Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa

Clostilbegyt-dziewczyny brałyście te LEKI?

Polecane posty

Gość DORIII19
Mimi teraz już odczytałam twoją wiadomość No tak nic mnie nie boli poza piersiami i sutkami Mam również gazy myślałam że po jedzeniu ale nie kurczę nie chcę sobie robić nadziei Choć tak bardzo bym chciała żeby się udało:((( Czarnula To jest moje pierwsze branie CLo więc nie wiem jak na niego reaguje piersi mnie bolą ale co to zwiastuje... Co do ginekologa to prawda że sobie olewa trochę sprawie bo u niego to wszystko jest łatwe Ale na tą chwilę nie mogę go zmienić Mieszkam w małej miejscowości A do lepszego ginekologa by musiała dojeżdżać ale o tym też pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już byłam 3 razy na monitoringu. Jutro idę czwarty raz. To również mój pierwszy cykl z CLO. I jak pisałam wyżej nie mam żadnych objawów po nim. I tak dziwnie mi z tym, że nic nie czuję hehe ☺️☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Czarnula nic może zwiastować coś i 3mM kciuki za powodzenie i cieszę się że razem mamy Pierwszy cykl aby ostatni ja mam teraz 18 dzień cyklu Czyli jeszcze troszkę do spodziewanej miesiączki aby nie nadeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli cztery dni nas dzieli. ☺️ ja od lat biorę także bromergon i eutyrox. Zobaczymy jak to będzie. Ale trzeba wierzyć :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Dziewczyny a ja testowalam w niedziele i nic:(:( nie udalo sie. Poryczalam sie juz w toalecie. Zaraz po 24 dostalam miesiaczke. Jestem podlamana i zla na wszystko. Juz mam dosc udawania w pracy ze wszystko jest ok. Teraz wino mi codziennie towarzyszy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Ja z takich leków to od stycznia biorę tylko witaminę C witaminę D plus kwas foliowy bo w nic więcej się jeszcze nie Zagłębia łam dopiero za miesiąc jak się nie uda zacznę robić jakieś badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Gość Asia A jaką masz pewność że na pewno nic? ja co miesiąc Robię sobie testy z krwi żeby mieć stuprocentową pewność jak mam ponownie brać tabletki na owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Hey!!!Muszę się pochwalić jest nas więcej tak dzisiaj o5.40 na świat przyszedł mój największy skarb córcia Elizka :-) jaką ja szczesliwa jestem maleńka ma lekką niedowage A poza tym wszystko ok 11godzin porodu najgorsze to skurcze ale nekrzyczalam pierwszy krzyk to oczywiście maleńkiej.Nie spodziewałam się że akurat w tym tygodniu urodze A tu proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana GRATULACJE!! Super że wszytko przebiegło dobrze :) może nawet lepiej że tak niespodziewanie :) najgorsze chyba jak termin minie i człowiek tylko siedzi i czeka (moja znajoma tak teraz miała). Piękne imię. DUUUŻO zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro mi że się nie udało. Też się napłakałam już nad tymi testami. Nieraz sobie postanawiam "teraz bede twarda i się nie rozbecze" ale prędzej czy później i tak pękam. Nie trać nadziei musi nam się wszystkim udać innej opcji nie biorę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORIII19
Nana Gratulujemy córeczki i szybko wracajcie do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...ja o dzidziusia staram się od roku, ostatecznie zmieniłam ginekologa, który już na pierwszej wizycie zapisał mi clo...wystarczył mi jeden cykl , no i udało się :) z tymi testami jest różnie ja testowałam dwa razy... za pierwszym razem negatywny a za 10 dni już mocna druga krecha także dziewczyny uszy do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Gośćnana super Kochana :)!! Uściskaj maleńką od forumowiczek i oczywiście niech chowa się zdroowo :)) A ja mam problem Kochane bo ostatnio miałam normalnie mocny okres(12.08), a teraz non stop bolą mnie janiki i mam jasno brązowe upławy, boję się ,że jednak zrobiła mi się torbiel :( A wizyta dopiero 2 pazdziernika bo caly wrzesien ma wolne doktor :/ Miała może któraś z Was takie cuś ?:) Poza tym mąż był u urologa z badaniami i wynikami i powiedział,że urologicznie wszystko jest w porządku i że jak bierze profertil to 3 msce musi poczekać aż cokolwiek zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Gośćnana super Kochana :)!! Uściskaj maleńką od forumowiczek i oczywiście niech chowa się zdroowo :)) A ja mam problem Kochane bo ostatnio miałam normalnie mocny okres(12.08), a teraz non stop bolą mnie janiki i mam jasno brązowe upławy, boję się ,że jednak zrobiła mi się torbiel :( A wizyta dopiero 2 pazdziernika bo caly wrzesien ma wolne doktor :/ Miała może któraś z Was takie cuś ?:) Poza tym mąż był u urologa z badaniami i wynikami i powiedział,że urologicznie wszystko jest w porządku i że jak bierze profertil to 3 msce musi poczekać aż cokolwiek zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
gośćnana super, serdeczne gratulacje!!!! :-) Dużo zdrowia dla Was dziewczyny:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorii ja od czasów gimnazjum mam problemy z jajnikami. Staramy się już ponad rok. Też biorę kwas foliowy i witaminę C. GośćAna gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Nana, gratulacje! :) To już mamy dwa dzieciaczki na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćnana gratulacje. Jesteś bardzo dzielna. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:) gośćAsia przykro mi, znam ten ból. Najgorzej przeżyć okres. Potem trzeba się pozbierać i zacząć starania od nowa. Nicoleee witam na forum. Ja miałam robioną inseminacje ale nie bolało mnie. Najlepij zadzwoń albo napisz do lekarza i Ci powie czy to normalne czy nie. Ja jak czytałam w necie to niektóre dziewczyny pisały że bolało je po inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Gośćnana gratulacje kolejny forumowy Dzidziuś:) Niech się córka chowa zdrowo :) Kochane a ja mam pytanko, tamten cykl miałam niemonitorowany , powiedzcie mi dostałam jakieś brązowe upławy, bolą mnie troszkę jajniki,boję się ,że zrobiła mi się torbiel. Miałyście może takie objawy ? A do doktora dopiero termin na 2 października. Poza tym mąż był u urologa miał badania i usg, urolog stwierdził,że wszystko jest u męża ok i że jak profertil bierze to po 3 opakowaniu coś rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze17
Gośćnana gratulacje kolejny forumowy Dzidziuś:) Niech się córka chowa zdrowo :) Kochane a ja mam pytanko, tamten cykl miałam niemonitorowany , powiedzcie mi dostałam jakieś brązowe upławy, bolą mnie troszkę jajniki,boję się ,że zrobiła mi się torbiel. Miałyście może takie objawy ? A do doktora dopiero termin na 2 października. Poza tym mąż był u urologa miał badania i usg, urolog stwierdził,że wszystko jest u męża ok i że jak profertil bierze to po 3 opakowaniu coś rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzik_d
gośćnana super wiadomość, Serdeczne Gratulacje !!! i Dużoooo zdrowia dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi00
Beatricze troche daleko do tej wizyty. może lepiej zgłoś się do innego gina. Lepiej się upewnić. Ja jak zmieniłam leki w czerwcu to wogóle nie miałam normalnej @ tylko samo plamienie w terminie spodziewanego okresu a jajniki i brzuch bolały jak zawsze. miesiąc później miałam już normalną miesiączkę. też się bałam że mi torbiel urosła, ale na szczęście nie. teraz też mam plamienie ale kilka dni temu miałam histerolaparoskopie i ponoć to normalne. Ale powiem Wam dziewczyny że zdarzyła się rzecz przedziwna. właśnie przez nowe leki cykl mi się zamotał i miałam mieć operacje zaraz po okresie a wyszło że miałam ją w 24 dniu cyklu. Przed zabiegiem badają wzdłuż i wszerz i z USG wyszło że jestem tuż przed owulacją!!!!! dominujący pęcherzyk 18mm i endometrium 7mm. a co najciekawsze w tym wszystkim to to, że te szaleństwa działy się w lewym jajniku w którym nigdy nic nie wychodowałam nawet po clo. a zaznaczam, że w tym cyklu i kilku poprzednich byłam "czysta" nie brałam clo ani nic. Jedynie Glucophage i Dostinex. Myślicie, że te leki mogły zdziałać takie cuda? Wcześniej bez wspomagania moje pęcherzyki rosły do 15 mm i na tym kończyły i zawsze tylko w prawym jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi a możesz napisać gdzie miałaś robioną laparoskopie, w jakim szpitalu i ile czasu czekałaś na termin? Bo ja mam mieć robioną na Polnej w Poznaniu i w piątek wysłałam meilem skierowanie żeby ustalić termin i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja jestem z Koła ale operacje miałam w szpitalu w Koninie. Ja ze skierowaniem poszłam osobiście i z lekarzem wybraliśmy odpowiedni termin. znaczy się on wybrał miesiąc a ja miałam powiedzieć kiedy będzie okres i po okresie wybrał date. (ale jak już pisałam to się później skomplikowało) czekałam 3 miesiące. Myśle że dali by rade zrobić to wcześniej ale oni dają taki zapas czasu bo może akurat pacjentka się wyluzuje i w ciąże zajdzie. i z tego co mi lekarz mówił często się tak zdarza. mi niestety się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Mi jak nie odpiszą to w piątek będę dzwonić do szpitala czy doszło te skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojść pewnie doszło, tylko pytanie kiedy się tym zajmą. Jak zadzwonisz to na pewno szybciej się za to zabiorą. A Ty Nikita masz jakieś wskazania do zabiegu czy tak jak w moim przypadku masz w skierowaniu "diagnostyka niepłodności" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnana
Dziękujemy dziewczyny i ściskam i ucaluje małego krzykacza Glodomorka ach dziewczyny rozpiera mnie energia .Jutro do domku jak wszystko będzie ok .Dzisiaj Tata córkę bawił A ja posypałam.Trzymam za Was kciuki będzie ok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćnana aż Ci zazdroszcze :) Dużo zdrówka dla Was. mimi ja mam mieć kauteryzacje i drożność robioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula1357
Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×