Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romansu nie

romans czy nie?

Polecane posty

ja rzadko trafiam na takie które się godzą, choć też otwarcie mówię o co chodzi, a z kochanką jestem już siódmy rok i dobrze nam (od czasu do czasu) ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy zadowoleni
ja Ci cos powiem - czasem brakuje przytulenia, ale panowie niestety mają to do siebie, ze lubią przechodzić szybko do rzeczy idę, nie chce mi się z wami gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kazdy ma swoj wybor, kobiety tak decyduja ich sprawa... Ładnie ze masz kochanke 7 lat i jeszce nie chce czegos wiecej, bo to roznie bywa, a u ciebie w domu jak? zle z zona czy wszystko masz? Ale przyznasz ze kochanki sie namowi na wszystko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałbym się powtarzać bo już pisałem na forum jak mam z żoną. Seks dla niej to obowiązek małżeński, tylko raz i więcej mnie nie dotykaj. Najchetniej to wogóle. Poza tym tylko 2 pozycje ostanio: misjonarska i łyżeczka, raz na miesiąc albo rzadziej na jeźdźca, raz na miesiąc albo rzadziej moge zrobic minetkę, ona do buzi nie weźmie.. itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bywały dni, że miała ochotę..... ale to było dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co skłoniło Ciebie, że wstąpiłeś w węzeł małżeński? Przepraszam, że brzmi to, jak 100 pytań do, ale ciekawi mnie, jak można żyć z kimś, tylko dlatego, że mam dzieci. Ranisz siebie, ją, kochankę, dzieci... I ten wymuszony seks, obowiązek... Hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla wpadka, ale przed slubem była inna w łóżku bo jak to mówią zakazany owoc lepiej smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wciąż taki sam, ciągle mam chcicę :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wie, ze mam taki temperament dlatego się godzi. Dlatego ja uważam, ze ona to traktuje jak obowiazek małżeński! Żeby tylko mi zrobic przyjemność, ona tego nie potrzebuje!Czasem robi mi tylko ręką!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko powiedz jak ją rozgrzać? Ona wogóle nie lubi pieszczot, gry wstepnej, mówi: albo wchodzisz na mnie i robisz cos konkretnego albo nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
michaelcars, żartujesz sobie z nas wszystkich? jakoś trudno mi uwierzyć, że to prawda, co piszesz, gdzie ty takie kobiety spotykasz i twoja kobieta też jakaś nierealna z tą wyrozumiałością, nabierasz nas co, prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny jesteś. Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji. Jak to, kobieta nie lubi być pwolutku rozgrzewana???? Może dlatego nie lubi seksu, bo tak naprawdę zapomniała na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że nie wie? Wie doskonale, albo kolejna naiwna kobieta ;) Nie ma seksu, nie ma związku, ja tak uważam. Tylko, że ja nie potrafiłabym siedzieć z kimś tylko dla dzieci. Każdy ma prawo do szczęścia. Nie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
jeannot, ale faceci też są tacy, jak twoja żona, po prostu nie mają ochoty i seks raz na miesiąc im wystarcza, a może udają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
smak czerwonego wina- święte słowa- nie ma seksu, nie ma miłości. a jeśli on ciągle mówi że jest zmęczony, to udaje albo już mu miłość przeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w to. Nie można być ciągle zmęczonym, nigdy nie mieć ochoty, nie.... Może nie ma się ochoty na daną osobę, ale nigdy nie mieć ochoty na seks??? Nie.... Nie wierzę w to. Nie wyobrażalne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak przyjeżdżam do domu to jeszcze się nie zdarzyło żeby ja coś nie bolało! KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
women może Twój facet musiałby miec taką kobietę jak moja zona. Chyba by się dogadali :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×