Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość wiedźma_zła
On nie jest Samcem - to biedny, zakompleksiony, zwichnięty psychicznie chłopaczek podniecający się niezdrowo opisami seksualnej przemocy. Miejmy nadzieję, że nie wyrośnie na potencjalnego gwałciciela. Chyba powinien raczej oglądać filmy w rodzaju Sin City... z resztą jest tam piękna scena okrutnej zemsty na gwałcicielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOOOO
wiedźma_zła chłopaczek moze probuje sie dowiedziec ze ma go nie tylko do sikania w koncu w wieku 12 lat nie musi byc wszystko takie jasne ;)bo ten dialog z gg na to wskazuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Myślę raczej, że między 15 a 17 i na razie ćwiczy dłonią. A że poruszają go takie klimaty to tylko jego strata - powinien iść do psychologa - może jeszcze nie jest zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o kontakt niebieską damę. Proszę o mail czy, jeśli możliwy jest kontakt gg, podam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze posty kamila w wieksz
osci zostaly skasowane. i b. dobrze. Takiemu komus nalezy wspolczuc..widac, ze normalny to on nie jest i ma chyba powazne problemy psychiczne :/ głebokie wyrazy wspolczucia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Kamil do mnie miał podobne pytania... Podobno pracuje w Katowicach. Mnie najbardziej żal tego, że mój znajomy wykorzystał mnie w podobny sposób jak Kamil. Żartował z gwałtu i z tego co czuję... Nola rozumiem co czujesz, bardzo Ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Czy któraś z dziewcząt da próbkę jego żenujących popisów? Może wspólnie załamiemy ręce nad jego głupotą :) W końcu zamiast płakać lepiej się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
chcesz go miec na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Żal Ci go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie sobie już spokój... To, że chłopak nie umiał z Wami rozmawiać nie oznacza od razu, że jest zły, chory psychicznie czy zboczony i podniecają go takie historie. To forum jest po to by pomagać zgwałconym kobietom a nie wyśmiewać się z ludzi, którzy nieumieją pomóc... Zresztą co z Was za ludzie by prywatne rozmowy pokazywac na ogóle? Weźcie pod uwagę, że każda skrzydzona powinna od razu iść do psychologa a pojawiając się na anonimowym forum musi się liczyć, że będą tu osoby niekompetentne, które nie umieją pomóc, albo które bawią Wasze hstorie... Zachowujecie się identycznie jak faceci, którzy Was zgwałcili... Zrobiliście z chłopaka ofiarę... I po co? Tylko po to by się pośmiać... A on na prawdę miał dobre zamiary tylko nie umiał pomóc... I nie kombinujcie z wiekiem, bo chłopak ma już troche po 18stce. Żal mi Was, bo jak potrzebowłyście rozmowy to był z Wmi a jak tylko mu się noga potknęła to zaraz wszystkie na niego... Skoro tak Wam się nie podobał to po co Z nim pisałyście? Przecież na forum macie mnóstwo osób, ktore chcą pomóc... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nina1822
ja wszystko jestem w stanie zrozumiec, i uwierz, zrozumiałabym gdyby chlopak chcial pomoc, tylko po prostu nieumiejetnie to robil. to sie widzi i czuje. ale po tym fragmencie rozmowy nie mam watpliwosci..chyba nie wmowisz mi, ze ta caka rozmowa (co Ci robil, jak robil, podniecalas sie? gdzie konczyl? jak konczyl i na koncu tekst "przykro mi, musisz z tym zyc ,pa"), ze jest to jakakolwiek (nawet niewumiejetna)proba pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Właśnie, nie widzę tu chęci niesienia pomocy a raczej niezdrowe podniecanie się. Tak naprawdę interesuje go: -i podnieciłas sie?? -włozył ci go tam ?? -głęboko go czułas?? -ah a nie było ci przyjemnie? -a co czułas w śropdku ?? -a wyleciało cos z jego członka?? -a do ust ci go wkładał?? - wyleciało mu to w twoich ustach?? -a od tyłu ?? wkłądał ci go ?? Widać, że nie ma najmniejszego pojęcia co może czuć, co przeżywa ofiara a jedyne na co go stać po "zaspokojeniu ciekawości" to rzucone na odczepnego: przykro mi ale musisz z tym zyc. Może warto by poczuł choć namiastkę wstydu i upokorzenia jakiego doświadczają osoby, którym "pomagał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yooo
Nina1822 dobrze ze stwierdziłas ze jest po 18 bo w zasadzie niewiadomo na co mu to jest potrzebne a tak w razie czego bedzie sadzony jak dorosły.I coś za dużo razy sie potykał nie sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy jesteście już tacy idealni i nie popełniacie błędów... Niby takie skrzywdzone, ale zachwoujcie sie jak seksta... Znajdujecie ofiarę i jedziecie ją do końca... Powiedziałam, już, że chlopak nie ma doświadczenia psychologicznego, ale skoro taki zły był po co do neigo pisałyście? Teraz ofiary z siebie robicie... Żal mi Was, bo jesteście jak sępy... Najpier najeżdzacie na Kamile teraz przez conajmniej 2 strony na forum będę ja, bo nie jestem za Waszym zdaniem... Tu chyba chodzi o pomoc a każda dziewczyna po gwałcie, która na obecną chwile tu wejdzie widzi tylko jakieś kłótnie, obelgi... Po co w ogóle jest fo forum, bo już się pogubiłam... Gdybym nie była Tu wcześniej i z wejścia dziś tu się pojawiła to na pewno z nikim z Was nie chciałabym gadać i się otwierać, bo teraz zachowujecie się dokładnie jak Kamil a nawet jeszcze gorzej, bo Wy to robicie świadomie a on nie. Chyba dwie osoby tu były normalne \"niebieska dama oraz coś na g..., ale chyba zrozumiała, że nie warto niczego dla Was robić, bo widzę i ona Was opuściła... I się nie dziwie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Może metrykalnie skończył 18 lat jakiś czas temu ale w rozwoju umysłowym zatrzymał się na poziomie 15-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Nina, nie przesadzaj. Widzisz go jako nieudolnego terapeutę a większość osób (łącznie ze mną) jako 'podglądacza'. Denerwujesz się bo jesteś odosobniona w swojej opinii. I nie są to kłótnie, nie padają obelgi tylko jest to swojego rodzaju samoobrona przed dalszym dręczeniem skrzywdzonych osób. Może Ty miałaś inne doświadczenia z nim, może takie 'techniczne' wyznania Ci pomogły ale większość uważa, że warto przynajmniej ostrzec by szykając pomocy nie zostać dodatkowo skrzywdzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie denerwuje, bo mam to gdzieś... Tylko wkurza mnie, że jak tak to żadna laska nie powiedziała nic a teraz nadle wszystkie wykorzystane i biedne... Tak jak mówiłam jeszcze z 3 strony forum będziecie gadać o Kamilu jaki to on zły a kolejnie dwie o mnie, bo go nie jade jak wy. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_zła
Właśnie zaczęły mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowily bo
tak naprawde co mialy powiedziec? jakby jedna wyskoczyla z oskarzeniami, ze wykorzystuje, ze chodzi mu tylko o sluchanie o szczegolach, itd..moglo by sie okazac, ze nieslusznie kogos oskarza, kogos, kto sie stara, ale niekoniecznie dobrze.. Jak zaczęłpo wychodzic szydlo z worka, wtedy zaczynasz sobie uswiadamiac, ze nie jestes sama i ze najprawdopodobniej Twoje przypuszczenia są sluszne. po tym, co dziewczyny ujawnily..oczywiscie, moglo by byc tak, że Kamil chcial pomoc z calego serca, po prostu mu to nie wychodzilo...ale ja jakos w to nie wierze. ta historia swietnie pokazuje to, iz naprawde trzeba b. uwazac, komu sie zwierza, kogo prosi się o pomoc i komu sie ufa. trzymajcie sie dziewczyny pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Myślę, że nie warto pisać z Niną 1822, profil założono w sobotę i ma tylko te 3 wpisy - wszystkie w obronie Kamila. Bardzo możliwe, że to właśnie Kamil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mowily bo
tez mi to przeszlo wczoraj na mysl. mozliwe, choc nie bylabym tego taka pewna. zresztą nieważne. nie ma za bardzo sensu się na tym skupiac. co porabcie w tą piękną niedzielę?:) jakieś plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuściłam Was dziewczynki i nie zamierzam. Zaglądam tu regularnie i jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy napewno się odezwę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoooo
Niedziela jak każda inna.w sumie nawet ja tez pomyslałem ze kamil badz kamilka przestał przestała odrozniac swoja płec ale jak w koncu napisałyscie to niewazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena90
chyba potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się stało
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Kamil, to jakiś chory zbok :O Po tych pytaniach co przeczytałem, mogę ze 100% pewnościa powiedzieć, że go to podnieca i wcale nie chce pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena90
zrobiono mi to samo co wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalal
ja 3 lata temu zostałam porwana przez najwiekszą w kraju mafie.... po 3/4 miesacach zdo;lałam uciec.... robiono zemną wszystko i nie popełniłam ssamobujstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_młoda lalal
to było w czoraj... poszłam na dworzec po anke... sama ...najwierniejsza...hhehe czekałam ponad 1,5 h poszłam na poczte do adiego, pogadalismy,zapalielsmy i poszedł dalej pracowac. poszłam wiec na dworzec.. ujzałam anie.. wiec migem zuciłam sie na nią.. poszlismy jeszcze raz do adriana i poszluismy do domu bylismy juz koło wenecji gdy nagle ktos złapał nas za kark.. ,,idziemy nacie byc cicho mam noz przy sobie'' usłyszelismy te słowa na poczatku myślałyśmy ze to ktos znajomy , ale niestety.. zaciągnoł nas na ławke rozpioł rozporek... i kazał nam opciągać... lecz na jego nieszczescie posliznoł sie i zdozyłam sie wyrwac ale anna nie... uciekała z 20 m dalej i zaczeła, krzyczec i dzonic na policje ze morduja gwałcą tymi okrzykami .. ania dała sobie rade... DZIEKI BOGU!! i mamy policje na karku nie wiem i niechce zeznawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×