Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 lu-lu

k膮cik kobiet zgwa艂conych

Polecane posty

Go艣膰 ci膮gle trwam...
no ja te偶 mia艂am te swoje 12 lat. I te偶 wypar艂am z pami臋ci. Nie wiem, czy mo偶na sobie wytworzy膰 takie wspomnienie. To by艂by masochizm a cz艂owiek ze swej natury d膮偶y raczej do tego, 偶eby czu膰 si臋 szcz臋艣liwym. Jakkolwiek by艂o, Tw贸j b贸l jest realny i to jest wa偶ne. Dobrze, gdyby艣 go zaakceptowa艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ci膮gle trwam...
No i pozdrawiam Ci臋 cieplutko 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie i s艂onecznego dnia 偶ycz臋. U mnie wietrznie, zimno, z 艂o偶ka nie chce sie wstawa膰...a Ja dopiero co sie przebudzilam :/ i jestem okropnie rozbita. Ale nie moglam spac w nocy i zasnelam dopiero o 6 rano... Ide cos zjesc i mo偶e napic sie kawly lub herbaty. Buuu :( Mi艂ego popoludnia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ci膮gle trwam...
hmm, mam wra偶enie, 偶e ju偶 nied艂ugo napisz臋 co艣 optymistycznego, typu: upora艂am si臋 z tym, by艂am zgwa艂cona i konsekwencje tego faktu pozostan膮 we mnie na zawsze. Ale pogodzi艂am si臋 z tym i ju偶 nie widz臋 samej siebie wy艂膮cznie przez pryzmat tego gwa艂tu. W moim 偶yciu by艂y te偶 pi臋kne chwile! P贸ki co trwam na przek贸r: sobie samej. Ale kiedy艣 napisz臋: "trwam ca艂膮 sob膮 na przek贸r temu, kt贸ry pr贸bowa艂 mnie zniszczy膰. Nie uda艂o mu si臋. Trwam." Taka we mnie jest nadzieja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 atleti
Tez nie wiem jak mozna sobie z tego tematu zarty urzadzac. W ogole gwalt to wedlug mnie najgorsze z mozliwych przestepstw i powinno byc znacznie surowiej karane. Dla porownania jesli ktos cie napadnie a ty ze strachu oddasz mu telefon czy forse mimo iz nic ci sie nie stanie to taki gosc jesli go zlapia tez dostanie max. 12 lat. Przestepstwa przeciwko zdrowiu i zyciu powinny byc bez wyjatkow karane dozywociem. Wczesniej tez bylem przekonany na kare smierci ale to zbyt szybki i prosty sposob. Taki gosc ma cierpiec a to co wy przezylyscie w jeden dzien on przezywa praktycznie przez 365 dni w roku i tak przez 12 lat, to jest koszmar i meczarnia ale o to wlasnie chodzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trwam...
ale tu cisza :) Pewnie wszystkie na wakacjach. Ja w艂a艣nie wr贸ci艂am. Wypocz臋ta i opalona. 呕ycz臋 Wam tego samego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
trwam na przekor mysle ze w zyciu moze byc jeszcze wiele milych chwil. Szkoda zaprzepascic to wszystko co jeszcze moze cie spotkac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
14 lat temu zostalam zgwalcona(mialam 13 lat) przez sasiada nigdy nikomu nic nie powiedzialam .bylo bardzo ciezko .ale wyjechalam z mojej miejscowosci i pomalutku ulozylam sobie zycie .jak czytam wasze historie to bardzo to przezywam.dziewczyny glowa do gory.NIGDY TEGO NIE ZAPOMNISZ ALE DA SIE Z TYM ZYC!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trwam na przek贸r
verte, masz absolutn膮 racj臋 :) Dzi臋kuj臋 Ci za s艂owa otuchy i sk艂adam oficjaln膮 deklaracj臋: "nigdy wi臋cej"!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trwam na przek贸r
savanah, Ty te偶 masz racj臋, da si臋 z tym 偶y膰. Ja te偶 wreszcie zaakceptowa艂am fakt, 偶e zosta艂am zgwa艂cona i wiecie co, my艣l臋 o tym bez 艂ez i z jak膮艣 godno艣ci膮, kt贸r膮 wreszcie odzyska艂am. Bo tak naprawd臋 to zdarzenie gwa艂tu niszczy przede wszystkim gwa艂c膮cego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 holy_devil
po raz pierwszy zosta艂am zgwa艂cona 6 lipca 2005 roku. Sprawc膮 by艂 m贸j kuzyn. Gwa艂ty powtarza艂y si臋 dosy膰 cz臋sto przez p贸艂tora roku. Zasz艂am w ci膮偶臋. Moje dziecko umar艂o. Do tej pory nie jestem w stanie si臋 po tym wszystkim pozbiera膰. Cz臋sto jedyn膮 ucieczk膮 od wspomnie艅 jest 偶yletka. My艣li samob贸jcze to dla mnie norma. Na swoim koncie mam 4 niestety nieudane pr贸by uwolnienia si臋 od b贸lu. Zapraszam na swojego bloga. Tam przeczytacie nieco wi臋cej... holydevil.blox.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tyrael
Moja ukochana zosta艂a zgwa艂cona w obrzydliwy zreszta sposob. Powiedziala mi dopiero po dwoch latch znajomosci. Teraz wiem jak by艂a dzielna dzielna i jak trzyma艂a fason mimo tego co ja spotka艂o jestem z niej dumny. Szkoda, ze pewnie nigdy nie spotkam tego faceta. Bezsilnosc wobec jego bezkarnosci boli najbardziej, tym bardziej, ze mial zwyczaj opowiadac kolegom w pracy o wrazeniach z "ostrego sexu z wyzwolona kobietka". Gwa艂cicielom 艣mierc. Trzymajcie sie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 silje1978
mia艂am kiedy艣 przyjaciela. Sp臋dzali艣my razem mn贸stwo czasu. Ufa艂am mu. By艂 moim wsparciem, ko艂em ratunkowym. Ale kt贸rego艣 dnia po kilku kieliszkach na parapet贸wce u wsp贸lnych przyjaci贸艂 zabi艂 wszystko. Pamietam: b贸l, krew na twarzy z p臋kni臋tego 艂uku briowego, piek膮cy policzek, rozdart膮 bluzk臋, jego r臋ce na moim ciele.... jego prze艂adowan膮 bro艅 przy mojej g艂owie: ZABIJ臉 CI臉 ZDZIRO. Wstrzyma艂am oddech. Ba艂am si臋 poruszy膰. A on sta艂 tak i celowa艂 mi w g艂ow臋. Nie wiem ile czasu min臋艂o - dla mnie to by艂a wieczno艣膰. Opu艣ci艂 bro艅 i pozwoli艂 mi odej艣膰. Nie zgwa艂ci艂 mnie - i co z tego? Rozwali艂 ca艂y m贸j 艣wiat. Uwierzcie mi - nie ma nic gorszego jak gwa艂t lub jego pr贸ba dokonana przez tak blisk膮 ci osob臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Charpagon
Tak , a mi kolega jak z nim bylem to mnie straszyl innymi kolegami . nie pamietam nic z tego ale dowiedzialem sie od mamy wiecie krew i inne . ale mnie nie zgwalcil i mial noz... przejebka mowie wam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej. pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :* Niedawno wr贸cilam z wakacji i ...ech...zbyt dobrze mi tam bylo, bo az nie mialam ochoty wraca膰 do tej mojej szarej rzeczywistosci. Jestem bogatsza o pewne przemyslenia, doswiadczenia, udalo mi sie zamknac pewien rozdzial mojego zycia, z ktorym mialam klopoty..teraz juz jest lepiej. Mam nadzieje,ze u Was tez coraz lepiej, i ci膮gle do przodu. U艣miech serdeczny przesylam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ada23211
Cze艣膰 dziewczyny. Zosta艂am zgwa艂cona, gdy mia艂am 16 lat. Dawno, bo 8 lat temu... To by艂 zupe艂nie obcy m臋偶czyzna i bardzo brutalny gwa艂t. Powiedzia艂am o tym wtedy tylko starszej siostrze. Pomog艂a mi, zaprowadzi艂a do psychologa, z kt贸rym mam kontakt do dzisiaj. Nie da艂am sie nam贸wi膰 na z艂o偶enie zezna艅. 呕a艂uj臋.... Nie potrafi臋 normalnie funkcjonowa膰. Nie umiem stworzy膰 zwi膮zku. Nie mam te偶 przyjaci贸艂, bo ludzie nie potrafi膮 zrozumie膰 moich reakcji, l臋k贸w. Jestem singielk膮, bo tak wybra艂am i tak chc臋 偶y膰. Nie znios艂abym, gdyby ktoolwiek musia艂 kiedy艣 偶y膰 moj膮 tragedi膮. Je艣li kt贸rakolwiek z Was, chcia艂aby porozmawia膰, prosz臋. mailujcie do mnie. Czekam i 偶ycz臋 powodzenia. ada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam ...moja historia ktora chce przytoczyc zdarzyla sie rok temu...moze nawiaze do tego inny watek..zostawil mnie ojciec zostawil mnie chlopak a rodzina odebrala mi reszte szczescia jaka mialam matka sie odwrocila ode mnie tylko dlatego ze ojciec nie radzil sobie z problemami a ona nie chciala wracac z zagranicy bo bylo jej dobrze wiec tata zaczal pic a mama potem zwalila cala wine na mnie ..chcialam wtedy umrzec zeby juz nikomu nie przeszkadzac nie meczyc sie juz ...jednak stary dobry kolega powiedzial mi jeszcze bedziesz szczesliwa daj sobie szanse i zyj jesli juz tak ci zle to zyj na zlosc innym...ja jednak nie do konca bylam przekonana ale powiedzialam sobie ze sprobuje ze dam sobie rade sama...i tak tez sie stalo uwolnlam sie od natretnej rodziny bez nikogo powoli stawalam na nogi znalazlam sobie prace,zaczelam chodzic na imprezy i bawic sie wyszumiec tak jak to przez wiekszosc swojej mlodosci mialam bardzo ograniczone.wydawalo mi sie ze jakos wszytsko sie powoli uklada nadal nie moglam liczyc na nikogo ale mialam siebie i sile ze z czasem bedzie ok..pewnego razu poszlam na impreze z kolezanka nie lubialam chodzic sama bo balam sie zawsze i unikalam typowych sytiacji ze samotnej dziewczynie moze stac sie krzywda ..na dyskotece spotkalam chlopaka ktory od paru dni nachodzil mnie w pracy proponujac spotkania i mowiac mi oblesne rzeczy znalam go juz wczesniej chodzil z kuzynka mojego chlopaka a i do mnie jakis czas wczesniej sie przystawial mialam go dosc i na kazda jego propozycje reagowalam zloscia zeby dal mi spokoj tego wieczora obserwowal mnie cala impreze a po jakims czasie zniknal mi z oczu nie przejmowalam sie nim zbytnio bo mimo wszystko co mogl mi zrobic tez tak myslalam....po polnocy chcialam wracac do domu ale kolezanka z ktora przyszlam byla juz zajeta jakims kolesiem a do domu sie jej nie spieszylo..zle sie czulam wiec poszlam sama z imprezowni do mnie do domu wcale nie jest dalego trzeba przejsc dorge do szpitala i przez most i zaraz zaczynaja sie moje bloki..gdy szlam zauwazylam ze ktos za mna idzie przyspieszylam gdy bylam prawie na mosie obroiclam sie a za mna byl on...ten nachalny typ zaczal mnie bic i popchnal w krzaki zaczal wyzywac i bic jeszce wiecej w brzuch i glowe..a co potem bylo niech juz sie kazdy domysli stracilam przytomnosc i obudzilam sie gdy juz widnialo ..on potem wyjechal za granice...nie widzzialam go do tej pory ale to wszystko jest we mnie nadal bardzo zywe i swieze juz byl tak dobrze dawalam sobie rade sama a tu nagle ktos tak mnie sponiewieral pytalam wiele razy Boga czemu pozwala na takie rzeczy wszystko odbiera chcialam odebrac sobie zycie po tym wszystkim bylam juz tego tak pewna i wszystko nagle stalo sie obojetne...po jakims czasie znajomi namowili mnie na impreze nie chcialam isc bardzo sie balam ale uleglam aby choc na chwile wyjsc do ludzi..spotkalam tam chlopca ..w jego oczach widzialam bezpeiczenstwo szacunek wszystko ...sppedzilismy cztery dni bo on wyjezdzal z kraju bylam obojetna ktos mnie skrzywdzil on pewnie tez to zrobi wyjedzie wykorzysta zostawi ale dla mnie nic sie juz nie liczylo ...zylam jak roslinka ale on wyjechal i dzwonil pisal codziennie pomagal jak mogl az w koncu zabral mnie w swoj londyn...i w nasza pierwsza noc gdy sie u niego zjawilam powiedzial jak bardzo jest zakochany we mnie plakalam jak dzeicko powiedzialam sobie :jeszcze jest sens w tym zyciu dam sobie ostatnia szanse zaczelam z nim zyc poznawac Go pokochalam jak nigdy nikogo to on mnie trzymal za kazdym razem kiedy sie poddawalam a dzis...jestem juz w siodmym miesiacu ciazy we wigilie ma sie urodzic nasz synek a moj ukochany jest szczesliwy ...i ja tez choc czasem nie do konca to wszystko powraca do mnie prawie w kazda noc ...te zle wspomnienia i bol...chce zapomniec alle nie potrafie ....tylko ze teraz musze zyc bo mam dla kogo a wtedy nie mialam nikogo.............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zatroskana
Dziweczyny... mam problem... mam przyjaci贸艂k臋... ona zosta艂a zgwa艂cona i przez to wpad艂a w depresj臋... nie mam zupe艂nie poj臋cia co mog臋 zrobi膰 偶eby j膮 z tego wyci膮gn膮膰... nie wiem czy powinnam z ni膮 o tym rozamwia膰, czy mo偶e odwr贸ci膰 od tego jej uwag臋... nie wiem co robic... od tego wydarzenia jej 偶ycie zacz臋艂o si臋 walic... kiedy tyklo stanie na nogi to zn贸 przytrafia jej si臋 co艣 strasznego z czym sobie nie radzi... ma dopiero 14 lat a 偶ycie ju偶 j膮 do艣wiadcza... b艂agam p贸m贸偶cie bo boj臋 si臋 偶e j膮 strac臋 ;(...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 samartytanin
moja dziewczyna zostala brutalnie zgwa艂cona 4 lata temu ( miala 14 lat ), znam sprawce, w chwili czynu mial niespe艂na 17 lat... czy w og贸le op艂aca mu si臋 zak艂ada膰 spraw臋 w s膮dzie? czy b臋dzie s膮dzony jak doros艂y ? Sprawa jest ju偶 do艣c zaawansowana, psychologowie, prokurator etc, ale ca艂kowicie wylecialo mi z g艂owy by zapyta膰 si臋 o to jak b臋dzie s膮dzony, je偶eli w og贸le b臋dzie. Sprawa jest bardzo trudna, ofiara ma za sob膮 pr贸by samob贸jcze itd... nie wem czy s膮d na to zareaguje. Mam nadzieje, najgorsze jest to, 偶e min臋艂o ju偶 sporo czasu, a wcze艣niej nie umia艂a z tym nic zrobi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czym sa moje zmartwienia
Jest mi bardzo przykro z tego powodu co Was spotka艂o:(Nie potrafie zrozumie膰 dlaczego m臋偶czyzna w tak bestialski spos贸b traktuje kobiety.Wiem,偶e psychologowie doszukuja si臋 winy w wychowaniu, rodzicach, psychice.To smieszne bo ja powinnam w takim razie wymodowa膰 p贸艂 miasta:o Jesli prawo mia艂oby si臋 kiedykolwiek zmienic to jest za kastracja "m臋偶czyzn", kt贸rzy dodkonali gwa艂tu na kobiecie, molestowania dziecka.Chocia偶 moim zdaniem to i tak za ma艂a kara!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ada2321
skrytykowa艂am.... ci臋偶ko mi to pisa膰, bo mam wra偶enie, 偶e do takich os贸b jak Ty, nie trafia wi臋kszo艣膰 argument贸w. wiesz... tak naprawd臋, je艣li kto艣 tego nie do艣wiadczy艂, nie wie, co to znaczy. mini贸wki- hehehehe... nic nie usprawiedliwia gwa艂tu. dlaczego i jakim prawem oceniasz ofiar臋, a nie sprawc臋? a gdyby艣 Ty by艂a ofiar膮? albo Tw贸j facet sprawc膮? jakby艣 go usprawiedliwi艂a? T膮 mini贸wk膮? Daj 偶y膰! Ja zosta艂am zgwa艂cona 9 lat temu. By艂am ubrana w zwyk艂e jeansy i sweter z golfem. Gea艂ci艂 mnie ca艂膮 noc. Prawie umar艂am.Wykrawi艂am si臋. Prawie.... 呕yj臋 dzi臋ki mojej siostrze. Bo da艂a mi wsparcie. Bo znalaz艂a mnie w tym rowie, w kt贸rym mnmie zostawili. Obwinia艂am siebie, ale dzi艣 ju偶 tak nie my艣l臋. Ja mia艂am wtedy 16 lat i nikomu nie zrobi艂am nic z艂ego, wiesz? I nawet, gdybym mia艂a na sobie t膮 Twoj膮 zakochan膮 mini贸wk臋, to nikt nie mia艂 prawa 艣ci膮gn膮膰 mi majtek i poci膮膰 mojej sk贸ry wed艂ug scchematu szachownicy. nikt nie mia艂 do tego prawa!! i nie gadaj o mini贸wkach i d艂ugich nogach, bo dla gwa艂ciciela to nie jest wa偶ne! ja mam dzi艣 24 lata. studiuj臋 poradnictwo i chc臋 kiedy艣 pracowa膰 z ofiarami przest臋pstw seksualnych. bo g艂臋boko wierz臋 w ich niewinno艣膰 i cierpienie. i nie m贸w tu o rzeczech, o kt贸rych nie masz poj臋cia, bo nie wiesz nawet, jak bardzo krzywdzisz te kobiety. a ka偶d膮 z nich, je艣li ma ochot臋 porozmawia膰, prosz臋 o kontakt na mnojego maila. ada:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wojts1049
skrytykowa艂am!! niech ci臋 kto艣 t艂uczkiekm od mi臋sa przerucha, to b臋dxiesz wiedzia艂a, jak to jest. niewa偶ne, czy b臋dziesz w mnini, czy w spodniach roboczych, Idiotko Zajebana!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sasas
A jak dziewczyna m贸wi nie ,a ja j膮 ca艂owa艂em pie艣ci艂em g艂aska艂em,masowa艂em i si臋 przytula艂em do niej to to te偶 jest gwa艂t.Ona m贸wi艂a nie poniewa偶 by艂a wtedy m臋偶atk膮.Czy ja 藕le zrobi艂em,do stosunku nie dosz艂o?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trwam na przek贸r
sasas, 藕le zrobi艂e艣. Nie znaczy nie, wbijcie to sobie do g艂owy. Dla niej o wiele wi臋cej znaczy艂by Tw贸j szacunek dla jej decyzji ni偶 te pieszczoty. Zrobi艂e艣 to dla siebie. Ot, ca艂a tajemnica Twojej czu艂o艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
teraz mam 32 lata,jak mialam 20 lat,za kazdym razem jak mijalam znajomego moich rodzicow,{mieszka w tym samym miescie},,robilo mi sie niedobrze\'\'rzygac mi sie chcialo;-) nie wiedzialam dlaczego.! prubowalam siegnac pamiecia wstecz -jak mialam 10 lat{bo wtedy jego kontakt z rodzicami sie urwal}i sobie przypomnialam;-(( pewnego razu lezalam na lozku i ogladalam telewizor,nikogo nie bylo w domu,ktos nagle wszedl,myslalam ze to mama/ zanim wstalam ten znajomy stal juz kolo mojego luzka.pytajac o rodzicow,zaczol mnie oblapywac,pod sukienke,w majtki/potem zaczelam krzyczec i ryczec,polecialam do drzwi, on jednak byl szybszy,bylam jak w transie,ryczalam i krzyczalam/ i cale szczescie bo on sie przestraszyl i poszedl sobie, a ja przesiedzialam do wieczora na polu w krzakach za domem, to co pamietam to paniczny strach;-)mam nadzieje ze ,,wtedy\'\'nic wiecej mi nie zrobil. mam problemy podczas zblizen z mezczyznami,czuje jakies opory,niechec,ale probuje sie przelamywac;-) nie zawsze to sie udaje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alicja32
witam. zgwa艂cono mnie, gdy mia艂am 19 lat. od tej pory nie sypiam z m臋偶czyznami, ale anga偶uje si臋 w zwi膮zki z kobietami. czy kto艣 potrafi odpowiedzie膰 mi na pytanie, czy mo偶e to by膰 reakcj膮 na to, co mnie spotka艂o?prosz臋 mailowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Winna. i zatopiona.
Witam....Widz臋, 偶e na 艣wiecie jest wiele zgwa艂conych ludzi... Mnie spotka艂o to samo z tym, 偶e by艂o to do艣膰 niedawno... Mam 16 lat..sta艂o si臋 to we wakacje. Jak co dzie艅 biega艂am 艣cie偶k膮 po艂o偶on膮 mi臋dzy lasem...By艂a 22 mo偶e 23....zawsze biega艂am t膮 sam膮 drog膮 zawsze biega艂am o tej samej porze. By膰 mo偶e kto艣 mnie upatrzy艂 i stwierdzi艂, 偶e to zrobi. Zawsze by艂am szcz臋艣liw膮 osob膮. nie powodzi艂o mi si臋 troch臋 w podstaw贸wce, bo wola艂am by膰 gdzie艣 na uboczu. Nie potrafi艂am zrozumie膰 wtedy ludzi. Ale p贸藕niej zacz臋艂am cieszy膰 si臋 nowym 偶yciem. Nowa klasa szko艂a pomy艣la艂am, 偶e mo偶e warto troch臋 si臋 rozbryka膰, a nie ca艂e 偶ycie zamartwia膰. No i tak 22 mo偶e ko艂o 23....nagle bach...kto艣 chwyci艂 mnie za szyj臋 i przy艂o偶y艂 do ust zwyk艂膮 szmatk臋. Nie mog艂am nic powiedzie膰, ale stara艂am si臋 kopa膰...P贸藕niej pewnie ka偶dy z Was domy艣li si臋 co si臋 sta艂o.... Obudzi艂am si臋 le偶膮ca w lesie. w pobli偶u nie by艂o nikogo. Ale ci膮gle dr偶a艂am. Wtedy by艂am jeszcze dziewic膮...wok贸艂 mnie by艂o w sumie niedu偶o krwi. Nie powiedzia艂am o tym nikomu. By艂o mi g艂upio. Czu艂am si臋 winna tak jak czuj臋 si臋 teraz. By艂o i jest mi wstyd. MOG艁O MNIE TAM PRZECIE呕 NIE BY膯.! Ja wiem 藕le zrobi艂am, 偶e ci膮gle biega艂am t膮 sam膮 drog膮... 3 miesi膮ce po tym powiedzia艂m wszystko ksi臋dzu...A niedawno odwa偶y艂am si臋 tak偶e powiedzie膰 pani psycholog... Dla mnie 偶ycie nie ma ju偶 sensu. Czuj臋, 偶e mam depresj臋. W szkole jeszcze jako艣 偶yj臋 od偶ywam, ale w domu 艣pi臋 ca艂ymi dniami, albo nie mog臋 zasn膮膰 wcale:( Wieczorami p艂acz臋, bo brak mi ju偶 sensu... Prosz臋 o pomoc. Piszcie na e-maila

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Winna. i zatopiona.
Witam....Widz臋, 偶e na 艣wiecie jest wiele zgwa艂conych ludzi... Mnie spotka艂o to samo z tym, 偶e by艂o to do艣膰 niedawno... Mam 16 lat..sta艂o si臋 to we wakacje. Jak co dzie艅 biega艂am 艣cie偶k膮 po艂o偶on膮 mi臋dzy lasem...By艂a 22 mo偶e 23....zawsze biega艂am t膮 sam膮 drog膮 zawsze biega艂am o tej samej porze. By膰 mo偶e kto艣 mnie upatrzy艂 i stwierdzi艂, 偶e to zrobi. Zawsze by艂am szcz臋艣liw膮 osob膮. nie powodzi艂o mi si臋 troch臋 w podstaw贸wce, bo wola艂am by膰 gdzie艣 na uboczu. Nie potrafi艂am zrozumie膰 wtedy ludzi. Ale p贸藕niej zacz臋艂am cieszy膰 si臋 nowym 偶yciem. Nowa klasa szko艂a pomy艣la艂am, 偶e mo偶e warto troch臋 si臋 rozbryka膰, a nie ca艂e 偶ycie zamartwia膰. No i tak 22 mo偶e ko艂o 23....nagle bach...kto艣 chwyci艂 mnie za szyj臋 i przy艂o偶y艂 do ust zwyk艂膮 szmatk臋. Nie mog艂am nic powiedzie膰, ale stara艂am si臋 kopa膰...P贸藕niej pewnie ka偶dy z Was domy艣li si臋 co si臋 sta艂o.... Obudzi艂am si臋 le偶膮ca w lesie. w pobli偶u nie by艂o nikogo. Ale ci膮gle dr偶a艂am. Wtedy by艂am jeszcze dziewic膮...wok贸艂 mnie by艂o w sumie niedu偶o krwi. Nie powiedzia艂am o tym nikomu. By艂o mi g艂upio. Czu艂am si臋 winna tak jak czuj臋 si臋 teraz. By艂o i jest mi wstyd. MOG艁O MNIE TAM PRZECIE呕 NIE BY膯.! Ja wiem 藕le zrobi艂am, 偶e ci膮gle biega艂am t膮 sam膮 drog膮... 3 miesi膮ce po tym powiedzia艂m wszystko ksi臋dzu...A niedawno odwa偶y艂am si臋 tak偶e powiedzie膰 pani psycholog... Dla mnie 偶ycie nie ma ju偶 sensu. Czuj臋, 偶e mam depresj臋. W szkole jeszcze jako艣 偶yj臋 od偶ywam, ale w domu 艣pi臋 ca艂ymi dniami, albo nie mog臋 zasn膮膰 wcale:( Wieczorami p艂acz臋, bo brak mi ju偶 sensu... Prosz臋 o pomoc. Piszcie na e-maila

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Winna. i zatopiona.
Witam....Widz臋, 偶e na 艣wiecie jest wiele zgwa艂conych ludzi... Mnie spotka艂o to samo z tym, 偶e by艂o to do艣膰 niedawno... Mam 16 lat..sta艂o si臋 to we wakacje. Jak co dzie艅 biega艂am 艣cie偶k膮 po艂o偶on膮 mi臋dzy lasem...By艂a 22 mo偶e 23....zawsze biega艂am t膮 sam膮 drog膮 zawsze biega艂am o tej samej porze. By膰 mo偶e kto艣 mnie upatrzy艂 i stwierdzi艂, 偶e to zrobi. Zawsze by艂am szcz臋艣liw膮 osob膮. nie powodzi艂o mi si臋 troch臋 w podstaw贸wce, bo wola艂am by膰 gdzie艣 na uboczu. Nie potrafi艂am zrozumie膰 wtedy ludzi. Ale p贸藕niej zacz臋艂am cieszy膰 si臋 nowym 偶yciem. Nowa klasa szko艂a pomy艣la艂am, 偶e mo偶e warto troch臋 si臋 rozbryka膰, a nie ca艂e 偶ycie zamartwia膰. No i tak 22 mo偶e ko艂o 23....nagle bach...kto艣 chwyci艂 mnie za szyj臋 i przy艂o偶y艂 do ust zwyk艂膮 szmatk臋. Nie mog艂am nic powiedzie膰, ale stara艂am si臋 kopa膰...P贸藕niej pewnie ka偶dy z Was domy艣li si臋 co si臋 sta艂o.... Obudzi艂am si臋 le偶膮ca w lesie. w pobli偶u nie by艂o nikogo. Ale ci膮gle dr偶a艂am. Wtedy by艂am jeszcze dziewic膮...wok贸艂 mnie by艂o w sumie niedu偶o krwi. Nie powiedzia艂am o tym nikomu. By艂o mi g艂upio. Czu艂am si臋 winna tak jak czuj臋 si臋 teraz. By艂o i jest mi wstyd. MOG艁O MNIE TAM PRZECIE呕 NIE BY膯.! Ja wiem 藕le zrobi艂am, 偶e ci膮gle biega艂am t膮 sam膮 drog膮... 3 miesi膮ce po tym powiedzia艂m wszystko ksi臋dzu...A niedawno odwa偶y艂am si臋 tak偶e powiedzie膰 pani psycholog... Dla mnie 偶ycie nie ma ju偶 sensu. Czuj臋, 偶e mam depresj臋. W szkole jeszcze jako艣 偶yj臋 od偶ywam, ale w domu 艣pi臋 ca艂ymi dniami, albo nie mog臋 zasn膮膰 wcale:( Wieczorami p艂acz臋, bo brak mi ju偶 sensu... Prosz臋 o pomoc. Piszcie na e-maila

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×