Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

no dobrze na takie rozwiazanie sie zgadzam :-) Annik zalatwia swoje sprawy, Juchcia reorganizuje zycie, ale sa. Jeszcze nie bylam ogladac zdjec, ale zaraz to zrobie Allla - Filipka nie karmi bo bierze piguly, przynajmiej ja tak zrozumialam Reign, ale mysle ze tez sie spokojnie mozesz postarac, na pewno nie bedzie nasz za duzo :-) No dobra, ide najpierw na poczte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cisza mnie przeraza :( Mam nadzieje ze to w zwiazku z pogoda, i ze po prostu jestescie na spacerku ze swoimi pociechami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, macie jazdy z exami, dziewczyny. Faktycznie, niewesolo :-0 U nas dzis burze, deszcze i burze, i deszcze i.. Wialysmy z Hania z placu zabaw. Doslownie w ciagu 5 minut zrobilo sie cicho, czarno, potem zerwal sie wiatr i ju zjak mala siedziala bezpiecnzie w aucie - zaczelo padac. Taaakie ogromne krople, potem grad - wialysmy pod dach do Sonic, bo tu zdarzaja sie gray, ktore potrafia zniszczyc auto :-0 No, a teraz kisimy sie w chacie. Niewychowawczo, bo juz mi brak pomyslow i mala siedzi i oglada Ciekawskich kumpli na Farmie :-) Magda_____sliczne zdjatka Ani, jak zwykle. Taka wystrojona, rozesmiana :-) teraz ja sie pytam ciebie (jak Viki kiedys mnie :-p) co robisz, ze Ania nie sciaga spinki z wlosow? U nas taki stan rzeczy to juz przeszlosc. Wystarczy, ze Hanie dluzej czesze, a ta juz szuka potem co jej mama zamotala na glowie :-) A czy Ania sama na siedzaco juz zjezdza ze slizgawki?! Bo jesli tak, to ja chyba w kompleksy wpadne na tle mojego dziecka :-) Hania - slizgawka, a i owszem, zdecydowanie bardziej niz np hustawka, ale jeszcze musze ja trzymac. No, chyba ze jazda na brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka____ jak ten czas leci, co. Erica juz skonczyla 3 miesiace, sliczna rozumna dziewczynka. Tak na moje oko to tez chyba z tych \"dluzszych\" :-) Wielki buziak rocznicowy od ciotki i Hani. A co do twojej fryzurki, to nawet w kitce widac, ze cos z wlosami zrobilas. I to fajnego :-) Poszperam w sieci wzory na druty po polsku, to jak ci cos wpadnie w oko to najwyzej wydrukujesz tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchcia_____poszlas sobie reorganizowac lajfa, a z kim ja teraz bede rozpaczac na temat farbowania wlosow?! Wlasnie zaraz si edo tego zabieram, bo juz siwymi odrostami strasze. Musze jakos tak wycyrklowac, zeby moze kolejny raz w okolicy Wielkanocy (moze spotkania w Chicago, ciagle mam nadzieje ze sie uda :-) ) no i przed wyjazdem do Polski. Takze zaraz sie zmywam do laienki. A w miedzyczasie musze wywalic wszystko z kuchni i lazienki, bo jutro maja chodzic pryskac \"zyjatka szescio- i wiecej, nozne\". Nie wiem czy u wsa tez tak jest, ale w texasie roznego robactwa w mieszkaniach moze byc. Chociaz tutaj mielismy tylko kilka mrowek i jak dotad \"cisza\" ale niech pryskaja, na wszelki wypadek. Idzie lato wiec bedzie toto szukalo cienia i wilgoci, bleee :-0 No i musze oproznic wszystkie szafki i nieco sprzatnac przed, weic mam tzw przedswiateczne porzadki, nieco z przymusu :-p Zajze potem, jak juz wszystkie rupiecie zdolam jakos poupychac tak, zeby Hani jutro za mocno nie korcilo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem! Dzieki za cieple przyjecie! Czesto o Was myslalam! Postaram sie juz nie znikac! W Polsce bylo super oczywiscie, mowilam mezowi ze moglabym sie tam przeprowadzic, ale maz woli tutaj... Ale przeprowadzamy sie i tak, tyle ze do innego stanu. Victoria, wy dalej w MA jestescie? Bo tam wlasnie mamy zamiar sie przenosic do konca tego roku. Blizej rodziny! A tak apropos, ogladalam wasze zdjecia sobie wczoraj, dzieci macie przeurocze! Najbardziej to mi sie zdjecia z Wigilii podobaly, najpierw mi narobilas ochoty na pierogi, a pozniej ryczalam z tego zdjecia \"special guest\" przy stole wigilijnym, kot jest niesamowity! Poza tym wszystko po staremu, Tomcio mowi jak nakrecony i w przedszkolu rozrabia. Wreszcie sie na ciaze zdecydowalismy, najpierw mialo byc na wiosne, pozniej w lato, ale nigdy nie pasowalo wiec sie wreszcie do tego zabralismy pod koniec listopada, no w sumie ja sie zdecydowalam bo maz byl troche zaskoczony +, pewnie mial nadzieje ze to tylko test owulacyjny, a tutaj bylo juz po wszystkim. Dragonka ja mam termin na 8/19. W czwartek idziemy na usg, mam nadzieje ze wszystko w porzadku i ze powiedza nam czy synek czy corcia! Wogole sie pomylili bo mialam miec usg @18 tygodni, a nie 17, ale jak zadzwonilam to mi powiedzieli zebym zatrzymala ta date, wiec idziemy cala trojka. :) Karola, jak tam CA? Kupiliscie moze dom? Pamietam ze szukaliscie na wiosne! Dunia, wysylaj zdjecia pod beksava@gmail.com. Postaram sie odwdzieczyc fotkami swojej pociechy! 15.5 miesiaca! to juz duza panna! Nie moge uwierzyc ze moje dziecko skonczy 4 lata w tym roku! Reign! Zupelnie zapomnialam o Fisher, co u niej? A Iwcia zaglada tutaj czasami? Ciekawe co u jej Liski. Magda, Annik, Juchcia, KozaWrajtuzach (hehe uwielbiam ten nick!), Filipka, Alla - buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuu, jaka slodka Lenka 😘 😘 😘 A jak wydoroslala :D Oj chyba sie bede musiala wybrac do Chicago. A Zuzia z nia tak slicznie wygladaja 🌻 Beksia 🖐️ Wysle pozniej jakies fotki i czekam na Twoje :) Ide cos zjesc bo mi sie palce na klawiaturze placza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ratunku! Gdzie ja te wszystkie graty upchne, zeby przetrwaly jutrzejsza konfrontacje z Hanka??!! Lazienka juz pusta, do umycia po \"zdjeciu\" farby. Ale jeszcze cala kuchnia... Ale bede wywalac, az bedzie furczalo! Zero litosci dla gratow Annik_____ piekne zdjecia pieknych dziewczyn Widac w tym i reke i oko fachowca z \"wyczuciem\". Piekne. A tak na marginesie (wcale ze nie na marginesie ) jakim sprzetem robicie fotki bo sa slicznie ostre? Beksia_____fotki puszcze do ciebie jeszcze dzis, jak juz zrobie te czystki w chacie :-) No i czekam na Tomcia. Wracam walczyc z chata. Na szczescie mala spi i nie przeszkadza jej walenie garnkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam zdjecia Erici, jaka Ona slodka :) A jaka Duzia 😘 Filipka ty Chidzinko :) Fajna fryzurka, a kolorek przyciemnilas troche?? Boze Dziewczyny, ja chyba sie juz koncze :O Wszytskie buty mi farbuja (wysnulam teorie ze to jakas chorba) Do tego mam tyle nowych siniakow na nogach, ze jakby mnie ktos zobaczylo to moglby pomyslec ze zostalam pobita... Ide zazyc kapieli blotnej, ale wroce wyslac Beksi fotki :) I zobaczyc, moze bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek wyszedl swietny, braz ciemny (znaczy sie standard). Lazienka juz wysprzatana, teraz lece do kuchni. A tam duzo wiecej roboty, wrrr. Karola____ ja powiem ci, ze mi po ciazy tak jaos zostalo, ze siniaki (glownei na nogach) to robia mi sie pratycznie z niczego. Takie mocniejsze uderzenia to kojarze, ale sinory po nich to mam ogromne. Ale skad te wszystkie niezliczone mniejsze \"sniardewki\"? Az M sie czasami smieje, ale mi nie do smiechu bo lato idzie, jakas spodnice by sie wlozylo i co? Wygladam jakby mnie skopali :-) Ale trudno, co zrobic. Widze, ze naczynia krwionosne po ciazy w nogach mi nieco \"postrzelaly\" i to sa chyba efekty. Sie ma dzieci to sie ma i cos innego, hihi :-D Dobra lece walczyc z kuchnia, bo u mnie juz wpol do dziesiatek. Z haftowania dzisiaj to juz raczej nici :-0 Beksia___fotki Hani z ostatniego weekendu juz poszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gezzz, Boziu kochana ja cie serdecznie prosze o ladna, SPACEROWA pogode jutro, bo jesli nie..... to bede miala w domu pogrom :-) W wykonaniu pociechy :-) Ide jeszcze sprzatac.... Czuje sie jakbym sie jutro miala wyprowadzac, tyle ze gorzej. Zamiast do pudel wywalam wszystko na wierzch :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Koza, zebys wiedziala z jaka dzika radoscia wywalam to i owo. Nigdy mi sie nie chce do tego zabrac, bo zawsze sa ciekawsze rzeczy do zrobienia. Ale widocznie \"tubylcy\" sa bardzo przebiegli i chociaz w ten sposob zmuszaja ludzi do porzadkow w domu :-p Ale polek z gratami mojego M nie ruszlam... Jeszcze by sie jakas srubka tudziez smigielko zawieruszylo i dostalabym po uszach. Bo robale robalami, ale sa rzeczy wazne i wazniejsze :-) Wracam do kuchni. Polowa odfajkowana, a w sypialni coraz mniej miejsca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja tez z chomikow. Ale dobrze mi robia takie porzadki raz na jakis czas, gdy sprawdzam daty waznosci, albo generalnie zasada, ze jak dawno nieuzywane, to znaczy ze niepotrzebne. Teraz wpadne w szafke, w ktorej znajdzie sie jeszcze pare butelek i smoczkow Hani, wiec szalenstwa ciag dalszy. Ale juz blizej niz dalej :-p Jutro to wszystko poupychac z powrotem :-0 Czesc jeszcze pomyc, bo dzis mi sie nie chce wszystkiego szorowac... Ale moze sila rozpedu zrobie porzadki w garderobach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam :-D No, mi juz kregoslup daje o sobie znac. A odkladac na jutro ani kuchni ani lazienek nie moge, bo jutro ma przyjsc gosciu i pryskac mieszkania. Wiesz, ja tez odlozylam butelki i mogi Hani w pudlo na polke. Ale ostatnio przeczytalam, ze butelki plastikowe tez sie zuzywaja i \"upuszczaja\" jakies chemikalia \"powazne\" do mleka. Wiec doszlam do wnisoku, ze to wielkie pieniadze nie sa, a jak przyjdzie kolejna dzidzia to kupi sie nowe. I w to pudlo tez musze wpasc i sprzatnac, ale to juz kiedy indziej. Dobra kobietki, wychodzi na to, ze ide spac ostatnia. Ale przynajmniej moja kuchnia teraz pewnie nieco przypomina kuchnie Victorii jesli chodzi o blysk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chcialam sie przywitac z Koza w rajtuzach i z Beksia...🌻 A dla wszystkich pozostalych - 👄Biegam po dworzu, odkad sie cieplo zrobilo..i nawet rzadziej wlaczam kompa;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Perfumeryjka! No wlasnie, ponoc u Was zaczela sie wiosenka na calego. Wcale sie nie dziwie, ze az na dwor chce sie wyjsc. A u mnie poki co nieco zamglony poranek, ale potem ma sie wypogodzic. No i dobrze, bo musze sie z Hania zmyc z domu na dlugo w zwiazku z tym pryskaniem. Niby to \"bezpieczne\" dla dzieci, ale lepiej zeby nie byla przy tym. A ze nie wiem, o kotrej do mnie gosciu zawita, to wole sie ewakuowac \"na zas\". Masz racje, nie ma Pana od Pankracego To chyba pierwszy program z dziecinnych jaki mam w pamieci. Bez szczegolow, ale jakies urywki, pamietam, ze \"sie ogladalo\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼 Dunia ale rozrabiasz w domku! ;-) Magda trzymam kciuki, choc to jasne ze zdasz na 5 ;-) Fotki Anki urocze jak zwykle i pogoda superowa u Was ;-) Reign ja bym rowniez nie puscila Lauren do Miami. Toz to miejsce rozpusty! geje, lesbijki, trans na kazdym kroku, nawet wystawy sklepowe nie sa normlane. Widzialam to akurat w czasie sylwestrowym wiec moze teraz jest inaczej, choc watpie bo juz sezon pelna para chyba idzie. No i spory kawal drogi. Ona sliczna, mloda! Oj nie puscilabym! Jak jeszcze troszke podrosnie to czemu nie ;-) Beksia poprosze zdjecia Tomcia i twoje oczywiscie tez darcer13@yahoo.com Koza a TY z Chicago tez jestes? Alla DRagonka dobrze zrozumiala mnie z tym karmieniem. Biore tabletki i nie moge karmic, ale to tylko kilka dni. Co do Hondy Accord ostatnio zamienilam sie z kolezanka. Ona wziela ravke z erica, wozkiem, torba i calym majdanem, ktory zabieram wychodzac z domu a ja wzielam jej Honde Accord i musze przyznac, ze milusi samochodzik, choc na zakupy z dzieckiem zdecydowanie za maly. Dziewczyny mam pytanie. Piersi mnie starsznie bola i to tak samo jak zaszlam w ciaze. Bolay mnie czasem ale nigdy tak, zwykle mialam rwanie a teraz to nie wiem co to. Czy moga tak dziwnie bolec dlatego, ze akurat mnie chorobsko dopadlo? Pomyslalam, ze zle odciagam pokarm ale wyssalam z nich wszystko. Pokarm czasem mialam niebieskawy tak teraz jest raczej pistacjowy. Buuu .. czemu one mnie tak bola :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka____ nie mam pojecia czemu cie biust boli. moze wlasnie za duzo odessalas i \"zastymulowalas\" je do wiekszej produkcji? Ja to wiesz, jestem laik w tym temacie, bo Hanie karmilam tylko miesiac :-) Magda____ ta jajecznica to nieco podejrzana :-) Taka wiesz, hamerykanska, co to niby jedza z trzech jajek a w rzeczywistosci wychodzi dwa razy wiecej. Ale swiadomosc sie cieszy, bo tylko trzy \"zjadla\" :-D Ale faktycznie, mial P fuksa. Czasami sie trafi jedno z podwojnym zoltkiem, ale trzy z rzedu? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_____kcukasy na egzamin! Spadam troche pokrzyzykowac poki Haniutek drzemie. Potem wybywamy do kumpeli, zeby nie siedziala w domu jak gosciu przyjdzie prsykac :-) Takze tez pewnie odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my hulamy po plazy. Ale chyba dzis ostatni dzien bo mowia, ze jutro juz tak ladnie nie bedzie. A do tego znowu mi sie cos z kompem dzieje, chyba go przez okno wyrzuce. Maz na mnie krzyczy, ze to przeze mnie bo wciaz cos instaluje, ale na jego komputerze tez nie dziala i ja mysle, ze to znow ten internet tzn modem nie dziala, ale on mnie nie slucha i wszystko na mnie zwala. Tyle ze ja troche nerwowa cos jestem bo sie zbliza termin wynikow tych testow potrojnych (w piatek, albo w poniedzialek) i ja sie juz troche denerwuje. Beksia ja mam usg we wtorek. I tez mysle, ze juz powiedza plec, ale pewnosci to nie mam, bo z Korina nie mogli do 8 msc bo sie tak wiercila, a tutaj tez nie wyglada mi na grzeczne dziecko :-) I tez idziemy cala trojka :-) Dunia, o matko w pierwszej chwili nie doczytalam ze Ci robale beda zwalaczac i myslalam ze te pudla to do Polski na wyjazd zaczelas pakowac :-) Wysylam Ci sloneczko, zebyscie mogly isc na spacer. Magda, trzymam kciuki za egzamini, choc Ty chyba juz po.... ale na pewno dobrze poszlo Filipka, mi sie wydaje ze troche przesadzilas z tym sciaganiem i masz znow nawal mleka. Mam nadzieje, ze Cie chorobsko szybko odpusci i bedziesz mogla karmic i sie unormuje wszystko. Mi to wyglada na nawal mleka... Reign to spryciula z tej Lauren :-) no ale umie sobie radzic dziewczyna. A Lauren leci z tym chlopakiem i beda razem mieszkac, czy to tez bylo negocjowane? A Ty juz po wszystkich formalnych sprawach? kiedy masz rozmowe? Victoria ucaluj Helenke w stopke. U nas jest podobnie. Korina wychodzi na patio i trzeba przejsc przez drzwi balkonowe tzn przez te szyny i przechodzac na zewnatrz oczywiscie zle stanela i ryk na cala dzielnie bo \'bammmmm\" Z powrotem za nic nie chciala wrocic tylko na raczkach. A ze ja na raczki nie bierem, a Taty nie bylo w poblizu to mowie trudno siedz, tata przyjdzie to Cie wyjmie. Ale wytarczylo, ze wyjelam pudelko z czekolada i juz nie byly szyny straszne, ba nawet ich nie poczula pod stopami Perfumeryjka to korzystaj z wiosny ile sie da :-) Annik takie wpadki rodzicielskie wszystkim sie zdarzaja. wiem, ze przykro, ale coz samo zycie. Uclauj Zuzie w paluszka. A Lenki jeszcze nie widzialam bo mnie na poczte nie chca wpuscic ;-) Karola, a moze to nie buty zle tylko no uzywasz jakiegos balsamu czy kremu do nog co tak dziala? Juchcia 😘 :-) Galactica, Koza, Zmieniam Allla 🖐️ A swoja droga Dunia poszukaj, ja tez poszukam, moze masz gdzies ostatnia tabelka to bysmy uaktualnily co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, czuje sie calkiem niezle. Dzieki. Szczerze mowic po trudnym poczatku to jestem nawet zaskoczona ze tak dobrze jest teraz ;-) Victoria, tesc mowisz- chemik naukowiec, skad ja to znam, wspolczucia. Ja mam na codzien z jednym takim doczynienia tez chemik i tez naukowiec. Czasem mam wrazenie, ze autyzm jest jego stalym przyjacielem :-) a szcegolnie jak ma zajac stanowisko w sparwie, ktora jego zdaniem jest calkiem nieistostna. No a tesciowa jak wyslala kase to co sie teraz martwi, juz Sage na pewno ma okulary. A jak ma pretensje do Froggiego to moze trzeba go bylo najpierw zapytac, a potem czeki slac. Reign, a moze tylko na poczatku bedziesz zmeczona, a potem sie zaklimatyzujesz. Albo nauczysz jezdzic ;-). No ale jak mowisz ze ten blizej domu jest lepszy dla Ciebie to faktycznie poszukajcie czegos tam. Tez sie usmialam z tych 4 kolezanek i kolegi gaya. Ale moze czasem tak lepiej :-) No a gdzie reszta? Dunia zwiala przed tropicielem robakow, Karola w pracy, Juchcia remodeluje zycie, Annik tez cos troche, Magda w stresie po egzaminach, Allla bez ladowarki, a Filipka chora. Beksia jeszcze nie wpadla w nawyk codziennego pisania, a Koza chyba tez :-) no tak to juz wiecej nikogo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiala, zwiala i juz ja przywialo :-) Jestem. Maluszek juz spi wybawiona cale popoludnie z kumplem prawie o roczek starszym. Ale fajnie bylo i bardzo jestem zadowolona, ze sie do nich wprosilam. Siedzielismy na dworze, bo w miedzyczasie sie rozpogodzinlo, dzieciaki szalaly. Milusio. To teraz powinna spac jak zabita :-) A ja, coz. Lece teraz to wszystko w szafkach upychac. Lazienke \"odfajowalam\" w ciagu dnia, ale kuchnie zostawilam na wieczor. Zeby bylo bezpieczniej i dla Hani i dla sprzetw :-) Hehe, Reign, ja tez sie usmielam na te 4 kolezanki i kolege geja (jakze to istatne, nie ;-) ) A chlopak L to co, nie dojedzie czy jak? Oj, pamietam te czasy i walke o swoje z rodzicami, a ze facetow przez jakis czas miewalam \"na wyjezdzie\" to musialam czasami troche pomarudzic rodzicom zeby mnie puscili np na urodziny :-) Ale generalnie ja mialam jakos lzej, siostra starsza szlaki przetarla, hihi. Dobra, lece do kuchni. Potem jeszcze garderoby, okna i bedzi emozna powiedziec, ze swietami w domu zapachnie. KozaWrajtuzach_____ a ile ma twoj synus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz uprzatniete wszystkie graty, a ja po bardzo poznej kolacji. Co tu tak pusto?! Wiem, ze Magda prosila zeby malo pisac, ale to jak jej NIE bedzie. A wyjedza dopiero jutro :-) Swoja droga, Magda, wspanialych wakacji. Wracajcie zadowoleni, usmiechnieci, zdrowi i wypoczeci 🌼 Alez sie zmachalam. Wpadalam tez na szybkie pucowanie do pralni, puscilam pranie i chwilowo mam dosyc sprzatania. Ale nie ma tego zlego :-) W ramach odkurzania kuchni wywalilam stre dotaki/chodniczki i kupilam nowe. Jakos tak jasniej sie zrobilo i milusio. O cos chcialam was zapytac, ale mi z glowy wylecialo. No nic, sie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Padam na twarz :O Ale wkleje Tablke :D Imie...........miejsce zam......dzieci/ciazatermin..................wiek Karola ............LA / CA............---.....................................26 Dunia77..........Irving/TX.......Hania(28.11.05).......................29 Victoria..............MA...........Juliusz(10.04.99)......................27 ...............................Helena(16.09.05) /16.01 07................... Reign of light........NY...................---................................33 Iwka .............Chicago /IL ......Lisa (10.04.06)......................26 Dragonka7 .... San Diego/CA.....Korin(18.07.05)......................33 Fisher.............Chicago/IL.............---................................29 Beksia...............VA...............Tomcio(04.07.03).....................29 Zmieniam............NJ................Lisa(29.08.06)...........................30 Annik...........Chicago/IL.........Zuzia (12.09.98)/...................30 ..........................................Lenka 25.12.06 ....................... Filipka.......Kings Park/NY.......Martynka 15.12.06...................28 Juchcia........Chicago/IL......Dawid(19.07.93)/Zuzia 22.09.06 ....34 Perfumeryjka......Kielce.............Julia (18.09.1999).................30 Muti..................NY..............\"dzidzia\" w produkcji\"...............25 Alla...................CT...............13.12.2006...........................24 Magda125...........IL...............Ania (13.07.2006)....................25 Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie melduje zanim zacznie sie codzienny mlynek. Dzis zaliczamy zajecia w Gymboree, potem drzemka a co popoludniu to sie okaze. Mialam wpasc do kumpel, miala jeszcze zadzwonic, ale nie dzwonila. Albo przegapilam telefon, bo mam cicho ustawiony :-) To ja tu wkleje poprawiona tabelke. KozaWrajtuzach, dopisz sie :-) No i Beksia - uaktualnij, coo? Karola ............LA / CA............---.....................................26 Dunia77..........Irving/TX.......Hania(28.11.05)........ ...............29 Victoria..............MA...........Juliusz(10.04.99).... ..................28 buuu ...............................Helena(16.09.05) /Antonio 09.01 07................... Reign of light........NY...................---....................... .........33 Iwka .............Chicago /IL ......Lisa (10.04.06)......................26 Dragonka7 .... San Diego/CA.....Korina(18.07.05)/22.08.07...........34 Fisher.............Chicago/IL.............---........... .....................29 Beksia...............VA...............Tomcio(04.07.03).. ...................29 Zmieniam............NJ..................Sofia(29.08.06). .....................30 Annik...........Chicago/IL.........Zuzia (6.12.98)/...................31 ..........................................Lenka 28.12.06 ....................... Filipka.......NY.......ERica 13.12.06...................28 Juchcia........Chicago/IL...Dawid(19.07.93)/Zuzia 13.09.06 ....34 Perfumeryjka......Kielce......Julia (18.09.99)....31.. Muti..................NY..............\"dzidzia\" w produkcji\"...............25 Alla...................CT...............Marlenka 10.12.06...... ..............24 Magda125.............IL...............Ania (13.07.06)...................25 galactica...............IL.............Maya(13.04.06) ..................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria____ niezla jazda :-D Az oplulam monitor jak wyobrazilam sobie miny, zarowno jak babcia rozpakowala prezent jak i to bie demonstrowala :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka Erica sliczna dziewczynka i juz widze pewnie trzyma glowke, I wyglada na duza dziewczynke,- a mamusia tez slicznie wyglada - szczuplutko i wloski chociaz spiete widac ze cos z nimi zrobilas.Bardzo ladny ten kolorek, zawsze mi sie podobaly ciemne kolory ale ja nie mam odwagi az tak zaszalec - od zawsze bylm blondynka. Ja tez troszke zmienilam swoj wyglad, bo we wtorek z dosyc duzymi przeprawami w koncu dotarlam do fryzjera. Mam inny kolorek troche chociaz blond nadal tylko taki popielaty i duzo krotsza grzywke. Kupilismy to autko, ale jeszcze nie udalo mi sie go wyprobowac jako kierowcy - narazie maz sie musi nacieszyc. Wczoraj bylismy na przejazdzce i w sumie w porownaniu do tego jak gnietlismy sie do tej pory w samochodzie tescia to jest dla mnie ogromne ale moze i Filipka masz racje- wyprobuje jak jest i dam znac. Annik Lenka tez przekochana Dziewczynka itez juz taka duza, chociaz w prownaniu do starszej siostry to taka Kruszynka.Ale widac ze Zuzia bardzo kocha Lenke i chyba chce sie nia opiekowac, co? Dunia jak tam przezylyscie to spryskiwanie- U Nas chyba nie robia czegos takiego. Ale ne ma tego zlego co by.... - przynajmniej porzadki swiateczne masz za soba. No i juz popisalam, Marlenka sie obudzila i pewnie pojdziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×