Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szajla

Leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość chce zrobic zęby!!
poszukuje dobrego gabinetu dentystycznego z leczeniem w narkozie (najlepiej na raty) w Szczecinie.Pomocy muszę w koncu zrobic zęby ale koszta zwiazane z tym mnie przerazaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Zęby pod narkoza??bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
a ile zaplacilas za narkoze i ogolnie za caly zabieg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
a dla mnie bezsensem moze byc to, ze boisz sie pajaka czy weza.... ja np mam bardzo niski prog bolu i jeszcze zle doswadczenia z dentystami z dziecinstwa i wcale nie uwazam tego za smieszne i bezsensowne.... asiu prosze odp ile zaplacilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia@34
Za cały zabieg narkoza czyli wyrwanie przeswietlenie plus protezka zaplacilam 690 zl wiec nie sa to naprawde jakies wielkie pieniazki a komfort psychiczny sie liczy naprawde nie ma sie czego bac jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytania chętnie odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missheresy
Asia, to teraz ja zapytam jeśli można. Ile trwa cały zabieg? Czy można np. poprosić w stylu, weźcie znieczulcie mnie na 6 godzin i ponaprawiajcie to, co jest tam do naprawienia? Umnie w gre wchodzi leczenie kanałowe stąd też przypuszczam, że sam zabieg musiałby być długotrwały. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia@34
Cały zabieg trwał u mnie 7 minut potem jakies 40 minut dochodziłam do siebie po wybudzeniu wszystko robią błyskawicznie tak aby pacjent najwyzej 10 minut przebywał w pełnej narkozie nic nie czujesz wiec nie ma sie czego bac jak chcesz daj znac to napisze ci namiary tel.adres i tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to jesteście
stukniete, każda narkoza to ingerencja, ma skutki uboczne, ja sie denta nie boje ale bólu tak. Przeszłam dwie kanałowki na zywca.Więcej sobie wkręcacie niż jest bólu.I żeby nie było jeden kanał miałam 3 razy robiony. Łacznie zrobiłam juz 13 zębów na zywca, da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missheresy
Wiem, ze sie da, mialam 3 kanalowo robione (bo u mnie jest tak, ze nie widac ze zab sie psuje, dopiero jak peka, albo robie przeswietlenie, do dentsty chodze co pol roku i ostatnio okazalo sie, ze 7, ktora polroku temu byla ok, teraz jest do kanalowego). I nie chodzi o bol, bo to zniose, tylko o strach przed bolem. Mam juz dosc, serio, chce w koncu na luzaka i szybko zrobic wszystko i nie marwtic sie przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessylwia
Asia@34 to jak mozesz to podaj mi adres i tel tej kliniki. Mam dwie kanalowki i jestem ciekawa za ile by to zrobili. Jezeli o kanalowe chodzi to slyszalam, ze jezeli nie ma komplikacji i dentysta ma super sprzet to trwa tylko 20-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia@34
Sucha Beskidzka ul.Spacerowa 22 tel 33 874 20 66 jak zadzwonisz wszystko ci powiedzą pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia@34
Sucha Beskidzka ul.Spacerowa 22 tel 33 874 20 66 jak zadzwonisz wszystko ci powiedzą pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. czy mozecie mi polecic dobrego stomatologa w krakowie. Mama do usuniecia 6 zębów, panicznie boje się dentysty, doprowadziłam swoje zeby do riuny. Teraz oprócz strachu przed póściem do dentysty dochodzi ogromny wstyd że mozna doprowadzić się do takiego stanu.Chciałabym tez w przyszłości zrobić implanty. Czy ktoś z was zna dobrego dentyste w krakowie który zrobi zabieg pod narkozą i zrozumie że doprowadziłam zęby do takiego stanu ze strachu. i jeszcze jedno jaki jest orientacyjny koszt takiego zabiegu. Błagam polećcie mi kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowebalerinki
Ja też jako dziecko przeżyłam traumę na fotelu dentystycznym, ale mimo wszystko staram się ten strach przezwyciężać i regularnie chodzić do dentysty. Bo wiesz jak chodzisz co pół roku szybciej można wykryć jakiś ubytek, a dzięki temu mniej boli. Ale też zależy od tego jaki jest dentysta. Cenię tych, którzy mają świetne podejście do swoich pacjentów, potrafią sobie radzić z tymi strachliwymi. Niestety nie znam dobrego gabinetu w Częstochowie, ale jeśli ktoś z was będzie szukał gabinetu w Bydgoszczy polecam zajrzeć do Krainy Uśmiechu. Mimo, że gabinet dentystyczny to panuje tam bardzo miła atmosfera. No i bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zabiegu (odbył się wczoraj od 12:50 do 17:30), czyli prawie 5 godz. Robiłam w klinice Dental w Lublinie na Lwowskiej. Zero bólu po zabiegu, nawet intubacji. Teraz jedynie niewielkie osłabienie, bo biore anytbiotyk po usunięciu 8. Cena 380zł pierwsza godzina, plus 220 za zgranie całego zespołu (anestezjolog, pielęgniarka, 2 stomatologów), potem każda kolejna godzina 180zł, plus leczenie, wyrywanie czy co tam jest do zrobienia. Póki co, ponieważ czuję się doskonale, jestem bardzo zadowolona, mam zrobione to, co było do zrobienia tylko szwy dają znać o tym, że coś tam się wczoraj działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narkoza dentystyczna
Narkoza dentystyczna jest mało inwazyjna ja mam chore serce i miałam narkoze nic mi nie jest, miałam usuwane 21 zębów. Narkoza trwała od 17 do 22 z jednym wybudzaniem w trakcie jak dentystka poszła na fajkę. Minusem jest koszt w moim wypadk to 1000 złotych za godzine liczyli. Dwóch anastezjologow plus sprzet reanimacyjny i 6 asystentek , ale ja jestem sercowcem i mam zerową krzepliwosc krwi, wiec to inna bajka. Dwa dni po narkozie normalnie jadłam i wstawałam z lozka. Dwa pierwsze dni byly ciezke, pierwszy jako takot, drugiego wymiotowalam nawet woda . Ale bralam 4 antbiotyki co 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie cos niedobrze, tak reaguje na antybiotyki zawsze. Ale boje sie wymiotów, boje sie, coś mi sie stanie z zaszytym dziąsłem...nie wiem, jakich suchy zębodół czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narkoza zawsze powoduje wymiot
Narkoza zawsze powoduje wymioty, Wymiotuj na siedzaco i nie odkasłuj , nie kaszl , niech leci swobodnie. Ja miałam szwy i pierwsze co mi powiedzieli nie wlno nawet kaszlnąć przy wymiotach. Ja wymiotowałam na drugi dzien caly czas . Pomogła mi kasza manna na wodzie i gorzka herbata mocna, ale to nas drugi dzien. Bo pierwszego nie wolno nic jesc a pic tylko wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narkoza zawsze powoduje wymiot
Aha i bron boze nie wymiotuj sie schylajac, tego tez nie wolno , po narkozie musisz trzymac glowe w pionie, wysoko , jak lezysz też , nie wolno sie teraz polozyc na płasko ani schylać głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś się bardzo dentystów boi i szuka sposobu na to, żeby jakoś każdą wizytę przeżyć, ale ja jakoś nie jestem do końca przekonana, żeby leczyć zęby pod narkozą. Jeśli już wolę znieczulenie, ale i tak z tego też korzystam bardzo rzadko. Poza tym jak się ma fajnego dentystę jak doktor Rozwadowski, to wizyta i leczenie jest znośne. Przesadziłabym pisząc, że przyjemne, ale na pewno jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
Narkoza jest silna trucizna,nie mozna jej stosować dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsztad
o dobrze wiedzieć, że masz pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o taki sposób leczenia. Ja się boję jak ognia dentystów i tego, co może mi zrobić. Raz, że się boję bólu, a dwa, że strasznie mnie irytuje ten dźwięk wiertła, na samą myśl mam dreszcze. Dlatego, żeby nie bolało mnie za bardzo staram się regularnie odwiedzać Galerię Uśmiechu, bo im mniejszy ubytek tym mniejszy ból. Poza tym lubię, jak dentyści mi mówią co sama mogę zrobić, żeby moje zęby były zdrowe, jak o nie dbać, żeby tych ubytków było jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z Głogowa (dolnośląskie). Zdecydowałem się na usunięcie zębów w pełnej narkozie. Nie mogę znaleźć żadnego gabinetu/kliniki w pobliżu miejsca zamieszkania. Najbliższe Wrocław, Poznań. Może ktoś zna jakiś adres i mi poda, za co będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrutka
Ja zapisałam sie do kliniki Dentist, bo mam do wyleczenia 2 zęby. Mam ndzieje ze mnie to ominie jesli chodzi o narkozę. Albo ze jakoś dam rade przy samym znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
WITAM,WIDZE ZE WATEK STARY ALE CHETNIE DOWIEM SIE CZY W KUJAWSKO POMORSKIM LUB GDZIES W POBLIŻU JEST JAKIS TAKI GABINET LUB KLINIKA KTÓRA WYKONUJE TAKIE ZABIEGI NA DZIECIACH?PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissska
A mozesz wiesz katrem ile tam właśnie kosztuje leczenie zębów - a szczególnie leczenie kanałowe ? Chyba coś takiego wlasnie mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
Mysle ze mozesz zawsze zadzwonić tam i zapytac. Ale nieraz jest tak ze wydaje sie Tobie ze jest potrzebne leczenie kanałowe, a okazuje sie ze po prostu zostaje tylko tradycyjne leczenie. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Stomatologa w Poznaniu- Piątkowo, usuwają w narkozie ceny 300zł za narkoze + 150 ząb.Byłem tam ostatnio bo jestem panikarz okrutny nawet nie wiem było już po wszystkim,ułamek sekundy i miałem zęba na chusteczce przed sobą.Nie wiem nawet kiedy narkoza zadziałała.Naprawdę z całego serca życzę każdemu takiegobezbolesnego zabiegu.ósemke rwałem dolną która nadawała się do chirurga.W Piątkowi bez problemu wyrwali ją pod narkozą.Gnój mnie męczył od 10ciu lat!Miałem ochotę się powiesić tak mnie zajeżdzał ten kieł.Tony tabletek wcinałem.he he.Teraz już nie jestem takim dentystofobem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×