Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Ech, wiedziałem, że Maxiu bez trollowania długo nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, źle doczytałam. Jakaś niemrawa jestem po tych moich proszkach:( Zaczynam się fatalnie czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, dawno Cie Max nie bylo. i Twoich niosacych pomoc wpisow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kropkas1: Pisałem o jego zachowaniu, bo sugerował, że część tego było "niechcący". A ty jak zrozumiałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kropkas1: A ty czemu się tak nagle rozłączyłaś? Nie dość, że sie zastanawiałem, co sie mogło stać, to jeszcze nie dałas szansyna wytłumaczenie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was ale u mnie pogoda do dupy. zaraz ide na jakis glupi test z drug awarness i kilka wkurzajacych lekcji. @Piro wpadlam na genialny pomysl. pownienes rzucic sie ze spadochronem z jakiegos samolociku. jak dozyje pelnoletnosci to bedzie to pierwsza rzecz jaka zrobie po otrzymaniu dowodu. Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@momii: Genialne po prostu. Ale pod warunkiem, że najpierw sam zbuduję ten samolot i uszyję spadochron. Będę miał przynajmniej motywację, zeby sie na prawdę solidnie przyłożyć do roboty... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mowił tak jakby w to wierzył : ze zle stanełam w trakcie "ataku", nie chciałam Ci przeszkadzac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kropkas1: Xnieoobliczalnax wbija do mnie, jak tylko włączę gadulca i nie daje żyć :) Jak dotąd nie miałem powodów, żeby ją pogonić. Jak jej napisałem, przeszkadzanie jest wliczone w "Pakiet Społeczny". Jeżeli nei chcesz przeszkadzać, to nie chcesz żyć. Jak chcesz żyć, to muszisz w jakiś tam sposób zawsze przeszkadzać... Inaczej inni nie będą nawet wiedzieli o Twoim istnieniu. A ja chyba nei wspominałem nic, że przeszkadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Młoda Dusza***
@Ofiara01-moje gg 39088842 ,jak ktoś inny ma ochotę porozmawiać prywatnie to zapraszam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... innymi słowy nie zamartwiaj sie, czy przeszkadzasz, czy nie. Jak jestem online a Ty masz ochotę pogadać, to kożystaj z okazji. Jak nie bedę miał czasu, powiem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; >"piro >Ech, wiedziałem, że Maxiu bez trollowania długo nie wytrzyma..." >Ale bredzisz .Już spotykam mniej denerwiujących gwałcicieli .Jak sie coś nie podobają >moje wpisy to nie czytaj .Jak jesteś jakąś zgwałcona to na pewno nie jest powód >abny się do ciebie modlić .I jak widać nie potrafisz zrozumieć jaki jestem >wspaniałomyślny .Inni to traktują czesto zgwałcone jakby to ich wina była >.Oczywiście czasami sie zdarza że tak jest np. jak baba udaje ze levci na chlopa i do >tego dochodzi to w tym przypadku kara jest uzasadniona .Ale ,generalnie wnerwia >mnie to ze tu tak bluzgacie na alfonsow a ale uważacie że alfonsi to są lepsi .Przecież >tacy są znacznie gorsi od gwałcicieli . No. A nie mówiłem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; > Widać nie wiesz co to jest trollowanie .A teraz smaruj do swoich kolesi alfonsów . A nie mówiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Młoda Dusza***
Max Zander vel Klaun ,kolega piro ma racje strasznie "trolujesz" ,być może jest to usprawiedliwione tym że jesteś za młody na takie tematy ,to by też tłumaczyło fakt że nie wiesz na czym polega"trolowanie ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Młoda Dusza***
Max Zander vel Klaun ...widzisz nie zrozumiałeś mojej -to był test na to czy jesteś trolem czy nie;P..więc jednak jesteś trolem geniuszu:P ...a tak na marginesie to z Ciebie taki geniusz jak z koziej dupy trąba:D szkoda czasu na to żeby z Tobą dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Młoda Dusza***
no teraz to się popisałeś ...;P nie umiesz czegoś lepszego wymyślić;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max daj juz w koncu spokoj. Nie wazne czy masz 20, 30 czy te 5lat na ktore sie zachowujesz. Jestes egocentrycznym trollem juz od pierwszego wpisu na tym forum. A do tego sam siebie osmieszasz. Chyba ze to miales na celu? Bo poza wkurwianiem innch powiem Ci szczerze, ze Twoj idiotyzm poprawil mi dzisiaj humor. I oszczedz sobie swoj cenny czas kopiujac moj wpis, zeby pod nim umiescic kolejne fantastyczne teorie a propos Twojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun a co powiesz na to jak ktos jest alfonsem, gwałcicielem i damskim bokserem. Uwazasz ze powinnam takiego zniszczyc czy mu darowac? pozdrawiam czy zemsta jest w tym momencie czyms okrutnym??Nie moge sie pogodzic ze tyle lat zyłam w piekle i jeszcze wzbudzano we mnie poczucie winy z którego do dzis nie moge wyjsc. czuje sie winna ze tyle lat dostawalam po łbie. a moze zasłuzyłam?wypowiedz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@max: Mógłbym wiele, dziecię drogie Ci napisać, lecz nie mogę. Szkoda siły pisać o tem jak tu rżniesz z siebie idiotę. :) Pewnie ciągle myślisz skrycie że masz bajkę, a nie życie. Stąd Twoje cwaniakowanie... Teraz leć naskarżyć mamie! @momii: Dokładnie, apropos poprawiania humoru. Napisałem to w zasadzie bardzije dla nas, niż dla niego. On i tak nie zrozumie, a nam poprawi humor... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun złych ludzi nie da sie sprowadzić na dobra drogę. Od niech trzeba uciekać i zabezpieczyć każdą możliwość dojścia do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Piro dobre, dobre xD Codziennie pokazujesz nowe talenty. Teraz wiersze. Humor poprawiony:) Ps. Przypomnij mi swoj wiek, bo szczerze nie chce mi sie szukac a tak jakos mi to chodzi po glowie. @Stivie Czy Twoja dziewczyna nie marzy o dzieciach z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@momii: 25.6 roku A jeżeli Stivie i jego dziewczyna chcieli by mieć dzieci, to chętnie się oddam do adopcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie moge oddac do adopcji. Fajnie byloby nie musiec przez cale zycie dbac o siebie samemu. i byc samym. @Piro jakbym sie spytala co bys teraz dokladnie zrobil jakby Cie ktos zgwalcil, to bedzie za mocne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piro haha dobre;p sam wymyśliłeś? Gratuluję:) Max to nie jest forum dla Ciebie więc nie przeszkadzaj innym w "użalaniu się nad sobą". Nie każdy ma ochotę patrzeć na Twoje nieciekawe wpisy po ciężko przebytym dniu... Tak np ja dziś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max wk'urwiandel vel Klaun, masz racje, moze potrzebujesz forum. ale czy aby na pewno to? jestem przekonana, ze gdzies jest forum akurat dla ciebie. odnoszace sie do chorob psychicznych, zycia w urojonej bajce czy niespelnionych chlopakow. Jestes monotematyczny, powtarzasz nam ze jestesmy gorsze/si i ze nie mamy dowodow na to, ze bredzisz. Przeczytaj jeszcze raz swoje durne wpisy i zastanow sie nad soba co? Zanim zostana usuniete jak te, ktorych szukales. Jaki jest twoj cel? na prawde sprawia ci przyjemnosc denerwowanie ludzi ktorzy staraja sie sobie pomoc nawzajem? a twoje wpisy pt. "przestancie sie czepiac calego swiata za wasze klopoty", czy "nie wymagajcie za wiele od kogos co nie ma nic wspolnego z tym co was spotkalo" sa bezcelowe, bo zadna z nas nie wymaga od obcych ludzi na ulicy cudownej recepty na zycie. ja zostalam zgwalcona i nie obrazilam sie na caly swiat. mam prawo byc zla, smutna czy zawiedziona ze ludzie krzywdza innych. moge tez od czasu do czasu "sie pouzalac" jesli poprawi mi to humor, moge nienawidzic faceta ktory mnie zgwalcil i uwierz, mam prawo czuc obrzydzenie do twojej plci. a ty jak widac po tym co piszesz nie masz ani wspolczucia ani dobrych zamiarow na tym forum a do tego twoje zycie musialo byc o wiele za prosciutkie, bo gowno wiesz o prawdziwych problemach. do tego conajmniej glupie pytanie do kropkas1 czy sobie zasluzyla na gwalt.. i ona, i ja, cala reszta i nawet ty wiesz ze nie. bo chyba nie chcesz powiedziec ze jestes na tyle tepy zeby rzeczywiscie wierzyc ze TEGO chciala a teraz uzala sie na forum co? i nie, nie pisze ze seks jest zly czy obrzydliwy. ale gwalt seksem nie jest. i.. ile masz lat? bo zaczne dostosowywac swoje wypowiedzi do twojego poziomu mimo ze wiem, ze jestes ode mnie starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@maaalenka21: No ja osobiscie idę spać :) @momii: ...a w miedzyczasie będę myślał nad zadanym przez ciebie pytaniem. Nie, nie jest zbyt mocne - i właśnie główkuję, na czym polega różnica w postrzeganiu sprawy. Teraz nie odpiszę bo bym zaczął ze zmęczenia bredzić. Boję sie tylko, że będą mi się śniły klauny zwolnione z cyrku za kiepskie dowcipy i straszenie publicznosci wykładami o chorobach nowotworowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×