Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Viktoria, Dragonka, Reign, Juchcia, Karola, Zmieniam, Magda, Perfumeryjka, Galactica, Beksia, Koza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 🌻 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu 🌻 A ja witam po nieprzespanej nocy. Korina sie dzis szaleju najadla. Myslalam, ze ja jej wlasny ojciec, zakochany w niej po uszy dzisiaj zadusi. Najpierw zasnela ladnie, ale obudzila sie z placzem ok polnocy. I krzyczala \"tutu\" co oznacza smoka. No wiec poszukalam, dalam, ale ona dalej placze. Pytam ja - Korinka co chcesz? pic. no to dalam jej pic. A po piciu jakby nowe zycie w nia wstapilo. Ze spiewala to juz pal licho, ale co chwile sie darla a to pic, a to am, a to tutu. W koncu M wstal szukac tego tutu i mowi ze nie ma go nigdzie. Pol godziny zajelo nam znalezienie. Wsadzila sobie smoka w spiocha i nie mogla go wyjac. I co wiecej zabawa jej sie tak spodobala, ze trwala do 3 nad ranem. M poszedl do roboty kompletnie nieprzytomny. Ja troche rano dospalam, ale nie za duzo, bo \"murzynska krolowa\" wciaz nade mna gruchotala koralami. Magda, milego wypoczynku i udanego wyjazdu Victoria, no to babcia zadbala o Twoja cere i edukacje juz od najmlodszych lat. A swoja droga, popatrzcie jak to ludzie kiedys byli nie komplikujacy sobie zycia. Powiedzieli jej ze do masazu twarzy to sprobowala, stwierdzila, ze jej juz nie potrzebne i dala wnusi. W dobie internetu pewnie bys zaczela szukac po sieci jak tego uzywac i prawda wyszla by na jaw. Reign, to ja nie rozumiem. To Ty ten SSN mozesz dostac zanim dostaniesz GC? Trzymaj sie u lekarza i wysylaj im te formularze. I niech Ci szybko daja ta GC. A z kursem, moze faktycznie taki dluzszy bedzie bo na spokojnie sobie wszystko poukladasz. Musze konczyc, przyszedl pan kran wymienic - ciekawe czy mu sie dzis uda (chodzi mi o to ze za jednym podejsciem), jakos watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Sorki, wczoraj wogole na internet nie wchodzilam bo bylam strasznie przejeta tym usg dzisiaj, wiec glownie sie relaksowalam bo bylam podenerwowana troche. Dzisiaj z pracy wyszlam o 13tej, pojechalam do domu zostawic samochod, maz w domu dzisiaj pracowal, pojechalismy razem po Tomcia do przedszkola i wreszcie do lekarza. Wszystko spoko, dopoki nie zauwazylismy ze babka od usg juz druga babe wziela do siebie, ktora przyszla po nas, 40 minut minelo od czasu naszej wizyty... Poszlam do recepjonistki, co jest grane? A ona, o dzisiaj bedzies miala tylko zwyczajna wizyte, nie bedzie usg. Rany ale sie wkurzylam! Mieli mi zrobic usg @18tyg. 2 tygodnie temu sie skapnelam ze babka zrobila mi ten appt. na 17 tyg, wiec zadzwonilam zeby przelozyc na tydzien pozniej. Oddzwonila pielegniarka i powiedziala ze to spoko, robia te usg miedzy 17-19 tyg. A tutaj mi mowia ze musze byc przynajmniej 18 tyg! Co rozumiem, bo sama tak myslalam, ale dlaczego ta pielegniara mi powiedziala zebym zatrzymala ten appt. co mialam?? Nie dosc ze wszyscy wolne musielismy brac z pracy, dzieciaka musialam budzic w przedszkolu to teraz bedziemy to powtarzac za 2 tygodnie. Musialam pozniej oddwaniac do wszystkich ze usg nie bylo... Niby to nie jest zaden big deal, w koncu moglo byc gorzej - moglam miec to usg i mogli mi powiedziec ze cos jest nie tak, to by byla dopiero tragedia. Ale kurcze nie lubie jak ktos ze mnie idiotke robi.... Uffff, ulzylo mi troche. Ide teraz do skrzynki obejrzec wszystkie zdjecia na pocieszenie i wysle Tomcia! Victoria - ((((Helenka)))) Biedactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ............LA / CA............---.....................................26 Dunia77..........Irving/TX.......Hania(28.11.05)........ ...............29 Victoria..............MA...........Juliusz(10.04.99).... ..................28 buuu ...............................Helena(16.09.05) /Antonio 09.01 07................... Reign of light........NY...................---....................... .........33 Iwka .............Chicago /IL ......Lisa (10.04.06)......................26 Dragonka7 .... San Diego/CA.....Korina(18.07.05)/22.08.07...........34 Fisher.............Chicago/IL.............---........... .....................29 Beksia...............VA...............Tomcio(04.07.03)/19.08.07.. ...................30 Zmieniam............NJ..................Sofia(29.08.06). .....................30 Annik...........Chicago/IL.........Zuzia (6.12.98)/...................31 ..........................................Lenka 28.12.06 ....................... Filipka.......NY.......ERica 13.12.06...................28 Juchcia........Chicago/IL...Dawid(19.07.93)/Zuzia 13.09.06 ....34 Perfumeryjka......Kielce......Julia (18.09.99)....31.. Muti..................NY..............\"dzidzia\" w produkcji\"...............25 Alla...................CT...............Marlenka 10.12.06...... ..............24 Magda125.............IL...............Ania (13.07.06)...................25 galactica...............IL.............Maya(13.04.06) ..................25 kozaWrajtuzch.....Chicago/IL....Borys(15.XI.06)......... .........27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi krzywo wyszlo Karola ............LA / CA............---.....................................26 Dunia77..........Irving/TX.......Hania(28.11.05)........ ...............29 Victoria..............MA...........Juliusz(10.04.99).... ..................28 buuu ...............................Helena(16.09.05) /Antonio 09.01 07................... Reign of light........NY...................---....................... .........33 Iwka .............Chicago /IL ......Lisa (10.04.06)......................26 Dragonka7 .... San Diego/CA.....Korina(18.07.05)/22.08.07...........34 Fisher.............Chicago/IL.............---........... .....................29 Beksia...............VA...............Tomcio(04.07.03)/19.08.07.. ...........30 Zmieniam............NJ..................Sofia(29.08.06). .....................30 Annik...........Chicago/IL.........Zuzia (6.12.98)/...................31 ..........................................Lenka 28.12.06 ....................... Filipka.......NY.......ERica 13.12.06...................28 Juchcia........Chicago/IL...Dawid(19.07.93)/Zuzia 13.09.06 ....34 Perfumeryjka......Kielce......Julia (18.09.99)....31.. Muti..................NY..............\"dzidzia\" w produkcji\"...............25 Alla...................CT...............Marlenka 10.12.06...... ..............24 Magda125.............IL...............Ania (13.07.06)...................25 galactica...............IL.............Maya(13.04.06) ..................25 kozaWrajtuzch.....Chicago/IL....Borys(15.XI.06)......... .........27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dalej zle wyszlo, no ale mniejsza z tym. Wyslalam fotki do wszystkich pan ktore podaly adres. Karola, nie mam fotek od Ciebie. :( I nie mam Twojego adresu, wiec nie moglam swoich wyslac. Dunia i Reign - super fotki! Dzieki! Victoria, o rany Twoja babcia to jest super! ale sie usmialam! Do jutra kobietki! P.S. Czesc Perfumeryjka!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beksia, a ja mam usg we wtorek to jest 17 tydz i 6 dni i powiedzieli ze ok, ze tak moze byc. Bo to w koncu idzie 18 tydzien. Nie bylo problemow. No ale faktycznie musieliscie sie zorganizowac i nic z tego. Mam nadzieje, ze u mnie bedzie ok, bo sie chyba wkurze. A i tak jeszcze czekam na te wyniki testow - jutro albo w poniedzialek. Troche sie caly czas denerwuje. Reign, pewnie ze bedziemy kciuki trzymac. A i nie martw sie ta waga w ubraniu ;-) zawsze mozesz powiedziec jeszcze ze w rece mialas torbe z zakupami ;-) Pan oczywiscie, zgodnie z przewidywaniami nie dal rady za jednym podejsciem naprawic kranu. Juz mnie tak oslabil, ze mialam mu pokazac jak ten kran przykrecic, bo wciaz mu cos nie pasowalo, a mial instrukcje od innego i juz niestety nie dalo rady znalezc analogii. Oni mnie tutaj na prawde rozbrajaja swoja bezradnoscia. Ciag dalszy jutro. Problem polega tylko na tym, ze Korina sie tego faceta panicznie boi wiec musze ja caly czas na rekach trzymac. No nic ide cos zjesc Karolka swietujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka____ no to niezla jazde mial wasz partyzant po nocy :-D Tak mnie to ciekawi jak to czasami jest, ze te dzieciaki w nocy potrafia buszowac i w dzien nic po nich nie widac. Eh, pewne rzeczy moglyby sie ludziskom nie zmieniac wraz z uplywem lat :-) Beksia_____ i ty mi mowisz, ze Hanka urosla?! Twoj Tomcio to juz raczej bym rzekal Tomaszek :-D Rany, jaki fajowy chlopczyk z niego. Chyba calkiem wysoki jak na te swoje cztery niecale latka, co? Czy taka nieduza choinke mieliscie, choc wygladala, ze pod sam sufit :-D No i nocnikowanie w podrozy po prostu boskie, mina znudzonego wladcy, hihi. Fajnie tez bylo zobaczyc ciebie, chyba po raz pierwszy. Alez masz mily usmiech, dziewczyno, az sie usmiechnelam \"w zamian\" do zdjecia :-) Karola______ sorki, bije sie w swoje biusty az huczy. Ale jeszcze jest dzisiaj wiec zdaze z zyczeniami rocznicowymi, co? To wiec wszystkiego najlepszego w malzenskim stadelku 🌼 Moja pociehca juz spi, znowu wybawiona na placu zabaw, odkurzona z tony piachu. W przyszlym tygodniu zmieniamy grupe w Gymboree na starsza. Taka juz mam dorosla (a raczej nad wiek wyrosnieta) corke. Dzis w jej grupie (do 16 mies) byly takie maluchy, ktore dopiero zaczynaja chodzic. Wszyscy od niej mniejsi (to raczej nie jest dziwne, nawet chlopczyk o 2 mis starszy), ale przy okazji jakos mniej \"rozwinieci\"? Nie wiem jakiego slowa uzyc, bo chodzi mi o to, ze ona na ich tle faktycznie wygladala jakby tam byla przez pomylke. Gdy poszalm zapytac kobietke, ktora to prowadzi, czy ma tez jakis level 4, to ta sie usmiechnela i sama mi powiedziala, ze wlasnie chciala to zaproponowac dla Hani. Wiecie, niby nic wielkiego, ale po raz pierwszy w zyciu moje dziecko awansuje z mlodszej grupy do starszej, a mnie z tego faktu rozpiera duma :-D :-D M znowu jutro wraca z \"zakazanego\" miejsca i na chwile obecna juz tam nie wraca :-D Tyle, ze dzis siedza i siedza i jeszcze dlubia. I jeszcze jutro przed podroza bedzie musial tam pojechac... Ale potem juz bedzie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign_____ a jak myslisz, czemu ja w zime do lekarza chodze ubrana bardzo letnio i praktycznie bez obuwia ;-) Trzymam palce za szybkie pozalatwianie spraw. A z kurem kredytowym masz racje, moze sie potem przydac, wiec warto znalezc taki koledz, gdzie sa. Troche zamotalam wyjasnienia, sorry :-) Beksia_____ rany, ja bym chyba zatlukla babe w recepcji. Tym bardziej, ze jestes w ciazy to i tak wzieliby to za \"norme\", nieprawdaz? Taki wybuch emocji... Przypomina mi to sytuacje, gdy ja pod koniec 7 mies dowiedzialam sie, ze mam za maly brzuch i zaczelam sie umawiac na usg. Ja oczywiscie cala w nerwach, rodzinny ginekolog zdzwoniony (uspokoajal oczywiscie), a tu sie wzielo wszystko martwe wscieklo, zezloscilo na mnie nie wiem za co (czytaj sprzet do usg u mojej lekarki, sprzet do usg pozyczony od lekarki po drugiej stronie korytarza, pani radiolog mojej lekarki - no moze nie tak martwa, pani radiolog lekarki z drugiej strony korytarza - takze zywa, ale takze wyjechana) i wyszlo na to, ze usg mialam dopiero w polowie 9 miesiaca :-0 Wrrrr Dragonka____ zobaczysz, ze wyniki testu beda w porzadku. Nie denerwuj sie kochana, Juz wystarczy, ze Korinka w nocy spiewa i dowcipnie chowa smoka w spiochy, a potem drzy z obawy przed gosciem od kranu, a ty to wszystko bierzesz "na klate" :-D Hihi, pamietasz, jak mi klima poszla z tydzien temu. Przyszedl gosciu, wlazl na drabine (w lazience u Hanki, a ja wiem z 1,5mx1,5m), odkrecil klape spod klimy, poczym zlecial z drabiny tlukac po drodze szkalny kinkiet, wyszczerbiajac porzadnie wanne i "kaleczac" deske klozetowa, ale sobie cudem nie rabiac NIC. To tak apropos przewidywania, ze jak odkreci te klape sobie nad glowa to cos z nia musial bedzie zrobic, nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc z \"kurSem kredytowym\" bo co to kur kredytowy to pojecia nie mam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, co? Gdzie jestescie, ha? Przyszlam was poczytac zeby oczki troche odpoczely od krzyzykow, a tu co najwyzej moge dalej pomonologowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziekuje za zyczenia, Kochane jestescie 🌻 Dragonka, wielki Buziak dla Korinki 😘 Niesamowita jest. Widzialam Fotki i musze powiedziec ze Korinka wyglada bardzo powanie jak na swoj wiek, i ostatnio zrobila sie bardzo do Ciebie podobna. Wczesniej do Taty a teraz jak 2 krople Wody z Mama :) Slicznie wygladacie na Fotkach. Magda, milych wakacji :) Reign, ja nie pamietam jak to bylo, i nie chec Cie w blad wprowadzic ale mojego szefa zona zrobial Prawo Jazdy bez SS#. Jakos tak po tym Interview wziela z tego urzedu co sie wystepuje o SS takie zaswiadczenie ze ona nie musi miec, czy nie moze, ale ze jest legalnie. Zadzwon i sie zapytaj w DMV. Nie jestem pewna - moze to tylko w Californii. Jak tam szkola? Znalazlas cos?? Beksia, zaraz ide wyslac zdjecia, wtedy jak mialam wysla to zasnelam :O Kurcze, zmeczona cos ostatnio jestem. A wczoraj wpadlam w szal porzadkow, i mam juz cala chte wysprzatana na Swieta, szafy, okna, firanki, wywalilam pol lodowki- przeterminowalo sie :O Zrobialm zaopatrenie w Sam\'s Club. Dzis bylismy na Kolacji a teraz siedzimy przed TV. Dunia, gratuluje awansu do grupy Starszakow :D Allla, Perfumeryjka, Annik, Juchcia, Filipka, Koza 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postep moich krzyzykowych prac: ociec maja juz kawalek brody, szyji i prawego ramienia. Ale tylko kawalek, jeszcze duuuzo przede mna :-D Zwijam zagle na dzien dzisiejszy. jeszcze pewnie poczytam. Zamowilam sobie w ramach prezentu Rio Anaconda W. Cejrowskiego (tak to ten co min prowadzil \"WC kwadrans\" jesli ktoras kojarzy). Swietnie napisana ksiaka, cos jakby reportaz, opowiadanie. No i teraz sie zwijam, zeby choc pare stron zaliczyc zanim zasne. Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia :D Beksia, ale twoj Tomcio to juz Kawaler, sliczny z niego Chlopczyk. A na jednym ze zdjec to mi sie taka znajoma wydajesz :) Ide spac, bo juz sie R. niecierpliwi. Dobranoc, Slodkich Snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jeszcze jestem, bo musialam Boryska obejrzec :D Ale Maly Przystojniak z Niego. Koza ale Ty mlodo wygladasz, super. Wpedzasz Mnie w Kompleksy, hehehe, bo ja przy tobie to bardzo powznie, a chyba jestesmy w jednym wieku. Jestes 80 rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny(lapka)! swietnie piszecie! moge sie do Was dolaczyc(usmiech)? co prawda nie mam jeszcze dzieci, ale mam juz meza(2* usmich)! jestem na dalekiej obczyznie, tak jak wiekszosc z Was , ale nie w USA! tak czytam Wasze wypowiedzi i lezka sie w oku kreci, bo ja tutaj sama....co prawda zostane tutaj tylko 4 miesiace, ale codzienna pustka i samotnosc sa czasami nie do wytrzymania(krzywy usmich), a t u Swieta za pasem... jestem w Pekinie do ok20 marca, a potem jade do Quindao, gdzie bede uczyc francuskiego! dopiero w lipcu bede mogla przytulic sie do Ukochanego! ciezkie chwile przede mna.... a ktora jest u Was godzina? u mnie piatek 13h35, w Polsce rowniez piatek, ale dopiero 06h35! Karolka11 wszystkiego najlepszego z okazji slubu! Victoria27- rzeczywiscie historia z wibratorem niezla! kozaWrajtuza- Twoja Dzidzia naprawde jest sliczna, i zgadzam sie z opinia, ze mlodo wygladasz! Dragonka73- swietny pomysl, zeby mowic, ze na wege z torba sie wchodzi! pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieje, ze dolacze do Waszego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam zapytac jak robicie te lapki, usmiechy i nie-usmiechy? powodzenia i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ...WSTAWAC!!!!!Ja ostatnio jestem zabiegana..mam rodzine na karku ze strony meza..przyjechali na dwa tygodnie..i po prostu minely dwa dni, a ja ich mam juz dosyc..caly czas sie trzeba nimi zajmowac..ehh...Pozdrawiam Was i wkrotce sie odezwe:)Dla wszystkich wielki 👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,zaraz wychode do pracy :( My lecimy w Grudniu Lufthansa, nie jest najtansza ale ma najlepsze polaczenie, no i moj R. stwierdzli ze jak cos sie stanie (snieg lub odwolane loty) to bedziemy w Monachiium, skad nawet pociagiem dojedziemy do Szczecina, a jak bysmy lecieli przez Paryz luba Londyn to klapa :O Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌼 ogladalam zdjatka ;-) Dragonka fajna z Was rodzinka. Karola pisala, ze Korinka podobna do Ciebie a ja ( gdybym nie wiedziala ) to bym sie zastanawiala czy rodzice wraz z murzynska krolowa stanowia jedno plemie ;-) A teraz to zzera mnie ciekawosc kura czy kogut? Podobnie jak Annik stawiam na kogutka ;-) A o Twoje wyniki to sie nie martwie, wszystko jest w porzadeczku ;-) T ostatnio zapytal mnie ironicznie - jestes pewna ze to twoje dziecko? Mala caly tatus - tak wierdzi wiekszosc, za wyjatkiem tesciowej bo ta doskonale pamieta jak urodzil sie T - byl brzydki jak Mongol ;-) a ERica wychodzac z brzucha przypominala malego trola ;-) KozaWrajtuzach ( ten nick smieszy mnie wysmienicie ) widzialam zdjatka Boryska. Sliczne dziecie 1 miesiac starsze od mojej corci i marlenki Alli. TY wygladasz jak nastolatka, co juz zauwazyly kolezanki. Beksia dzieki za fotki. Zdjecie Tomcia w \"trkacie\" jest KONKURSOWE Od Ciebie rowniez powialo swiezoscia. Z tym usg to i ja bym sie wsciekla buuu... ale nerwy niewskazane i kolejnym razem bedzie juz jak trzeba ;-) Dunia rowniez gratulacje dla Hanki z okazji awansu 🌼 No no pannica nam rosnie ;-) A no i szkoda, ze do mnie nikt nie ma zamiaru przyjsc w interesie robalowym, bo kopa mi trzeba do przedswiatecnych porzadkow :( Vici scena z vibratorem jak z filmu :P A ja sobie chwale Lot. Ale moze dlatego, ze nie mialam szczescia latajac innymi liniami - zawsze cos! A Lotem w czerwcu bede wracac z Krakowa na JFK bez przesiadek a podroz moja trwa tyle co wyprawa pociagiem z Katowic do Gdanska. Reign rozbawilas mnie ta waga w ubraniach ;-) Ja wchodzac na wage czuje sie nadal jak w ciazy. Melduje sie z 6 kilogramowa nadwyzka i co najgorsze waga nie cche drgnac w dol jeszcze troche i dostane swira w tego powodu. A po SS nie wysylalam formy. Dopiero po interview pojechalam po SS ( wniosek wydrukowalam z internetu). JUz niebawem bedziesz miala to interview ;-) Jak zabki? Moze i ja wyprobuje te paseczki. Karola i Ty juz wysprzatalas chalupe ;-) Karola wybacz ale dop0iero teraz WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO Z OKAZJI ROCZNICY SLUBU milosci, zgody i uwielbienia ;-) 🌼 🌼 Annik milusko, ze za nami sie steknilas troszeczke ;-) jeszcze tylko Juchci nam brakuje ;-) Przysylaj wiecej zdjec Lenki i Zuzi. Sliczne Twoje corcie ;-) Perfumeryjka jak tam rodzinka? Daja Ci popalic? Witam kolezanke z Pekinu ;-) Zagladaj do nas;-) Zapewniam, nie bedziesz sie czula tam sama, my tu TY tam ale co za roznica - zawsze milo pogadac mozna ;-) A ja sobie zdycham dalej. Chorobsko nie cche mnie opuscic :( Lamie w kociach, nochal wielki, nic sie slysze tzn cos tam slysze ale niewiele, pogoda do dupy i glowa mi peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bous_____ witaj na pokladzie :-D Pisz z nami czesto, o czym tylko ci sie podoba (pewnie juz zorientowalas sie, ze z temeatmi to u nas dowolnie, ten temat o starajacych sie to wybitnie dla \"zmyly\", hihi). Troche sie bedziemy rozjezadzac czasowo, najwyzej teraz ty bedziesz budzic Perfumeryjke (bo mieszka w POlsce), a ona jak zwykle nas (Karole i Dragonke najpozniej bo mieszkaja najbardziej na zachod) :-) Filipka_____ zdrowiej, szybciorem. Niech chorobsko idzie sobie w las i dlugo nie wraca. Co do dzieci to mnie zabila ostatnio babka \"na kasie\" w sklepie. Najpierw pozachwycala sie oczami Hani (jak kazdy, rzekne skromnie ;-) ) a potem walnela mi z grubej rury, ze Mala chyba podobna do taty, bo ze mnie to nie ma nic :-0 Az chcialam jej burknac, ze to dziecko sasiadow, wiec podobne zasadniczo do nich :-p Ja tutaj naskrobie i rusze robic porzadek w naszej garderobie, bo pudel znowu sie naprodukowalao i coraz mniej miejsca. Annik____ super, ze juz sie troche stesknilas za naszym kolkiem. Jeszcze raz dodam, ze slicznie robisz fotki Lenki. Urzeklo mnie to, gdzie ma takie wyrazne, blyszczace oczka i nieco \"wyblaka\" reszte. Takie cudo :-) Victoria____ my w maju lecimy Lufta przez Franfkurt do Wawy. COz, Lufta chyba zasdniczo ze wzgledu wlasnie na to polaczenie ma jedne z drozszych biletow. Z tego co kojarze to do dwoch lat placi sie chyba 10% ceny doroslego biletu plus normalnie wszystkie taxy i oplaty. Tak by wychodzilo, bo ja za Hanke placilam $350 na podroz teraz do Polski (za lap seat). Dragonka____ dzieki za zdjatka. krolowa murzynska cala w usmiechach. Dala sobie zdjac te ozdoby na spanie?! ;-) Jak dla mnie to z kazdym zdjeciem robi sie twoja miniaturka w wersji blond (skad ten blond u was?). Usmiech ma na 100% po mamie. Ciekawe jak bedzie z Kurka? Mi tez cos szepce, ze bedzie Kogucik, hihi :-) Lece sprawdzic Hanie,, bo cos mi sie wydaje, ze nadal stuka smokiem, czyli nie spi. No i potem do graderoby, robic porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kawe i ciastka cynamonowe, kto chce? Zapraszam Dzis w nocy nasza krolowa byla dla nas laskawa wiec wyspalismy sie nawet. Filipka, bidulko wracaj szybko do zdrowia. A ktos Cie obejrzal (w sensie lekarz) czy tak sama sie leczysz? A jak piersi, nie bola Cie juz? Beksia ja nie dostalam ani Tomcia, ani Ciebie :-( Victoria, no to dla Was faktycznie tylko Lufthansa. Tyle ze z moich obserwacji wynika, ze Lufthansa ma najdrozsze bilety dla dzieci do 2 lat. Bo to jest oplata za taks i oplaty lotniskowe i w Lufthansie sa jedne z najwyzszych. I np jak my lecimy w trojke to nawet jesli dla nas sa nizsze w cenie bilety to Korina zawsze przebija i w ogolnym rozrachunku wychodzi drozej. Ale moze jak u Was jest 4 na biletach i tylko Bonio na oplatach to nie wyjdzie taka roznica. Ja latam Lotem, ale glownie dlatego ze to jest najkrotsza podroz do Wroclawia. Jest jeszcze mozliwosc wlasnie Lufthansa przez Monachium, ale jest tylko godzine krocej, a zwykle ze $ 300 drozej wiec nie oplaca mi sie. Poza tym u Was ze wschodu to juz z zasady jest blizej, ja zeby do NY czy Chicago doleciec to porzebuje jeszcze z 6/7 godz. Wiec u mnie czas jest najwazniejszy. A dojazd pociagiem raczej nie wchodzi w gre bo ja zwykle w strone Polski lece sama, a wracamy razem. O wlasnie doczytalam, ze Dunia placila $350 za Hanie a ja placilam za Korine $90 Dunia, gratulacje dla Haniutka 🌻 to juz pannica :-) idzie do starszej grupy. Trzymam kciuki za powrot meza. U nas sie przeciera wiec nie powinno byc zle. Kozawrajtuazch - slicznego masz synka. A moja cora od razu wypatrzyla tego smoka co do zdjecia zostal wyjety ;-) Annik no super ze sie juz za nami stesknilas, bo my za Toba tez :-) A wiesz, ze jakos tak wiekszosc obstawia kogutka, tylko tak mysle, ze moj maz w skrytosci marzy, ze bedzie jeszcze jedna zakochana w nim cora. No ale zobaczymy, ponoc juz we wtorek beda mogli mi powiedziec. A dzis oczywiscie zadzownil telefon i jak uslyszalam w sluchawce to Scripps Clinic to zamarlam. Ale oni mi tylko przypominali o tym usg we wtorek. Bous - witam Cie i zapraszam do nas na poklad Reign wlasnie mnie natchnelas tym, ze nie bardzo wiem co zrobic na wielkanoc. Tzn wiem, nagotuje pelno jaj. Tylko to sie moze szybko znudzic, nie ;-) A jakie macie zwykle dania wielkanocne? Perfumeryjka - trzymaj sie dzielnie z familia i wracaj do nas szybko. Allla, jak tam wyprobowalas juz nowe auto :-) a Marlence sie podoba :-) Magda sie bawi 🖐️ Karola pracuje 🖐️ A Juchcia dalej w czasei remanentu 🖐️ choc nie bo to przyjecie towaru, ona ma raczej inwentaryzacje ;-) Wracaj szybko do nas, juz nie badz taka porzadnicka ;-) idziemy na spacerek poki moge bo potem mam czekac na paczke dla meza i nie wolno mi sie z domu ruszyc ;-) hahaha ciekawe kto zrobi zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka_____ fajna cene za bilet mialas za Korinke :-) Jak na Jej Krolewska Mosc to calkiem tanio potraktowali, hihi. Aha, Victoria, w cenie biletow jeszcze bardzo duzo zalezy kiedy chcecie leciec. Najdrozsze bilety zasadniczo sa w tym roku od 18.05 (tydzien przed wakacjami szkolnymi) chyba do konca lipca, potem nieco tansze chyba po konca wrzesnia i znowu najdrozsze tuz przed Swietami Bozego Narodzenia. A w miedzyczasie to ronie sie \"bujaja\". Dragonka pytasz o menu swiateczne. U nas tez (jesli swieta beda) to na pewno fura jajek.. faszerowanyc: gotuje jajka na twardo, kroje w skorupkach na pol, wydlubuje i zoltko i bialko, miele np z zesmazona kielbaska, bekonem i cebula, doprawiam szczypiorkiem, koperkiem, sol i pieprz i taka masa nadziewam skorupki, ale tak na plasko, rowno z kantem skorupki, nie czubato. U mnie w domu robilo sie taki farsz tez z duszonych pieczarek z cebula, ale M grzybow nie jada wiec odpada. Mozna tez z wedzonym lososiem, pycha. A przed samym podaniem \"maczam\" te strone z farszem w tartej bulce i na chwile klade na patelnie na rozgrzany olej zeby sie zarumienily i nieco w srodku ugrzaly. Mniam, polecam. Tylko do krojenia jajek w skorupkach polecam noz z pilka :-) No i galaretka (tzw nozki) z kurczaka, dawno nie bylo i juz za mna chodzi. I jeszcze jakas salatke pewnie wymodze (moze klasyczna warzywna z majonezem) i to wszystko co wiecej bedzie, niz to co zwykle. No i jakies ciasto, pewnie z makiem bo duzo mi zostalo z Bozego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia no widzisz, nie poznali sie ze wioza Jej Krolewska Mosc ;-), ale to dobrze bo biedna matka zaoszczedzila U nas tez jajak faszerowane sa zwykle, tylko mysmy wymyslili, ze mamy w tym roku sniadanie piknik, tzn spotykamy sie nad oceanem i tam bedziemy jesc. A ja wole jajka faszerowane na cieplo, bo na zimno to nie jest juz to samo. O galarecie to slyszalam, ale jakbym ja zrobila to rozwod murowany. To jest jedna z niewielu rzeczy, ktorych M nie zje i co wiecej patrzec nawet na nia nie moze. Wiec tez odpada. A do ciast mam 2 lewe rece. Tak wiec widzisz, ze swieta maluja mi sie malo kolorowo. ;-) Myslalam tez o salatce, ale tak wciaz mam niedosyt. Musze chyba gdzies na stronie poszukac. M juz placze ze chce biala kielabse. Tylko skad ja mu wezme biala kielbase. Chyba kupie u ruskiego normalna i na bialo pomaluje. A a\'propose malowania - wiecie ze w Meksyku na ulicy stoja osly pomalowane w paski jak zebra i ich wlasciciele proponuja zdjecie z nimi. Tylko nie wiem czy to fota z oslem, czy z zebra. Od razu mi na mysl przychodzi wierszyk z Korinkowej ksiazeczki J. Brzechwy \"Czy ta zebra jest prawdziwa? Czy to tak naprawde bywa? Czy tez malarz z bozej laski Pomalowal osla w paski?\" Pewnie Brzechwa jezdzil do Meksyku .... ;-) Niestety spacer sie przesuna, bo Korinka zazyczyla sobie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, Finniar to byl? ja lecialam kiedys przez Helsinki, ale nie stad. Bylo ok. Tyle, ze ja mialam tam wtedy bezposrednie polaczenie juz do Wroclawia i sama mysl, ze to juz ostatni samolot wprawiala mnie w dobry humor. ;-) Prosze mi przeslac Tomcia i Beksie bo nie dostalam :-( Jak ktos ma to prosze do mnie tez A my po spacerku i dalej na dyzurze przy UPS. Ja bym nie siedziala ale moj maz uwaza ze jak mnie nie bedzie w domu to oni to odesla do nadawcy. Jakis strasznie dziwny system doreczania przesylek. A jak ktos pracuje to co? Bierze wolne bo paczka do niego ma przyjsc? Jakas glupota, ale M jest tak ta paczka przejety ze chyba nie mysli racjonalnie. A moze tutaj tak jest? Korina widocznie uznajac spacer za zenujaco krotki zasiadla z powrotem w wozku i oglada ksiazeczki. No nic moze jeszcze na zakupach sie wybiega, jak UPS sie pospieszy i wypusci tym samym rodzine na zakupy. No chyba ze sama pojade, tylko ja nie bardzo chcialabym nosic te klamoty. A jednak z wozka do auta same nie potrafia przelazic. No nic zobaczymy. Reign, o czym Ty mowisz, jakie staro wygladasz??? Victoria tez nie wiem gdzie ma te zmarszczki chyba na plecach (bo plecow nie widzialm ;-) ) Ale moze sprobuj tym \"urzadzeniem do masazu twarzy\" pomasowac tez plecy napewno pomoze ;-) Dobra ide namowic Jej wysokosc na zjedzenie marchewki z kurczakiem, zobaczymy z jakim skutkiem. Dunia jak tam M w drodze? u nas ladnie wiec z \"zakazanego\" miasta napewno da rade wyleciec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, M w drodze, juz pewnie siedzi w samolocie :-) A Hania polozona wiec oglaszam wszem i wobec fajrant :-) Uh, ale sie zmachalam sprzatajac tory przeszkod urzadzone przez Hanie. Dziecko dzis znowu porzadnie wywietrzone wiec powinna spac jak aniolek. Dzis np spala 12 godzin, az sie zdziwilam gdy sie sama obudzilam przed 8 rano, a tu jeszcze cisza byla :-) Dragonka_____ nie wydaje mi sie, zeby UPS tak z miejsca odsylalo do nadawcy. Cos mi tu bardziej pachnie niepohamowana zadza twojego meza zagrzebania sie w zawartosc paczki jeszcze dzis :-) U nas jest tak, ze jak nie ma ciebie to z reguly zostawiaja kartke w drzwiach, ze paczka do odebrania w administracji osiedla (ofisie :-) ) Tak np teraz mam z wozkiem, co zamowilam. Stoi w office od srody. Jak wiecie, zwiewalam przed gosciem od robali, a w miedzyczasie jezdzil UPS. A ze z Hanka na garbie malo sobie wyobrazam targanie tego pudla do domu, wiec zadzwonilam do administracji i grzecznie uprzedzilam, ze pakunek u nich polezy najkrocej do soboty :-) Nie ma najmniejszego problemu, hihi. Tak mysle, mysle o piknikowym menu na Wielkanoc. U mnie biala kielbasa jest w polskim sklepie. A poza tym jest tez chba w zwyklym spozywczaku, kolo stoiska z krojonymi wedlinami, gdzie paczkowane szynki takie lepsze. Smaczna. Nie wiem, Dragonka, moze upiecz jakiegos kurczaka (ups, drob bedzie zdecydowanie bardziej popprawny politycznie. Przepraszam, najdrozsza Kurko :-) ). W ramach caista - nabadz takie gotowe mixy do muffinkow (2 opakowania, smak jaki pasuje) i nabadz foremke do babki i gotowe. Najbardziej chyba tradycyjne ciacho na Wielkanoc :-) Polewa czekoladowa, bazie z migdalow i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka____ wrzuc w googla \"easter picnic menu\" albo \"spring picnic menu\" i na pewno ci cos wyrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×