Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość DORIII19
Dziękuję za informacje dziewczyny:) Czarnula o proszę :)- ja zawsZe sobie marzylam że pierwsze dziecko chce urodzić nie później niż w wieku 25 lat a teraz im dalej to ... Co do clo bez badan-- u mnie jest taka sytuacja że staramy sie dopiero o fasolke 5 mc ,w lipcu byłam u mojego gin przed i po owulacji bo chcial sprawdzić czy normalne się odbywa owulacjA i yak było;) Powiedzial ze ok i za 2mc do niego MAM wrócić i wtedy przepisze mi taki lek clo jak się nie uda. I ja poprosiłam by mi prZepisał od razu bo w siepniu za rok biorę ślub i chciałabym urodzić dużo wcześniej i żeby NIE przekładać ślubu który był planowany 2 lata wstecz. Więc tylko CLO dal mi na przyspieszenie a jakie rezultaty dowiem się za tydzień :)/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoleee
Hey, dziękuję za miłe przyjęcie mnie do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoleee
Hey, dziękuję za miłe przyjęcie mnie do forum . Ja za monitoring , wizyty u lekarza i sama inseminacje nie płaciłam. , bo na NFZ robiłam. Inseminacje robiona miałam na peknietym pęcherzu. Nie dostalam nic na pekniecie, tak samo nic nie dostalam aby zazywac po zabiegu. Testuje się 5 września. 3mam kciuki kochane za was wszystkie aby wszystko się wam unormowalo i te 2 kreseczki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Mimi co do porodu niema lekko ale zapomina się o bólu w chwili gdy zobaczy się weźmie Dziecko przynajmniej ja tak miałam .Chm wiedziałam że na pewno laskotac niebedzie.Co do napomkniecia o kolejnym dziecku no tak ale nie tak szybko .Trzeba się wykurowac i pooddychac świeżym powietrzem :-)!!!Któraś pisała o badaniu progesteronu ?jak to lekarz niezlecil Ci badania i ty lykasz Clostilbegyt bez sensu.Zmień lekarza bo widzę że nie w ie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana mam nadzieję, że Wszystkie na tym forum przekonamy się na własnej skórze co to znaczy poród :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkimi Dziewczyną które niedługo testują życzę powodzenia! Ja czekam na okres po laparoskopii chciała bym żeby już przyszedł. Jestem ciekawa co mój gin teraz wymyśli i czy znowu uda mi się coś wyhodować bez wspomagania. Ja też zawsze miałam problemy z okresem i z cerą. Długo brałam tabletki antykoncepcyjne wtedy wszystko było idealnie jak odstawiłam to było różnie. Jeśli nie mam PCOS to co? Ciesze się że u mnie w środku wszystko ok ale znowu jestem w punkcie wyjścia. A któraś z Was bierze Glucophage A nie ma jajników policystycznych. Bo faktem jest że działa na mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim witam nowe dziewczyny:) Dawno mnie nie było, bo i nie było o czym pisać U mnie tak: progesteron w 16 d.c. 0,94, a w 25 d.c. 9,23 (ale zażywałam od 16 do 25 dc Duphaston). Prolaktyna 4,36 (czyli troszkę poniżej normy). Dziś mam 4 d.c. i zastanawia mnie jedna rzecz. Ten cykl zaczął się plamieniem (takim brązowym, a nie czerwonym) i nie wiem czy dzień tego plamienia to właśnie pierwszy dzień cyklu czy ostatni? Wszystko się rozłazi:/ Do lekarza idę dopiero po skończeniu trzymiesięcznej dawki Glucophage, czyli około 7 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi dziękujemy :* i życzę Ci abyś już dostała tą miesiączkę. Dobrze, że wiesz, że jest wszystko okej. A z drugiej strony to można zwariować skoro się nie udaje. Pewnie kiedyś i ja pójdę na taki zabieg, choć mam nadzieję, że nie będę musiała :) Ja póki co czuję się dobrze i pewnie nic nie wyjdzie w tym miesiącu... a wy dziewczyny jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_fikk
Ja biorę Clo i między 15 a 25 d.c. duphaston. Ale zaczęłam też wspomaganie Fertilovitem, słyszałam że taka dawka witamin może pomóc. Ktoś może się także wspomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia mi lekarz mówił że pierwszy dzień cyklu liczy się od pojawienia czerwonej krwi nie od plamien. Ja jak bym liczyła plamienia to mój okres trwał by nieraz z 12 dni :-) a nie 3/4 bo czasem plamie z kilka dni przed i kilka dni po. A jak tam wrażenia po Glucophage? Ja od ostatniej wizyty u endokrynologa schudłam 5kg. Bez odchudzania i ćwiczeń. Na pewno trochę zlecialo w szpitalu bo głodówka. Ale po powrocie do domu nie nadrobilam tego. I jak już wcześniej pisałam lewy jajnik zaczął pracować i nie wiem czy to też zasługa Glu. Ja do endo dopiero za miesiąc i wtedy wszystkie badania porobie i zobaczymy czy coś się unormowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Wrocilam! :D wypoczeta po urlopie:) i znow peln sily do staran:) witam nowe Dziewczyny, a starym, ktore zostaly mamusiami ogromne gratulacje!!! :) ile sie tu zadzialo przez te 2 tygodnie:) Ja dzis z mezem zczynamy lecznie antybiotykami (ureaplasma), ktore ma potrwac jakies dwa tygodnie. Potem kolejna inseminacja i jak nici z tego to juz in vitro. Fajnie, ze to forum ciagle zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziewczyny zrobiłam dZiś betę mam wyniki 12,12 co tp znaczy na 10 dni pp owulacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Nie chcę sie dodać post KurcZę zrobiłam dZiś bete i mam wynik 12,12 co to oznacza proszę powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Dorii to ciaza:) wszystko powyzej 5 to ciaza!!! bardzo wczesna, ale jest:) powtorz badania po 48 h to zobaczymy czy masz przyrost prawidlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorii super :) trzymam kciuki za przyrost. A co Cię skłoniło do badania? :) przeczuwałaś coś, czy jakieś wczesne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorii jejku !! Trzymam kciuki żeby to było Tooo!! Scent fajnie że wróciłas i wypoczelas. A dlaczego rozpoczynacie antybiotykoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziewczyny zrobiłam ją tak szybko ze względu że miałam okazję być obok laboratorium ale mialam pewne przeczucia.... objawy które codziennie zapisywalam teraz mają sens... Pójdę na betę ale chyba dopiero w piątek wcześniej nie mam jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dzięki mimi :) a jak by się udało to nie potrzebnie zakupiłam sie na ponad 100 zl na testy owulacyjne i ciążowe plus ten zel pree set i jeszcze tabletki CLO bo nie pomyślałam żeby mogło udac się od pierwszego cyklu brania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula1357
To proszę napisz mi jakie przeczucia :) będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegann
DorIII, super. Trzymam kciuki i pis na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jestem po inseminacji. Trzymajcie kciuki :). Scent, witamy po urlopie. Trzymam kciuki za ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Dziewczyny nie wiem czy sie cieszyć czy nie.. ale opowiem jak to było u mnie jesli sie udalo.. TAK JAK pisałam wcześniej to moja pierwsza owulacja z CLO nastąpiła ona prawdopodobnie między 16 a 18 sierpnia według testów owulacyjnych. TO CO napisze pamietajcie było w moim przypadku kazdy jest inny, dużo czytałam o tych objawach na początku po zaplodnieniu jedni pisali ze to nie mozliwe ze tak szybko inni zaś ze możliwe bo kaŻda kobieta odczuwa inaczej.. w niedziele 20 sier. Chciało mi sir BardZo spać w ciągu dnia gdZie naprawdę byłam wypoczeta ale pogoda wiadomo.. wieczór i przytulanki z M I co wtedy bol sutkow były tak wrażliwe że nie sprawiało mi to przyjemności a ból i wtedy cos mnie zatanowilo bo nigdy w zyciu mnir sutki nie bolały później wam o tym pisalam i pewnie to skutek uboczny CLO od Poniedz. Przez caly tydzień: mimo iz sie wysypialam w ciagu dnia oczy mi sie zamykaly , straszne gazy mialam myślałam ze pp jedzeniu ale zeby codziennie... najlepsze to kichanie codziennie po 2 razy... suchość w gardle nocą dusilam sie musialam czymś zapijac. A i zapchany nos rano.. i piersi żyły + te bolace sutki.. Tyle z takich objawów moich.. P.S trzymam kciuki za te wasze nadchodzace cykle aby byly juz 100% udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula1357
Megann powodzenia. Trzymam kciuki bardzo mocno. :-):-):-):-):-) Dorii bardzo się cieszę i chciałabym aby i mi się udało i wszystkim starającym się dziewczyną. Ja rano byłam na badaniu progesteronu później dam znać jak wyszło :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scent86
Megann trzymam kciuki baaaardzo mocno :) a ja musialam brac leki bo przed urlopem mi i mezowi wyszla ureaplasma z wymazu... jestem po dwoch ciazach pozamacicznych i na innym forum dzuewczyna zadugerowala by zrobic takie badanie bo obecnosc tego wirusa powoduje ze narzady nie pracuja jak powinny i moga prowadzic do ciazy pozamacicznej. No i wyszlo ze mamy to cholerstwo...nie rozpoczelismy leczenia przed urlopem gdyz mudielibysmy unikac slonca. A wiadomo... urlop to slonce ;) zaczelismy leczenie wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy się wspierać bo wiemy jak to jest starać się o dziecko dłuższy czas. Czasem lepiej się wygadać na forum niż komuś znajomemu. Ja czekam do 6 września na @... Oby nie przyszła hehe. Dorii kiedy powtarzasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoleee
Dorii moje gratulacje, Meegann a jakie masz odczucia po inseminacji? Bolało Cię ? Przepisał Ci coś lekarz po zabiegu ? 3mam kciuki za nas wszystkie by się każdej udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×