Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość mm1364
witajcie moze cos mi doradzicie otoz niewiem czy nie mam cykli bezowulacyjnych :( przez trzy dni mialam sluz "plodny" dzisiaj rano pobolewal mnie troche brzuch tak jakby na okres a temperatura nic sie nie zmienia :( dzis jest 17 dc zaczelismy sie starac o dziecko ale boje sie ze nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to działaj działaj :) Mój mi taki numer zrobił w pierwszym cyklu naszych starań, powiedział że to bez sensu żeby tak na zawołanie były przytulanki więc ja się obraziłam no i w konsekwencji na drugi dzień jak już mu przeszło i mnie przeprosił to było już po owulce. Ale w drugim cyklu już nie marudził i wziął się do pracy kiedy mu powiedziałam to się udało :) Powiem wam że teraz z naszymi przytulasami jest bardzo kiepsko przez te moje mdłości i nieustającą chęć spania wogóle nie ma ochoty a mężulo niby to rozumie ale czasami taki nadąsany chodzi i wiem że mu bardzo tego brakuje. No ale myśle,że jak tylko moje samopoczucie się poprawi to i ochota wróci - już nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm 1364 - niestety tak na prawdę to czy była owulka czy też nie można stwierdzić tylko podczas monitorungu, a temperatura czy testy owlacyjne mogą to tylko podpowiedzieć poprzez wzrost odpowiedniego hormonu. Był śluz płodny więc bądz dobrej myśli że jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............11.............2.. ............20 grudzień Poprawiłam - kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tiko, super że wyniki masz dobre to bardzo ważne :) a te okropne dolegliwości wkrótce miną zobaczysz i będziesz mogła pobaraszkować z mężusiem ;), wiem jak to jest jak dłuższy czas nie ma seksu, dla faceta to straszna sprawa. Jesli chodzi o przedszkole to nic sie nie martw w ciągu roku będzie taka rotacja dzieci że mała zostanie przyjęta zobaczysz, u nas jest podobnie, najpierw lista rezerwowa a za chwilę dziecko już jest przyjętę :) Boli mnie podbrzusze już teraz nie tylko jajnik, ale całe podbrzusze jakbym zaraz miała dostac okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............11.............2.. ............20 grudzień uporzadkowałam według dat:) przynajmniej widac wyraznie ktora kiedy pytac o kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za pocieszenie. Ale wiesz u nas z tym przedszkolem to cięższa sprawa. Pani dyrektor przedszkola tego ktego w którym złożyłam wniosek ( i w trzech innych bo czoraj się pytałam) powiedziała że nie robi takiej listy rezerwowej bo i tak przyjeła za dużą liczbę dzieci i z doświadczenia kilku lat praktycznie żadne miejsce się nie zwolniło, nawet jak jakies dziecko nie chodziło przez kilka miesięcy to rodzice płacili aby na przyszły rok mieć pewne miejsce. A liste dzieci które sie niedostały przekazała do wydziału oświaty urzędu miasta bo ma być otwarte nowe przedszkole - ale tam trafiły wnioski wszystkich dzieci które się nie dostały z wszystkich przedszkoli więc dzieci jest full. I tez pewnei dostaną się te które mają znajomości albo w pierszeństwo mają też dzieci matek samotnie wychowujących dzici. Wiesz nie mam specjalnej nadzieii że w tym roku się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak sobie teraz myśle,że może tak miało być. Nie będę robić nic na siłę. Plusem tego że jednak córcia raczej nie będzie chodziła teraz do przedszkola będzie to,że chorób z przedszkola nie będzie przynosić jak maleństwo się urodzi. Może też zazdrosna będzie bardzo i odczułaby to troche że chcemy się jej \"pozbyć\" i dzidzus teraz z mamą będzie. Trudno powiedzieć jaka będzie jej reakcja bo teraz jest taką kochaną przypepką. Niby się cieszy na dzidzusia ale dopiero jak się urodzi to się okaże bo przeciez nie jest świadoma wszystkich zmian jakie wtedy będą. Więc co mam być niech będzie. Monika - a jak tam spotkanie w sprawie pracy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie byłam wczoraj na rozmowie przełozyłam ja na dzis :) mysle ze było oki jak wybiora mnie to zadzwonia a jak inna to nie :( zobaczymy :):) Wiecie co dziewczyny nie wiem czy to po tym zabiegu ale przez te 3 dni jak dostałam @!!! to mi strasznie leci !!!!! co godz. musze zmieniac podpaske !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tiko :0 moze i lepiej ze córcia jeszcze nie pójdzie ona jeszcze jest taka malutka :) ja bym ja w domku zostawiła szkoda by było mi jej moze za rok badz za dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - to fajnie że było OK . Trzymam kciuki,żeby się udało :) Wiesz ona już taka malutka nie jest. Ma skończone 3 latka i to już taka wygadana panienka że szok. Jest straszna różnica w rozwoju 2 i 3 lataka. Ona już sama potrafi się ubrać (bardzo dlugo to trwa ;) ale ubierze się) , sama siusiu robi w lazoence wogóle to taka "zosia samosia" i do tego dość smiała i otwarta w kontaktach z dziećmi więć myśle,że by się odnalazła w przedszkolu. No ale tak jak powiedziałam nie będę robiła nic na siłe. Jeszcze obowiązek szkolny(wstawanie o określonej porze itp.) czeka ją wiele lat więc jak sobie jeszcze posiedzi w domku przez rok to nic się specjalnego nie stanie. No ale w przyszłym roku to już bym chciała żeby na pewno chodziła - bo jednak dzieci dużo zyskują w przedszkolu, ucza sie piosenkek, wierszyków no i wogóle takie obycie w grupie tez się przydaje przed pójciem do szkoły. Ja nie chodziłam do przedszkola i bardzo przezywałam pierwsze miesiące w zerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - myśle,że masz racje na pewno po tym zabiegu masz bardziej obfitą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć :) Troszkę mnie czasu nie było, ale M wrocił z delegacji do domu i trzeba było się nim zająć:) ja mam dostać @ w niedziele, czyli za dwa dni. Nie odczuwam żadnych specjalnych objawów ani na @ ani też na nic innego:) Jedynie mam wrażliwe piersi i nic więcej, no i mam wrażenie że mnie mdli cały czas. Ale to pewnie stresu:( Zaczyna sie bać pwoli tej niedzieli bo wszystko si e okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że tak mnie boli brzuch, że gdyby to nie był 17 dc to bym pomyślała że zaraz dostanę okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Motylek wrażliwe piersi to bardzo dobry objaw :) Aga - a nigdy tak nie miałaś ? Ja czekam na fachowca który ma wymienić nam junkers. Dobrze,że mąż też niebawem bedzie to nie będę musiała sama pana obsługiwać bo zupełnie się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam , jestem tu nowa mam takie pytanie. biore clo oraz duphasten, z tego zco wyczytałam owulacj aprzypada ok 16 17dc. ? staramy sie z meżem o dzidziusia a jeggo wciąz nie ma i teraz własnie ma przyjechać 29 maja n a 2,3 dni to bedzie 15dc do 17dc. mam jakąś szansę? sama nie wiem co o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mam podwyższany testosteron, czy to wyklucza zajscie w ciaże? miała może któraś z was podwyższony testosteron i mimo to zaszła w ciąże? bardzo prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiyam dziewczynki mam pytanko coś nie tak chyba z moimi testami owulacyjnymi ponieważ dzis 5 dzien testowania i nadal 1 kreska a dzisiaj jajnik mnie tak boli jak no owulacje każdego miesiąca wiec niewiem czy test jakis wadliwy czy ja sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tiko podbrzusze mnie nigdy nie bolało tylko jajnik, no zobaczymy jak będzie dalejm ale jestem mega wkurzona, nic nie wyszło z moich dzisiejszych planów!! mój mąż nie miał czasu!!! więc ja już też teraz nie mam czasu!!! jestem taka zła na niego że nie najchętniej bym mu przywaliła!!!!!!! aż się poryczalam ztego wszystkiego, pewnie w tym miesiącu znowu będzie klapa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita dobra robota z ta tabelka :) Ale te chlopy czasem nietlumne, tez bym to bardzo przezyla gdyby mi odmowil bo wiadomo ze chodzi o zrobienie dziecka. Moj kiedys mial ciezki okres w pracy i mi odmowil to mimo ze rozumialam to czulam sie podle, no bo to przeciez facet a oni maja taka nature ze powinni chcec zawsze, tzn tak mi sie zawsze wydawalo ;) Jednym zdaniem: Ah te chlopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no małymotylku :) kto wie moze spadniesz do tiko w tabele :) Tiko - co do @!! to zeczywiscie tak sobie mysle ze to przez ten zabiebg okropnie leciało a teraz juz bardzo ale to bardzo mało :) a przy tym nie bolał mnie brzuch tak jak zawsze przy @ ! :) co to testów to nie podpowiem bo tez ich nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos fajnego;) Wiele z kobiet ma problemy z zajściem w ciązę, poniżej przedstawione sa tzw. wspomagacze płodności, których działanie nie zaszkodzi a może pomóc. wiele sie naczytałam na ten temat więc postaram się opisać wszystkie informacje UWAGA!! JEŚLI KTÓRYŚ Z PODANYCH PRODUKTÓW ŻLE WPŁYWA NA WASZE SAMOPOCZUCIE OGRANICZCIE BRANIE GO LUB CAŁKIEM Z NIEGO ZREZYGNUJCIE PROBLEM Z ŚLUZEM -przed spodziewana owulacja brak jest płodnego sluzu tzw. białka kurzego, sluz jest nierozciągliwy a jesli jest to w małych ilościach -suchość w pochwie , niewielkie ilości śluzu Przyczyną niepłodności kobiety może być brak sluzu, skąpy śluz lub jego jakość. Bywa że śluz jest tak gęsty że utrudnia dotarcie plemnikom do celu. Produkty poprawiajace jakość i ilość śluzu to: OLEJ Z NASION WIESIOŁKA(Wiesiołek) OEPAROL,GAL Pomaga poprawić śluz szyjkowy - zwiększa jego ilość, szczególnie typu płodnego . po zastosowaniu wiesiołka, sluz staje sie mniej wrogi i pomaga pozostać plemnikom żywym nawet do 5 dni. Picie dużej ilości wody (odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa na jego funkcje wydzielnicze) i branie wiesiołka powoduje zwiększenie ilości sluzu i poprawienie jego jakości. Reguluje też pracę niektórych hormonów. Lekarze zalecają to lekarstwo przy menopauzie, syndromie przedmiesiączkowym. DAWKOWANIE: 3 x po 1-2 kapsułki dziennie, bierzemy go tylko do owulacji , gdyz powoduje on skurcze macicy LEN Najczęsciej stosowany jako napar do wypicia, kupujemy len w sklepie zielarskim lub Olej z siemienia lnianego (świeży, organiczny)w kapsułkach. Podobny w działaniu do wiesiołka, poprawia śluz i jego jakość. ponadto korzystnie wpływa na cykl miesiączkowy reguluje proporcje hormonów w organizmie kobiety. Taka regulacja przyczynia się do złagodzenia wielu objawów związanych z bolesnym miesiączkowaniem w tym: przed miesiączkowe bóle głowy, depresje, bóle podbrzusza, drażliwość i obrzęki. Wspomaga czynność macicy przez co może być stosowany w leczeniu bezpłodności. Uwaga: lepiej niech nie biora go alergicy. DAWKOWANIE 1-2 kapsułki dziennie MAGNEZ Z WIT. B Reguluje sprawy śluzowe i zmniejsza bolesne objawy miesiączki. DAWKOWANIE: duże dawki od początku cyklu 2-4 tabletki, najlepiej na noc bo mogą wystapic nudności ROBITUSSIN, GUAJAZYL codzienne przyjmowanie syropu skutkuje poprawieniem się jakości śluzu UWAGA. BRANIE SYROPU NAJLEPIEJ SKONSULTOWAC Z LEKARZEM NATURALNE WSPOMAGACZE-ZIOŁA TU ODSYŁAM DO STRONKI http://www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html INNE LEKI CASTAGNUS Castagnus jest roślinnym preparatem zawierającym w swoim składzie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego. Preparat reguluje pracę przysadki mózgowej, która poprzez centralny układ nerwowy kieruje cyklem miesięcznym i wydzielaniem regulujących go hormonów: estrogenów i progesteronu. Zalecany jest w celu łagodzenia dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz w leczeniu zaburzeń cyklu miesięcznego. LUTEINA Stany niedoboru endogennego progesteronu pod postacią zaburzeń cyklu miesiączkowego, bolesne miesiączkowanie,cykle bezowulacyjne, zespoł napięcia przedmiesiączkowego, czynnościowe krwawienia maciczne. Endometrioza Zapłodnienie in vitro Niepłodność związana z niedomogą lutealną Poronienia nawykowe i zagrażające na tle niedoboru progesteronu Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! BROMERGON obniża poziom prolaktyny, której wysoki poziom utrudnia zajscie w ciążę i prowadzi do niepłodności. Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! CLOSTILBEGYT wskazaniem do jego zastosowania jest niepłodność wywołana brakiem owulacji. clostilbergyt stosuje sie do stymulacji jajników , bierze sie go przez 3 miesiące od 4 dnia cyklu przez pieć dni, ma za zadanie pomóc zajść w ciązę, poprzez wytworzenie pecherzyków. Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! PREGNYL leczenie bezpłodności spowodowanej brakiem jajeczkowania lub zakłóceniami w jajeczkowaniu Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! HORMEEL S regulacja cyklu miesiaczkowego, wspomaganie płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć:) Zrobiłam dziś tescik i wyszedł negtywny:( No ale owu mialam poźno bo ok 14 maja, najpoźniej 15 wieć sie pocieszam ze na test jest duzo za wczesnie. Termin @ mam na niedziele, wiec niecale 2 dni czekania i prawda wyjdzie na jaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek masz jeszcze szanse :) Julita :) super ze to znalazłas :) chociaz ja juz brałam połowe tychtab i nic :(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:):):) Małymotylku skoro owulacja była 14/15 maja to dużo za wcześnie na test. Liczy się mniej więcej że ok. 14 dni po owulce powinna wystąpić @ (no chyba że się udało:) ).Nie sugeruj się że na teście jest napisane że wykrywa już 6 dniową ciąże bo produkcja HCG zaczyna się dopiero po zagnieżdżeniu się zarodka a proces ten może trwać nawet tydzień. Powiem że ta moja @ troszkę dziwna jest... Po pierwsze brzuch mnie prawie nie bolał i skąpa jakaś taka ( w zasadzie to już tylko takie brudzenie). Tempkę zaczełam mierzyć i wczoraj ok.6 było 36,3 a dziś 36,1. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz zastanawiam się od kiedy zacząć robić testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiko co do przedszkola to akurat moja córcia się dostała.Wiesz ja podejrzewam że przyjmują tylko te dzieci co obydwoje rodziców pracuje (no chyba że mają więcej miejsc) a z tego co zrozumiałam to Ty nie pracujesz. Ja też obecnie nie pracuję ale formalnie pracuje( długo by opowiadać:)). U nas też jest problem z przedszkolami a ze żłobkami to już masakra...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............11.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×