Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

klauny.. i tym wesolym akcentem zakoncze moj pobyt na forum na dzisiaj. idem sie kapac. I Pirosław, nie zapomnij mi odpisac jutro. Dobrej nocy wszystkim. bezkoszmarowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun zafascynowałes mnie swoja wypowiedzia bo tez uwazam ze na takich zaden sposób resocjalizacji nie bedzie odpowiedni. Nikt tu sie nie przechwala...w sumie pierwszy raz o gw. zaczełam pisac, własnie na tym forum mimo ze mineło juz troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bredzisz .Gorsze są te co bredzą od rzeczy i nic do tego nie ma czy ktoś był gwałcony czy mnie .A gwałt nie jest usprawiedliwieniem dla głupoty i wrabiania kogoś .Jak nie masz dowodów to sie nie wyrażaj" wrabiania w co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max VON KRETYN - posłuchaj... Albo dobrowolnie opuścisz nasz wątek, lub inaczej się Tobą zaopiekuję ;) Dowody... Owszem posiadam je ;) mogę Ci je przedstawić osobiście ;) Ale pewnie nie miał byś odwagi na spotkanie... "ze skrzywdzoną, użalającą się nad sobą zgwałconą kobietą, która pewnie na to zasłużyła, bo nie poszła w niedziele na msze..." A co do faktu, że ktoś Cię ocenia - nie miej pretensji... Sam prowokujesz nas do tego... Dobrze o tym wiesz.... I nie mów o "Łobuzach"... bo nie jeden już piszczał podkręcony z gramem... właśnie tacy są bardzo słabi... Tylko taki jak Ty o tym nie wiesz.... Powiem Ci tak... Ciebie to boli... bo nawet nikogo nie mógł byś zgwałcić... BO CI JUZ NAWET NIE STAJE - od tego pierdolenia o geniuszu... Pozdrowienia od xnieoobliczalnejx - życze wszystkiego nie najlepszego... I powiem, że mimo tego, że nie wierze, to mam żal do Boga, że takie ścierwo jak Ty chodzi po ziemi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu badac takie srodowisko: Ocena tych odmieńców 1. bezwzgledni 2. bez zasad 3.czerpią satysfakcje z tego ze sprowadzaja ludzi na zła droge 4. czuja sie w ten sposób mozna powiedziec rozgrzeszeni, a ich grzechy nie wydaja sie takie duze skoro otoczenie tez zaczyna robic złe rzeczy 5 maja problemy z odbieraniem rzeczywistosci 6 nienawidza dobrych ludzi 7 niszcza zycie ludzi uczciwych i w kazdym gronie zle sie o nich wypowiadaja 8 maja same kompleksy 9 lubia dominowac 10 nie czuja sie winni ze komus wyrzadzili krzywde, zero poczucia winy 11 mjaa mase zaburzen ktore powinno sie elczyc psychiatrycznie 12 ale i tak zaden psychiatra nie zmieni ich chorej natury 13 zaden sposó resocjalizacji nie zmieni sadystycznych pobudek tych wypaczonych bydlaków 14 oni nie potrafia dobrze odbierac rzeczywistosci, zyja w innym swiecie, uwazaja sie za doskonałych bogów ogacych kierowac zyciem innych i świetnie im sie to udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz temat zaczyna schodzić na psy;/ jest oderwany od rzeczywistości i nie na temat. Tutaj sobie pomagamy i wyżalamy, a nie kłócimy. Nikt nas nie powinien obrażać a było parę takich zdań od MAXA. Nie chcę sobie psuć nerw więc do puki ON nie zniknie stąd ja się nie pojawię... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofiara01 od czasu do czasu wpadaja tu takie MaxKlauny itp. Kiedys mielismy tu nawet kogos kto twierdzil ze wszystkie jestesmy sobie winne i o dziwo byla to dziewczyna. Jak ja ja nazwalam.. a, "elastyczna dziewica". Nie ma sie co przejmowac:) Wchodza, kloca sie i w koncu sobie ida a my zostajemy i sobie pomagamy dalej. Bo co z tego ze takiemu idiocie sprobujesz ladnie wyjasnic, ze to co pisze jest conajmniej smieszne i nie na poziomie, jak i tak jest zapatrzony w siebie, ze nawet nie pojmie o co chodzi. Ktos takim ludzia wmowil cos i tego sie trzymaja. Trudno. Mi tak jest zal takich debili. Na serio. Wiec nigdzie sobie nie idz i w ogole nie zwracaj uwagi na wpisy Maxa; nie czytaj, nie odpisuj i juz:) Pojdzie w koncu siac swoj geniusz gdzie indziej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie odpisujcie mu bo on chce Waszą uwagę na niego zwrócić, bo wtedy mysli że jest w centrum i może nawet ma z tego ubaw ;/ Ja jak tu pisalam to mi też dogryzał jak on twierdzi ,, że jest najmądrzejszy z tymi wybitnymi wypowiedziami " najlepiej go olać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może najlepiej niech już nikt nie komentuje jego wpisów, nie odpisuje. Poczuje się biedaczek urażony i pójdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis usłysząłam od mamy ze byłam bita bo chciałam byc bita, jest mi przykro bo niedawno zwierzyłam jej sie ze byłam gwałcona, na to niezareagowała, w zaden sposób. dzis powiedziała ze tak chciałam Płakałam 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś u lekarza, przepisał mi leki.Stwierdził, że mam depresję i stany lękowe. Zaczynam terapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ci pisac dowody na twoje oczywiste bzdury a ty dowody na nasze "bzdury" gdzies zapodziales w akcji nie? Ja "nie chce byc z chlopem z powodu gwaltu". Chcesz mnie za to zjechac? kropkas1 podziwiam, ze mialas tyle sily i odwage, zeby powiedziec mamie. i przykro mi, ze tak zareagowala. mam nadzieje, ze jej nie uwierzylas, bo wiesz ze nie ma racji prawda? trzymaj sie. ofiara01 oby wszystko szlo ku lepszemu:) rozmawiaj z terapeuta, na pewno ci pomoze. bo najgorsze masz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej jestem ciekawa co dla ciebie znaczy sroga kara. skoro sadzisz ze gwalt to nic wielkiego, to jaka kare za takie "nic" moze dostac "lobuz" ktory mnie zgwalcil. swoich dowodow tez nie masz wiec skoncz juz o nich w kolko pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niegrzeczna? nie wiem czemu mnie to rozbawilo:) moze dlatego, ze ostatnio uslyszalam ze jestem niegrzeczna w przedszkolu, jak zabralam klocka lego koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofiara01 polecam sulpiryd, na poczatku zle sie czułam a pozniej było "super", dostaje sie duzo energii...jak masz problemy ze spaniem atarax-spisz jak "zabita, niestety po nim boli głowa, najlepszy rano sulpiryd...teraz nie mam recepty ale po nim ten bezwład i brak chceci do zycia w jakis sposób znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun czyli uwazasz ze gwałty sa mniej lub vbardziej okrutne? wyjasnij kiedy takie zjawisko ma miejsce, skąd wg ciebie taka róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam dzieckiem jak zostalam zgwalcona. i jak napiszesz, ze dzieci same sa sobie winne i chca byc gwalcone to nie recze za siebie. i nie ma jak to piszesz "byle jakich gwaltow" czy lepszych i gorszych albo milszych czy nie milszych. twoj geniusz powinien to wiedziec nie sadzisz? ale w sumie nie wymagam od kogos takiego jak ty ze to zrozumie. bo niby jak. nie umiesz sobie tego nawet wyobrazic. a podyskutowac o tym czy gwalt jest okrutny czy nie mozemy. ale dopiero jak juz zostaniesz zgwalcony. wtedy tu napisz i z checia wyslucham jak bylo ci fajnie. (i mimo wszystko nawet tobie tego nie zycze.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi. pobicia moze i sa rozne. spoliczkowanie a walenie kijem od baseballa oczywiscie sie rozni. ale w gwalcie nie ma troche gwaltu i duzo gwaltu. jest tylko jeden gwalt, ktory nie powinien miec miejsca w ogole. i przestan mi pisac ze wypisuje bzdury, bo w koncu nie masz swoich ulubionych dowodow na to ze..klamie? no ale chyba lepiej wiem czym jest gwalt. a co do kary ko ktorej piszesz to link mi sie nie otwiera. ale zadna kara nie wydaje mi sie wystarczajaca. chyba ze cofnieto by czas i ktos zrobilby mu dokladnie to samo co on zrobil mnie, rujnujac mu tez dziecinstwo . ale jak juz sobie o tym pomysle to musze to odwolac, bo bylby wtedy tylko malym, niczemuwinnym chlopcem a zyczac dzecku gwaltu zeszlabym na jego poziom. na poziom gwalciciela. tak wiec nie wiedzac co zaproponowales, moja odpowiedz to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max widzę, że takie pisanie sprawia Ci przyjemność może nawet się podniecasz, co? Już Cię nie mogę czytać, piszesz takie bzdury. Dorośnij;/ Wypie***aj w podskokach!:) Tak wiem, jestem niewychowana i niekulturalna:) Dla takich jak Ty owszem podchodzę tylko z pogardą. To na tyle. Kropka momii pogadamy jak On się stąd usunie bo mam Wam coś do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z wami było, fajnie się pisało :) Dziekuję, że mnie wspieraliście i ogóle dziekuje... Ale na mnie już czas... Trzymajcie się wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieobliczalna! Co się dzieje? Pogadaj z Nami! Kropka Na razie nic związanego z wyrokiem. Chodzi o to co mi powiedział lekarz u którego zaczynam terapię. Nie jest to fajne, wręcz dołujące. Od wczoraj o tym myślę i uświadamiam sobie, że miał rację. Obawiam się tego strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że zbyt długo tkwiłam w toksycznym związku przepełnionym agresją i w przyszłości to się na mnie odbiję jeśli się nie wezmę w garść lub nie zacznę leczyć. Są trzy możliwości: albo powielę tą agresję, albo zostanę ofiarą kolejnego debila(tak działa psychika kobiety, którą spotkało coś takiego), lub się wyleczę i będzie dobrze. Oczywiście chciałabym przyjąć tą ostatnią możliwość ale wbrew pozorom to wcale nie jest takie łatwe... Na dodatek powiedział mi jeszcze, że jeśli będę chciała sobie kogoś znaleźć to szybko mi się znudzi ta znajomość- związek, gdyż wpojoną mam agresję i będzie mi tego wszystkiego brakowało.... I to jest prawda. Tak się dzieje ze mną w rzeczywistości. Strasznie się tego wszystkiego boję. Może lepiej nikogo nie szukać. Nie męczyć siebie ani tej drugiej osoby po za tym... jak przygotować kogoś to tej informacji, którą kiedyś i tak będę musiała przekazać? O gwałcie... Następnie pierwsze zbliżenie po tak drastycznym zdarzeniu... nie wyobrażasz sobie tego wszystkiego, boje się. Pewnie to wróci w danym momencie bycia z kimś a ja wpadnę w panikę... Wszystko jest jakieś takie... wszystko jest nie tak. Wszystkiego się boję. Od wczorajszej wizyty myślę o tym co mi powiedział... Boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy oprócz gwałtu doznałas agresji? czy agresja sie wyzwala po tym co Cie spotkało? niestety to prawda, bedzie brakowac Ci tej agresji jeśli ją odczuwałas i sama mozesz byc agresywna. Agresja wywołuje agresję. Ja jestem bardzo drazliwa i wszystko w sobie tłumię. czasami wybucham a pozniej załuje. Niestety nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty Max Zander vel Klaun darowałbys kilka lat bicia, znecania psychicznego, kar, gw., przemocy finansowej, szantazów, upodlenia, uszkodzenia ciała i innych przestepstw wobec siebie?? ja tez z Wami musze sie pozegnać, wykanczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, agresja czy szantaże to były główne motywy naszego związku. Mam w sobie mnóstwo agresji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli przeszłas to samo co ja to współczucie tu ...sama wiesz. ja próbowałam popełnić samobójstwo, bo nie wytrzymałam psychicznie. Podciełam sobie zyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak bardzo zniszczyły Cię wspomnienia powracające? Ja na obecną chwilę nie chcę żyć ale wiem, że muszę. Trzeba dokończyć to co się zaczęło i ukarać tego frajera;/ żeby już nikomu więcej nie zrobił tego typy krzywdy a nawet gorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy darowalibyście kilka lat bicia, znecania psychicznego, kar, gw., przemocy finansowej, szantazów, upodlenia, uszkodzenia ciała i innych przestepstw wobec siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×