Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilon

temperatura, a ciąża

Polecane posty

Gość Anna84
mam pytanko wieczorem miałam 37,2 a rano ale po wstaniu 36,2 tydzień spóźnienia miesiączki bóle brzucha apetyt słodycze zagrywam warzywami bóle krzyża czy to może oznaczać ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emajlis88
Ja np. dzis miezylam sobie tempke i mialam 37,6st. czy to moze oznaczac ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperaturę mierzymy CODZIENNIE PRZEZ CAŁY CYKL O STAŁEJ GODZINIE, PRZY STYKU Z BŁONAMI< W JEDNYM MIEJSCU CAŁY CYKL, JEDNYM TERMOMETREM CAŁY CYKL, PO MINIMUM 3 GODZINACH SNU, NIEZWŁOCZNIE PO PRZEBUDZENIU I JESZCZE PRZED WSTANIEM - a nie kiedy chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy.Brak spełnienia choćby JEDNEGO warunku klasyfikuje pomiar do kosza. nikt nie da odpowiedzi na powyższe pytania zadane przez 3 autorki; emajlis88, Anna84, KreSS bo nie został spełniony podstawowy warunek, czyli codzienne pomiary przez cały cykl. A być może i inne warunki nie zostały zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emajlis88
Kurcze, to musze czekac cierpliwie i sie filmowac... ;/ jeszcze 11 dni, zwariuje chyba do tego czasu... Ktory test poda mi wiarygodny odczyt, na tydzien od ewentualnego zaplodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccvvvvx
A ja mam temperature ciała 35,4 stopni a w pochwie 37,4 stopni. To normalne? nie za duża różnica temeratur? jestem w drugiej fazie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Witam.Mam pytanko z meżem staramy sie o dzidzie. Mierze temp i od owulacji miałam podwyższoną a póżniej spadła na 3 dni i teraz znowu mam podwyższoną. Czy to może być ciąża?? Robiłam testi jeden wyszedł pozytywnie a kolejny negatywnie. do lekarza ide 9 pazdziernika. prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola55
monisr; mozesz, bo testy jak juz sie myla, to najczesciej tak ze ciazy nie wskazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Temp mam tak 36,7 i nie wiem co muslec bo w dniu kiedy miałam miec@ dostałam lekkie plamienie od 3 dni nie a bola mnie piersi i brzuch...boje sie ze sie rozczaruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madejka21
chciałam wkleić wykres ale coś mi nie wyszlo. Czy ktoś mógłby zinterpretować ten wykres, bo staram sie o dziecko. czy w ogole w tym wykresie były dni płodne? Jeszcze nie jest skonczony. 1- okres 2-okres 3-okres 4-okres 5-36,7 6-36,9 7-37 8-37 9-36,8 10-36,9 11-36,7 12-36,9 13-36,4 14-36,8 15-36,9 16-36,9 17-36,7 18-36,9 19-36,8 20-36,9 mam cykle co 31 dni, choc ostatnio miałam na 28 dzien. wiem ze jeszcze parę dni brakuje, ale na podstawie tego czy mozna cos wywnioskowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanko, czy mając temp 37,4 i uczucie dziwnego mrowienia w dole brzucha mogę przypuszczać że wreszcie się udało z maleństwem?Dodam że jestem 4 dni po owulacji wyznaczonej testem owulacyjnym.Na test ciążowy jest jeszcze za wcześnie ale może któraś z Was miała podobne odczucia.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żani25
Od pół roku staramy się o dzidziusia i nie stosujemy żadnej antykoncepcji . Do tej pory nie wychodziło. Miesiączkę miałam regularną co 30 dni. Teraz ostatnią miałam 20.12.2008. 23.01 zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny. 2 kreska była lekko widoczna. 25 Zrobiłam 2 test i znów wyszedł pozytywny. Mam wzdęcia. Jestem ospała. Bolą mnie piersi. Od 5 dni mierzę temperaturę w pochwie i mam 37,3. Jednak wczoraj byłam u lekarza i on powiedział że ciąży nie widzi. Co mam na ten temat myśleć??? :( Czy możliwe, że jestem w ciąży ale tak wczesnej, że na usg jeszcze jej nie widać? :(( Proszę o odpisywanie na e-maila kropeczka_zw@wp.pl z góry dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie betę jak będzie duża to jesteś bo lekarz mógł jeszcze jej nie widzieć życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Żani25 ja mam podobny problem tyle ze ostatnia miesiaczke mialam w listopadzie i testy w przychodni nie wychodzily a pierwszy wyzedl bardzo slaby potem jak zrobilam to negatywne ale wczoraj dwa testy pozytywne i piersi od moze 2 tygodnie mnie bola teraz czekam na wizyte u ginekoloda i na wynik testu czyli jutro sie dowiem jaki w przychodni wynik wyszedl sama jestem zakrecona bo nie wiem co o tym mysleca tez sie staramy w sumie od marca ale co ma byc to i tak bedzie :) jestem dobrej mysli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny staramy sie z mezem o dzidziusia od pocz. stycznia mierze temper. w pochwie. Ostatni raz miesiaczke mialam 25 grudnia. Czesc Od poczatku stycznia mierze temperature w pochwie . Ostatni raz mialam miesiaczke 25 grudnia trwala ona 7 dni ale ostatniego dnia byla malenka ilosc krwi. Przed miesiaczka bralam Luteine, od 4 grudnia do 14 grudnia. Moj wykres temperatur, jest bardzo dziwny, opiszę go: 3 stycznia - 36,4 4-5 stycz. - 36,6 6-7-8 stycz . -36,7 9-10-11-12 stycz. - 36,6 13 stycz. - 36,7 14 stycz. - miedzy 36,6 a 36,7 15 stycz. - 36,6 16-17-18-19 stycz. - 36,5 20 stycz.- 36,3 21 stycz. -36,5 22 stycz. - 36,6 23 stycz. - 36,7 24 stycz. - 36,8 25 stycz. - 36,9 26 stycz. 36,87 27 stycz. 36,85 28 stycz.- 36,87 29-30 stycz. -36,9 31 stycz.-36,8 1 luty- 36,7 temp. spada mierze temper. w pochwie od godz. 6:59 do 7:04. Nie mam do tej pory miesiaczki, piersi mnie bola wieczorem i po bokach brzucha.Z Czy moge byc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
hmmm ciezko powiedziec ja nigdy nie patrzylam na temperature ciala ani nie słyszalam o mierzeniu temp. w pochwie hmmmma to ma byc twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Takie objawy nie licząc tych temperatur bo ja nigdy nie mierzylam są rowniez na okres ale ja na twoim miejscu kupilabym sobie test i sprawdzila. Wiesz ja jestem w ciazy z drugim i mnie piersi bola caly czas juz od 2 tygodni ale kazdy moze miec inaczej . Tak wiec zrob test i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! dzis rano mierzylam tempke i byla 36,75 ale dostalam miesiaczke dzis byl 41d.c. strasznie mi smutno ze to nie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapalin
Witam chciałabym sie dowiedziecczy moje objawy moga oznaczac ciąże robilam test 28 sty i wyszedl negatywny okres mialam 1-6 lut staramy sie z mężem o dziecko od pol roku i uprawiamy sex w dni plodne bez zabezpieczenia jednak co miesiac dostaje regularne miesiaczki. Ostatni stostunki w ktorych moglo dojsc do zaplodnienia byly 13,15,18. Nastepna miesiaczka ma byc okolo 1 marca moja temperatura mierzona w pochwie to 37.4 czuje sie słabo sennie rano mam napady głodu i mdli mnie jak nie zjem czegos lub w ogole nie mam apetytu mam bóle jajników i cały czas czuje sie tam bardzo wilgotna co nie jest u mnie naturalne Ja wiem ze najlepiej zrobic test ale wolalabym zasiegnąc waszej opini a potem dopiero ewentualnie sie rozczarowac. prosze o wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 13
Witam ! Zastanawia mnie roznica mojej temp ciala, ktora jest raczejn iska i tem. w pochwie. Wczoraj wieczorem mierzylam temp.ciala pod pacha - 34.4 mierzylam az 3 razy i wychodzila tak samo niska....w pochwie natomiast moja temp. wynosila 37,3 w tym samym czasie ;-/ dziwne...dzisiaj wieczorem mierzylam temp. ciala i juz troche wyzsza byla- 35,5 ale temp. w pochwie nadal 37,3. Czy to jest normalne ? Jestem w drugiej fazie cyklu. za 4 dni powinnam dostac @. Czy ta podwyzszona temp i taka roznica temp miedzy cialem a pochwa nie swiadczy o ciazy? Nie odczuwam zadnych boli brzucha ani piersi, jak mialam zawsze przed @. Mam natomiast duuzy apetyt na pomarancze, kiwi...za ktorymi akurat nigdy nie przepadalam. Hm to mnie zdziwilo ;-) miala ktoras taka sytuacje o takiej roznicy temp ????? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Potrzebuje pomocy,staramy sie z mezem juz 3 miesiac, probujemy oczywiscie w czasie owulacji, lecz chyba ze mna jest cos nie tak. Mierze temperature w pochwie zawsze o tej samej porze. Rozpoczynajac w styczniu pierwsze pomiary moje temperatury byly rozne :1 i 2 stycz-36,9 3 stycznia - 36,4 4-5 stycz. - 36,6 6-7-8 stycz . -36,7 9-10-11-12 stycz. - 36,6 13 stycz. - 36,7 14 stycz. - miedzy 36,6 a 36,7 15 stycz. - 36,6 16-17-18-19 stycz. - 36,5 20 stycz.- 36,3 21 stycz. -36,5 22 stycz. - 36,6 23 stycz. - 36,7 24 stycz. - 36,8 25 stycz. - 36,9 26 stycz. 36,87 27 stycz. 36,85 28 stycz.- 36,87 29-30 stycz. -36,9 31-stycz.-36,8 1 luty-36,7 2 luty-36,75 3 luty Niestetydostalam miesiaczke @temp. -36,75 , 4 luty@-36,83 ,5 luty@-36,8, 6luty-36,7;7luty-36,8;8luty-36,7;9luty36,89; 10lutego juz nie mialam@miesiaczki temp. -36,65 11luty-36,79 12luty-36,7 13luty-36,7 14luty-36,8 15luty-36,75 16luty-36,8 17luty-36,85 18luty-36,7 19luty-36,75 20luty-36,6 21luty-36,7 22-23luty-36,8 24luty-36,8 25luty-36,7 26luty-36,9 27luty-36,73 28luty-36,8 1marzec-36,8 2marzec-36,6 Dalej poczynam pomiary.Z tego co wiem to przed miesiaczka temp. gwaltownie spada a pozniej sie podnosi i jest wysoka do samego okresu.Mam nieregularne miesiaczki wiec ciezko powiedziec kiedy ja dostane, a moze jednak wkoncu nam sie udalo?Prosze powiedziec co myslicieo tych temperaturach czy one sa normalne?czy moze sa objawem bezpłodności?Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie Alexia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 13 mozna przypuszczac ze mozesz byc w ciazy wysoka temka duzo mowi, ale tez moze byc skok tuz przed @.Mnie jest ciezko sie wypowiedziec na ten temat bo tez sie staram, ja jeszcze nie mialam tak wysokeij tempki ale to nie regola w ciazy mozna miec i niska temke nie tylko wysoka. Jednak mnie sie wydaje ze w ciazy jestes dlugo obserwujesz swoj cykl?mialas wysoka tempke przed@?skoro takie wysoke tempki byly to mozna sie wachac ale jak nie byly to mozna twierdzic ze ciaza czego Ci serdecznie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapalin ja tez mam od jakiegos czasu mdlosci w nocy perzezucam sie z boku na bok rano ciezko wstac, ale mierze temperaturke w pochwie i dzis czyli 2marca mialam36,6 spadla mi i wydaje mi sie ze niedlugo dostane@ ale do tego czasu mam ciagla nadzieje ze jednak nie przyjdzie. Ja tez zauwazylam u siebie ze tez w okolicy pochwy jest wilgotno a co to znaczy?sama tez niewiem. Twoja tempka w pochwie jest wysoka wiec moze i wkoncu Tobie sie udalo. A jakie tempki mialas wczesniej?zawsze mierzysz o tej samej porze?Ty masz regularne@ a ja niestety nie. Trzymam kciuki aby Ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapalin
moje @ sa regularne jednak juz spoznia mi sie dopieo 2 dni ale temperatura w pochwie codzinnie rano to 36.8 troche nizsza ale teraz mierzylam o 37.5 ale jest godzina 18. nie mam juz tak obfitego śluzu i przestaly bolec mne jajniki. dzis rano mialam straszne mdlosci no niewiadnomo jak to jest,.. jezeli do poniedzialku nie dostane @ to zrobie test a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktos mial takie tempki jak ja dzis mialam 36,8 a po poludniu 37,4 to moj 29 dzien cyklu, mam nieregularne@ ta temper swiadczy o zblizajacej sie @ dodam ze wczoraj bolalo mnie z prawej strony jakby jajnik prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 13
Do - alexia0806 ... dostalam @ wczoraj, normalna, obfita, brzuch zaczal dopiero bolec w dniu @ piersi, jak nigdy dotad nie bola w ogole. Temp. mierzylam w trakcie @ - 37,4. A test negatywny... co jest powodem tak wysokiej tempki w pochwie ? Mierze zawsze wieczorem o tej samej porze, tym samym termometrem, w tej samej pozycji i tym samym miejscu. Skoku nie zauwazylam duzego, jakies 2 tyg przed @ bylo 36,8 a potem az do dzisiaj od 37 do 37,4. Sama nie wiem, nadal nie czuje objawow ciazy. Brzuch boli, jak w trakcie @ no ale mnei nie dziwi, w koncu ja dostalam wczoraj...dziwi mnie tylko ta temp..jesli sugerowac sie tylko temp.jednoznacznie wskazuje na ciaze. Chcialabym tez wybadac szyjke macicy, jak skonczy sie krwawienie, lecz nie wiem, jaka jest szyjka macicy po @ (mam zawsze 5-6 dni)a jaka jest po zaplodnieniu, by moc chociaz w ten sposob sie czegos dowiedziec, nim pojde do ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 13
Acha, zapomnialam dodac. Od kilku lat mam PCO i biore Provere na wyregulowanie @ i by moje cykle byly owulacyjne...wiec z pewnoscia ciezko byloby mi zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 13
Piszecie tutaj,ze powinno sie mierzyc temp w pochwie, odbycie lub pod jezykiem/w ustach. Natomiast ja mam w kazdej z tej metod inna temp ;-( najwyzsza jest w pochwie, pod jezykiem jest taka, jak pod pacha ok 35...wiem,niska ale taka juz mam,czasem jest ok 34,5 ;-/ a w odbycie nie wiem,nie mierzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wybierasz JEDNO miejsce pomiaru i tam mierzysz cały cykl - to naturalne, że w pochwie jest wyżej niż w ustach. Dlatego trzymasz się 1 miejsca, bo nie ma znaczenia ile wynosi temp. sama w sobie ale róznica temperatur w fazach cyklu. Ta różnica będzie stała niezależnie od miejsca pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja 13 co do Twojej temperatury to mialabym podejrzenia, ale moja droga temperaturke powinno sie mierzyc zawsze rano po przebudzeniu, nie wstajac z lozka, w pochwie i odbycie mierzy sie 5 minut a w ustach 8 minut J a czasie@ mialam temperaturki nastepujace: 36,75-pierwszy dzien@ 36,83 36,8 36,7 36,8 36,7 36,89-to jest tempka ostatniego dnia@ juz po @ mialam 36,65 przed dostaniem@ 3 lutego wszystko mnie bolalo a piersi jak armaty cale opuchniete w czsie @ tez brzuch bolal2 dni Temperature mierz zawsze rano, przyznam ze od paru dni zaczelam mierzyc tempke po poludniu i mialam miedzy 36,9 a 37,4 dlatego wydaje mi sie ze w ciagu dnia nie jest temper wlasciwa pozatym mozna pomyslec ze wieczorem temper. jest wyzsza cos podobnie jak przy goraczce, ale tak tez i nie musi byc temperatura nie zawsze swiadczy o ciazy, nie zawsze w ciazy ma sie 37 stopni sa kobiety ktore maja niska tempke i tez sa w ciazy podobno w ciazy szyjka jest twarda jak czubek nosa, ale to tez nie regula ja jestem w tej chwili przed @ niestety dzis tempki nie zmierzylam rano bo zbilam termometr, i nie mam zadnych objawow przed@ tzn piersi mnie nie bola sa ladne i miekkie a nie obrzmiale jak zwykle pozatym 2 marca mialam bol z prawej strony jakby jajnik bol trwal od 14 dopiero po 22 lekko ustal- tempka ciala 35,58 a w pochwie rano 36,6 a co myslicie o mnie???czekam na szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×