Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

@pati Jesteś w kryzysie. Chcesz kiedykolwiek wystąpić na wielkiej imprezie? Mistrzostwa Europy. Mistrzostwa Świata. Olimpiada. Musisz wykazać się duchem walki. Nie cieszy Cię już bieganie, to zmień dyscyplinę sportową. Mówiłam Ci masz wiele możliwości. Kajakarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati W kajakach są obsady 1 i więcej osobowe. Co wodę w usta nabrałaś? Imponuje Ci zeszmacenie się Otylii Jędrzejczak lub frajerstwo polskich piłkarzy? Albo ciotowaty Gołota? Może lepiej od razu idź na rętę lub emeryturę sportową? Masz wybór. Lepszą przyszłość lub marną wegetację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich to mówię. Życie to nie bajeczka. To prawdziwy full kontakt. Chcecie tego lub nie, tak było, jest i będzie zawsze. Nie zawsze dobra wróżka lub rycerz wlśniącej zbroi przybędą z odsieczą. Zło tu wielokrotnie triumfuje nad dobrem. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrminna
przeczytalam gdzies madre zdanie -nie mam przyjaciol , swym przyjaceielem czynie swoj umysl-zycie , ludzie , swiat, przyjazn to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1990
JaSm przepraszam jak Ciebie uraziłam, nie chciałam. ,,Takie cackanie się z sobą w czymkolwiek Ci pomoże? Jak długo będziesz walczyła sama z sobą i chroniła w ten sposób przestępcę?" w sumie racja w niczym to nie pomoże. Na policje nawet jakbym odważyła się pójść to jako dowód mam tylko sms więc nawet nie wiem czy sprawa nie jest czasem przedawniona. Ja ją podziwiam że poszła na policję. oo to widzę że uzdolniona jest Pati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09
JaSM ja już mam dość sportu, nie potrafię się przełamać i na nowo wrócić do treningów, próbowałam potrafię i nie chcę. gdy bym wtedy nie biegała nie ćwiczyła tyle tylko była wykłą nastolatką nic by się nie stało. Nie potafię teraz do tego wrócić bo wiem że przez to że biegałam ćwiczyłam i tak wyglądałam to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patalinna
kapłani i politycy to bestie i skurwiele i to oni sprawają z e gwalciciele w ogóle istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ewcia... Spoko! Tylko trochę zdenerwowałaś! W kwestii przedawnienia idź do kompetentnych ludzi. Może w Lambdzie ich znajdziesz? Nie będę Ci zmyślać. Rozeznaj się w temacie itd. Z oprawcą możesz anonimowo rozprawić się na wiele sposobów. Internet. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falladda
a religie najlepiej porzucic bo to przez nie jest cale zlo i przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati Od początku! Spokojnie! 1) Jesteś niewinna! Nie wiń siebie! Sama się w ten sposób nadal krzywdzisz! Nie rozdzieraj ran! Nie duś tego w sobie! Krzycz! 2) Jesteś czysta i piękna! Przywróć uśmiech na swoje lico! Nie rób z siebie żałobnej pokutnicy! Nie odrzucaj kolorów w strojach! To kolejne samobiczowanie się! 3) Nie wstydź się! Nie masz czego i przed kim! 4) Żyjesz! Przede wszystkim od Ciebie zależy, jak dalej będzie wyglądało Twoje życie! A) Masz bliskich, którym na Tobie zależy! Masz w nich dobre wsparcie! Nie odsuwaj się od nich! Nie krzywdź tak też ich! Przełam się! Otwórz przed Mamą! Staniecie się sobie jeszcze bardziej bliskie! B) Idź do Pani psycholog! Pozwól sobie pomóc uzdrowić umysł! Nie sama! Pozwól rodzicom Cię wspierać i chronić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5) Sport też nie jest winien! Gwałcone dziewczyny mają różne zajęcia. A) Nie masz teraz serca do sportu? Daj sobie z nim na 1 rok spokój! Po roku znów przemyśl to na nowo! B) Koniecznie zastąp go innym zajęciem! Nie możesz być bezczynna! Skoncentruj się na nauce. Znajdź sobie nową pasję! Może fundacja! Itd.! Rób to co Cię będzie rozwijać! Nie pogrążać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falladda
szkola to dno ze nie uczy na WF sztuki samoobrony-swiat jest przeicez pelen gwlacicieli i mordercow -coz szkola hoduje dla nich ofiary na rozkaz kaplanoww i politykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pati 6) Uzdrów swój umysł! Potrafisz to! Wszelkie złe myśli sama nakręcasz! Spędzaj dużo czasu z rodzicami. Grajcie np. w monopol, kalambury, teatr itd. Może założysz klub szkolny z koleżankami! Nie izoluj się od ludzi i nie wykluczaj się sama ze społeczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falladda
życie to dno ludzie i swiat tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zacznijcie ze sobą rozmawiać. Zamiast sypać z rękawa monologami. Forum się poprawi. Ulżycie sobie. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@falladda Tak to wszędzie funkcjonuje. W rodzinie, w kościele, w szkole, w państwie itd. Przywódcy mogą tyle, na ile im społeczności pozwalają. Paradoksalnie, uciekając od odpowiedzialności, szare masy spijają same naważone piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiacea
światt jest dobry tylko dla facetow -a kobieta powinna sie bac kazdego wyjscia z domu-nawet swych sasiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@falladda Zapraszam do dyskusji. Będę spokojna. Nie dowalę Ci. Merytorycznie pospieramy się i pogadamy szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rubiacea Kto i jak Cię skrzywdził? Bez przesady. Trzeba się zbroić, wzmacniać swoje siły. Współpracujcie. Organizujcie się. Większy może i żyje lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiacea
swait to dno -nic dobrego na nim nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiacea
widze samo zlo, niespraiwdliwosc , niebezpieczenstwo-prawo i s prawiedliwosc jest tylko dla facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rubiatea Nie zgadzam się z Tobą. Sprawdź ile procesów rodzinnych, też o gwałty itd. faceci przegrywają, a zmienisz zdanie. Polskie sądownictwo jest mocno sfeminizowane. Z Twoich słów wynikałoby, że kobiety szkodzą kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1990
@ewcia... Spoko! Tylko trochę zdenerwowałaś! W kwestii przedawnienia idź do kompetentnych ludzi. Może w Lambdzie ich znajdziesz? Nie będę Ci zmyślać. Rozeznaj się w temacie itd. Z oprawcą możesz anonimowo rozprawić się na wiele sposobów. Internet. Itd. Nie wiem czy w ogóle bym poszła w nikim nie miałabym sparcia. Tzn jak rozprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ewcia... Jak się nie ma wsparcia, to się siły szuka w samej sobie. Automotywuje i samodyscyplinuje się. Ćwicz pozytywne myślenie. Zrób draniowi fotki po kryjomu. Wrzuć na neta z komentarzami w kafejce. Naślij na drania bandziorów. Niech mu kości połamią. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×