gatunek ludzi którego trudno czasem zrozumieć ;) Co do brzucha - to rzeczywiście troche dziwny taki ból w połowie cyklu. Bobolka - tak wiem ,że pierszeństwo mają dzieci którego oboje rodzice pracują, no i ja też wpisałam,że pracuje i że mam swoją firmę ;) Ta Pani która miała mi pomóc to załatwić to tak mi własnie poradziła,ze oni tego i tak nie sprawdzają. No ale w sumie rodzicom których rzeczywiście oboje rodzice pracują takie miejce w przedszkolu jest bardziej potrzebne więc nie mam pretensji - tak widocznie miało być. Motylku - skoro owulka była dopiero ok 15 maja to teścior wyjdzie ci pod sam koniec maja, więc szansa jet nadal. Ja wiesiołek brałam 2 x3 tabletki. Natasza pisz co z tymi badaniami ? Wiecie w czwarek miałam mały remont w łazience tzn. wymianę junkersa i po tym jak to wszystko posprzątałam, to zaczął mnie brzuch boleć :O i wczoraj cały dzień leżałam, zreszta cały weekend planuję polegiwać bo jeszcze czuję że mnie troche boli. Poprostu się przeciążyłam i mam za swoje. No nic ide dalej wypoczywać a wam życzę udanego weekendu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 27
A ja po szukaniu dobrego gina zakonczyło sie chyba sukcesem znaczy!! powiedział konkretnie oco biega badania zlecił bo jego niepokoiło to ,że nie mam sluzu , nie dochodziło do zapłodnienia itp. I dowiedziłam sie ,że mój pecherz nie rósł na tyle by pekł i ,że moje jajniki nie tak wytwazaja LH i mam blokade psychiczna poprostu zaduzo otym myśle ,ale to mówił ,że pól biedy ale te jajniki i ten pecherz to masakra. Zapisał mi clostilbegyt kazał brac wiesiołka. czuje sie naprawde bosko tak mnie podniusł na duchu powiedział ,że napewno nie długo zajdę w ciaże!! . Moja bratowa jest 3 raz w ciązy trafiło im sie i mówiła mi ,że niechcieli tego dziecka !! ale jak już jest to mówi ,że jakos muszą sobie poradzić . Ja tak duzo bym dała by być w ciazy to już 3 lata jak myslimy o dziecku i cisza ........... smutno mi ,ale mam taka nadzieje ,że sie uda!! , a boję sie ,że to wszystko prysnie i co pózniej???? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) natasza :) fajnie wiesz na czym stoisz:) Tiko uwazaj na siebie :) bo masz małe malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chataga
Cześć, staramy sie z mężem już ponad rok i nic. Normalnie mam cykl 30 dniowy, a ostatnie 3 cykle coraz krótsze - 29, 27 idziś 26 dni. Przy czym owulację miałąm napewno jakięś 10 dni temu - to czemu dziś mam krwawienie??? Nie za wcześnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) badzai czy w czasie owulacji były staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiko normalnie wzieła bym Cię na kolano.... :( Po co ty się tak forsujesz???? Bałagan nie zając nie ucieknie... TRZEBA BYŁO ROZŁOŻYĆ SOBIE SPRZĄTANIE NA RATY. Musisz teraz bardzo uważać!!! I koniec z ciężkimi pracami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki to było pytanie do Ciebie chataga !!!! czy w czasie owulacji były staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chataga
Były, były ;-))) A jakże!!! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaga2426
cześć dziewczynki :) tiko wczoraj mój mąż też sie zrehabilitował tylko nie wiem czy nie za późno ;( okaże się za już niedługo, dzisiaj rano zmierzyłam sobie temperaturkę jednym termometrem tym prawidłowym :) i miałam 36,9 czyli rośnie :) a ty tiko uważaj na siebie i nie przemęczaj się, wiem coś o tym ja też w ciąży szorowałam podłogi po malowaniu a na drugi dzień plama krwi na wkładce,na szczęście nic sie nie stało, ale niestety w ciąży trzeba wyluzować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam to wiedzieć bo mam dwie hipotezy... Albo coś nie tak z hormonami (faza luteinowa) albo ciąża biochemiczna. Tu jest cytat :Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem tym posługujemy się w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwia rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG. W przypadku ciazy biochemicznej dochodzi do zaplodnienia, ale zarodek nie zagniezdza sie w macicy ani poza nia. Najczesciej taka ciaza konczy sie przed terminem @ lub z kilkudniowym opoznieniem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chataga
Dzięki, bobolka. Tak, też myslałam, ale wolałam się upewnić. Cóż moja gin zleciłą mi badania hormonalne w 7 i 21 dnu cyklu plus usg wewnpochwowe w14 (zeby pęchcerzyk zobaczyć czy rośnie) i potem po owu, jesli sie okaże ze w ogóle był. Ale tak sie składa, ze teraz urlopy, szkolenia wyjazdowe obowiązkowe, wiec badaniem dopiero bede się mogła zająć w sierpniu;-((( Ale łudzę się ze może przez ten czas się coś zakoci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chataga nie martw się na zapas. Ja na twoim miejscu poszla bym do ginka i porozmawiała na temat skracających się cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chataga
Pewnie pójde, jak ona z urlopu wróci. Tak sobie myślę, ze w oststnim miesiącu miałam takie przezycia, ze sama sie dziwię, ze mnie na psychiatryku nie zamknęli :-). Moze z tym cyklem to też z tego powodu. No, ale masz rację, bobolka, nie maco - trzeba do lekarza i tyle, a póki co się nie zamartwiam i próbuję dalej - w sumie nie będę marnowała czasu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie macie pojęcia jaka jestem ciekawa, której się w końcu uda i zjedzie niżej do tiko!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz stres też swoje robi!!! Dlatego jak już wspominałam wcześniej nie ma co martwić na zapas tylko działać:):):)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aga jesteś druga w kolejce z czerwca:):) Może to właśnie ty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię owulacja mi przeleciała, przez mojego męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim nie Mamusiom z okazji zblizajacego sie dnia Matki zycze by w przyszły m roku już mogły obchodzić to swieto:) sobie też tego życzę. pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ŁEB GO!!!!!!!!!!!!!!!!;) Ja też swojego obwiniam o poprzedni cykl bo jak chciałam 4 dznia to mu się już nie chciało:( Do tej pory mu to wypominam:):) że gdyby nie jego lenistwo to może szanse były by większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak oni mają ochotę to musimy być zawsze gotowe!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... to jak były dzień przed to szanse są:):):):) I to duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×