Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość DORIII19
Czarnula - czwartek piątek myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula, ja test bede robic 11.09. Chyba, ze okres wczesniej przyjdzie. Nicole, inseminacja spoko. Nic nie bolalo. Dlugo to nie trwało. Lekarka powiedziala ze jak bede czyc brzuch to mam wziąć sobie nospe. I leki dostalam. Caly zestaw. I mam brac do testu. A jak bedzie pozytuwny test to do wizyty. Scent, ja tez mialam badanie na ta bakterie i 2 inne. Pobiera sie wymaz zeby to zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie widzę we wrześniu jak i ja. Na internecie pisało że można też z moczu. Hmmm. Ale było by fajnie gdyby nam teraz wszystkim się udało :-) Dorii i Megann czekamy na pozytywne wieści. :-) ile u siebie płacicie za betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula, moze mozna z moczu. Nie wiem. Ja mialam wymaz. A beta. Nie pamietam. Dawno nie robilam. Ale wydaje mi sie ze kolo 30-35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Doris, gratulacje. Masz objawy zbliżone do moich:) A ja kończę 9 tydzień, serduszko bije, za 2 dni idę na wizytę. Ale czuję się tak dobrze, że martwię się brakiem objawów. Widzę, że dużo się tu dzieje. Trzymam kciuki Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita03285
Meegann trzymam kciuki, oby się udało :) Dori super wieści dawaj znać na bieżąco. Niech beta ładnie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
U mnie beta kosztuje 25 zl + 2,50 pobranie krwi Progesteron KurcZę może tez zbadam chyba ze dopiero jak lekarz zaleci a tAk w ogóle to kiedy powinno sie pójść do ginekologa jeśli by sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoleee
Kurcze ja nie dostałam żadnych leków po inseminacji a co do bety to pytałam się w bocianie w wawie koszt 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi00, jak fajnie Cię "widzieć":) Co to za akcja z tym szpitalem u Ciebie? U mnie na razie waga stoi, a ostatnio byłam na szkoleniu, to sobie trochę podżarłam, niestety słodkie zaczyna od nowa kusić:/ Poza tym na razie nic się nie dzieje, idę do nowego endo w czwartek. Skąd wiesz, że jajnik drgnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Czarnula a napisz jeszcze te normy jakie laboratorium mialo:) ale mysle ze jest ok i owulacja byla. Ale Ty bierzesz duphaston tez? Dorii no to pieknie.. Gratuluje:) a testowalas tez juz? Megaan jaki zestaw lekow dostalas po inseminacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, brałam tylko CLO w tym cyklu. I tradycyjnie bromergon i euthyrox. Na wyniku jest tak : faza owulacyjna 0,121-12,0, faza lutealna 1,83-23,9. Dalej mam normy dla ciężarnych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Taak owulacja byla:) teraz pozostaje tylko czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dobrze że wy dziewczyny jesteście taki mądry i można się poradzić fajnie że nas teraz jest coraz więcej i możemy się wspierać pójdę na ten progesteron ale nawet nie wiem jak go czytać bo mówię na razie jeszcze nie idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Dziękuję za informację :-) chociaż tyle dobrze, że była owulacja :-) masz rację teraz mogę tyko czekać ;-) Dorii powinny na wyniku być podane normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Progesteron ksiaxkowy:) ja tez mialam wymaz i ja spoko, gorzej maz... dali mu dlugi patyczek a'la do uszu i kazali wsadzic w siusiaka ... bal sie strasznie ale dal rade i mowil ze nawet nie bolalo. Placilismy 2x 135 zl. Za bete place kolo 40 zl w invimed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Mania dopiero teraz zobaczylam wpis - serdeczne gratulacje !!!! :* niech Malenstwo rosnie cale i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Dziękuję Scent86 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi00
Czarnula owulka była wiec szansa jest życzę powodzenia :-) meegann oby inseminacja się powiodła trzymam kciuki !!! Scent nawet nie wiedzialam, że jest coś takiego jak ureloplasma! Może to rzeczywiście był Wasz problem i teraz będzie wszystko ok :-) Natalia mi apetyt na słodycze też wrócił ale mniejszy (chyba) :-D ale mimo to kilogramy spadły. A w szpitalu byłam bo miałam histerolaparoskopie. I przed operacją robią szczegółowe badania w tym Usg i lekarz mówi że jestem w trakcie owulacji. W lewym jajniku pęcherzyk 18 mm i endometrium 7. Byłam w szoku bo to był bodajrze 23 dzień cyklu ! A w lewym jajniku u mnie nigdy nic się nie działo nawet po clo. A teraz nic nie brałam tylko glucophage i dostinex. Więc to chyba na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka po 40
ja brałam. kopie w uj o ja pjerhdole. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią już bym chciała aby był ten 6 wrzesień hehe. Jestem ciekawa coś to będzie ale objawów brak więc pewnie będzie drugi cykl z CLO. A wy jak się czujecie dziewczyny? Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Czarnula spokojnie czesto objawow brak a tu zaskakuje :)) ja biore te leki , wczoraj pierwsza globulka... ehh nie jest to przyjemne, wycieka smierdzi itp :/ pierwszy raz w zyciu biore cos takiego... no ale nic, jestesmy z mezem zawzieci bo bardzo chcemy sie wyleczyc jak najszybciej :) lekarz mowi ze poki sie to nie stanie nie bedzie inseminacji itd itp. A ja Wam powiem ze dobrze ze mielismy ten urlop - oboje zdystansowalismy sie ;) czekam na @ i powinna byc za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę jestem niecierpliwa hehe. To współczuję. Ja miałam takie tabletki na stan zapalny kiedyś, które też wyciekały i strasznie mnie to denerwowało. :-) dacie radę bo warto. Musimy walczyć :-) U mnie także okres planowo za tydzień. Bardzo pomaga mi to, że mogę tutaj z wami sobie pogadać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Czarnula nie zawsze muszą występować objawy a cZemu czekasz az do 6 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
No dokladnie mam to samo :) gdyby nie firum byloby mi znacznie ciezej- wiesz jak to jest... malo komu z otoczenia sie mowi o problemach i bardzo mnie to gryzlo, ze tylko maz wiedzial... co powodowalo oczywiscie, ze caly czas mu trulam o tym i owym :P teraz przynajmniej tutaj wylewam zale :D poza tym fajnie sie czyta jak kolejnym osobom sie udaje :) to miod na me oczy/uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powinnam dostać okres wtedy. U mnie w sumie wie i moja mama i siostra :-) ale to wy wiecie jak to jest długo się starać i z wami wolę rozmawiać. :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×