Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ich 85

Koblenz

Polecane posty

Gość czika88
acha no to niech bedzie sobota, tylko mam nadzieje ze bedzie dobra pogoda:) ja tez nie wiem czy wieczorem pojdziemy na ta impreze, bo najpierw musimy zobaczyc co lekarz powie, dlatego proponuje w dzien sie spotkac moze 13? to tylko propozycja:) tak to prawda, tutaj bez samochodu to jak bez nogi, ja to o tyle mam szczescie ze mieszkam w Koblenz ale i tak nie w centrum, ale spacerek moge sobie zrobic lub rowerkiem smignac:) A ja bylam rok temu na tym umzugu czy jak to tam:) no i szczerze to nie dla mnie takie wydzieranie sie heheh no moze poprostu bylo dla mnie zbyt sztywno bo nie bylam pijana:D przebrana itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w zeszlym roku bylismy przebrani,z gromada znajomych bylo piwko...i wiele innych trunkow takze bylo wesolo....ze znajomymi spotkalism,y sie juz o 11,umzug byl 0 13 chyba jesli sie nie myle....i swietowalismy az do wieczora,nocy i jeszcze moje urodziny,bo akurat mialam we wtorek,takze po 24 zaspiewali mi sto lat i poszlismy do domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy w tym roku sie wybiore raczej nie jak bede sama to napewno nie bo nie robi to spassu. w sobote o 13 mi pasuje.super.juz sie ciesze na spotkanie. a Wy Czika z Joanna juz sie poznalyscie??czy jeszcze tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
o to masz niedlugo urodzinki:)? powiedz kiedy:) tak napewno mozna sie bawic jak ma sie z kim bawic,no my niestety nie milismy z kim:) a za co sie przebraliscie?:D my jeszcze tez sie nie poznalysmy z Joanna. ja tez sie ciesze co do spotkania i mam nadzieje ze beda one czesciej, wkoncu do ludzi hurrra!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzinki juz mialam obchodzilam je jeszcze w Polsce.Umzug w Koblenz w zeszlym roku byl szybciej bo juz 4 lutego.a urodziny mam-mialam 5 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
a no tak ale ze mnie hihi moja niezawodna pamiec:D:D a Ty Joanno napisz czy wiesz gdzie jest kaufhof to bysmy sie tam spotkaly, no i czy Tobie tez pasuje o 13?:) pozdrawiam wszystkich i tych nie odzywajacych sie juz dluuuugo!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego popoludnia ja tez uciekam napisalam juz wszystko co musialam. pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Poszlam tylko obiad zrobic a tu taki grad wiadomosci:-) Moze byc sobota o 13-stej:-)Takze jestemy umówione:-)...Tylko jak Was poznam hehe?Moze jakis znak rozpoznawczy typu ciemne okulary,kapelusz lub żółty gozdzik hehehe?...A moze ktos jeszcze dołączy?Natalia gdzie Ty sie podziewasz?Elwis pewnie nie bedzie chetny bo tak samemu wsrod bab...no chyba,ze sie skusi:-)Yoka nie pytam bo dran ucieka do Polski:-) Wiem gdzie jest Kaufhof takze spoko,bede:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze dziewczyny swoj profil na naszej klasie ...zdjecia...to mozna by bylo sie pierwszy raz zobaczyc... i bybylo latwieh´j sie rozpoznac na ulicy...???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
ja mam, wystarczy wpisac tipsy w miejscowosci koblenz:) i czekam na wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Julka nie wpadlam na to:-)...Juz sobie Asie obejrzałam heheh!Teraz kolej na Ciebie:-)U mnie jak wpiszecie joanna,miejscowosc toszek i przedział wiekowy od 28 do 28 to wyswietle sie tylko ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Nie ma żadnych wyników wyszukiwania. Zmień kryteria zapytania i spróbuj ponownie. Joanno?? no to prosze jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Hmm,probowalam na wiele sposobow i przy tych kryteriach wyswietlam sie tylko ja:-)Sprobuj raz jeszcze...albo wiem!Wysle Ci zaproszenie hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Teraz poprosilam chlopaka zeby sie zalogowal i mnie znalazl na podstawie tych informacji i...faktycznie nic sie nie wyswietla.Dziwne...jak sama siebie szukam to sie wyswietlam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOK
....Hej miałem wejśc na chwilkę,bo sie pakuje jutro wyjeżdżam i to na dwa tygodnie,i załapie nasze kochane polskie góry:) no ale miałem wejśc na chwilkę...a tu lawina wiadomości jak przeczytałem wszystkie...musiałem jeszcze raz od początku by zarejestrować co która powiedziała:) wiecie już mam takie małe wyobrażenie o was...takie profilki psychologiczne....Asiurki,joany,natalki,julki tudzież judyty:) elwis bez profila bo wiadomo...koncertuje :) życzę wam byście się wszystkie kochane spotkały nagadały by zawiązały się przyjaźnie,by było masę zabawy..i nie zapomnijcie wspomnieć o mnie..przy pogaduchach:)...to tak jak bym tam był z wami:)...napewno sie kiedyś zobaczymy niech no tylko sie ciepło zrobi:) no właśnie wy sie oglądacie na wzajem....mnie widziałyście wszystkie...a ja was nie:( nie mam profilu na nk dawno temu usunąłem ...wiec jak bedzie moje drogie? dobra uciekam....jutro praca i fruuuuu:) ...nie zapomnicie o mnie? buziaki dla was wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Yok,łotrze;-)az 2 tyg.Cie nie bedzie?!..No taki to pożyje:-) Nie zapomnimy o Tobie na pewno:-)A i tematem rozmow tez pewnie bedziesz hehe...takze nasz drogi jak Cie jakas czkawka w sobote dopadnie to nasza sprawka:-)...Aaaa,ja Cie nie widzialam:-)Musze zrobic wywiad wsrod dziewczyn;-) Paa!Szerokiej i bezpiecznej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOK
:) joanna ....łobuzie..sama wiesz ze dwa tygodnie mi mina jak z bicza strzelił...:) wiesz uśmiecham sie teraz do tego Twojego wpisu...zrobiłaś mi wielka przyjemność...:) tymi słowami:) no dobra uciekam...jeszcze raz buziaczki.... A Tobie joanno jeszcze kłaniam sie nisko...chwytam delikatnie za dłoń....i szeptem rzecze słowa te...miło ze tu jesteś...:):):)...po czym delikatnie puszczam Twoja dłoń...patrze ci w oczka i się uśmiecham...bo wiem ze tu powrócę by uściskać znów dłoń Twą....:) ....nie bądź na mnie zła to w dowód sympatii...te słowa:) ....bo tak sie ciesze ze jutro jadę:) no to hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natunia
Witam goraco.. przepraszam Was ze tak dlugo mnie nie bylo ale niestety maly moj troche chorowal a co sie z tym wiaze byl okropnie marudny. teraz mu troszke przechodzi i jst lepiej wiec mam nadzieje ze bede czesciej tutaj zagladala.. Widze ze szykujecie spotkanie fajnie ale niestety ja nie bede mogla sie z wami teraz spotkac ale mam nadzieje ze nastepnym razem jesli oczywiscie mnie ze saba zabierzecie to sie zobaczymy.. Yok-u zycze udanego i pieknego pobytu z rodzinka i oby sie dluzyloooooooooooooooo... Pozdrawiam Was serdecznie... i zycze Pieknego Slonecznego Dznia... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Natalia,wróciłaś:-)!Wielka szkoda,ze nie dołączysz do nas w sobotę:-(Rozumiem to jednak doskonale.Masz przeciez wiecej obowiązków niz my...Nastepnym razem (o ile nie zrazimy sie do siebie po pierwszym spotkaniu;-)) obowiązkowo musisz być! Yok,jakże bym się miała gniewać na Ciebie za Twoje słowa?Też mi się bardzo miło zrobiło.Już sobie wyobrażam ten szarmancki ukłon i delikatne ujęcie dłoni mej:-)...Aż mi się pąs na lico wkradł hehe.Wiem jaka radość "nosi" człowieka przed wyjazdem do domu,do znajomych,rodziny,ulubionych miejsc...Spożytkuj dobrze ten czas. Czika,Julka/Judyta odbiór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natunia
Witaj Joanno.. niestety tak jakkkk piszesz mam wiecej obowiazkow bo mam Synka ale to sama rozkosz heheheheh..chociaz bardzo chcialabym sie z Wami spotkac to nie moge bo z Allankiem niestety nie pochodzimy ani nie posiedzimy gdziekolwiek bo to taki maly Rozrabiaka heheh.. i najlepiej dla niego to plac zabaw... *)a nie mam go z kim zostawic wiec dla mnie sobota odpada ale nastepnym razem napewno sie z wami z przyjemnoscia spotakam... skozystalam sobie z okazji i obejrzalam sobie Was Dziewczynki....hehehhe W takim razie zycze abyscie sie dobrze bawily w sobote... buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Hej:)no Natalia szkoda.. jeszcze tym bardziej z nasza czestotliwoscia spotkan zapomne jak wygladasz:P albo nastepnym razem przyjdziemy wszyscy na plac zabaw hihi:D Yoku Tobie to dobrze, 2 tygodnie wolnego i to jeszcze z najblizszymi, zycze Ci dobrej pogody w Polsce:) No Julka jeszcze czas na Ciebie zebys odkryla przed nami swoja buzie:) my z Joanna juz sie widzialysmy:) Joanno nie pisz ze sie zrazimy do siebie, trzeba byc pozytywnie nastawionym:D, a Elwis to sie chyba na nas obrazil.. dzisiaj z rana wysprzatalam mieszkanie i nawet okna umylam, wkoncu do naszego mieszkania slonce wpadlo heh:) a jutro schwerdonnerstag, ciekawa jestem kto z nas zje najwiecej paczkow.. ?Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Nastepnym razem jak Natalia nie bedzie mogla to zwalimy sie jej wszyscy do domu:-) ...Zupełnie zapomniałam,ze jutro tłusty czwartek!Dzieki Asia za przypomnienie!Uwielbiam pączki,zwłaszcza z różanym nadzieniem,mmm!A do tego kefir albo maślanka...Pycha! Asia,mam prośbe do Ciebie.Zapytaj się proszę swojego chłopaka czy wie jaka jest różnica między Freizuegigkeitbescheinigung a Aufenthalterlaubnis bo juz mam kwadratową głowę od tego czytania na temat pozwolenia na pobyt.Kazdy mowi co innego...Wg tego co zrozumialam z niemieckich stron to ten pierwszy papier jest dla osób z unii (potrzebny jest tylko dowód osobisty) a ten drugi dla osob spoza unii (wtedy sa potrzebe te wszystkie zaswiadczenia,zdjecia,itd...)No nie wiem,moze sie myle.Juz zglupialam o co mam sie ubiegać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Joanno moj chlopak nie wie dokladnie czym sie roznia, ale mowi ze ja sie ubiegalam o ten Freizuegigkeitbescheinigung i moge tu zostac, a ten drugi to chyba nie jest dla Polakow, bo jestesmy w unii. Tak powiedzial:) najlepiej wez wszystkie dokumenty co Ci wczesniej pisalam, bo bedziesz tak jezdzila i dowozila w ta i zpowrotem:) a swoja droga to ja dostalam list z ordnungsamtu ze juz mijaja 3 miesiace i ze mam sie tam stawic o pozwolenie i tam bylo wszystko napisane co mam zabrac, Ty takiego nie dostalas? a ile juz minelo czasu od Twojego zameldowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Nie,ja niczego takiego nie dostalam.Zameldowalam sie 27 listopada wiec niedlugo bedzie 3 miesiace.Jutro jade do Kreisverwaltung w Koblenz dowiedziec sie wiecej na miejscu.Moj chlopak wlasnie tam otrzymal od reki Freizuegigkeitbescheinigung...Hmm,zobaczymy.Mam nadzieje,ze mnie nie deportują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Wróciłam,nic nie załatwiłam:-( Byłam pod urzędem o 10:15 a od 10:00 z powodu dzisiejszych szaleństw urząd zamknięty...Kupiłam 6 pączków,siano dla królików...bluzeczke (tak patrzyła na mnie i prosiła zeby ją kupić:-)) i jestem z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Coz za nie fart, ja tez chialam kupic kludke do roweru, bylismy w farrad franz o 13.20 a sklepy byly otwarte do 13!! dobrze ze real jeszcze byl otwarty to tam kupilam... ja dzis zjadlam 5 paczkow hihi byly pyszne i nie moglam sie oprzec i w sumie to jakby mi ktos pokazal jeszcze jednego to tez bym sie skusila mhmmm i do tego kawcia:) no ale wiecej nie mam paczkow i juz raczej nie kupie:P a jak tam wasz dzisiejszy tlusty czwartek? a tak apropo sobotneigo wieczoru to niestety my nigdzie nie idziemy, bo lekarz powiedzial ze jeszcze ok 2 ,3 tyg trzeba dac sobie spokoj z baletami i plywaniem..szkoda, ale moze w domu jakas mala imprezke sobie zrobimy:)) trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Cisza jak makiem zasiał...Co z naszym jutrzejszym spotkaniem?Ja bede dzielnie czekac o 13:00 pod Kaufhofem na Loehrstr. A teraz ide do wanny sie rozgrzac bo caly dzien bylismy poza domem i strasznie zmarzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
a ja dzisiaj sie odtruwam...wczoraj jednym slowem przesadzilam z alkoholem:( ja tez bede o 13:) mam nadzieje ze bedzie lepsza pogoda niz dzisiaj. Juke juz tez widzialam, takze do jutra dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzialam Was dziewczyny...:) widzimy sie jutro o 13. Ja wczoraj tez swietowalam ....juz o 16 bylismy w miéscie,wybawilam sie za wszystkie czasy..fajnie bylo.Moj biedny chlopak musial dzis rano jechac do pracy...spal chyba z dwie godziny.:) ja za to sie dzis wyspalaam.wstalam o 12.wybralam sie na zakupy.troszke pobuszowalam po sklepach.ale niedlugo,tez nie czuje sie dzis za zdrowa;) Yoku milego pobytu w Polsce baw sie dobrze wypoczywaj pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Dziewczyny,autobus nie przyjechal.Zaraz mnie szlag trafi!...Jestem w Koblenz,jezeli tu zajrzycie to czekam o 15-stej pod Kaufhofem...Jestem wsciekla do granic wytrzymalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×