Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

zrobiło sie smutno na naszej stronce :( ale to jest piekne moim zdaniem :) daje chec do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj już nie wytrzymałam i zrobiłam sobie test ciążowy, wyszedł negatywny. Zdaję sobie sprawę z tego, że to za wcześnie, ale siła wyższa. Od dwóch dni bardzo bolą mnie piersi, poza tym lekkie bóle kręgosłupa i czasami kucie w podbrzuszu. Okres mam dostać gdzieś około 27 maja i zastanawiam się czy to dolegliwości przed czy może dzieje się coś innego. Zaczynam już wariować. Mam już synka 3 letniego i z pierwsza ciaza tak nie szalałam jak teraz. Przed tem też staraliśmy się o dziecko, ale nie robiłam testów wcześniej po prostu czekałam. A teraz wariacja dosłownie. Chyba za bardzo chcę tego dziecka i mi odwala po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik a ja wiem że moge zajsc w ciąze i ja stracic wierz mi to jest gorsze bo ty starasz sie odziecko i myslisz że wszystko bedzie super a ja staram sie o dziecko z wielkim lękiem i niepewnoscią w srodku. Bo każdego miesiąca zanim dostane @ i brzuch mnie boli boje sie że może sie udało a ten ból brzucha wzbudza we mnie taki strach ze co chwile biegam do toalety z obawa ze zobacze krew i bedzie znowu po wszystkim.... Ja mocno wierze że ty, razem bedzie dobrze, że przecież dobrze sie przygotowałam ale gdzies w środku jednak jest ta niepewnosc a co jak sie nie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka rozumiem :) nie martw sie :0 moja kolezanka tez straciła dziecko a potem jak zaszła w druga ciaze to były blizniaki :) sa piekne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
Witajcie mam takie pytanko byłam dzisiaj u gina i powiedział mi ,że mój pecherz ma 0,9 ile powinien miec prawidłowo zapisał mi closilbegyt na co on jest jak działa , czy któraś z was go brała piszcie co wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Moniczka! Nie martw się! Ja myślę, że uu Ciebie to jest po prostu psychiczna blokada i tyle. Ciagle piszesz, ze z Toba jest cos nie tak i ze nie mozesz dac dziecka Twojemu mezowi a to przeciez tak nie jest. Z tego co pamietam u Ciebie teoretycznie tez jest wszystko ok tak? Cykle masz regularne, owulacja jest faza lutealna jest normalnej dlugosci wiec tak jak i u Twojego meza tak i u Ciebie jest wszystko dobrze. Po prostu Wam obydwojgu sie nie udaje. Ale nie obwiniaj siebie bo to bez sensu i nie prawda. Jeszcze wszystko sie uda jestem tego pewna:) A poza tym przeciez wrozka Ci tak wywrozyla:) Wiec sienie przejmuj jedz na wakacje i odpocznij od tego:) Bobolka mysle ze owulaci bez temperatury nie da sie wykryc, tzn nie da sie powiedziec czy byla czy nie. Mozna tylko wnioskowac po nasileniu okresu podobno ale mysle ze to tez nie zawsze sie sprawdza. Jezeli mialas temperature wyzsza to pewnie owulka byla. Tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Amerrka:) tak u nas wszystko oki wyniki wszystkie tez dobre :0 wiec moze faktycznie blokada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam poprawic tab ??? w tym cylku moze sie nie udac bo wiecie bede w dni płodne u siostry wiec jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- no ppewnie ze popraw Przeciez szanse masz duze 12dn a plemniczki zyja 2 doby czy nawet trzy wiec moze sie udac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiece juz ze byłam u gina i przepisal mi duphaston od 14 dnia cyklu do 25 dn. mam cykle 28 29 dniowe. moje pytanie to: czy ten lak moze wpłynac na owulke jak na przykład spozniła by mi sie ...?? jak zaczne brac lek od 14 dnia a owulke bede miała 15 cz 16 dnia to stanie sie cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jolita nic się nie stanie, ja też biorę ten lek od 16 dc, a owulacja przy moich cyklach 30, 31 dniowych też mi wypada 16, 17 dc, a więc wtedy już biorę Duphaston i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz bo zaczełam sie martwic bo weszłam na inne fora i tam pisalo ze ten lek moze wplywac na owulacje-jej brak no i sie przestraszyłam..... inne dziewczyny zas wypowiadały sie ze nie działa na owulke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że gdyby miały wpływać na brak owulacji to by było trochę bez sensu, bo przecież po to się je bierze żeby zarodek się zagnieździł a żeby się zagnieździł to potrzebna jest owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak wydaje....... wyczytałam tez ze nie powinno sie przerywac jego stosowania czyli po 25 dniach nie mozna przerwac bo po 2 dniach @ p[rzychodzi po nimno ale to dla mnie tez jest bez sensu..... chyba lekarze wiecej wiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę od 16 dc przez 10 dni i potem koniec, czekam na okres lub brak :) jak na razie to był tylko okres! :) i w następnym cyklu dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam julita ja go tez brałam od 16-25 dc. on jest na podtrzymanie ciazy :0 a jak jego odstawisz po25dc to nic nie bedzie bo albo dostaniesz @ ! albo nie wtedy gin. co przepisze pwenie jeszcze te tab. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, troszke rzadziej tu zagladam bo staram sie nie myslec ze sie staram ;) Tzn tak mi sie wydaje ze moze dlatego czasem sa jakies blokady ze jak sie za duzo mysli to potem cos nie gra..zauwazylyscie tak? Ostatnio mam zreszta duzo pracy no i zblizajace sie wesele na glowie i nawet sie z tego ciesze, poki to moj pierwszy miesiac robienia dzidziusia to nie mam powodow do zmartwien. Mam dzis 8 dzien cyklu.. Pozdrawiam i prosze mi sie usmiechnac i byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, nie mogę w tym miesiącu liczyć na testy owulacyjne, miałam tylko 4 a za wcześnie zaczęłam je robić i teraz została mi tylko temperatura, dziś boli mnie jajnik a temperatura rano to 36,7, czy po owulacji temperatura powinna być powyżej 37 czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie musi byc 37 Kazda kobieta ma inaczej ja prtzed owulka mam 36,2 36,3 a po owulce mam 36,6 36,7 i potem albo mi wzrasta do 37 albo utrzymuje sie na 36,8 36,9 to zalezy tez od cyklu;) a wczesniej jaka miałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem bo nigdy nie mierzyłam, zawsze robiłam tylko testy, ale czuje że chyba dzisiaj będzie owulacja, musze działać, chociaż działam już od kilku dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nasz topik jest pechowy na innych dziewczyny częściej zachodzą! cholewka to niesprawiedliwe!!!! :) ciekawe która przerwie tę złą passę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy dac rade:) jak czujesz ze bedzie to dzialaj najlepiej co dziennie Ja tez tak robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzył mnie rano mąż, bo wołam go do sypialni że musimy zadziałać a on mi na to że chyba zwariowałam, mały już nie śpi a tu o seksie, ale nie ujdzie mu to jak wróce z pracy to nie będzie żadnych wymówek ! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie testy o. nie dzialaja to znaczy dzialaja bo zawsze pozytywne mi wychodziły zastanawiam sie czy teraz z nich korzystac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie testy pokazują zawsze owulację,mam 2 kreseczki idealne, ale to dziwna sprawa że zawsze masz pozytywne, może jakieś hormony grają tu rolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ginka tez sie zdziwiła i przepisala mi dupshaston czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az do konca cyklu mialam pozytywny dopiero dwa dni przed @ miałam negatywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden dzien mialam wyrazniejsza kreske i ten dzien uznalam za zblizajaca sie owulke ....no ale nie udało siue;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aga - co do temp. to po owulce zwykle jest o kilka kresek wyższa niż przed więc wszystko zależy od tego jaką miałaś tempke na początku cyklu. Niekoniecznie po owulce musi byc w okolicach 37 niektórzy po owulce mają 36, 7 i tez jest dobrze. Wczoraj debrałam wyniki krwi i moczu, wydają się OK no ale dopiero ginek to stwierdzi na wizycie. Jeszcze wyniki toxo ale dopiero za tydzień mam do odbioru. U mamy ma dwa koty więc denerwuje się o te wyniki no ale mam nadzieje,że są w porządku. Byłam zła wczoraj bo okazało się córcia nie dostała się do przedszkola a tak mi zależało aby poszła i miała większy kontakt z innymi dziećmi. Zresztą ona też jest bardzo chętna i ciągnie do dzieci strasznie. No ale co zrobić - pani w przedszkolu powiedziała,że na nawet odwołanie nic nie da bo poprostu więcej miejsc nie ma. Niby jedna przedszkolanka jest dobrą znajomą mojej mamy i powiedziała, że potara się małą przepchnąć no ale widocznie się nie udało. Ta pani twierdziła,że to żaden problem i na pewno jej się uda to załatwić więc nie złożyłam wniosku w innym przedszkolu no i to chyba był mój błąd. No ale teraz nic już nie zrobie. Poza tym mdłości jak były tak są buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×