Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ich 85

Koblenz

Polecane posty

Gość czika88
hej:) Asiu a co masz na mysli dzien czy wieczor? wieczor raczej odpada bo do poniedzialku musze codziennie do pracy a w sobote nawet 2 razy rano i wieczorem:/, ale jesli chodzi o dzien to w niedziele z checia:) ale jaja, dzwonili wczoraj do mojego faceta z poprzedniej jego pracy z zapytaniem czy on ma pozwolenie na prace bo dzwonili z zollu i sie dopytywali.... moj powiedzial ze mieszka tu od dziecka, juz wczesniej tez pracowal i nawet nie wiedzial ze tez musi sie o to starac ojojoj no i dzis bylismy w miescie i to zalatwilismy, w ciagu kilku dni mu przysla ten papier ale mam nadzieje ze nie bedzie teraz problemow z zollem... w sumie racja bo on tez jest obcokrajowcem, tyle ze mieszka tu 21 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Myslalam o popoludniu.Nie mialam na mysli,zeby zarywac noc:-)Chociaz w tej chwili chyba bym tego potrzebowala...zeby wyjsc,zaszalec,zapomniec. No to Marek musial byc niezle zdziwiony hehe.Caly czas papiery byly zalatwiane dla Ciebie a teraz taka mala odmiana:-) Ja dzis mialam tel.od posrednika w sprawie pracy w tym kasynie.Od razu pani przeszla do rzeczy pytajac bez ogrodek dlaczego uwazam ze ta praca jest dla mnie odpowiednia.Cos tam jej nazmyslalam:-)Przeslala mi ich firmowy formularz i umowe do podpisania,ze zgadzam sie zeby oni dzialali w moim imieniu...No nic,zobaczymy,nie napalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja dziewczyny musze jutro pracowac od 16 do 20.ale w niedziele mam czas.sama tez bede takze czas bede miec.mozemy wiec sie spotkac.jesli wam pasuje oczywiscie. sloneczko dzis sie wkoncu pojawilo takze uciekam na spacerek. milego dnia wam zycze i wieczoru pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
hejka, sorka Joanno ze nie odpisalam ale nie mam nic na karcie do tel:P nie ma problemu jutro tez mi pasuje sie spotkac popoludniu, mam nadzieje ze Oli tez:) napisz jeszcze dzisiaj albo jutro o ktorej godzinie i gdzie, ja bede!!!:D do jutra!!! Yoku zyjesz? ja ostatnio rzedziej tu zagladam, bo troszke bylam ostatnio berdziej zajeta niz zwykle:) pogoda na kwiecien zapowiada sie ladna nawet do 21 stopni i to juz niedlugo:) takze kto ma niech szykuje rower i bedziemy jezdzic hihi mowie powaznie:)) buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOK
Cześć wszystkim No mnie tez nie było ostatnio bo tyle się wydarzyło,działo..... byłem świadkiem zjawisk....ocierających się o magie...widziałem słonko jak jest zazdrosne ,kapryśne...gdy widzi.....no właśnie nie mogę powiedzieć kogo...hihihi ,zdradzę tylko że ...to słonko faktycznie może czuć się zagrożone...:) Asiurka oby tylko sprawdziły się Twoje prognozy,z tym rowerkiem napewno będziesz w swoim żywiole, Joanno,jak mija niedziela? a tobie Julka? bo Asiurka czyściła dzisiaj rowerek ...na bank po zimowej przerwie...jeszcze bys musiała mu zrobić TUV...hihihi ale oczywiście z tym rowerkiem masz w 100 procentach rację,powiedz czy w Koblenz jest duzo ścieżek rowerowych?,można sie po nim płynnie poruszać? pozdrawiam was cieplutko,zyczę jeszcze miłego wieczorku,dzisiejszej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mi niedziela minela dobrze.w domku.troche ogarnelam mieszkanie.u nas tez sie ostatnio troche dzieje:( takze jak najszybciej musimy sie wkoncu przeprowadzic....juz mnie to wszystko denerwuje i drazni. dzis wkoncu sloneczko wyjrzalo i jest wiosennie na dworzu.jak narazie nie oadalo i mam nadzieje ze tak juz zostanie...bo dosyc deszczu spadlo ostatnio z nieba .poziom renu tez sie znacznie podniosl.mam nadzieje ze nas nie zaleje bo mieszkamy nisko ;) Yoku sciezki rowerowe sa w koblenz i to duzo.takze jak pogoda pozwoli to tylko na rower i jazda:) ja przez zmiane czasu wczoraj bylam calkiem nieprzytomna dzis lepiej ale dobtre to nie bylo...no ale przynajmniej jest dlugo jasno :) pozdrawiam milego dnia wam zycze.dziewczyny my sie widzimy zaraz na spacerku mam nadzieje:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Yoku po jakiej zimowej przerwie? ja niemalze codziennie musze jakos z pracy do domu wrocic na rowerku:P co do sciezek rowerowych to pewnie sa ale jeszcze nie wyprobowalam:P no my z dziewczynami umowilysmy sie na piatek na wypad rowerowy:) wedlug mojej pogodynki ma byc 20 stopni i taka pogoda ma juz sie utrzymac:D:D super!!!wkoncu mozna plaszcze schowac do szafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOK
Witam:) No tak Asiurka zapomniałem ze Ty na okrągło na rowerku śmigasz:):):) Dziewczyny życzę Wam razem i każdej z osobna Wesołych świąt Wielkanocnych,smacznego jajka....obfitego zająca....mokrego dyngusa..hihihi,pięknej pogody,humoru co niemiara,niespodzianek i spełnienia...tego życzy Wam YOK...:):):) wyjeżdżam już na świeta jak wrócę to się odezwie:) ciekawe co za psikusy dziś zrobiłyście na Prima Aprilis....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
dzie-ku-je-my :))) i wzajemnie! no a my juz z Joanna po rowerku, pogoda poprostu przecudna:) nastepnym razem reczniki w plecak i sie opalamy do tego:) ja uciekam szykowac obiadokolacje i mam nadzieje ze ten piekny dzien sie tak szybko jeszcze nie skonczy..:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno mnie nie bylo...:( brak czasu,choroba,praca.......i to jeszcze na ta piekna pogode.spotkalam sie z dziewczynami w poniedzialek a rano we wtorek obudzilam sie z potezna grypa...trzyma mnie nadal:( Dziekuje Yoku za zyczenia Tobie tez zycze Wesolych Swiat spedzonych w milej rodzinnej atmosferze.Napewno bedziesz sie swietnie bawic...wiadomo Rodzina,Polska,najblizsi Ja niestety nie jade do polski.zostaje tutaj.w sobote musze pracowac.pozniej odrazu po siwetach we wtorek,takze niedarady:(niestety.no ale napewno w najblizszym czasie jak bede miec urlop.wiecej czasu to napewno wybiore sie do domku do rodzinki, tesknie:( Tobie Asiu tez zycze wszystkiego dobrego.trzymaj sie mam nadzieje ze uklada Ci sie dobrze:) My z Czika napewno sie jeszcze zobaczymy.mam tez teraz swoj rower,takze moze w czwartek sie widzimy jak Ci pasuje... pozdrowienia i buziki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Również życze wszystkim Zdrowych,Wesołych Świąt! Ja juz jestem spakowana,jutro z rana jedziemy do Polski...I cieszy mnie ten wyjazd i nie...Moze gdyby byl w innych okolicznosciach to bylabym bardziej uradowana. Ola kuruj sie!Bylysmy ostatnio z Asia pod Twoim domem jak bylysmy na rowerach takze nastepnym razem nie ma zmiluj sie;-)Ja tamtego dnia przejechalam 42 km!Czyste szalenstwo!Bez zadnego treningu i po tylu latach niejezdzenia rowerem!Ale nawet nie bylam obolala...poza pupą:-) i nie mialam zakwasów:-) Nic,udaję się do wanny bo strasznie sie ostatnimi czasy zapuściłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
ja tez nie najlepiej sie czuje, na rower nie ma mowy, czuje ze mam podwyzszona temperature ale nawet nie mam termometra w domu zeby to sprawdzic heh, wczoraj tez gardlo mnie drapalo, ah przeciez jest wiosna, nie rozumiem dlaczego choruje:( wesolych swiat wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
chora.... i jeszcze nie wiadomo na co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Napisz jak juz bedziesz po badaniach.Mysle,ze na wyniki nie bedziesz musiala dlugo czekac...Wracaj do zdrowia bo jeszcze musimy pojezdzic na rowerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
wyniki jutro, pobrali mi 6 probek krwii, masakra juz prawie mdlalam bo tak dlugo to trwalo i przed oczami juz mi sie czarno robilo, biala jak sciana heh no ale juz taka jestem;) co do lekarza to naprawde moge powiediec ze jest nie kompetentny. wczoraj mi wmawial ze to napewno alergia, gdybym nie zapytala o badanie krwii to pewnie by przepisal tabletki na alergie. dzisiaj tez prawie wogole mnie nie zbadal i mowil ze moje bole i objawy napewno sa na tle PSYCHICZNYM, ze napewno tesknie za polska!!!! no myslalam ze go jebne za to!!! mowilam ze boli mnie szyja klatka ze mialam dziwne wypryski na szyji, glowa mnie boli i nos,a on mi kurna ze na tle psychicznym!!! jutro ide po wyniki krwii, mam nadzieje ze cos tam znajdzie co mi dolega i ostatni raz u niego bylam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! czika co ty masz dziewczyno??mam nadzieje ze to nic powaznego. ja wlasnie po pracy.:( zmeczona....zarza do domku spac bo rano znowu do pracy o 8 musze wstac....jestes joanno jutro w Koblenz???daj znac.ja pracuje do 14.pozniej mam czas.wieczorem tez.. trzymajcie sie wszyscy milego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Kurde Asia,masakra jakas!...Jezeli jednak wyniki wyjda w normie to niestety moja droga ale musisz wziac pod uwage wlasnie te zaburzenia na tle psychicznym.Sama kiedys przerabialam podobna historie,wyniki mialam bardzo dobre a czulam sie fatalnie:-(Ale to bedziemy sie martwic pozniej,najpierw wyniki. Ola,odezwe sie jutro do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Asia no i co z Tobą? Ja za chwile wskakuje na rower i jade przed siebie,byle jak najdalej od problemów i tej chorej sytuacji w jakiej sie znalazlam. Milej niedzieli dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
hhm, no wyniki krwi powiedzial alles super... w sumie moze racje mial ze na tle psychicznym, no ale napewno nie ze tesknie za domem i za mama! on mi wpieral ze ja tesknie za polska, ale rzeczywiscie ten tydzien mialam baaaaaaardzo stresujacy z innego powodu i te bole klatki i glowy mogly byc spowodowane nerwobolami. odrazu jak sie dowiedzialam ze nie jestem chora to lepiej sie poczulam:) no ale jedno mnie dziwi, dlaczego ten lekarz nie potrafil mi wytlumaczyc dlaczego mam zwezona przegrode w nosie i szyja mnie boli... powiedzial ze moze sie troche przezibilam, ale jakos w gardle nic nie widzial... kataru tez nie mam.. nic to poczekamy, zobaczymy:) ale naprawde mowie wam, nigdy do tej przychodni wiecej nie pojde, lekarz pojebany te asystentki tez... keine ruhe! no a ja za tydzien do chorwacji:) mam nadzieje ze zobaczymy sie dziewczyny jeszcze w tym tygodniu:)) w poniedzialek moze bede miala czas ok 15, dam Wam znac, buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
jestes? czekaj na mnie ja za godzinke bede gotowa mozemy sie spotkac nad renem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Hej, ale piękna pogoda co?Ja od dziś jestem sama także jakby ktoś miał ochotę sie spotkac,pojezdzic na rowerze,pojsc do knajpy czy sie poopalac to jestem chetna.Niestety zapomniałam ładowarki z Polski i mój tel.z niemieckim numerem dzis umarl.Takze kontakt moge miec z Wami tylko poprzez net. Ola,kiedy mogłabym podskoczyć po tą ładowarke:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
hej:)ja chcialam dzis z wam i sie spotkac ale jestem teraz zmeczona, chyba ze ok 16? najlepiej na rowerek:) a jutro moze rowerek i opalanko ok 12? nie wiem jak Oli jutro pasuje, mowila ze w srode ma wolne wiec w srode tez mozemy sie wybrac na rowerek:):) napisz Asia jak Ci pasuje dzis o 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOK
Hej dziewczyny:) Witam w ten piękny słoneczny dzień,aż chce się żyć... Asiurka co Tobie? tupnij nogą i odpędź to wszystko i wyrzuć przez okno...odetchnij....i wszystko minie:) Joanno czyżby pusta chata?hihihi pozdrawiam was cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Witaj Yoku po tak dlugiej rozlace z nami:) jak tam spedziles swieta? ja juz tupnelam nozka i czesc objawow przeszla:) dziewczyny dozobaczenia dzisiaj hihi strasznie sie ciesze:) nie zapomnijcie wziac w plecak recznika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndia23
Witam stalych bywalcow! Ich Julka, a jednak osiagnelas cel i zostalas w niemczech:) a studiujesz? gdzie pracujesz? sorki, ze tak wypytuje, ale czytalam od poczatku, doszlam dopolowy i nie dam rady wiecej, nie dzisiaj....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Asia,wyglądam jak indianin:-)) Hej Ndia23 - kimkolwiek jestes heh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Witam Cie Nadia23:) ja tez, dopiero jak sie nakremowalam to na buzi czerwona sie zrobilam heheh a brzuch mnie przestal bolec po 30 minutach:) dzis zrobilam sobie pazurki juz na urlop u jednej reki i jestem z siebie dumna hihi podobaja mi sie:D:D prawa reke dopiero w piatek zrobie, zebym mogla jeszcze pracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy Witaj Ndia 23,mam nadzieje ze napiszesz tez cos o sobie...:) mieszkasz w koblenz?? Witam cie Yok ponownie w Niemczech:) jak sie miewasz po swietach?? ja wlasnie po pracy mam teraz wolne dwa dni.jutro jestem caly dzien wolna ..;) mam nadzieje dziewczyny ze znajdziecie czas i ochote ...wrazie co piszcie na komorke jutro...mam nadzieje ze pogoda bedzie wmiare.oglodalam dzis pogode i zapowiadaja ochlodzenie ...:( kurde jak pracuje upal i slonce,mam wolne pogoda zla..:(a mialam nadzieje na slonce... milego wieczoru trzymajcie sie wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika88
Hej:) ja tez sprawdzalam pogode i dzis ma byc do 16 stopni ale na weekend znowu ma byc ladnie i cieplo, a po weekendzie deszcz przez 3 dni:( ciekawe czy sie sprawdzi.. Dziewczyny ja mam dzis klientke na 13, w sumie nie wiem ile mi zajmie, ale na ok 17 dopiero moglabym sie z wami umowic.. Asia daj znac czy masz tez ochote dzis na spotkanie, ale ja tez nic jeszcze nie obiecuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_80
Hej dziewuszki, jadę dziś do Koblenz zapytać w dwa miejsca o pracę.Także np.o 17-stej pasuje mi jak ulał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×