Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość seta
dołaczam sie do prośby, musze wyrwac do aparatu ósemki a rosną w poprzek pod siódemkami prawie ze, i maja korzenie pozawijane równo nie boje sie dentysty,ale rwanie tego bedzie trwało godzinami-wiec wole spac w tym czasie :) ile kosztuje rwanie pod narkozą 2 ósemek? tak mniej wiecej? jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka.panikara
Jestem z Zawiercia i chciałabym wyleczyć sobie zęby pod narkozą. czy ktoś zna dobry gabinet dentystyczny , który by wykonywał takie zbiegi? gdzieś na śląsku? może Katowice lub Częstochowa? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałabym się dowiedzieć czy ktos z was w krakowie wyrywał lub leczył zby pod znieczuleniem ogólnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dendragapus
Ja tez bylem na takiej konsultacji i bylo by wszytsko dobrze. Gdyby nie NFZ. Lecze sie psychiatrycznie a mimo to ocenili ze nie wymagam narkozy. Moze gdyby widzieli i slyszeli... Ale fakt jest taki ze lataniny bylo az nadto a refundacji nie ma. Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaa
\"Ci co mają fobię wiedzą o czym mówię.\" ^^ zgadzam się całkowicie z Agnieszką. Ludzie piszą, że przesadzamy, że ból i tak trwa krótko, że są gorsze rzeczy, że to się da znieść. ale w moim przypadku nie da się.. właśnie jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego dentysty który wyrywa zęby pod narkozą, we Wrocławiu. Może ktoś ma jakieś doświadczenie, kogoś może mi polecić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaa
dodam jeszcze, że ciekawi mnie cena zabiegu. ile kosztuje sama narkoza, i później poszczególnie wyrwanie zęba czy wyleczenie. jedyną rzeczą którą mogę zrobić bez narkozy jest plombowanie, bo je już jakiś czas temu przeżyłam. (dodam, że byłam umówiona na dalsze wizyty, aby wyrwać dwa zęby i kilka podleczyć, ale nie poszłam...). poza tym czytałam też, że podczas narkozy zmniejsza się ukrwienie i plomby się źle trzymają, szybko wypadają. do wyrwania na pewno mam 3 zęby. dwie ósemki z góry i jedną z dołu. do leczenia druga ósemka z dołu. i pewnie kilka zębów podleczyłoby się przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ma ktos namiary na lekarza z wrocławia lub poznania jesli chodzi o te narkoze bo paniczni boje sie dentysty a leczenie w zwykłym znieczuleniu nie wchodzi w gre :) i ile takie cos kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ma ktos namiary na lekarza z wrocławia lub poznania jesli chodzi o te narkoze bo paniczni boje sie dentysty a leczenie w zwykłym znieczuleniu nie wchodzi w gre :) i ile takie cos kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachlwiy
Witam Mam zęba do wyrwania (ropką poszedł) ale jeszcze nie boli (sobie tak wmawiam) i jest to 7. Czytam tu iż jak jest zapalenie (czegoś tam) to zastrzyk nie wiele pomaga. Nie wiem ale koło zęba tak pod językiem a miejscem gdzie jest ząb wystarczy, że ruszę językiem w przeciwną stronę to mnie tam boli, jak otworze szeroko buzię tez mnie tam pobolewa a ząb jako tak nie boli. Pod zastrzykiem wiem, że można i tak wyrywałem już i powiem, że mam "dobre" wspomnienia co nie zmienia faktu, że nigdy przed wyrywaniem nie bolało mnie w tych miejscach co pisałem, ząb jest w takim stanie, że praktycznie sam korzeń a ścianki zęba są chyba "symboliczne". Korzenie mam zakrzywione wchodzące dość głęboko w kość i wiem jaki ból odczuwam po wyrwaniu. Czytam tu o narkozie "za" i "przeciw" i skłaniam się w stronę "za". Czy ktoś wyrywał tak zęba w krakowie, chrzanowie lub krzeszowicach? Jak tak dali byście jaki namiar :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.90
Witam, bardzo proszę o odpowiedź, ile kosztuje sama narkoza? Mam kilka zębów do naprawienia, ale nie wiem ile średnio wyniesie mnie taki zabieg.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaciu
narkoza sama 140 200 zł w zaleznosci od gabinetu plus wyrwanie zeba lub leczenie wyrwanie wiem ze od 80 do 200 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparazi
witam wszystkich ja równiez mam problem z uzębieniem i bylbym zainteresowany jakimś adresem z okolic wadowic suchej beskidzkiej jesli ktos wie jaki stomatolog wykonuje takie leczenie w narkozie proszę o e-maila dzięki wielkie z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siara
Witam Jak czytam te opisy jakto ludzie mieli wielkie problemy z wyrywaniem zebów pod narkoza i jakie bóle to mnie smiech ogarnia W dniu 05-03-2009 usuwałem zeby pod narkoża 7 sztuk zabieg trwał 20 minut po wybudzeniu delikatne spuchniecie dzisiaj 4 dzień po zabiegu 0 bólu nawet tabletek nie biore Naprawde polecam wszystkim jak ktoś chce namiar w łodzi do super chirurga to piszcie tom.brokers@ neostrada .pl I nie czytajcie tych bzdór bo wtedy strach ma wiekie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie - wszyscy, którzy mówią, że \'po co narkoza\' nie wiedzą jak to jest być dentystofobem. Powiem tak - do usunięcia miałem 3 korzenie, kompletnie popsute, dwa z nich podchodziły ropą i od czasu do czasu bolały. Ten co nie bolał wyszedł szybko, po znieczuleniu, zero bólu, tylko lekki smród, kompletne próchno. Do tej decyzji dojrzewałem kilka lat. 2 tygodnie później drugi, ale po pierwszym mocniejszym nacisku dentysty ból, kolejny nacisk i ból jak na żywca. Dwa kolejne zastrzyki i dalej ból. Skończyło się antybiotykiem i rozharatanym dziąsłem, które bolało, po tygodniu po dwóch zastrzykach poszło, ale wcale nie lekko bo mam bardzo długie korzenie. Po tych dwóch przyszła kolej na trzeciego. Niby bez ropy. Jeden zastrzyk i przy gigantycznym nacisku, że aż mnie w fotel wciskał dentysta znowu ból; no to drugi zastrzyk i dalej ból, pyta się mnie - \"rwać dalej?\" bo widzi, że mnie nap******** a ja półprzytomny kiwam, że tak. Pierwszy korzeń chrupnął - zawyłem, drugi poszedł już lżej. Przez tydzień rana mnie bolała, poszedłem do swojego Kata i dostałem Dalacin C i jak ręką odjął. Za każdym razem strach w oczach przed gabinetem, i ten zapach formaliny, jarzeniówki i tak dalej. Ale to nic. Okazało się, że do usunięcia mam ósemki - jedna to pikuś, mój Kat sobie z nią poradzi, ale druga.... rośnie poziomo i wrzyna się w siódemkę tak, że ją nadpsuła i odczuwam jej ból. Na zdjęciu rtg okazało się, że korzenie ma przedługaśne i jeszcze krzywe, prawie pod kątem prostym zagięte. Chirirg patrząc na zdjęcie pokiwał głową i powiedział, że to bedzie mistrzostwo świata. Zapytałem o narkozę, bo wiem, że zastrzyki nic mi nie pomogą, tym bardziej, że będzie potrzeba dłutowania i wycinania kości a i nie wiadomo, czy przy okazji nie oberwie się nadpsutej siódemce. Ta pani chirurg (jest z wojskowego szpitala) powiedziała mi, że na kasę narkozy nie ma, a u niej prywatnie 300 zł plus wyrwanie 300 zł = 6 stów. I bez żadnych EKG, co mi śmierdzi. Na pewno nie będę chciał patrzeć na tę rzeź swoimi oczyma więc raczej wybiorę narkozę. Chodzi też o czas, żeby nie stracić gnijącej siódemki. Poza tym takie zabiegi, jak mi powiedziała, trwają po kilka godzin...brrrrr, aż mi się niedobrze robi. To jest dopiero coś!!!! Jeszcze tam się nie usiadło a już się wie, że tego dnia, gdy wybije ranek.... Proszę Was o pomoc - czy ktoś zna w Szczecinie kogoś, kto jest najlepszy w tym mieście i nie ździera tak, bo po powyższych komentarzach śmiem twierdzić, że chcą ze mnie zedrzeć kasę. I gdzie w Szczecinie można to zrobić na NFZ w miarę szybko i na jakich zasadach? Patrzę na to zdjęcie rtg i nie wierzę - po co w ogóle ta ósemka mi wyrosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anel85
jak ktos chce to podaje nr tel do stomatologa-anestezjologa ktory wykonuje wszystko pod narkoza (067)2848-228 nazywa sie witold czech i jego gabinet miesci sie w szamocinie jezdza do niego ludzie z calej Polski sama tez chce jechac wyrwac 3 zeby ale caly czas mam obawy przed znieczuleniem ogolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anel85
acha jeszcze jednego zapomnialam dodac doktor za narkoze i wyrwanie 3 zebow bierze ok 500zl to nie duzo w porownaniu z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iven
PILNE!!!szukam dobrego specjalisty w Krakowie lub okolicach. Też panicznie boje sie dentysty i prosze nie mowcie ze znieczulenia działają cuda bo w moim przypadku NIC NIE DAJĄ. Mialam leczonego 1 zęba KILKA razy i "podobno" miało juz wogóle nie boleć bo nie ma tam nerwa, i co z tego? bolało jak nie wiem co nawet po zaklejeniu;/ tak wiec z nim tezs chce zrobic porządek. Potrzebuje Borowania a nie wyrywania. Piszcie jeśli tylko znacie jakiegos doktora i dajcie znac ile bierze za coś takiego. CZEKAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mody88
powiem serio psuja mi sie zabki leczmyje je czesto i szukam gabinetu ktory wyleczy mi wstawi zęby chcialbym wiedziec czy jest mozliwe wstawienie takze pod narkoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie było tak źle z tą ósemką, o której wcześniej pisałem. Nie poszedłem do szpitala wojskowego na chirurgię, lecz do gabinetu na Kilińskiego. Olałem narkozę, bo ta pani doktor powiedziała, że po narkozie długo się leczy. Mój dentysta, który wywalił mi 3 tygodnie temu ósemkę na górze (bolało) też przestrzegał przed narkozą i zachęcał do zwykłego znieczulenia. No i wczoraj poszedłem. Dawka potrójna, nie bolało, tylko przy wgniataniu korzeni zaczęły mnie boleć zębodoły. Zabieg trwał ok. godziny z szyciem, dentystka cięła mi kość i cudowała ile mogła ale dała radę a przede wszystkim ocaliła siódemkę (ósemka w nią wrosła poziomo). Zatem polecam - kobieta jest dobra, nie ma co. Wieczorem co prawda dostałem gorączki (prawie 39 stopni), bolało mnie całe ucho i nie mogłem przełykać, zadzwoniłem do niej i powiedziała, że to reakcja na końskie znieczulenie, noc była ciężka, ale rano już mniej bolało, gorączka zmniejszyła się, za to pojawiła się opuchlizna i teraz wyglądam jak chomik. ale nie jest źle - z dużej chmury mały deszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr0m
Witam sam będę miec teraz ten zabieg JA jadę do Oleśnicy na ul. spokojną we Wrocku tez jest ale drożej.... jak przezyję to opowiem :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr0m
Witam miałem narkoze.... super nic nie czujesz bo jestes nie przytomny... tylko welflon Ci zaloza cos tam podczepia pod niego na palec zalaza taki jakby lekki zaczep i aparat do cisnienia i za chwile daja maske :) budzisz sie troche mnie to bolalo bo mialem lacznie 11 zebow z czego 5 wyrwanych.... teraz 2 dzien juz mnie troszke mniej boli geba ale nie jestem opuchniety :) koszt wszystkiego wyniosl mnie 2200 zl (800 podobno narkoza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo
Witam!Pytanie do Groma:czy moglbys podac namiary na tego dentyste ?bede wdzieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
witam wszystkich ;) ja to was nie rozumiem z tą bojażnią z dentystami ?! dajcie spokój ja to lecze zęby bez znieczulenia nawet i brdziej tak wole bo po znieczuleniu jest warga i policzek odretwiały a to duzo gorsze niz leczenie kłów bez znieczulenia :D ... powiem wam ze jak błam małą to ponoc bałam sie dentysty ale pozniej zaczełam dbac o zęby szorowałam 3-4 razy dziennie i przez około 5 lat nie miałam ani jednego zęba leczonego .. nie stery pozniej zaczęłam nosic aparat i po zdjeciu aparatu miałam popsute az 3 zęby i to akurat te gdzie miałąm założony pierscień ... aled o czego zmierzam ..!!!!!! wiecie jak można sie wyleczyc z lęku do dentysty ?? chodzic regularnie na przeglądy co pół roku i murowane ze sie tak oswoicie z nim ze juz nie bedzie wywoływał u was takiego lęku a pozatym jak wam wierci przy dziurce to nie jest żle! to nic w poruwnaniu z depilacja woskiem czy depilatorem! nawet bardziej boli jak sie łosa na głowie wyrywa niz samo wierconko czy borowanko :D ja to lubie chodzic do dentysty naprawde :D juz tak sie oswoiłam z dentystka i ortodontka ze kazda kolejna wizyta nie robi a mnie wrazenia .... takze zachecam do wizyt kontrolnych regularnych co 6 miesięcy max!! i problemu nie bedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka7777
zna ktos dobrego dentyste w siedlcach który robi bezbolesnie plomby? prosze o jakis kontakt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek84
witam ma ktos namiary do dentysty ktory leczy pod narkoza?? w warszawie lub w siedlcach?? prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbaś
Kilka dni temu mialam wyrywany ząb pod narkozą i jedyne co moge powiedzieć , to polecam! szczególnie jeśli macie jakiś ciężki przypadek do usunięcia bądź po prostu bardzo sie boicie. nawet po wybudzeniu i zejściu znieczulenia dolegliwości są o wiele mniej dokuczliwe niż po standardowej ekstrakcji. oprócz tego nie macie tych niemiłych wspomnień z fotela, nie pamiętacie dźwięków z zabiegu, ktore z pewnością nie należą do najprzyjemniejszych. u mnie wyrwanie z narkozą kosztowało 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaka
Witam wszystkich. Bardzo polecam gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej. Wyrwanie w znieczuleniu ogólnym (narkoza) kosztuje 250 zł (niezależnie od ilości zębów) + 30 za rentgen panoramiczny zębów. Należy zrobić wcześniej badania w swoim miejscu zamieszkania. Wszystko przed zabiegiem jest bardzo szczegółowo wyjaśnione. Ja byłem 2 razy i póki co nie żałuje. Spotkałem tam wielu ludzi z całej Polski. Jedyny miunus to długie oczekiwanie na termin. Obecnie są chyba wolne od sierpnia. Więcej szczegółów: http://swietek.dentysta-stomatolog.com/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuchol
właśnie dzisiaj miałem zabieg pod narkozą warto polecam ...miałem wyrwane dwa zeby jeden kanałowo i 8 ubytków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdac202
ci ktorzy nie mieli wzyciu prawdziwej narkozy radzilabym sie nie wypowiadac ja mialam dosc powazna operacje brzucha gdzie trwala 2 godziny wiec wiem jak dziala narkoza i to nic strasznego wiem tez jak dziala narkoza u dentysty wiec mysle ze to jest bardzo dobre wyjscie jesli ktos sie bardzo boi dentysty wole spac i nie czuc bolu niz grac wielkiego hojraka jak niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×