Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romansu nie

romans czy nie?

Polecane posty

Włączę się na chwilę do rozmowy . Piszecie - nie ma seksu ,nie ma związku . Ja (jako kobieta ) powiem tak - nie ma związku nie może być seksu ,który daje radość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 39. od 5 lat pracuję 300 km od domu, przyjezdżam do domu tylko na weekend i ........ ona jeszcze nie ma ochoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
dla mnie też. nie zawsze jest zmęczony, ale raz na tydzień i to z mojej inicjatywy to dla mnie zdecydowanie podejrzane. to kobiety najczęściej są zimne i nie mają ochoty, u mnie jest odwrotnie i co tu zrobić z takim facetem, w dodatku mówi że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos miłości: moja twierdzi ze kocha mnie platonicznie, bez fizycznego pożądania! Powiedzcie czy w dzisiejszych czasach można tak kogoś kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja powiedziałem, ze jej nie kocham? Kocham i bardzopragnę, bardzo mnie podnieca, ale co zrobic kiedy ciagle nie ma ochoty, nie pozwala się nawet dotknąć!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
jeannot, a może ona odzwyczaiła się od seksu, po prostu w gonitwie codzienności zapomniała jakie to fajne i przyjemne, jak jesteś tak rzadko w domu trudno nagle na zawołanie być super kochanką i poczuć się seksowną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty mówisz, że raz na tydzień musisz to zrobić! Ona nie ma takiej potrzeby. Raz na miesiąc pozwoli mi na minetkę (wtedy ma orgazm) i to jest ten dzień kiedy ma ochotę - jeszcze muszę trafić, bo jak nie to czekam do nastepnego miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co masz zrobić. Ona tak samo potrzebuje seksu jak ty. Może nigdy nie jest jej dobrz z Tobą? Może cięzko jej dojść? Wymyśl coś, zrób jakiegoś spontana ;) Postaraj się obudzić w niej to, co było kiedyś. Udowodnij jej, że nadal Cię pociąga, podnieca, że nadal jest obiektem seksualnego pożadania. Powiedz, że kochasz ją i pragniesz... Poczaruj troszkę... Może na pierwszy raz nie zmieni się, ale z każdym kolejnym powinno być coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! Przerabiałem już to! To działa chwilowo! Zdarzaja się takie dni 2-3 w roku kiedy ma ochotę. Ja juz myslę że tak będzie zawsze a potem przez kilka miesiecy to samo! Pozostaje tylko kochanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
w parze z miłością idzie pożądanie, no właśnie a jak to jest jak przyjeżdżasz i ona akurat nie ma dnia, znowu czekasz miesiąc... a może od dzwi, bez słowa zacznij ją całować, to działa niesamowicie i chyba każda kobieta wymięknie na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty? od razu mówi, ze ją coś boli, żebym jej nie dotykał! Najczęściej gardło, głowa, ostatnio nawet cipka (co do tej pory się nie zdarzało). A może ona też mnie zdradza????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) przeczytałam sobie wszystkie posty i tak mnie zastanwia jedna rzecz czy naprawdę wszyscy co zdradzają nie boją się, że się czymś zarażą? Lekarz powiedział kiedyś \"śpi się niby z jedną osobą ale także z wszystkimi innymi partnerami\" Do tego zrozpaczonego Pana który ciągle siedzi na delegacjach: zastanawia mnie jedno czy gdy wracach z delegacji mimo wszystko wyręczach żonkę w obowiązkach dajesz choć na chwilkę żeby się zajęła sobą? CZy oczekujesz, że wskoczy na Ciebie jak nastolatka? MOże poprsotu nie zwracasz uwagi na inne rzeczy, które są naprawdę ważne. Do Pana który pieprzy wszystko co na drzewo nie ucieka: człowieku zostań sam wtedy nie będziesz mieć dylematów przynajmniej kobieta, która z Tobą jest znajdzie sobie kogoś kto zasługuje na jej miłość. :[ To czy mamy, czy będziemy mieć romans jest indywidualną sprawą i ilu ludzi tyle opinii. Szkoda, że mężowie i partnerzy zawsze myślą tak samo mnie wolno zdradzać jednakże żonie nie. A dlaczego? Nie moglibyście znieść myśli, że jest ktoś lepszy od was w łóżku albo że ma może większego, a może że kobiecie jest z tym dugim lepiej niż z wami. Jednym słowem egoiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze pomagam: zmywam, sprzatam, nawet prasuję, zajmuję się dziećmi, (gotowac nie umiem, więc jej nie wyręczę). Właśnie daję jej odetchnąć aby miała siły na wieczór czy nawet na noc a ona wchodzi do łóżka i natychmiast zasypia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
może jest tak przemęczona, wiem na pewno , że związek na odległość to kiepska sprawa i źle rokuje na przyszłość, a z tym kochankiem hmm... gdybym ja się tak zachowywała to z pewnością bym kogoś miała, ale to ja, jak jak jest nie wiadomo, Ty jesteś w tym związku , łatwiej coś wywnioskować a może naprawdę szczerze porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miała taką sytuację, to nie musiałby się tak zachowywać :) Kochanka bym miąła napewno, gdzież z moim temperamentem czekąc cały tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy rozmawiałem i bez rezultatu! Ona twierdzi, że muszę się cieszyc tym co mam. No przecież przez łóżko nie będę się rozwodził! We wszystkich innych sprawach zgadzamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to wydać się dziwne ale starsza ode mnie, ale ciągle panienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
a w jakim wieku masz dzieci? potrafią nieźle dać w kość, no wiesz, tylko przez łóżko to nie, ale czy Twoje uczucie nie wygaśnie jeśli nie będzie podsycane namiętnością, poza tym coś nie wierzę w te szczere odpowiedzi, może ona chce Cię zbyt, przecież to bardzo wymijające-ciesz się z tego co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstarszy syn ma 15 a najmłodszy 3. No tak, bo ona twierdzi, że uprawia seks tylko po to zeby mi zrobic przyjemność, ona nawet otym nie mysli, czasem to mam ochotę nie kończyć, gdy widzę że leży jak kłoda pode mną........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
miało być- chce Cię zbyć, może nie kocha Cię, ale nie chce zmian, czuje się z Tobą bezpieczna, dzieci mają rodzinę, tatę i mamę razem, przecież takich związków jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko! możemy to robić całą noc, nigdy nie odmawia, kochamy się w przeróznych pozycjach, zawsze bierze do buzi, pozwala na wszystko i zawsze ma ochotę! Zupełne przeciwieństwo żony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się zgadza. Najbardziej cierpią dzieci! Ale pracowac trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot kochankowie zazwyczaj tak mają ;) Jagoda Lee 701011 ładnie napisałaś, nie wyobrażam sobie seksu z kimś kogo nie podziwiam, nie lubię, nie szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women
mają, mimo wszystko są rodziną, nawet jeśli widzą się tylko w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×