Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość gośćAla
Jestem tak zła na siebie, że się tak denerwuję i wszystko analizuję. Zamiast luteiny powinnam dostać relanium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
GośćAla to wpaniale wieści! Ciekawa jestem jak na Ciebie podziała luteina w takiej dawce. Na mnie niestety działa właśnie jak relanium! Spanko, jedzenie, spanko i tak w kółko :) U mnie dalej super, tyle ze noga się popsuła. Jakieś zylakowisko się zrobiło pod kolanem i boli. Eh dostosowałam dietę i zaczęłam treningi pływackie (w sensie ze ja jestem trenerem heh) Czytałam ze mocne mięśnie nóg zapobiegają cofaniu się krwi. (Na każdy problem mięśnie nóg ostatnio. Nic tylko ćwiczyć) Nie wiem w ogóle co z ta krwią. Ostatnio jedząc jabłko zaczęła mi lecieć z dziąseł tak ze całe jabłko było czerwone. A dziś jak czyściłam ucho to patyczek był czerwony... Szalona ta ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
hahaha Dor, to może gin widząc moje przerażenie specjalnie mi zaaplikował taką dawkę luteiny ;) Z tym krwawieniem w ciąży też cos słyszałam, że to często się zdarza. To nic poważnego, ale ja widząc krew z ucha juz bym była u lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dor, czy luteina powyższą Ci temperaturę? Ja mam 37.3! W ogóle średnio się czuję po tej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobna temperaturę. Brałam luteinę do 14 tygodnia. Ale nie jest zawsze tak ze musi być wyższa temperatura, czy nawet progesteron wyższy w badaniu. Ja brałam 3x1 Lutinus dopochwowy (najlepszy podobno, drogi, ale da się kupić dwa razy taniej w aptekach obok klinik) + 3x2 podjęzykowa Luteinę (już tania) Są różne luteiny. Dziela się przede wszystkim na te pochodzenia naturalnego i syntetycznego. Poczytaj w necie czy na ulotce jaka jest twoja. Może lepiej zmienić. A co poza temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
ciężka głowa, senność, dzis nawet nie poszłam do pracy. A mam taką sytuację, że muszę pracować jak najdłużej. Na szczęście praca biurowa. Cały dzień mogłabym spać. No i 37.3.. Czytałam w internecie, że do 37.5 jest norma u kobiet w ciązy, ale mimo wszystko mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmom
Kobitki!! A ja po hsg. Mialam wczoraj. Uuufff. W koncu. Oba jajowody mam drozne, ciesze sie bardzo:) bol no da sie wytrzymac. Tylko bardzo bolal mnie bark po tym. Od razu powiedzialam lekarzowi ale tak sie dzieje. Potem przestalo bolec a dzis znowu pobolewa. GosvAla widzisz jak super. Dor a u Ciebie to juz 6 miesiac sie zaczyna? Duzo ptzytylas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kmom, super wieści! Dobrze, ze Cię tak nie bolało, bo różne są opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatricze17
Hej Kobitki , w 34 d.c zrobiłam test był negatywny , caały czas biorę duphaston, przedwczoraj miałam brązowe plamienia i spoko mówie to na okres,ale miałam nie odstawiać, wczoraj plamiłam z krwią , a dziś troszkę mocniej, ale trudno zaliczyć to do okresu :/ Dzwoniłam do ginekologa kazał zrobić bete hcg, zrobię ją jutro z rana bo niesetety dziś nie ma już punktu pobrań ;] no chyba ,że to coś się na dole rozkręci :) przy okazji jeśli to okres się zaczął to jutro szczelę te badania AMH ,LH i FSH :) Przed telefonem do docenta jeszcze w kibelku się upewniłam czy może nic sie nie rozkręciłożeby nie wyjść na kretynkę xD GośćAla to super , to dobrze to wszystkie objawy ciążowe wskazują prawidłowy przebieg według mnie :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Beatricze, a czemu masz nie odstawiac tego duphastonu? Myslałam, ze jak juz przyjdzie @ to się odstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
aaa tylko do wynikow bety masz nie odstawiac? :) to zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatricze17 i dziewczyny wyświetlił mi się post na fb stowarzyszenia Nasz Bocian ze za darmo AMH można zbadać do 6 czerwca w Częstochowie Kielcach i Bielsko Białej w klinikach gynocentrym. To stowarzyszenie Nasz Bocian ma sporo na stronie info o darmowych warsztatach i innych promo. Kmom Ja już 7 miesiąc! Przytyłam 10 kilo z wagi wyjściowej 53 i powiem wam ze wyglądam naprawdę dobrze jeszcze. Mam smieszny brzuch piłkę i nie mam na razie efektu wieloryba. Kto by pomyślał ze w 7 miesiącu można normalnie wyglądać heh. Mam dwie znajome w ciąży w tym samym prawie terminie i wyglądają super, jeszcze chudsze. Także nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
hej Dziewczyny! Widze forum zyje! :D ja na urlopie -Zakopane:D dzis przeszlam z mezem ponad 20 km, teraz pije winko patrzac na Giewont, a maz sie kapie stad pomyslalam, ze cos dorzuce:) Ja wizyta u gina w poniedzialek:) mamy zobaczyc czy byla owulacja:) ten cykl jest bez niczego i zobaczymy, nastepny cykl jak nie wyjdzie - mamy zaczac rozmawiac o in vitro ... jak wiecie mialam 2 ciaze pozamaciczne, stad lekarz jest ostrozny jesli chodzi o stymulacje... pozdrawiam Was wszystkie i pije za Wasze zdrowka i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Scent, powodzenia! Te "odpoczynki" często bywają bardzo owocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegann
Scent, relaks i dzialania, a moze..... Dor, jak to zlecialo. Mi jakby wtedy wyszlo to tez zaraz bym rodziala. Zakupy zrobione? GoscAla, jak tam? Jak sie czujesz? Przekazalas rodzinie informacje? Ja czytam i Was wszystkie ostatnio podziwiam - jakis optymizm z Was wszystkich płynie. U mnie obecnie jakos slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Meegann, to Scent wprowadziła tu tyle energii i optymizmu :) Ja rodzicom powiedziałam, ale nikomu innemu. Jeszcze za wcześnie.. za 2 tyg dopiero zobaczę czy jest zarodek i bije serduszko. Mam jakieś dziwne objawy.. ciężej mi się oddycha, jakby taka zadyszka.. dziwne. Meegann, z tego co pamiętam to teraz masz "odpoczynek" i zaraz do kliniki? Beatricze, Nikita - piszcie co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Dobrze pamietasz. We wtorek do kliniki. Badania meza i wizyta u lekarki. Zobaczymy co zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Meegann, to skąd ten smutek? Klinika to duża szansa, profesjonalne podejście i ogromne możliwości :) Głowa do góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatricze17
gośćAla byłam na badaniach , zrobiłam betę ale już widzę że @ się w pracy teraz rozkręciła. Ogólnie odstawiam dupka. We wtorek 13.06 postaram się umówić z wynikami z AMH, FSH i LH do ginekologa by obadał sytuacje, męża muszę umówić do kliniki na badanie nasienia w tym miesiacu i milo by było gdyby zdążył przed wizytą. Jestem zirytowana bo musiałam za te badania zapłacić 235zł ;/ Za co płacę składki Nfz ;/ Utwierdziłam się ,że potrzebuję odpoczynku od tego planowania i czekam już na upragniony urlop bo psychicznie już mnie to zaczyna widzę dołować. GośćAla i Dor 3mam kciuki i rośnijcie ;) Dor dzięki za info, szkoda ,że nie sprawdziłam forum zanim poszłam na badania, aczkolwiek w sumie mam już z głowy ;) Powiem Wam ,że czasem zastanawiam się gdzie jest sprawiedliwość? Ci co nie chcą mieć dzieci produkują je jak chomiki a my musimy się namęczyć na choć jedno szczęście. ;( Przepraszam ,że tu tak się wyżalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatricze17
Megan 3mam kciuki , jak leżałam w szpitalu to dziewczyny opowiadały ,że tam w klinikach to jest jednak fachowa opieka i ze starają się nawet bez leków, robią bardziej wyszczególnione badania hormonów i eliminują co trzeba ewentualnie leki przepisują. Jedna zaszła dzięki poradom lekarki, weszła w bardziej naturalne leki a też miała pcos;) Scent to odpoczywaj i niczym nie zaplątaj sobie głowy w szczególności niepotrzebnymi sprawami po prostu relax:) Zazdroszczę ale ja jeszcze miesiąc i w końcu upragniony urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Dziewczyny.. zrobilam dzis test i wyszly mi dwie kreski.. od razu pojechalam do laboratorium na beta hcg... do tej 15 godziny do wynikow to oszaleje... a w poniedzialek chcialam dzwonic do lekarza czy moge brac dupka zeby okres przyszedl bo nie chcialam tracic czasu i czekac na naturalny okres.. chcialam jak najszybciej zaczac kolejny cykl i kolejne starania... ja nie wiem czy ja snie czy to sie dzieje naprawde ale z niecierpliwoscia czekam na wyniki... ostatnio miesiaczka zaczela mi sie 30.04 wiec teraz na jakim poziomie powinna byc beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Kajducha trzymam kciuki aby beta pięknie wyszła. Ale ciąż nam się zrobiło na forum:) jest nadzieja że i reszcie w końcu się uda. Ja byłam u gin i oczywiście duża torbiel się zrobiła. Biorę leki, potem powinnam dostać okres i do gin sprawdzić czy jeszcze jest czy nie. Teraz jestem kilka dni z mężem nad morzem żeby odpocząć. Ale nie wychodzi mi to. Teraz był dzień dziecka, mąż był u swojej córki i jest cały szczęśliwy a mnie delikatnie mówiąc szlak trafia. Urlop wygląda tak że udaje że jest oki choć mam dość, ale nie umiem już z mężem na ten temat rozmawiać i jeszcze po lekach źle się czuje. Życie jest cudowne:( Dor ale ten czas zleciał. Jestem w szoku. Gość Ala może organizm przyzwyczai się do leków i będzie lepiej. Trzymam kciuki za maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kajducha!!!!!!!! ale wiadomości z rana!!! daj znać koniecznie jakie wyniki. Ja pierwszy dzień ostatniej @ miałam 26 kwietnia. Beatricze, Nikita, Meegann, - cały czas to powtarzam i wiem jak to brzmi, ale NIGDY nie można tracić nadziei. Jestem przekonana, że każdej z nas tu na forum się uda. Prędzej czy nieco później ale się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Nikita ja tez mialam torbiel.. miesiac bylam na tabletkach antykoncepcyjnych aby się wchłonęła. Ten cykl miałam zupełnie naturalny bez tabletek Jeżeli się okaże że jestem w ciąży to chyba oszaleję ze szczęścia !!! Obiecuje ze dam znac ;* P.s Dodam tylko że kompletnie nic mi nie jest, nie odczuwam żadnych objawów ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
Beta 545 !!!!!!! W srode do gina ! ❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kajducha gratulacje!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajducha, gratulacje. Ale suppper na tym forum. Wysyp jest. I dziewczyny dziekuje za wsparcie. Sprobuje sie jakos lepiej nastawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Jezuuuu Kajducha gratulacje!!!! Tez mialam torbiel jak pamietasz i ten cykl tez mamy naturalny:)) Boze dziewczyny jak sie ciesze ze Wam sie udaje!!!! Bedzue dzis impra!!!! :d wypije za Wasze zdrowko ;) kajducha goscala OGROMNE gratulacje malenkie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
W poniedzialek mam jeszcze raz bete zrobic.. powinna byc juz ponad tysiac tak mi lekarz przez telefon powiedzial.. nie moge uwierzyc.. ! Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.. martwie sie bo mialam problem zajsc a teraz zeby utrzymac i bylo wszystko okej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×