Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gratuluję ☺️ ja byłam wczoraj na monitoringu i lekarz powiedział że była owulacja, ale nic nie mówił o płynie po owulacyjnym. Myślę żeby zbadać sobie progesteron, tylko nie wiem kiedy najlepiej,? W którym dniu cyklu? Jak nam przez kilka miesięcy się nie uda to też będę myśleć o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Gosc nana caluj coreczke i utul od nas:) Ty mamusiu ciesz sie szczesciem swoim:) Czarnula cbyba najlepiej w 21dniu cyklu zrobic progesteron. Ja dzis ude do swojego lekarza w 4dniu cyklu jestem. Zobaczyc czy tam wszystko ok po tej owulacji. Czy nic sie nie poribilo...i coz... Dzialam dalej Leki potem zastrzyki potem przytulanie i czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćAsia dziękuję ☺️ to mój 16 dc więc mam jeszcze czas i chyba pójdę na badanie. Lepiej być pod stałą kontrolą ginekologa. Powodzenia. Będzie dobrze, musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Dziękujemy wam za miłe słowa .Zobaczycie i wam się uda Niema łatwo i rozumie Was.DorIII ja dojeżdżalam 35 km do Ginekologa W cyklu stymulowanym i co dwa dni monitoring A mój gin przyjmuje tylko dwa rAzy w tygodniu I było tak że musiałam do niego do Szpitala fatygowac.Następnym razem jak się zdecyduje na drugie też będę dojeżdżać .My już w domku łóżeczko po drodze kupiliśmy A wózek jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś na sprzedaż clo? bez hejtu nie chcesz sprzedać to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćnana super że masz łóżeczko, pewnie jako nieliczna kupiłaś je jak już dziecko się urodziło :) Ja do ginekologa dojeżdżam 80km i czasami jestem trzy razy w tygodniu. Nie ma lekko ale czego się nie robi żeby mieć swojego maluszka:) gośćAsia daj znać po wizycie co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana super że już w domku jesteście :) Jeżeli kilka dni po porodzie napomykasz o następnym dziecku to znaczy, że poród nie jest taki straszny :) (chociaż to pewnie indywidualna sprawa) Ja też do lekarza dojeżdżam prawie 30 km i często zdarza mi się biegać za nim po szpitalu bo jak ostatnio nazwała Go jedna pielęgniarka "Pan doktor to taki Struś Pędziwiatr" :) Nikita a Ty masz PCOS? jak masz mieć kauteryzacje? Ja też miałam drożność robioną i histeroskopię diagnostyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że ja też miałam podejrzenie PCOS. Gin niby na USG nie widział żeby były jajniki policystyczne ale z badań wychodziło że są. on sam już zgłupiał. stwierdził, że nie ma innej opcji tylko od środka je obejrzeć. I od środka nic nie znaleźli. Jajniki wstanie idealnym, macica też. Lekarz jeszcze się obawiał czy po mojej poprzedniej operacji nie porobiły się zrosty na jajowodach. Ale kontrast przeszedł. Więc albo nie było zrostów albo były tak małe że sam kontrast je przepchnął :) z jednej strony cieszę się,że tam w środku wszystko ok a z drugiej strony miałam nadzieję że coś znajdą, naprawią i w końcu będę wiedziała co jest ze mną nie tak. a tak dalej nic nie wiem. A Ty Nikita jakie masz objawy PCOS? na USG widać, że z jajnikami coś nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Ja tez mam pcos. I pelno malych pecherzykow w jajniku. Owulacja bez wspomagania raz na pol roku okolo:( wczoraj bedac u lekarza okaalo sie ze mam mala torbiel po ostatnim cyklu 20mm. I powiedzial zeby sie tym nie przejmowac ze ona sie wchlonie. No ja mam nadzieje Co gorsze... Lekarz rozlozyl w sumie rece i zaczal przebakiwac o in vitro. A moj maz nie chce o tym slyszec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dobrze, że to mała torbiel... Czemu nie chce słyszeć o invitro? Mój narzeczony mówił że nie ma nic przeciwko. Ja kiedyś miałam torbiel 6 cm i lekarz chciał już operować ale udało się bez. Kurcze trzymam kciuki za nas wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
U mnie bardzo szybko doszło do diagnozy, miałam 16lat jak poszlam do ginekologa i powiedzialam ze nie mam okresu, pierwszy ginek taki starszy dawal tylko luteine i na usg nic nie widzial niepokojącego, po 3 miesiacach stwierdzilam ze jest do bani ;) Przepisalam się i chodzilam do ginekolog,która na pierwszej wizycie już zrobiła mi oględziny ciała,badania hormonów, powiedziala o lekkich wloskach na twarzy i trądziku. Jedyne czego nie zrobiła to badania gin i usg.. od razu dala skierowanie do szpitala, byłam tam 3 razy i wszystkie hormony przebadali, usg, rentgeny itp. I ostateczna diagnoza to Pcos ;] po przeróżnych wersjach chorób ostatecznie to stwierdzono i potwierdził to potem każdy ginekolog z którym miałam doczynienia;] Z dwojga złego pogodziłam się ,że to już posiadam ,ale nie miałam pojęcia ,że będzie tak ciężko zajść, bo mimo wszystko wierzyłam w posuwającą się do przodu medycyną. Jak na razie nie nastawiam się na in vitro, nie wiem co tam mój mąż o tym myśli, na razie czekamy na próby inseminacji i dalej lekami;). Ciężko jest ale nie możemy się poddawać kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziewczyny ja też kiedyś miałam torbiela na jajniku leżałam w szpitalu tydzien czasu i dostawalam 2 x dziennie zastrzyki niby juz nigdy sie nie pojawil... P.S. dzis rano w dniu 21 cyklu mialam jakąś mala czerwona plamke i koniec do okresu jeszcze tydzień i fiksuje może sie cos udało jednak nie chcę Juz więcej rozczarowań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde rozczarowanie dobija coraz bardziej. Ja pierwszego torbiela miałam w wieku 16 lat. Dorii kiedy testujesz? Ja mam zamiar poczekać do dnia spodziewanej miesiączki. Ale nie nastawiam się na nic. Pierw pójdę na badanie progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAsia na pewno się wchłonie. Ja kilka razy miałam torbiel i same znikały. Tylko w następnym cyklu idź na monitoring żeby sprawdzić czy na prwno nie ma już jej. Mimi ja mam od paru lat stwierdzone PCOS, jajniki mam ogromne i pełno pęcherzyków dookoła, do tego oczywiście owłosienie i trądzik. Dzwoniła dziś do mnie pani doktor co ma mnie operować i termin mam na 10września. Strasznie szybko i się boje jak cholera. W pon musze biegiem do lekarza rodzinnego bo nie miałam szczepienia przeciw WZW B. Zobaczymy co powie, może jakoś w przyspieszonym trybie będę mieć. A teraz jeszcze biorę duphaston od dziś żeby mieć pewność że miesiączka przyjdzie i od razu jak się skończy to do szpitala. Ile to się trzeba namęczyć żeby w czasie wszystko zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jakiś czas się nie udzielam ale caly czas Was czytam. Ja do gina dojezdzam 125 km w jedną stronę. To chyba najdalej z Was. Ale czego sie nie robi... . Nicole, trzymam kciuki za 2 kreski po inseminacji. I sie nic na temat inseminacji nie wypowiem. W przyszlym tygodniu jak wszystko dobrze pojdzie będę miala robioną. Mam nadzieje ze do tego dojdzie. Mialas podany lek na pęknięcie? Jak tak to jaki? Kiedy testujesz? Ktoś jeszcze będzie testowal w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze te puste posty ale to jedyny sposób na to zeby dodawaly sie posty :) mam nadzieje, ze to Was nie denerwuje. Moze by bylo trzeba pomyśleć zeby taki temat założyć na jakis innej stronie i sie przenisc. To forum dziala tragicznie. Postow nie dodaje. Czesto nie dziala. Zacina sie. Nikita, rzeczywiscie szybko. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Czarnula ja mialam w wieku 19 lat cZyli 6lat temu. A nie wiem kiedy testować tak się boję ale myślę ze za tydzień w poniedziałek na weeeknd mam dostać okres. CZyli jak bym dostała tp już inna psychika i pojde na badanie beta dla formalności... Meganan masz rację tez jestem za tym by zmienic forum tutaj dodaje posty nie dodaja sie albo odświeŻam caly dzien by w ogóle cos sie aktualozowalo z waszymi dodanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Wczoraj mialam duzy problem zeby tu cos dodac. Wiecie co tylko ja w tym cyklu z ta torbiela jestem dalej stymulowana. Czy to nie dziwne? Zapytalam go czy ona nie bedzie rosla mowi ze sie wchlonie..ta torbiel zrobila sie na lewym jajniku a owulacja byla z prawego w poprzednim cyklu. Boje sie ze to rosnie i tylko trace czas zeby:( zamiast to zwalczac to ja stymuluje. Jesli okaze sie ze to rosnie to zastanowie sie nad zmiana lekarza. We wt ide na monitoring. Co do in vitro... Moj maz jest bardzo wierzacy i ja tez natomiast ja podchodze do tego inaczej. In vitro uwazam za "lek" tak jak sa inne operacje na cos. Tak to jest na plodnosc. Napewno jeszcze sprobujemy inseminacji. Temu nie jest przeciwny na szczescie;) wiecie on ciagle wierzy ze uda sie naturalnie z pomoca lekow... Ile placicie za inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Czarnula kiedy to badanie progesteronu robisz? Daj znac co tam wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Nikita ja tez mam nadmierne owlosienie:( wasik i brodka to moja zmora. Chodze na wosk do kosmetyczki i od razu czuje sie lepiej. Na innych czesciach ciala jest normalnie tyle ze jestem brunetka i te wlosy sa twarde no i ciemne. A Ty jak sobie radzisz z owlosieniem? Tradzik mialam jak bylam mlodsza a teraz poszczegolne niedoskonalosci. Kiedys bez makijazu bym nie wyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za inseminacje płaciłam 800zl gośćAsia chodzę z wąsikiem i brodą na wosk. Nogi depilatotem robie sama. A bikini zabiegiem laserowym, efekt super. A trądzik nie jest taki jak kiedyś ale co chwila coś wychodzi. Zimą robiłam oczyszczanie twarzy u kosmetyczki i trochę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula1357
Widzę że większość z nas miała torbiele,.... Dzięki dziewczyny. Progesteron pójdę zbadać chyba we wtorek, bo to będzie 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Powiedzcie dziewczyny o co chodzi z tym progesteronem nigdy nie badalam go sobir i lekarz tez nie zlecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Po progesteronie mozna sprawdzić czy była owu. Powinno sie badac 7 dni po owu. Ja zawsze badałam miedzy 21 a 23 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zbadam go albo w 21 albo w 22 dc :) co do nadmiernego owłosienia nie mam jakoś akurat problemu. Za to ciągle myślę o tym, że mogę mieć niedrożne jajowody lub coś innego hehe :) zamiast skupić się póki co na staraniach to nie potrzebnie się zamartwiam. Ale postanowiłam, że jeżeli przez 3 cykle z CLO się nie uda to idę na badania krwi, jeszcze inne niż do tej pory. Najczęściej to badam prolaktynę i tsh. A tak to zrobię sobie cały pakiet i wyślę narzeczonego na badania. Póki co lekarz myśli, że to przez moje problemy z hormonami. Dorii to jestem starsza od Ciebie o rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Mimi co do porodu niema lekko ale zapomina się o bólu w chwili gdy zobaczy się weźmie Dziecko przynajmniej ja tak miałam .Chm wiedziałam że na pewno laskotac niebedzie.Co do napomkniecia o kolejnym dziecku no tak ale nie tak szybko .Trzeba się wykurowac i pooddychac świeżym powietrzem :-)!!!Któraś pisała o badaniu progesteronu ?jak to lekarz niezlecil Ci badania i ty lykasz Clostilbegyt bez sensu.Zmień lekarza bo widzę że nie w ie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×