Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola11

Starajace sie w Stanach 2

Polecane posty

Moze ci R pomoze ;-) Wystawi wszystko z siatek na srodek pokoju, to zostanie ci TYLKO poupychac wszystko w szafki :-) No, chybaze juz ci dzisiaj jakos pomogl i limit sie wyczerpal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dopiero teraz sie obrobilam :O R. juz dawino spi bo jutro do Pracy idzie :( Ja tez juz zasypima ale sobie pomalowalam paznokcie i czekac musze az wyschna :O Kurcze, tyle chcialam napisac jak Was czytalam a teraz mi wszystko z Glowy wylecialo. Przepraszam. Mam nadzieje ze bedzie Ktos tutaj jutro, mimo ze Weekend, bo ja dopiero jutro bede miala czas na spokojnie napisac. Dobrej Nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️KTO JESZCZE NIE WSTAL???:classic_cool: Karolka- moze ja sie zjawie..choc nie obiecuje..narazie tato moj robi za szofera..i zawiozl na przejazdzke rodzinke do Jaskini Raj..my nie chcielismy pojechac, gdyz bylismy tam..okolo 12 razy! Blee....:( Poza tym Julia za godzine jedzie na basen..i musze ja naszykowac..Zycze udanego dnia...moze jutro popstrykam fotki przynajniej mlodszej czesci rodzinki...A tymczasem Was pozdrawiam..i nie wiem, kiedy ja zdaze nadrobic zaleglosci w czytaniu:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign___ ty to masz chyba sny propocze. Nastepnym razem jak ci sie cos takiego przysni to kochaniutka zadzwon i uprzedz, ze np prania mam nie robic. Bo mi dzis pralako poszla sie.. yhm, tego, kochac :-) Serio, chyba pompa wysiadla i na szybko bylo dokanaczanie prania w pralce osiedlowej :-) Reszte moze dam rade pozniej, bo nam troche sie dzien przesunal i juz pozno, a Hania dopiero konczy sie myc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozawrajtuzach____ widze, ze i z tematem odchudzanie trafilas do nas jak w dziesiatke :-) Tylko lojalnie uprzedzam, u nas te diety bardzo czesto odwieszane sa na kolek i zdarza sie niezle przykurzyc zanim sobi ektoras przypomni o tych jakze wyimaginowanych faldach tluszczyku tu i owdzie. A poki karmisz to fakt, raczej zadnych diet nie stosuj, co najwyzej troche ruchu. Boryskowi moze zaczynaja zabki dokuczac? Bo ja po juz 13 sztukach (wlasnie dzis przebila sie druga trojeczka :-) ) mam takie przeczucie, ze dziecko bardziej marudne jest w momencie gdy zab isc zaczyna (wiesz, tam w srodku, w kosci) niz samo przebijanie sie na zewnatrz (co u nas objawia sie slinotokiem, mega kupskiem i napadami gwaltownosci w ciagnieciu i podszczypyaniu sie w jezyk - taki nieco egzotyczny zestaw Hanka sobie wymyslila :-) ) Uh, rano bylo powolutku. Zaliczylismy skajpa z moimi rodzicami, akurat byla babcia wiec sobie prawnuczke obejrzala. Po obiadku pojechalismy nad jezioro w Dallas bo byly regaty modeli zaglowek, przy okazji niezly spacerek nam wyszedl. W drodze powrotnej wjechalismy do sklepu-deli niemieckiego i zjedlismy pycha obiadek ze sznyclami, plackami ziemniaczanymi i kapusta kiszona. Pomiedzy tym wszystkim okazalo sie, ze pralka pelna wody i nie chce jej wypompowac. Wiec dluga do pralni osiedlowej dokonczyc pranie, M w miedzyczasi ewybieral garnkiem wode z pralki. Potem jeszcze wpadlam do garderoby Hani zrobic poraadek no i wyszlo ze jest pozno (jak na Hanki kolacje, myci i spanie). NO i teraz juz maluszek spi, a my mamy chwile na oddech. jutro wybierzemy sie albo do zoo albo do arboretum. Dziewczyny, sprawdzcie moze maci egdzies w swojej okolicy arboretum albo ogrod botaniczny i jak u was nadejdzie wiosna - serdecznie polecam. U nas juz powoli konczy sie najbardziej \"kwitnacy\" okres i sa dzikie tlumy, ael zrobimy podejscie jutro jesli bedzie slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, pusto tutaj przy sobocie. A my jeszcze w tym niemieckim deli trafilismy tokaja i wlasnie sobie popijam :-) Mniammmm, jutro rano M ma \"dyzur\" przy Hani, hehe. Ide stawiac krzyzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Alr tu pusto przy Sobocie. Mialam napisac wczesniej ale jak tylko usiadlam do Komputera to R. zazyczyl sobie obiad, mimo iz wczesniej sie go pytalam czy bedzie jadl. Obejrzalam M jak Milosc, i zaraz ide poczytac, bo mam jedna Ksiazke, ktora juz mecze dluzszy czas. Az wstyd :O Dunia, milej wycieczki jutro :) Koza 🖐️ Gdzie ty masz o 10 kg po porodzie? Wygladasz tak szczuplutko. Reign, milego wieczorku z E. U mnie z milego wieczorki nici bo dostalam @. No ale przynajmniej po odtawieniu tabletek mam jak w zegarku co 28 dni. Troche mnie tylko brzuch boli :( Bylam dzis w sklepach, poogladac buty :) To chyba bedzie moje nowe uzaleznienie :) Jest taki sklep DSW, kurcze uwielbiam tam chodzic i przymierzac :D Szkoda tylko ze nie czuje sie dobrze w sandalaklach na obcasie bo przymierzalam dzis kilka fajnych par. Widzialam tez fajne Japonki w Loehmans (czy jakos tak). Zastanawiam sie nad nimi, takie weekendowe. Bylam tez w Sephorze, zaopatrzylam sie troszke. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza :) A wiecie ze mi tez noga urosla chyba :P Kurcze wszytskie moja stare buty mnie obcieraja, a w zeszlym roku i 2 lata temu byly dobre. Dzis zalozylam klapki, niby zawsze takie wygodne byly, a mnie obtarly :O Nie wiem, chociaz wydaje mi sie ze ostatnio jestem po prostu strasznie opuchnieta, sa dni ze jest ok, a sa takie ze piersciona nie moge zaloyc :( I chodze bez. Nie wiem z czego to wynika, chyba w te upaly mi sie tak robi. Dobrze ze od wtorku bedzie zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kozo w rajtuzach!(nie no..nie mogez tego nicku:classic_cool:)- Ja tez poprosze o foteczki:casiop@vp.pl..Karolka- co kupilas w sephorze...wiesz, ze ja tez poszukuje teraz butkow japonek na lato..ale chcialam takie na obcasiku..nie musza byc eleganckie..ale musza byc na obcasiku:) Dziewczynki..ale wstydzcie sie..juz poludnie:)WSATWAC!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale tutaj ruch! W piatek byla impreza w pracy (tj w restauracji w sumie) bo szefowa jedna na emeryture idze, wiec wrocilam padnieta. Wczoraj sie naogladalam \"Clean Sweep\" na TLC czy jak to tam sie nazywa i wzielam sie za porzadki u siebie, az padnelam. Ufff. Dragonka, jaki masz email? Wysle Ci zdjecia. :) Jakie testy mialas robione ostatnio? Ja mialam AFP (ten triple screen, tutaj quad\'a nie robia czemus) i wlasnie w piatek oddzwonila pielegniarka ze wrocil w normie. Sie denerwowalam oczywiscie, jak zwykle. Teraz zostalo to usg, mam nadzieje ze wszystko w porzadku. W 12tym tygodniu mialam jeszcze ten NT scan/first trimester screening, co nie bylo opcja z Tomcio, tylko dla kobiet w \"podeszlym wieku\" czyli AZ po 35 roku zycia... ;) I dla kobiet z \"historia\", teraz moga go miec wszystkie ciezarowki, wiec skorzystalam. Tak dla uspokojenia, bo ja sie zawsze zamartwiam wszystkim. Znowu wypozyczylam doppler zeby serduszka sluchac, teraz mniej uzywam bo czuje ruchy codziennie, w sumie od jakiegos tygodnia dopiero. Napewno bedzie OK z Twoim usg, co to dzien roznicy od 18 tyg? A ja mam takich lekarzy juz... Maja moj termin zle, znowu zreszta, tak samo bylo z Tomciem. Mowilam im kiedy mialam owulacje, nawet usg to wykazalo, ale oni dalej swoje ze musza sie trzymac ostatniego okresu, wiec dla nich mam termin na 8/24. Jak mialam usg robione to mowila kobieta ze plod byl o 5 dni starszy/wiekszy od mojej daty, ale ze to od moich lekarzy zalezy czy mi przesuna date, czego oczywiscie nie zrobili, tak jak z Tomciem... Kiedy mialas robione te badania? Jak to bylo AFP to mi lekarka powiedziala ze jak wroci w normie to oni nawet nie dzwonia (z Tomciem czekalam 3 tygodnie, bo mi tego nie powiedzieli). Dzwonia tylko jak cos nie tak, maja wyniki w ciagu tygodnia (mialam w piatek krew brana, powiedzieli ze w srode juz beda wiedzieli). Mowila ze moge sama zadzwonic jak chce, wiec tak zrobilam. Karola, wszystkiego NAJ z okazji 3 rocznicy slubu!!! Dunia - hurrra dla Hanii, z okazji awansu do starszej grupy! Tez strasznie bylam dumna jak przeniesli Tomcia z Toddlers do Preschool w styczniu. Nie mieli miejsca przez dluzszy czas, ale jak go wreszcie przeniesli to teraz jest w grupie z 3.5 - 5 latkow i od razu zauwazylismy roznice w jego mowie. Uczy sie nowych slow szybko. Jest duza roznica miedzy 3 i 5 latkami, ale widze ze dobrze to wychodzi dla tych mlodszych bo sie od starszych ucza, a te starsze sie malymi opiekuja, szczegolnie dziewczynki. :) Takie male mamusie! Dobra, lece przeczytac reszte wpisow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza, Borysek jest przeuroczy! Jaki sliczny! Nie moge sie doczekac kiedy znowu bedziemy miec takiego malca w domu! Co do stopy, to podobno b. czesto u ciezarowek rosnie stopa i juz tak zostaje czasami. Mojej kumpeli o caly numer urosla. Nie martw sie o wage, jak juz nie bedziesz karmila to zejdzie szybciorem! Ja ostatnio 5 funcikow przytulam w jakies 3 tygodnie! Lekarka sie zachywcala bo najpierw 10 stracilam, ale kurcze tyle wagi w 3 tygodnie? Oddbilam sobie za caly pierwszy trimester! Karola i Dragonka, wlasnie skrzynke swoja sprawdzilam. Super zdjecia. Dzieki! Fajne babki jestescie, Korinka oczywiscie sliczna! Victoria? Botox? Ty super wygladasz! Jezybym ja chociaz Twoja figure miala. :) Pozdrowienia dla reszty pan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sprawdzcie @ :-) Ja lece pod koldre, bo cos troche zdycham. Zalatwilam sie w tygodniu klima w aucie. Poniewaz Hania siedzi po srodku z tylu, to klima musi wiac na boki, zeby nie bezposrednio na nia. No i mnie \"owiala\" dosyc skutecznie. Gardo mi wysiada, nos sie zapycha, ale alka selzer w uzyciu az furczy :-) Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczor. Dragonka \"MURZYNSKA KROLOWA\" jest the best.Korinka wyglada slicznie z tymi koralami - ale jak przyszla do Ciebie zaspanej to chyba nie bylas zbyt zadowolona,co? A o Kurke ( a raczej Kogutka - bo ja tez tak cos czuje) sie nie martw- wszystko bedzie w porzadeczku. Dunia gratulacje dla Hani z tytulu \"AWANSU\" - wcale sie nie dziwie ze jestes z niej dumna. A tak w ogole to juz dawno mialam napisac ze bardzo Was wszystkie lubie czytac ale opowiesci pod tytulem \"Hania\" i \"Korinka\" sa boskie.Dunia, Dragonka - Dziewczyny jak wy to robicie ze potraficie to wszystko tak swietnie opisac az chce sie czytac. KozawRajtuzach (nick naprawde super;)) - Borys jest sliczny chlopczyk, a po Tobie nie widac zadnych dodatkowych kilogramow, wiec nie wiem o czym mowisz. I cos mi sie wydaje ze jestesmy z jednego wojewodztwa. I czy ja moge prosic o zdjecia na adres kleo-patra5@wp.pl? Ta prosba rowniez do Beksi - bardzo prosze o zdjecia Tomaszka. Beksia super ze badania wyszly dobrze - bardzo sie ciesze, a z powodu odwolanego usg - wcale sie nie dziwie ze bylas rozczarowana - tez bym byla. Ale zleci szybciutko do nastepnej wizyty i poogladacie sobie Dzidziusia. Karola przepraszam za takie spoznienie ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 3 ROZNICY SLUBU I WIELU JESZCZE TAKICH ROCZNIC. A co to za zakupy poczynilas w Sephorze - pochwal sie co. A jak tam piety udalo Ci sie odbarwic, bo ja niestety nigdy tak nie mialam i nie bardzo wiedzialabym co z Tym zrobic. I jak tam zdrowko - oslabienie ustapilo - bo byc moze to tak zwane przesilenie wiosenne chociaz moze u Ciebie skoro zimy nie ma to i tego tez nie ma. A tam zafunduj sobie jakis zastrzyk witamin i moze zadziala. Annik super ze sie odzywasz - oby jak najczesciej. Caluski dla sliczniutkiej Lenki i Zuzi tez rzecz jasna. Viktoria - przyrzad do masazu - rewelacja. A o botoksie to Ty zapomnij - gdzie go chcesz wszczykiwac - przeciez wygladasz slicznie i mlodziutko. No i podziwiam Cie za wytrwalosc - step codziennie no i ta dieta - ja nie dalabym rady. I jeszcze opieka nad dzieciakami - ja dawno bym polegla. Filipka mam nadzieje ze juz wracasz do zdrowia, co? A leczylas sie sama czy zasiegnelas opini specjalisty. No i jak tam piersi - przeszlo juz. Ja tez mysle ze to moze od tego sciagania. Perumeryjka jak po nalocie rodzinki - przezylas?? A straty duze, mam nadzieje ze nie :P Magda juz pewnie wrociliscie z weekendu, pewnie bylo super czekam na relacje;) Reign to macie z Oskariuszem, biedny kotek musi byc na diecie, ale jak mus to mus. A z ta waga w ubraniu wcale sie nie dziwi ze sie zloscilas - ja przy kazdym wazeniu gdy bylam w ciazy sciagalam buty :P - po co sie dolowac. Teraz tez gdy sie waze to zawsze rano i tylko w bieliznie:P Ale nie martw sie to niewaze a juz wkrotce bedziesz miec GC - fajnie Ci ja jeszcze sobie poczekam:( Juchcia 🖐️, Zmieniam 🖐️, Galactica 🖐️ Bous 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam tylko na momencik, bo sie za Wami bardzo stesknilam :) Tydzien zlecial szybciorem. Zuzia zdrowa, usmiechnieta i z kazdym dniem coraz fajniejsza. Wprowadzilam jej owoce i warzywa. Wcina pieknie lyzeczka, otwiera szeroko buzialka i sie przy tym bardzo cieszy, szczegolnie jak mowie \"aaaaaam\" :D W ciagu tego tygodnia, a w zasadzie 2 dni, nauczyla sie sama zasypiac i mam problem z lulaniem z glowy :) Poszlo bardzo gladko, az sama sie dziwilam. Nie plakala, tylko w pierwszym dniu troszke marudzila. Ale mamusia potrzymala za raczke, poglaskala po glowce, wyszla z pokoju i dziecina zasnela i tak juz zostalo:) Zaczelam cwiczenia na miesnie brzucha i ud. Jest ciezko, ale dam rade. Poniewaz straszny lasuch ze mnie to juz wole pocwiczyc niz sobie odmawiac jedzenia :p :D Uzupelnilam w koncu Zuziny album od narodzin do 6 miesiaca. Wiazalo sie to ze skompletowaniem odpowiednich zdjec, wywolaniem i wklejeniem do albumu, na co nigdy nie mialam czasu :O Zrobilam rowniez zdjecia poszportowe Zuzi (wkoncu :O ) i jutro zlozymy wniosek na poszport. Inwentaryzacja mojego zycia nie wypada najlepiej, dlatego jeszcze mam duzo spraw do zalatwienia, tudziez wdrozenia :O Poza tym od jutra zaczynam generalne porzadki, bo R skonczyl juz robic pralnie i w koncu bedzie mozna posprzatac :) Teraz jak juz wszystko ladnie zrobione to zal sprzedawac dom :( Przeczytalam Was tylko po lebkach, wiec malo pamietam. Ale poki co: Karola>> spoznione, ale gorace zyczenia z okazji 3-ciej rocznicy slubu 🌻 Dunia>>gratulacje zdolnej Hanusi przeskoku do starszakow 😘 Dragonka i Beksia>> trzymajcie sie ciezaroweczki zdrowiutko :) Filipka>> Ericia sliczniusia i tak madrze patrzy, a Ty kofana wygladasz kwitnaco :) Victoria, Alla, Magda, Annik, Reign, Galactica, Perfumeryjka, KozaWrajtuzach (masz slicznego synka) 🖐️ Beksia>> ja tez poprosze o zdjecia na jakubek17@sbcglobal.net Dziewczyny, ktore nie widzialy mojej ukochanej Klusi zapraszam na http://www.bobasy.pl/juchcia No to spadam. Buziaczki kofanienkie 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia grzej sie szybciorem zeby wykurzyc to dziadostwo :) U mnie juz prawie polnoc ale jeszcze napisze co nieco.Jak nie pisze to nie pisze ale jak juz sie dorwe to... Ladowarka juz jest wiec i komputer tez teoretycznie powinien byc sprawny ale..., no wlasnie. Gdy laduje sie bateria niestety telewizor nam siada - dziwne jakies zaklocenia sa wiec kiedy w koncu moge na chwile przysiasc do komputera okazuje sie ze bateria rozladowana a Tesc oglada TV, wiec zostaje mi tylko albo zrezygnowac albo wykorzystywac takie godziny jak dzis - gdy wszyscy spia. Weekend minal pod znakiem zakupow - kupilam sobie plaszczyk wiosenny chociaz u Nas od piatku zawitala starsza zima, takiego sniegu to jeszcze tu nie bylo.Wiec jak narazie autko przeze mnie nie zostalo wyprobowane, tym bardziejze w piatek szwagierka wpadla w poslizg swoim i obrocilo ja kilka razy, Na szczescie nic sie nikomu nie stalo( a jechala z trojka dzieci i Tesciowa)tylko blotnik do naprawy chyba.Mimo wszystko jakos mnie odeszlo. Marelenka jest coraz bardziej urocza, bawi sie zabawkami pierwszorzednie, wszystkiemusi wyprobowac i smieje w glos juz od tamtej niedzieli. No i glowke dzwiga niesamowicie. I oczywiscie pluje sie nadal i wlasnie chyba przez to obsypuje mi ja dookola usteczek. Przemywam jej buzie, smaruje mascia ale na krotko pomaga. Doba uciekam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KozaWRajtuzach - bylam na bobasach - zdjecia swietne. Synus to wykapany tatus - sliczny z niego bobasek (synka nie tatusia :P) a Ty sliczna dziewczyna i bardzo Ci pasuje ten kolorek - bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - KozaWRajtuzach czemu odciagasz pokarm, karmisz z butelki tylko czy tez cyca dajesz (bo chyba cos zle zrozumialam) no i juz wprowadzasz jakies nowosci bo widzialm na zdjeciu. Co to bylo - i czemu juz jak mi to mowiono ze dopiero jak minie pol roku conajmniej bo ja tez karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozumiem. A ja tak wlasnie pytam bo u mnie tylko moje mleczko i nic wiecej i tylko z cyca a jak mam sciagac to jest to dla mnie skaranie, wiec sciagam tylko od czasu do czasu zeby miec w zapasie gdybym musiala gdzies wyjsc. A wlasnie Dziewczyny przeslalam Wam pare fotek. Ok uciekam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystajac z okazji, ze jeszcze siedze na kompie dodam pare slow na temat zdjec. Dragonka>> \"murzynska krolowa\" rewelka :) i tu przypomnialo mi sie moje dziecinstwo jak obwieszalam sie roznosciami i nakladalam zabojczo czerwone pantofle mamy :) Strojnisia Ci rosnie he he :D Dunia>> zdjecia z zoo super. Jak zwykle slicznie obrobione. Fajowa z Was rodzinka :) Alla>>Marlenka nabrala cialka, usmiech powalajacy, no cud dziewczynka, a ta sukienusia...zaraz ja zjem tzn. Marlenke nie sukienke :) To teraz juz naprawde spadam. Odezwe sie za jakis czas. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku laseczki ! po dluuuuugim i samotnie spedzonym weekendzie w koncu mam dostep do netu!!! w pekinie, praktycznie jestem na wakacjach! przyjechalam wczesniej, zeby \'wdrazyc sie\' w zycie Chinczykow! kobieta dzieki ktorej tutaj jestem pracuje jako tlumaczka w firmie, ktora zajmuje sie \"wysylaniem\" mlodych Chinczykow do francji na studia!moge tez dowolnie przychodzic sobie do biura i korzystac z internetu, co jest mi barzdzo na reke!!! 23 marca polece do quindao, gdzie bede uczyla jezyka francuskiego(jestem nauczycielka)! Chinczyucy sa mili, bardzo przypominaja mi Polakow! wiecie, po-komunistyczny kraj, ktory musi dzwignac sie z blota!co mnie smieszy: obok mnie siedzi jeden pan, ktory pryka sobie w stolek! co mnie w***rza, to fakt, ze tutaj wszelkie pojazdymaja pierwszenstwo, ulice sa ogromne 3 pasma, plotek i jeszcze 3lub 4 pasma, zeby przejsc trzeba sie nagoraczkowac niezle, poniewaz nawet jesli swiatlo jest czerwone dla samochodow, to te ktore skrecaja maja zielone... i naprawde trzeba uwazac, zebty cie nie rozjrchali! Juchcia i Kozawrajtuzach naprawde macie sliczne bobaski, od tego ogladania az zachcialo mi sie miec taka mala Istotke! Dunia, ale smaka narobilas mi tymi jajkami faszerowanymi! autentycznie jak czytalam, to czulam ich zapach! Victoria dzieki za link kliknelam, buzki sie pokazaly, ale jak je teraz \"przenies\" tutaj? jezeli trzeba wykonac taka operacje jak kopiuj/ wklej, to niestety ... wszystkie czynnosci sa w jezyku chinskim... Karola piety sprobuj przemyc cytryna! nie wiem czy pomoze, ale warto sprobowac! Dunia gratulacje dla Twojej Dziewczynki z okazji awansu do starszkow, musisz byc bardzo dumna! jak udala sie wycieczka?jezeli masz zapchany nosio, to wloz sobie zabek czosnku do kazdej dziurki! naprawde pomaga! Dragonka ja stawiam na Kurke, aTy Beksia chlopiec, czy dziewczynka? pozdrawiam Was cieplutko z zimnego pekinu! moze ktos nie spi i odpisze?Perfumeryjka, moze Ty? w polsce jest juz 8h rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_x
ดินแดนสหพันธ์

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mnie poinformowano, ze do quindao lece juz w czwartek! kurcze mam nadzieje, ze bede tam miala dostep do internetu! i ze bede miala telefon stacjonarny w mieszkanku, tutaj jest i mezus moze do mnie dzwonic za darmo! buziaczki i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wstawac!:) Ja tylko kilka slow:(musze biec do kosciola, bo mamy rekolekcje): a wiec: Kozo w rajtuzach - slicznie Ci w tych czarnych wlosach...o niebo lepiej niz w poprzednich;) Dunia- dziekuje za fotki...sa super!(a swoja droga jak sie robi takie napisy na zdjeciach..?) Karolka- dziekuje za odp.-jakbys kiedys byla przypadkiem, to popatrz na ta firme..u nas jej narazie nie ma:(🌻 👄 👄 👄 Beksia- i ja poprosze o foteczki...maila podawalam na tamtej stronce;) dziewczynki, musze leciec..bo nie zdaze..ponadto Ju.ia mi jeczy za uchem, zebysmy juz szly..Pozdrawiam..i odezwe sie na tygodniu...a rodzinka wyjezdza w niedziele, wiec jeszcze sie musze pomeczyc..bo to dla mnie jednak staje sie uciazliwe bardziej niz myslalam...moge goscic gora cztery osoby, natomiast wiecej jest nie do opanowania:( Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×