Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość DORIII19
Ja też ciesZę sie ze jest to forum dziewczyny bylam w takim stanie ze szukalam czegoś na pocieszenie i znalzlalam :) mi tez milo sie czyta jak kolejnej przyszłej mamusi sie udaje:) Czarnula a czemu nie Zrobisz wczesniej bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w sumie. Może dlatego że nie mam objawów? I dopiero co robiłam wczoraj progesteron. Hehe i trochę się boję rozczarowania :-) poczekam jeszcze te kilka dni i zobaczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Doris gratulacje :) 3mam kciuki za nas dziewczyny , u mnie wizyta dopiero na 2 października ,więc jeszcze masa czasu :) Leków nie biorę tylko piję inofem a mąż zajada profertil. Dziewczyny piję cały czas inofem i wiadomo przy clo i dupku nie zauważyłam poprawy śluzu, a teraz może jest go ciut więcej ale bez szału,poza tym jakoś średnio płodny jes .Jakoś nie widzę efektów po nim a już chyba pół roku go zażywam ;] Jak to u Was jest? A co do forum to też uważam ,że psychicznie wolę tutaj przebywać i pisać z wami, bo nie każdy potrafi się postawić w naszej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Ja nie chcialam sie denerwować zrobilam bete tydzien prZed planowanym okresem... nie czekaj co ma byc yo bedzie zawsze jak nie będzie pozytywnie powtorYsz w czasie okresu by miec pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Beatricze _ jesli chodzi o sluz mi zanikl po tabletkach dopochwowych jak bralam na zapelenie i zamówiłam w aptece cocnceive plus bo plodnego w ogóle nie mialam dziwię sie ze mogło sie udać. Tego zelu nie uzylam. P.s wcześniej blednie napisalam ze zamowilam Preeset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę hehe. A ja też miałam mało śluzu ale ginekolog mówił, że widzi, że jest. Teraz mam taki biały, mleczny. Ale jestem zdrowa i nic mi nie jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatricze ja też z pół roku piłam inofem i też szału nie było zresztą po Ovarinie też nie. Ja mam wrażenie że te specyfiki działają na mnie 2/3 miesiące i później mój organizm się do nich przyzwyczaja. Teraz postanowiłam po operacji zresetować mój organizm i nie biorę nic. Tylko najzwyklejszy kwas foliowy. Chcę zobaczyć czy po laparo samo wszystko wróci do normy. Co do forum to ja też jestem mega szczęśliwa że Was mam dziewczyny. Mogę się wyżalic i nikt mnie nie osądza że jestem jakąś porąbaną paranoiczką :-D A moj M chyba jeszcze szczęśliwszy bo już mu nie nadaje od rana do wieczora o swoich problemach i przemyśleniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
To gratuluję dziewczyny :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Tylko jakie forum ja sie nie znam na jakie moglybysmy sie przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Dziewczyny może założymy bloga , nic nie powinno się zacinać i będziemy pisać jako komentarze , bo jako tako to nie wiem na jakie forum możemy się przesieść a to taki najprostszy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nie znam. Ale blog to chyba dobry pomysł. Tu strasznie długo czasem dodają się posty. I jest to denerwujące. Chyba się uzależniłam od pisana z wami już hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
zmiana miejsca na nasze rozmowy to byłby dobry pomysł, bo brak dodawania postów albo dodawanie się jednego kilka razy jest wkurzające. Ja odliczam dni do urlopu ( zaczynam w poniedziałek-:)to odpocznę trochę od wszystkiego) potem wracam i jadę odebrać moje wyniki i wizyta u lekarza. Powiem Wam szczerze, że coraz gorzej mi wychodzi odsuwanie myśli o niepłodności immunologicznej. Za dużo czytam szukam info. Strasznie się boje grzebania w układzie immunologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Magdzik jedz na urlop i sie zresetuj - mi to bardzo pomoglo :)) niczego sie nie boj - wazne bys byla w dobrych rekach lekarskich ! Trzymam kciuki baaardzo mocno!!! Co do zmiany miejxca tez sie kompletnie nie znam Kochane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym sobie wypoczęła hehe :) Dorii a jaką masz temperaturę? ja właśnie mierzyłam i mam 37,1, ale dziś jest bardzo gorąco na dworze to może od pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Teraz 36,6 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Jutro nie w piątek pójdę :) wysypka hmm ciekawe dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Dori Czarnula trzymam kciuki za Was :) ja sie nie wyspie w weekend bo jedziemy 400 km na wesele znajomych ;) plus jestesmy na antybiotykach i zero alkoholu- znow beda pytania czy przypadkiem w ciazy nie jestem... a istatnio na urlopie przytylam 3 kg to tym bardziej beda pytac ;) no nic ja jestem twarda, wiec cos im odpyskuje ;) milego dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scent to baw się dobrze. Zrelaksuj się :-) Ja również nie mogę pić alkoholu, bo lekarz zabronił. :-) i chyba też przytyłam hehe. Dziękuję, ja również trzymam kciuki za was wszystkie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziękuję jutro Wieczorem dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Czarnula pytasz mnie :)¿ Bo jeśli tak to cały czas chce mi się spać i to w pracy w południe oczy mi się zamykają a nigdy tak nie miałam No i śluz powinnam jutro dostać okres i cały czas mam taki lekki taki inny a pozostałe objawy są takie same Najważniejsze to nie napisałam ze 2 tyg po owulacji to nerwy mialam takie i mam nadal oczywiście to jest silniejsze od nas ...mój Już ma mnie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Hej Dziewczyny blog już stworzony :) można komentować pod postem :) podaje linka : http://pcos-forum.blog.pl/ To jak przechodzimy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Lepki śluz mialo byc :) ucięło mi posta chciałam napisać że najlepsze że mój m jeszcze nic nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
No ale niech ktos zacznie ze obecny bo nie wiem gdzie komentowac a yo nie łączy sie z facebokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×