Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość Nieszczęśliwa77
A polecacie dobrego stomatologa lub klinikę na Podkarpaciu w Rzeszowie, który leczy w narkozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojacy sie dentysty
pomijajac fakt narkozy zna ktos moze jakis gabinet stomatologiczny w warszawie gdzie na fotelu bede mogl siedziec ze sluchawkami sluchajac muzyki? nic mnie tak nie przeraża jak dzwieki z gabinetu stomatologicznego bede wdzieczny za polecenie jakiegos miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonachorzów
ja też mam bardzo zniszczone zebe a zaczeło sie jak zaczeła brac tabletki na depresje dentysty boje sie bardzooooooooo czy ktos mia robine zęby w narkozie w Chorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asap
Witam, ACERO, gdzie był przeprowadzony twoj zabieg?? pozdrawiam asap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxdb
ostrzegam przed ososkimi w wałbrzychu korzystałem z usługi znieczulenia ogulnego fatalnie dużo kasy 3 zeby były do usuniecia 1 usuniety tak jak trzeba reszta połamana i teraz czeka mnie chirurgia szczekowa tacy fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaŚl
Ja też panicznie boje sie dentysty, ja miałam kłopoty z przednimi zębami jedynka i dwójka mi pociemniały, dodatkowo jak wsadzałam nitke dentystyczną między zęby to czułam ból, nie miałam dziury ale było to widać, tak jakby coś działo się od środka. Dodatkowo mam do leczenia 5 zębów trzonowych 7demki i chyba 6 ale nie mam zbyt duże ubytki tylko z góry mam lekką pruchnicę. Byłam pare razy u dentysty ale zwyczajnie zwiałam z fotela. Raz miałam wyrywaną 6stke na znieczuleniu płatnym 25 zł za zastrzyk i nie poczułam nic. Ale przejde do tematu. W Zabrzu na 3 Maja dentysta R. Pelc robi zęby w ogólnym znieczuleniu, w poniedziałki od 15 do 20. Ja byłam właśnie wczoraj i jestem 100 % zadowolona. Miałam jeden ząbek do drwania bo nie dało sie go uratować i robiłam przód. Zasnełam nie wiem kiedy i nic nie pamiętam! Nic nie bolało jestem bardzo zadowolona. Doktor rozwiercił mi zęby w narkozie i wyrwał tą 6stke a plomby zakładał mi już po wybudzeniu. Ale zęby były trudne do zrobienia bo wszystkie trzeba było od tyłu i policzył mi 150 zł od plomby + 100 za rozwiercenie, 200 zł narkoza. W sumie zapłaciłam 900 zł a za tydzien jestem umówiona na robienie zębów trzonowych. NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!! POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomboy
Szukałem długo lekarza stomatologa celem leczenie pod narkozą w Krakowie na radzikowskiego jest jeden gabinet... jutro idę na wycenę moich zębów a będzie dużo pracy bo uzębienie mam zaniedbane dzięki paniom dętystkom z podstawówki jeszcze (119 krk) po prostu nie potrafię usiedziec na fotelu.. zapach, dźwięki to śwatło ! to nie dla mnie mam ochotę wiać jak najdalej. chcę wejść nic nie pamiętać i wszystko wyleczone. Nie wiem tylko jak często może być przeprowadzane leczenie w narkozie.... btw. kto to wymyślił ze po narkozie wypadaja zeby, wlosy i paznokcie a cera wyglada gorzej??? istna kpina :) to jest plytka narkoza a nie gleboka jak podczas operacji w szpitalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-koleżanka
ACERO Mógłbyś podać nazwę i adres tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilna
ja też mam bardzo zniszczone zebe a zaczeło sie jak zaczeła brac tabletki na depresje dentysty boje sie bardzooooooooo czy ktos mia robine zęby w narkozie w Chorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekLodz
Witajcie. Zaczne od tego, ze dwa lata(mialem wtedy 18lat) temu przez przypadek(robiac RTG dowiedzialem sie, ze osemki rosna mi poziomo). Pani lekarz powiedziala, ze kiedys moze byc z tym problem i pewnie bede je musial usunac. No i chyba miala racje, bo ostatnio co jakis czas pojawiaja sie bole, to chyba osemka wypychajaca siodemke :/ Dodam, ze osemki nie wyrosly, w ogole ich nie widac. Chociaz gdzies slyszalem, ze maja czas, bo sa ludzie ktorym osemki wyrosly w wieku 24lat. No, ale przejdzmy do tego co tu wyczytalem, wnioskuje, ze bez narkozy sie nie obedzie! Lekarz polecil mi wtedy zabieg w uniwersyteckim szpitalu klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi. Moze ktos mial podobny problem i zechcialby opisac sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaŚl
Witam, pisałam niedawno jak leczyłam zęby w Zabrzu na 3go maja. Niestety, co prawda zabieg był bezbolesny w narkozie, zęby wyglądały ładnie, ale niestety - zęby były żle wyczyszczone i wypełnione i przy jedzeniu czułam ból, dodatkowo jedna blomba wypadła po 2 tyg. Poszłam z reklamacją, płaciłam tylko za narkoze, założyli mi nowe blomby, po kolejnych dwoch tyg blomba znowu wypadła. Wydałam 1100 zł a właściwie nic nie mam zrobione - jeden ząb zatruty bo podobno miałam zapalenie miazgi. Nie polecam narkozy, a jeśli już to tylko w klinice dentystycznej a nie w gabinecie! Dzisiaj na 16:30 mam wizytę w katowicach na brynowie na ul. Drozdów 24, i idę poprawić te zęby za które już płaciłam przecież wczesniej. :/ denerwuje sie bardzo, bo idę bez narkozy ale lekarz obiecał być cierpliwy, podać mi środek silnie uspokajający i to znieczulenie komputerowe.. Zobaczymy, moze sie przekonam do leczenia zębów świadomie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 7 6 4 3 2 1 1 2 3 4 5 6 7 8
To nie bój się, ja wyszukałem dentysty który wyrywa pod narkozą i jak poszedłem na wcześniejszą konsultacja to od razu zaznaczyłem że tylko narkoza wchodzi w grę. Pani dentystka powiedziała że mi nie da narkozy ponieważ tylko nie mam jakiegoś szczególnie trudnego przypadku. Powiedziała: Albo wyrywasz po kolei albo szukaj gdzieś indziej narkozy. Jestem kilka dni po wyrywaniu. Ty też powiesz: Czego sie tu było bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrula
no tak racja mamy XXI wiek ale nie którzy mają takiego stracha że szok... ja np jak poszłam wyrywać zęba to byłam całkiem na luzie nie bałam się... dostałam znieczulenie jedno drugie no i trzecie ale dentystka była normalnie gorzej niż sadystka... teraz mam trzy zęby do wyrwania przez tą przykre doświadczenie... ;/ dlatego powiedziałam sobie że wyrwe je ale jedynie pod narkozą... ;/ zastanawiam się tylko ile mnie to wyniesie... czekam na odp... ;] pozdrawiam... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenix26
jak wygląda leczenie zębów pod narkozą prosta sprawa najpierw jesteśmy informowani o potrzebnych badaniach jakie mamy wykonać jeśli wszystko jest ok jesteśmy informowani o przebiegu takiego zabiegu przy którym uczestniczy anestezjolog kiedy się budzimy albo ząbków już nie ma albo są już ładnie zrobione. Fakt jest teraz moda na tego typu leczenie z jednego prostego względu implanty a wykonanie na zwykłym znieczuleniu to męczenie pacjenta i wygodniejsze dla dentysty bo mu pacjent nie ucieka ;) ostatnio znalazłem stronę www.candeo.pl gdzie udzielono mi wszelkich informacji związanych z zabiegiem po którym można ślicznie się uśmiechnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedacja
Zamiast narkozy można leczyć zęby pod wpływem gazu "rozweselającego" czyli mieszaniny podtlenku azotu i tlenu. Sam wypróbowałem i czułem się jakbym wypił litra, mrowienie w rękach i nogach, język lekko odrętwiały, spowolnione ruchy, ale do tego słabsze odczuwanie bólu i czas mija inaczej - szybciej. Najlepsze jest to że po 5 min. po odłączeniu gazu wszystko minęło i czułem się normalnie i co najważniejsze bez kaca ;) Leczę się w Przeźmierowie koło Poznania, jeśli ktoś chciałby spróbować niech poszuka Magic Dental Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. moze ktos polecic jakis gabinet w Rzeszowie gdzie robia zeby pod narkoza?? no jakie sa ceny za narkoze za plombe i za wyrwanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMOKU
Zaje... sprawa nie boli i lightowo jest sam balem sie dentystow lepiej tak niz skręcać sie z bólu... a że szkodzi...?! no ba tak samo jak narkotyki, dopalacze, papierosy, tabletki przeciwbólowe,alkohol i całe życie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastfm
a ktos wie gdzie na ślasku wyrwe pod narkozą tak tanio jak np ta jedna co psiala ze za wszystko 90zl? wierzyc mi sie nie chce ze za takie grosze. bo wszedzie gdzie dzwonie to koszt ponad 400zl.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
quatralala ja tez poszukuję gabinetu, który ma w swojej ofercie taki zabieg. Kiedyś miałam do czynienia z panią bodajże na ulicy Bernandyńskiej ale tam na pewno się nie udam /pierwsza wizyta - wyznaczony termin i bez żadnych badań narkoza / chyba nie tak to powinno wyglądac. Widziałam kiedyś w nowinach ofertę kliniki Primadent, nawet napisałam do nich, ale leczenie w narkozie będą mieli dopiero od grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme90fatale
nie wyszły mi ósemki do końca. Mam 20 lat. Zaczynają mi się zeby znowu przez to skrzywiać bo już nosiłam kiedyś aparat. Usunięcie tych zębów pod narkozą to jedyny ratunek (dla mojego zgryzu) jaki widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinet dentystyczny z Suchej Beskidzkiej znany w całej Polsce, gdzie w jeden dzień wyrywa się pod narkozą zęby a na drugi dzień robi protezę. Protezowania jest w Skawicy, a nocleg najlepiej zarezerwować u Pani Anny Starmach www.skawica500.yoyo.pl Szczegóły gabinetu i kontakt na stronie: http://i-stomatolog.pl Polecam bo skorzystałam i jestem zadowolona z ich usług. Jest tanio i najważniejsze że szybko i dokładnie robią protezy już ponad 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helutka65
Mam do usuniecia zęby ale tylko pod narkozą prosze o adres dobrego gabinetu w Bydgoszczy.Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo24
orientuje sie ktos gdzie na slasku robia pod narkoza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megrum
Bardzo polecam Ossowskich w Wałbrzychu . Przelecialem wszystkie fora , zasięgnąłem opinii i wybrałem się . Nie żałuję . Ekstraliga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Dziewczyny nawet nie myślcie o leczeniu zębów pod narkozą, Doskonale rozumiem,że przykre doświadczenia mogą sprawić,że lęk jest przeogromny- sama tak miałam ,ale znalazłam taką dentystkę( w alfa-dental) , która ten lęk przełamała. Narkoza to poważna sprawa. Szanujący sie dentysta takich rzeczy nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały bywalec u stomatologa
Coś w tym jest - fakt... tak jak nie sięga się po młotek, chcąc rozprawić się z siedzącą na oknie muchą... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1992
Witam. Mam pewien dylemat czytajac te wontki jestem niezdecydowana ale stoje przed faktem ze musze zaciagnac kredyt na leczenie swoich zebow mogl by ktos podac mi adres jakies namiary na dentyste z warszawy zktorym mogla bym dogadac sie w sprawie swojego leczenia gdyz moje zeby sa od lat zaniedbane a jestem osoba ktora ma wielkiego stracha przez wielkie W. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem zabieg usunięcia zębów w Jeleniej Górze pod narkozą w Przychodni Uśmiech na Zabobrzu. Jestem bardzo zadowolony bo wszystko odbyłosię bez komplikacji w przystępnej cenie, polecam wszystkim. Po zabiegu dobrze się czułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychotropy
Nie rób tego,nie zatrówaj organizmu narkoza,Twój organizm Ci nie wybaczy,ze chcesz go usmiercic,Bardzobojesiedentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychotropy
to co napisałeś to jest rodzaj fobi,jest to przyczyna lezaca w mózgu,nie prawda,ze dzisiajsza narkoza jest obojętna dla organizmu,bo nie jest,zostła neco zmieniona,ale dalej to rodzaj zamachu na własne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×