Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość Meegann
GoscKarolina, my się staramy od sierpnia 2015. Zaraz 2 lata będą. Tylko my sie staraliśmy 8 miesięcy sami. Potem poszlam do lekarza. W 6 cyklu z pomoca lekarza zaszlam. Ale szczęście długo nie trwało. Poronilam. Mialam poronienie zatrzymane. Zabieg mialam w listopadzie 2016. I do teraz nic. Wybralam sie jednak do kliniki. Mam nadzieje ze sie w bliskiej przyszlosciu uda. Zawsze do 30stki chcialam miec dwójkę dzieci. Ale to już przestaje być realne. Mam 26 lat. Mąż rok starszy. Beatrycze, nie denerwuj sie na zapas. Pewnie pojdziecie do lekarza i powie ze nie jest zle. Da leki. I pamietaj zawsze jest inseminacja. Gość Ala, co tam u Ciebie? Bylas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Karolina a my sie staramy rok. Bylam w dwich ciazach niestety pozamacicznych... stad walczymy dalej... po laparoskopii w pazdzierniku zeszlego roku nie mozemy zajsc w ciaze... ciaze pozamaciczne byly w maju i pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Gość Ala jedź do Szpitala skoro plamisz już kilka dni .Jeżeli powiesz że jesteś w ciąży to się tobą zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
GoscAla co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nawet nie miałam siły pisac bo tak mnie mdli i boli głowa. Cały czas leżałam. Od wczoraj mniej plamię, dziś prawie nic. Ledwo wstałam do pracy. Na 19 jadę do ginekologa.. Trzymajcie kciuki dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegann
Trzymamy. Daj znac co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
GośćAla trzymaj się i daj znać co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
GoscAla jadne ze trzymamy !!! Bedzie dobrze malenka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Witajcie u mnie też znowu problem z wysokim ciśnieniem i cóż z gabinetu niewyszlsm o własnych nogach bo dr wezwał Karetkę :-(i znowu Szpital. Jeszcze go takiego przerazonego nirwidzialam a teraz sama strasznie się boje przy takim cis łożysko się odkleja .:-(a tak wszystko ładnie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Gosc nana spokojnie - wszystko bedzie dobrze bo jestes pod dobra opieka .... trzumam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćAla na pewno wszystko bedzie dobrze. Gośćnana współczuje. Ty to naprawdę nie masz lekko w tej ciąży. Ale dobrze że jesteś teraz pod opieką w szpitalu i na pewno coś zaradzą. a który to już tydzień? jakaś nam się nerwowa atmosfera zrobiła na forum. u mnie też lipa już 6 dni mi się spóźnia okres. nie wiem może przez te wszystkie nowe leki albo przez to że miałam taki strasznie niski progesteron w tym cyklu. normalnie aż tak bym się tym tym nie przejęła ale jak bede miała takie opóźnienia to jeszcze mi wypadnie okres w terminie laparoskopii i wtedy to będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscnana dobrze że jesteś w szpitalu pod stałą opieką. Wiem że wolałabyś być w domu ale z ciśnieniem nie ma żartów i lepiej być pod okiem specjalistów. Oby szybko coś zaradzili i reszta ciąży przebiegła bez komplikacji :) mimi00 czasami leki i nerwy działają tak że okres się spóźnia. Oby miesiączka nie przyszla jak będziesz mieć zabieg. Ja dziś byłam na wizycie torbiel ładnie pękła więc jedno co dobre i w następnym cyklu zastrzyki z gonalu i pani doktor proponuje inseminacje. Trochę to kosztuje ale czego się nie robi żeby się udało :) mam tylko nadzieje że nie będzie żadnych niespodzianek i wszystko przebiegnie pomyślnie bo chce mieć ten cykl za sobą i albo się uda albo inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscnana dobrze że jesteś w szpitalu pod stałą opieką. Wiem że wolałabyś być w domu ale z ciśnieniem nie ma żartów i lepiej być pod okiem specjalistów. Oby szybko coś zaradzili i reszta ciąży przebiegła bez komplikacji :) mimi00 czasami leki i nerwy działają tak że okres się spóźnia. Oby miesiączka nie przyszla jak będziesz mieć zabieg. Ja dziś byłam na wizycie torbiel ładnie pękła więc jedno co dobre i w następnym cyklu zastrzyki z gonalu i pani doktor proponuje inseminacje. Trochę to kosztuje ale czego się nie robi żeby się udało :) mam tylko nadzieje że nie będzie żadnych niespodzianek i wszystko przebiegnie pomyślnie bo chce mieć ten cykl za sobą i albo się uda albo inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
27 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
27 tydzień. Ale zamieszanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Właśnie wróciłam.. uff, dzidzia żyje, jest akcja serca, CRL 8.9 mm i ...pęcherzyk gigant: 29mm a to dopiero początek 7tc. Gin powiedział, że ten pęcherzyk nie jest okrągły tylko taki wydłużony i dlatego taki rozmiar. No ale za to mam krwiaka i stąd te krwawienia :o nie jest duży, powiedział, że mam się nie przejmować (łatwo się mówi) i nie muszę leżeć. Boję się czytać w necie o tych krwiakach.. wiem, że mogą być groźne ale nie muszą. Nana, co Ty przechodzisz podczas tej ciąży... tego się opisać nie da.. Trzymaj się Kochana. Wszystko będzie dobrze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
27tydzien.Niewiem co się dzieje ale cis szaleje spadnie i znów winduje.Teraz mnie głowa strasznie boli i nie dobrze mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
27 tydzień. Dziewczyny fatalnie się czuję głowa pęka i nie dobrze mi strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajducha
GośćAla na to świetnie ze wszystko dobrze ! ;) dzis masz 7 tydzien ? U mnie 6 tydzien sie rozpoczal a na poaczatku 7 ide do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu nasz bocian donosi ze promocja. Klinika InviMed opłaci inseminacje 120 parom i ruszył nabór. Wypróbowują nowy lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nana, jak minęła noc? jak się czujesz? mam nadzieję, że już wszystko dobrze 🌻 Kajducha, u mnie dokładnie dzis 6 tydzień i 7 dzien :) Następna wizyta za 3 tyg.. Mam nadzieję, że ten krwiak się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatricze17
Hej u mnie AMH wynosi w 3 d.c. jakoś tak: 5,87 :) przy pcos pisało ,że norma jest ok. od 6,32 do ok. 13. Jak sądzicie? Gośnana 3maj się!, gośćAla podobno przy krwiakach troszke chodzić trzeba, to szybciej zejdzie , tak mówił lekarz do kobitki ,która była ze mną w szpitalu i też miała krwiaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
A co do wyników męża to faktycznie plemniki były napisane w mln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Witajcie .Noc to był najgorszy moment w moim życiu .Ktoś z gory nademna czuwa lekarze robili co mogli a cis szalalo zaczelam krwawić i miałam skurcze.Aż nagle krew nosem poszła i jak ręką odja.Już wszystko się uspokoiło więc odsypiam .Nigdy więcej czegoś takiego .Do czasu porodu muszę zostać w szpitalu.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nana, matko boska.. dobrze że już lepiej. Jeny.. współczuję. Mam nadzieję że najgorsze już za Tobą. Trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana Ty Bidulko. Straszne to wszystko co Ty przechodzisz. Okropnie tak leżeć w szpitalu ale zawsze jest jednak ten komfort psychiczny, że w razie jak by się coś działo to szybko mogą zareagować. Trzymam cały czas za Ciebie kciuki. Beatrycze nie znam się ale wydaje mi się że jak na osobę z PCOS to wynik AMH masz dobry. z tego co kiedyś czytałam to już powyżej 3 ng/ml może świadczyć o policystycznych jajnikach. Myślę, że lepiej więcej niż za mało bo poniżej 1 to już chyba nie ma rezerwy jajnikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita to super że torbiel pękła i możesz zacząć działać :) a ile kosztuje jedno podejście do inseminacji ? Twój lekarz sam to przeprowadza czy tylko w klinikach się to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Inseminacje robi się w Klinikach leczenie niepłodności tzw Wspomaganie rozrodu .Moja sąsiadka miała trzy inseminacji bez efektu a cena zależna od cennika Kliniki od 700 w wyż .Moim zadanie Invitro jest najlepszym rozwiązaniem ale ro juz ostatecz.nosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscnana jak w jakimś filmie sensacyjnym te przygody twoje. Spokoju życzę w takim razie... trzymaj się! Nikita a inseminacje można zrobić za darmo w szpitalu czy państwowej poradni niepłodności. Trzeba mieć badanie hcg do tego. Ja akurat w Warszawie pytałam to wyszukałam w Google poradni niepłodnośc***aństwowej i przez tel wszystko mi powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Też mam takie uczucie że to jakiś Film niereal ,:-( szukają przyczyny .Miłego wikendu wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×