Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość Szukająca__odpowiedzi
Boje sie podac adres zebys mi je przysłala bo mama jak zobaczy ... co to za tabletki... boje sie:( Bądźmy dobrej myśli... musze być....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak zobaczy to nie zrozumie bo napis nie bedzie po polsku. Powiesz co bedziesz chciala. Nie mogę podejmować za Ciebie decyzji czasami wystarczy troche zaufania do innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajaca_odpowiedzi chcialam Ci powiedziec że zawsze masz wybór sama zadecyduj co chcesz zrobić w momencie kiedy taką decyzję bedziesz musiała podjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
verte inga pierdolnij ty sie czyms ciezkim w czolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sobie wejdziesz na odpowiedzi Tarota? albo jak urzadzić nowe mieszkanie? Poczujesz sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam
zrobic jak mojego pudelka zgwalcil jaszczomp ???...no co ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam
moze to ja!!! zapytam tarota co ja mam teras zrobic jak go -mojego psa pudelka zgwalcil jaszczomp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
do 'a ja powiem tak': kompletnie cie nie rozumiem. Moze gdyby twoj pudelek sie wypowiedzial, mialoby to wiecej sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
do 'a co ja mam': nie bardzo cie rozumiem. Moze gdyby twoj pudelek sie wypowiedzial, mialoby to wiecej sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej, nie ma nikogo, kto chcialby się ładnie do mnie uśmiechnąć..? Bardzo proszę:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka80
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilka80
i nie gadaj juz z beznadziejna osobą - ona tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :)dziekuje bardzo:) Uśmiecham się do Ciebie też serdecznie. A co do beznadziejnej osoby...zauwazylam:) Jak ktos chce sie jeszcze dolączyc i uśmiechnąc, to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Ja sie usmiecham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Usmiecham sie slodko i cieplo do was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca__odpowiedzi
Dostałam okres:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich cieplutko i serdecznie, miłego popołudnia życze i weekendu. :) No i uśmiechnąc się prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
och, znowu mamy się uśmiechać?! Uparta bestia z tej Onej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no pewnie ze uparta. Tego nigdy za wiele. a moze poprawic komus humor, :)w pierwszej kolejnosci sobie samej:) Wiec usmiechamy sie, usmiechamy, skoro jest okazja( chociazby to, ze jest noc, wieczor, trosdzkę chlodniej, przyjemniej, może gdzies deszczyk pada...:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porucznik Rżewski
Czytam ten topik i mi się nóż w kieszeni otwiera. Jakim trzeba być łajdakiem, żeby w taki sposób skrzywdzic kobietę? Ilu zboczeńców chodzi na wolności tylko dlatego, że ich ofiary były zbyt słabe psychicznie, zastraszane, czy po prostu dały sobie wmówić czy same sobie wmówiły, że to jest ich (ofiar) wina. Wy tutaj na tym topiku odwalacie kawał dobrej roboty. Trzeba uświadamiać innym, w tym również, a moze przede wszystkim facetom, że gwałt jest cięzkim przestępstwem i jako takie będzie podlegał surowej i nieuchronnej karze. Na szczęscie z tym jest coraz lepiej, choc do ideału jeszcze sporo brakuje. Pozdrawiam Was serdecznie i całuję w czubek nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porucznik Rżewski
Czytam ten topik i mi się nóż w kieszeni otwiera. Jakim trzeba być łajdakiem, żeby w taki sposób skrzywdzic kobietę? Ilu zboczeńców chodzi na wolności tylko dlatego, że ich ofiary były zbyt słabe psychicznie, zastraszane, czy po prostu dały sobie wmówić czy same sobie wmówiły, że to jest ich (ofiar) wina. Wy tutaj na tym topiku odwalacie kawał dobrej roboty. Trzeba uświadamiać innym, w tym również, a moze przede wszystkim facetom, że gwałt jest cięzkim przestępstwem i jako takie będzie podlegał surowej i nieuchronnej karze. Na szczęscie z tym jest coraz lepiej, choc do ideału jeszcze sporo brakuje. Pozdrawiam Was serdecznie i całuję w czubek nosa. P.S. Ona gasnąca - sądzę, że bardziej do twarzy byłoby Ci z jakimś optymistycznym nickiem Z ukłonami por. Rżewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
u mnie deszczeyk nie pada, ale dzisiaj ma popadać troszkę :) Dzięki, Poruczniku, za słowa wsparcia. Mimo wszystko my też ciągle wierzymy, że jest i będzie coraz lepiej z naszym wymiarem sprawiedliwości i funkcjonariuszami. Mnie cieszy głównie to, że udało mi się uwierzyć, że znakomita większość facetów to porządni goście. A takie wpisy jak Twój poprawiają moją prywatną statystykę ;) Do Onej... faktycznie, zmień nick. Jaka z Ciebie gasnąca??? Tak było może dawno temu, ale na zmieniającą się rzeczywistość, zwłaszcza zmieniającą na LEPSZE trzeba reagować :) Pozdrawiam Wszystkie, 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
przepraszam za przeoczenie. Oczywiście pozdrawiam WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powinnam się zastanowić nad zmianą nicku, ale jakoś tak..porzyzwyczaiłam się do niego..poza tym jak to w życiu, róznie bywa, raz jest lepiej, raz gorzej..czasem ten nick dokladnie oddaje to, jak się czuje..ale mam nadzieje,ze bedzie tak coraz coraz rzadziej. :) Aaa teraz, rozdaje prezenty. Kto ma ochotę na cudowną muzykę? Nie wiem, jaka u Was jest pogoda, ale u mnie chmury zaszly niebo, jest chlodno i mam wrażenie, że chwilę sie rozpada. Slucham cudownego kawałka, który zawsze doprowadza mnie do drzenia. Cudowne odczucia, gdy slucha się tego w nocy. Ja mam gęsią skórke, aserce bije mi jak szalone i oddech przyspieszony. Muzyka bardzo na mnie dziala i oddzialuje. Jak ktoś ma ochotę na dwa cudowne kawałki muzyki, to poproszę o maila, wysle:) Miłego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwam na przekór
ja mam ochotę: esperanza78@o2.pl a może wymyśl sobie jakiegoś muzycznego nicka....poza tym Twoje wpisy od jakiegoś czasu mają wyłącznie pozytywny wydźwięk. Muzyka, której słuchasz, ma magiczną moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×