Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość ja tez mialam narkoze
i wiem, ze to rozregulowuje caly organizm, nie polecam - chyba ze nie ma innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomy555551
szukam dentyste ktory usowa zeby pod narkoza w okolicy Rybnika ,jastrzebia zdroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arligotkaaaa
Witam :) Tak czytam sobie Wasze opinie, i ... myślę, że mówicie stereotypowo :) Mam w Tej chwili 14 lat. Dwa lata temu miałam zęby leczone pod narkozą. Po pierwsze dlatego, ze paniecznie bałam się dentysty, po prostu na sam Jego widok robiło mi się niedobrze, nie umialm otworzyć buzi bo od razu pojawiał się odruch wymiotny. Często prowadzili mnie do dentysty na siłę i jakoś się udawało, ale niestety - miałam próchnicę. Niekótre zęby nie chciały same wylecieć. Musiałabym godzinami siedzieć u dentystki,a to w moim przypadku było niemożliwe. Pamiętam jak strasznie się bałam. W przeddzien nie poszłam nawet do szkoły. Oczywiście najpierw zrobili mi potrzebne badania, zrobili test ... To wcale nie jest takie bardzo straszne :). Pani anestezjolog była bardzo miła, zrobiła wszystko tak spokojnie, że się nawet nie denerwowałam. Nawet nie wiedziałąm kiedy zasnęłam. Co prawda miałam dziwne sny ... i jak się obudziłam, to nie wiedziałam o co chodzi, ale ogólnie było warto :) Po narkozie na pewno człowiek czuje się bardzo dziwnie, dlatego nie wolno wychodzić samemu. Ja musiałam się kogoś trzymać, żeby dojść do samochodu. wszyscy wmawiali mi, ze będę wymiotowała, albo zemdleję, a wcale tak nie było, chyba mam mocny organizm :) Jak środek przeciwbólowy jeszcze działa, to czujesz się bardzo dobrze (a miała wyrywanych chyba pięć zębów i leczonych 7 ) dopiero potem zaczyna się odczuwać ból zębów, ale tabletki przeciw bólowe bardzo pomgają :) Oczywiście są przerózne przypadki, czytałąm nawet o smiertenych ale to już potem ... Dlatego lepiej się nastawić pozytywnie :) co będzie to będzie - trudno. A takich złych przypadków jest jeden na milion :) Ja się czułam naprwdę bardzo dobrze, wieczorem w ogóle przestałam pamiętać, że gdziekolwiek byłam, tylko ból zębów, dziąseł, czasem dawał o sobie znać, a następnego dnia poszłam na imprezę, wszystko normalnie jadłam, byłam w szkole ... Także ogólnie - jeśli możesz - wybierz dentystę, ale jesli nie, zdecyduj się na zabieg, nie warto się męczyć :) Aaa i zabieg kosztował mnie prawie 1000 złotych, z tym, że trochę musiałam poczekać, chyba z 5 miesięcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagusia
witam,jarowniezboje sie dentysty i to panicznie!!!a to wszystko przezto ze kilka lat temubylam u dentystki bo straszie bolala mnie prawa strona calej glowy,okazalo sie ze to od zeba,wiec poszlam do dentystki,dala mi znieczulenie,tylko ze zaczela brac sie za wyrywanie zbyt szybko,znieczulenie jeszcze niezaczelo dzialac.pielegniarka mnie trymala a dentystka rwala.tak sie darlam ze mnie pol kliniki slyszalo,i od tamtej pory niechcem isc do dentysty,a mam tak zeby zepsute,same mi sie krusza,mam trojke dzieci i kazde karmilam piersia i od tego mam zeby strasznie slabe,same sie krusza.bylam ostatnio u hirurga,dala mi znieczulenie ala gdy poczulam gdy ona mi dotyklala ze czuje ze ona mi tam dotyka to zeszlam z fotela,i dlatego mysle o zrobieniu zebow pod narkoza,wiem ze moze to i szkodliwe ale niepojde do zadnego dentysty robic zebow pod zwyklym znieczuleniem,wole zasnac i obudzic sie juz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boojee sieeeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) przeczytałam cały watek.. i marze o tym żeby mieć już za sobą wyrywanie w narkozie i napisać tu jak było... 30.09 idę rwać 4 zęby... 2 ósemki i 2 siódemki.. i tylko jeden wystaje ponad dziąsło reszta tylko korzenie, także będzie trzeba ciąć... zbierałam się ładnych parę lat ale w końcu się zdecydowałam i chce mieć to z głowy żeby mnie nic wiecejcnie bolalo i naprawiac siobie zabki na bieżąco... ide pod narkoze bo 2 razy mialam wyrywane zeby 5 i 7 i za każdym razem byly cyrki zawsze mdlalam... juz nigdy więcej a jestem ciekawa jak to jest czy oni wkładają coś do buzi, jak się oddycha? a czy strasznie są rozciągnięte kąciki po tym? wsadzają coś żeby rozciągnęło buzie zeby mogli swobodnie wyrywać ? ile trwa taka narkoza na 4 zeby ? podobno 8semki sa bardziej ciezkie niz 7? Trochę boje się narkozy jak to jest czy naprawdę nic nie czuć podczas zabiegu? jak jest po zabiegu jak się czuć będę? jak pijana czy osłabiona czy jak... strasznie bym chciała mieć to już za sobą.. pozdrawiam wszystkich którzy maja to przed sobą i czekam na jakaś odpowiedz na uspokojenie mnie od tych co to przeżyli hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do wyrwania korzeń lecz pod nim znajduje się ropa, juz zaczyna boleć. Po ostatniej wizycie juz nie chce isc do dentysty ponieważ byłem usunąc ząb pod którym była ropa, stomatolog podał aż 3 zastrzyki znieczulenia i nic, taki bul ze nie umiałem wytrzymać i nie potrafił mi go wyrwac lecz spieprzył mi go ponieważ cały został skruszony i teraz został sam korzen. Chciałbym dowiedziec sie czy był ktos usuwc korzen z ropą pod narkozą i gdzie znajdę dobrego stomatologa z narkozą w okolicach Rybnik,Wodzisław Śl. ???? Chce jak najszybciej isc bo juz zaczyna byc ból i nieprzyzwoity zapach. I jaka cena jest w pobliżu za narkozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety wizyta przełożona bo się przeziębiłam:(( kolejny miesiąc zwłoki i czekania:))) ale może ktoś coś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się panicznie..
Witam wszystkich.Mam prawie 30 lat,jestem naprawdę wielkim facetem,kilkakrotnie byłem zszywany,nastawiano mi złamane kości..Wiele bólu w życiu już doznałem.Jednak wszystko to w porównaniu do wizyty u stomatologa to NIC.. Panicznie boję się rwania,borowania a nawet usuwania kamienia.Każda wizyta-jeśli już była naprawdę konieczna wręcz odbijała się na moim zdrowiu..Nieprzespane noce,cała masa tabletek przeciwbólowych,wszystko było lepsze od tego..Prośba może niezbyt oryginalna ale jeśli ktoś wie gdzie wyleczę zęby pod narkozą w okolicach Głogowa to proszę o informację.Ja naprawdę już dłużej nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T_Kaja
Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mozna usunąc lub leczyć zeby pod narkozą ?Może jakieś namiary. Najlepiej gdyby to było w woj świętokrzyskim lub mazowieckim ale jeśli gdzieś dalej no to trudno,ważne żeby dobrze to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasim
po co narkoza, jest gaz rozweselający! wystarczy że założą Wam na nos maseczkę i odfruwacie, jest się świadomym ale nic się nie pamięta i nie czuje! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wyrywanie już za mną:)))))))) nic nie czułam nic nie bolało bajka z ta narkoza... nawet duży koszt mojego zadowolenia nie popsuł, 4 ząbki 2x8 i 2x7 ... zabieg miałam wieczorem w środę trwał jakieś 30 min, ciężkie zęby były popłatane korzenie i ropa.. po zabiegu nie bolało jakieś 4 godz teraz tez nie boli tylko osłabiona jestem trochę bo mało jem, koncik mi trochę naciagli i musi sie pogoić... ale ogólnie polecam narkoze zero stresu zero bólu zero pamięci:))))))) jak rwac to tylko z narkoza a no i muszę zrobić badania bo z ta ropa to niedobrze i coś z tarczyca z hormonami muszę mieć także następny lekarz przede mna... ale może to dobrze wiedzieć co i jak w organizmie siedzi powodzenia wszystkim przed zabiegiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akii
ja odrazdzam po narkozie tywoje zęby będa kruche stracą biel i będą się psuć nie jest to warte tak samo będxzie z twoimi włosami i paznokciami a także cera będzie gorzej wyglądać narkoza robi swoje i nie polecam ;) ja także mam ogromniastego strach normalnie telepię się przed dentysttą że nie wiem co ale możesz zawsze poprosić o znieczulenie i przed zabiegiem powiedzieć swojemu stomatiologowi że boisz się jeśli on to zrozumie powinien być bardziej dla ciebie wyrozumiałi i ostrożniejszy a po pierwsze to znajdź dobrego stomatologa i pod względem leczenia i pod względem uprzejmości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo mówić temu kto ma łatwe zęby nigdy nie miał problemow, ja miałam wyrywane 2 zęby wcześniej i za każdym razem były problemy, bo mdlałam, i nie dało się nic zrobić, raz lekarz chciał wzywać pogotowie bo niedawał rady a uwierzcie pełno ludzi do niego chodzi, porostu ciężkie zęby mam i ciężko to znoszę, a teraz lekarz inny który wyrywał mi wcześniej jednego zęba w znieczuleniu miejscowym powiedział ze dobrze ze miałam narkozę bo by ciężko było na żywca rwać a rwał ten sam co rwał na miejscowym znieczuleniu wiec wie o co kaman.... wiec wole narkozę niz takie hitorie przechodzić co kiedyś napewno by mnie to wiecej kosztowalo stresu. i nikt mi nie powie ze narkoza jest zla w takich sytuacjach.. gdyby byly takie skutki uboczne by sie jeje nie stosowalo tak łatwo, a dentysow szukalam długo, a do zabiegu mobilizowałam się parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiz
Każdy widzę wydaje swoją opinię na temat tej narkozy ale ktoś mógłby napisać koszty tego. Ale dokładniej a nie tak każdy podaje na oko. Ile za narkoze ile za rwanie zęba a ile za robienie. Z góry dziękuję i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZA LECZENIE KANAŁOWE SZÓSTKI POD NARKOZĄ PŁACIŁAM 90 ZŁ (ZA WIZYTĘ) MOJA STOMATOLOG NIE WYSZCZEGÓLNIAŁA ILE ZA LECZENIE ILE ZA NARKOZĘ TYLKO OGÓLEM 90 ZETA DODAM TYLKO ZE NIC MNIE NIEBOLAŁO ...NA TAKIE WIZYTY STOMATOLOGICZNE MOGĘ CHODZIC CO DRUGI DZIEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia.. i przy tym leczeniu kanałowym w narkozie był obecny anestezjolog? i tylko 90 zł, no to ciekawe, bardzo tanio... ja za sama narkozę 400zł, w sumie był chirurg stomatolog, anestezjolog i jakaś pani jeszcze od anestezjologa tak jakby pielęgniarka czy pomocnica, wyrywanie zęba od 80 do nawet zł od sztuki, jeszcze miałam wliczone zdjęcia rentgenowskie ale nie wie ile dokładnie. a dziś idę szwy ściągać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam taki problem otóż mam popsute 3 zęby 2 aż tak że w środku zęba jest dziura doś duża i czarna .:( mam tylko obramówkę tego zęba ... bardzo boje sie dentysty poniewaz nawet po 3 znieczuleniach ..:( Bardzo bym chciała tego leczenia pod narkoza ale nie wiem jak to jest boje sie troszke tego ..Bardzo was prosze jak mozecie mi polecic jakiegos dobrego takiego lekarza w okolicach Łodzi i mozecie mi powiedziec ile to tak miej wiecej kosztuje ...? to by byly robione diwe 6 na górze i 4 na górze ... ile to moze kosztowa c????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diesel-85
Witam wszystkich! Proszę o namiary na kliniki gdzie wykonują zabiegi stomatologiczne pod narkozą...jeśli macie...byłabym wdzięczna.Najlepiej z pomorskiego ewentualnie zach-pomorskie...lub obok...;-)Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
Wszystko mozna znieczulic Nawet miejsce podania znieczulenia! Leczenie zębów w narkozie ma wiele wad i nie jest sposobem na dentofobię (strach przed dentystą) Przeprowadziłem wiele takich zabiegów i zawsze odradzam je normalnym pacjentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.h
ktoś może dac mi jakieś namiary na dentystę,który dobrze wykonuje takie zabieh=gi w ŁODZI? proszę pisac na adres aga.h@o2.pl Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumeczek
Kilka lat temu miałam wyrywane zęby w narkozie ,ale mój dentysta nie zgodził sie na plombowanie bo powiedział że te plomby nie będą sie trzymać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek123
Nie mogę pojąc jak można pisac że po narkozie zęby będa kruche , będa się psuc itp. jakby isc tym tokiem rozumowania to podobne dolegliwości powinny bycpo piciu alkoholu paleniu papierosów itp.Ja wyrwałem 8 zębow w narkozie i powiem Wam ze rewelacja nicnie czułem po zabiegu nic nie bolało i nie boli do dzis 3 dni po. Jak ktoś ma fobie dentystyczną bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symyena
Jeżeli chodzi o narkozę to na Targówku (Warszawa)jest obok ratusza stomatologia - Dentis się nazywają, jak się jedzie Kondratowicza to widać zielone napisy z nazwą. Bardzo do polecenia miejsce. I do leczenia zwykłego i w narkozie. Mają też rentgen na miejscu.I baaaardzo przystojnych lekarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acero
Witam Dzisiaj dzwoniłem do pewnego gabinetu dentystycznego w poznaniu, by wypytać się dokładnie o charakter takiego zabiegu pod narkozą. Dowiedziałem się : -zabieg przeprowadzany jest pod płytką narkozą czyli bez intubacji -pacjent "siedzi w pozycji pionowej" czyli grozba wpadnięcia jakiegoś ciała obcego do tchawicy jest znikoma - koszt - usuwanie 2 zębów 200-300zl dla dentysty a dla anestozjologa 400-500 zl i najważniejsze - terminy zaklepane na najbliższy miesiąc, bardzo dużo ludzi decyduje się na taki zabieg i żyją :) Chyba się zdecyduje , jutro umówię się na wizytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acero
Witam Jestem kilka dni po zabiegu w narkozie. Opiszę jak było. Wchodzę do gabinetu i siadam na fotelu, obok anestezjolog przygotowuje sprzęt, stomatolog zagląda mi w zęby sprawdza co jest do zrobienia (wycenia) .Po chwili podpisuje zgodę na zabieg, dostaje wenflon, na palec zakładany jest klips, który monitoruje pracę serca.W wenflon zostaje wprowadzona pierwsza fiolka z anestetykiem.Zaczyna mi się kręcić w głowie, przyjemne rozluźnienie, chyba pamiętam jak dostaje główną dawkę anestetyku.Budzę się następnego dnia z lekkim bólem głowy, taki mały kac. Gdy wchodziłem do gabinetu właśnie budził się pacjent, który był przede mną , 25 letni mężczyzna siedział(pływał) na fotelu i miał wyraz twarzy jakby wypił litr whiskacza z gwinta. Nie pamiętam całego zabiegu, kompletnie nic. Również tego jak wróciłem do domu. Co do gabinetu to wspaniała, miła obsługa. Fachowy stomatolog z sympatycznym nastawieniem, wszystko mi wyjaśnił i omówi... fajne pielęgniarki :D Za ekstrakcje 5 i 6 , poprawienie pękniętej plomby i zaplombowanie 4, wszystko w pełnym znieczuleniu zapłaciłem 700 zł . Zabieg trwał 2 godziny Jeśli ktoś chce adres do tego gabinetu, który znajduję się w Poznaniu niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerosko
No no, to fajnie, że tak Ci się udało:) Ja też niestety wkrótce będę musiała iść do dentysty i czuję pewien dyskomfort... Ale raczej nie zdecyduję się na narkozę. Szkoda, że w Poznaniu masz sprawdzoną klinikę, bo trochę daleko tam mam... Ale może masz jakieś doświadczenia z Wrocławiem?:) Bo powiem Ci, że szukam takiego gabinetu jak ten o którym piszesz, gdzie będę czuła się swobodnie, komfortowo, a jakość usług będzie na najwyższym poziomie:) Kurcze, z tego co piszesz to anestezjolodzy drodzy są...Nie sądziłam, że aż tyle kosztują. To kolejny argument za tym, żeby zrezygnować z narkozy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara_l
Ja swego czasu miałam leczone zęby pod narkozą, było ok, ale następnym razem zdecydowałam się bez (jednak podobno szkodzi na organizm) i też nie narzekałam. Ja też jestem z Wrocławia, Lerosko i mogę Ci polecić gabinety stomatologiczne Tarabuła. Mają fachową obsługę, a atmosfera też jest bardzo sympatyczna. Ostatnio ich odkryłam i raczej przy nich zostanę, bo naprawdę jestem zadowolona. Zawsze możesz spróbować i jak Ci się nie podoba za pierwszym razem, to możesz zrezygnować. Bo i tak na początku umawiasz się na przegląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×