Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość gość
GXY, rozpędź się i w ścianę jebnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Gość. Słaby tekst. Hm. Wart słabeuszy. Gwałt to egoistyczna siła. Zaspokojenie potrzeby. Nie chcesz być ofiarą gwałtu, to myśl i wykaż się większą siłą od napastnika. Taka jest naturalna prawda. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Hm. Nic oryginalnego. Terapie itp. bzdury. Tania psychofilia. Jako facet nie współczuję. Światem rządzi siła. Słabości tchórzy sprzyjają silnym. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tee samiec alfa, leki wzięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Ha. Ha. Ha. Gość. Ćpaj dalej. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ty lepiej przestań, bo chyba od c*******o dilera ćpiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalenad45 2016.11.18 dziś uświadomiłam sobie że powinnam w końcu powiedzieć nie..... drogie dziewczyny mam 32 lata 2 super córki 4 i 2 latka i męża..... i męża od 6 lat. Pierwsza miłość wymarzony ...... do czasu jakieś 2 lata temu pierwszy raz zgwałcił mnie... tak to był gwałt wtedy stwierdziłam że po prostu rzeczywiście miał wielką ochotę i już nie mógł wytrzymać zrobił to wbrew mnie bo przecież ciągle nie miałam ochoty. sytuacja powtórzyła się z 7 razy w tym 2 razy było brutalnie trzymał mnie za włosy i analnie wyżył się na mnie.wiedział że nie chce tego za każdym razem słyszałam takie słowa ,,ty nie chcesz to sam sobie wezmę" ból łzy przeprosiny. wczoraj znów to się zdarzyło nie daję już rady czuje wielki ból. x Maz ma prawo wziac w malzenstwie. Anal to nic strasznego skarbie tylko normalny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa, który wypisuje bzdury że mąż ma prawo wziąć w małżeństwie: nie, nie po to kobieta wychodzi za mąż żeby być zabawką. A to co opisała ta kobieta to nic innego jak gwałt. Ludzie zacznijcie myśleć bo niektórzy z was mają poglądy godne jaskiniowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
gość. Wysil się na bardziej konkretną gadkę. Jak dotąd chrzanisz lejąc wodę. Oto kilka technicznych pytań. 1. Jak ma sobie poradzić kobieta o wymiarach 155cm/45kg z facetem o wymiarach 180cm/85kg, gdy została zaatakowana z zaskoczenia? Siła kobiety to 25/50 podniesionego ciężaru, a faceta to 65/95 kg. Powiedzmy,że gwałt odbył się w toalecie na dyskotece. Dziewczę jest 19latką, a facet to 25latek. Dodajmy, że facet to ekspert od bjj. 2. Jak ma sobie poradzić młoda dziewczyna bez pracy i pieniędzy, aby zdobyć profesjonalny sprzęt do samoobrony i treningi z fachowcem od sztuk walki? 3. Popisz się fachową wiedzą o zapobieganiu przed gwałtem, w trakcie gwałtu i po gwałcie chorobom, niechcianemu zapłodnieniu itp. Pozdrawiam. Konkretne pytania. Oczekuję konkretnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Długo uczę błyskawicznej walki. Mam własny system wojenny. Podane przez ciebie filmiki są dobre, ale przedstawione zachowania napastników to postępowanie głupców. Jak pokonać wojowniczkę, aby ją zgwałcić? 1.Poznaj siebie (słabości i możliwści). 2.Poznaj przeciwnika (słabości i możliwości). 3.Zawsze mej inicjatywę (kontroluj sytuację). 4.Stwórz przewagę (zaskoczenie, spryt, siła fizyczna, technika, sprzęt). 5.Minimalizuj zagrożenia (stłum głos, odbierz oddech, utrudnij krążenie, minimalizuj ****** manewry {atakuj tak by maksymalizować skuteczność i minimalizować błędy}) 6.Działanie (szybkie, brutalne, bolesne, bezwzględne). 7.Przestrzeń. 8.Taktyka. 9.Psychologia (odbierz wolę walki,m nie lekceważ nikogo i niczego). 10.Nie zostawiaj śladów lub stwórz żelazne pozory. Oto mój dekalog dla gwałciciela. Sprawdzony w praktyce. 100% skuteczności. W kwestii walki jesteś laikiem. Nadal uważasz mnie za ćpuna? Podaj kobietom rodzaj obrony przeciwko znanemu zagrożeniu z nienacka (z zaskoczenia), który przygniata. Większość ofiar to zwykłe kobiety bez wyuczonych nawyków obronnych. Większość ofiar ma wpojony strach. Itd. Chętnie z tobą popolemizuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajcie się temu tłukowi, kobieta nigdy nie powinna czuć się winna dlatego, że padła ofiarą gwałtu, to sprawca jest zawsze winien, bo to on nie potrafi panować nad sobą i nie radzi sobie w stosunkach damsko męskich, stąd seks na siłę. Debilu nie zwalaj winy na te bogu ducha winne kobiety, to ty masz problem ze sobą nie one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GXY gdybyś trafił na mnie dostałbyś taki wp*****l, że byś nie był w stanie nic zrobić. Moja mama padła ofiarą gwałtu przez co we mnie jest tyle agresji co do takich zboków, że bym ci odgryzła co się tylko da. Zabiłabym cię s********u nie patrząc na konsekwencje. Żywy byś w starciu ze mną nie wyszedł z takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
wikuuuusia7 2017.07.10 Ludzie są głupi i nie potrafią się postawić w miejscu danej osoby. Co by poczuli gdyby byli akurat nią/nim. To właśnie czyni nas bestiami w dużej mierze. Kobitki trzymajcie się i nie słuchajcie idiotów usmiech.gif wiek w którym kobiecie to się staje nie ma znaczenie ale wiadomo jak takiej małolacie krzywda przybędzie to dużo bardziej oddziała jej to na psychice niż osobie która przeżyła więcej na tej planecie... Hm. Gadka szmatka. Zawsze wchodzę w skórę drugiej osoby, nim zacznę z nią walczyć. Mam to gdzieś, co czuje druga osoba. Jestem egoistą. Każdy reaguje indywidualnie. Nie toleruję gwałtu zakończonego nieuzasadnionym zabójstwem ofiary. To marnotrawstwo naturalnych zasobów. Każda kobieta to naturalna prostytutka, seksmaszyna, towar wielokrotnego użytku, samica rozrodcza itd. Jestem praktyczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy gwałciciel zasługuje na powolną śmierć w cierpieniach. Np. obcinanie członka na żywca tępym nożem, a zaraz po tym rozbita butelka drążąca o***t. Eh uwielbiam tak rozliczać się z gwałcicielami. Taka kolej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
GXY gdybyś trafił na mnie dostałbyś taki wp*****l, że byś nie był w stanie nic zrobić. Moja mama padła ofiarą gwałtu przez co we mnie jest tyle agresji co do takich zboków, że bym ci odgryzła co się tylko da. Zabiłabym cię s********u nie patrząc na konsekwencje. Żywy byś w starciu ze mną nie wyszedł z takiej akcji. OK. Może ustawka? Gdzie i kiedy? Wojna to mój żywioł. Tylko nie płacz do mamusi, jak kaleką zostaniesz. Chętnie poznam twoją rodzicielkę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.35 do mamusi nie bede plakac, bo zmarla miesiac temu a na ustawke chetnie, jeszcze moge pare kolegow zabrac ze sobąto i. oni cie wygrzmocą w dupsko zanim ja to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz fote c***o, znajde cie, nie bedzie trzeba robic ustawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jesteś zwykłą ciotą co nie umie sobie znalezc kobiety tylko musi brac na siłę. Nadajesz sie tylko jako cwel w więzieniu ilu by mialo przyjemnosc cie w******* huhu. Kto wie moze taki zakrwawiony o***t by ci sie spodobał i czerpalbys z tego przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
GXY gdybyś trafił na mnie dostałbyś taki wp*****l, że byś nie był w stanie nic zrobić. Moja mama padła ofiarą gwałtu przez co we mnie jest tyle agresji co do takich zboków, że bym ci odgryzła co się tylko da. Zabiłabym cię s********u nie patrząc na konsekwencje. Żywy byś w starciu ze mną nie wyszedł z takiej akcji. Diabliczko. We mnie nie ma złości. To nic osobistego. Zwykły biznes. Nie pociągają mnie związki z ludźmi inne niż interesy. Więc nie mam wskazanych przez ciebie problemów. Przyjdź z drużyną walczaków. Nie mniej niż 10 pakerów. Lubię wyzwania. Jeśli przegrasz zagospodaruję twoje ciało. A twoja agresja to słabość. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Zrób to samo. Znajdziemy się z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Mamusia nie wytrzymała, czy ją wykończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
10.35 do mamusi nie bede plakac, bo zmarla miesiac temu a na ustawke chetnie, jeszcze moge pare kolegow zabrac ze sobąto i. oni cie wygrzmocą w dupsko zanim ja to zrobie. Dobrze. Kiedy i gdzie? Cała odpowiedzialność za ś...e wypadki spada na ciebie - niezaradna suczko. Jaką muzykę lubisz? Lubię tańczyć w walce przy epickich dźwiękach. Dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresja to nie jest słabosc i tak tego nigdy nie odbieralam, bedac agresywna wiecej wywalczylam w zyciu niz bedac spokojna czy bierna i tu tez dobrze wiesz ze im bardziej agresywna ofiara tym gorzej i trudniej i sie odechciewa atakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym twoim slowie wyczuwam c***owatość, mam alergie na takie sieroty życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bardzo slaby psychicznie, silne jednostki nie ulegają swojemu popędowi, tylko ktoś kto jest słaby psychicznie nie jest w stanie nad tym zapanować. To jest tak logiczne, że aż dziwie się, że tak się tego wypierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Gościku przyznaj się. Jesteś dzieckiem z gwałtu? Więzienie też dla ludzi. Hm. Nowe doświadczenia? ... Kto wie, kto kogo by ****ał. Ilu gwałcicieli wykryłaś i pokonałaś? Potrafisz tylko gadać? Ja mam swoje karby wyryte w hardcoru. Miłość jest najgorsza. To największa słabość. Szczególnie u kobiet. Życzę miłego dnia i więcej rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie zgwałcił, tylko niech by spróbował. A co do miłości jeśli jest szczera jest piękna, widocznie nigdy takiej nie doświadczyles to sie czuje w twoich wypowoedziach. Wspólczuje, to musi byc przykre nigdy nie zaznac prawdziwej milosci. A ciebie ktos zg****ił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
gość dziś W kazdym twoim slowie wyczuwam c***owatość, mam alergie na takie sieroty życiowe. gość dziś Jestes bardzo slaby psychicznie, silne jednostki nie ulegają swojemu popędowi, tylko ktoś kto jest słaby psychicznie nie jest w stanie nad tym zapanować. To jest tak logiczne, że aż dziwie się, że tak się tego wypierasz. Typowa babska logika. Wymyśl coś oryginalnego. Słabość psychiczna? Jestem spokojny. To ty wrzesz z emocji. Psychologiczne brednie. Wolę medyczną mądrość. Nie ulegam. Opadły emocje? Kto tu nie panuje nad sobą? Ja jestem zimny. To słabość? Ha. Ha. Dorośnij dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Nikt mnie nie zgwałcił, tylko niech by spróbował. A co do miłości jeśli jest szczera jest piękna, widocznie nigdy takiej nie doświadczyles to sie czuje w twoich wypowoedziach. Wspólczuje, to musi byc przykre nigdy nie zaznac prawdziwej milosci. A ciebie ktos zg****ił? Hm. Powinien. Miłość nie istnieje. Jest chemia, fizyka itd. Doświadczyłem miłości. Ona nie żyje. Nie dokopiesz mi w ten sposób. Nie nikt mnie zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GXY
Wcześniej już o tym pisałem. Życie jest brutalne i okrutne. Tutejsze dziewczynki i panie przekonały się o tym osobiście. Nie masz własnej autopsji. Historia mamusi to nie twoje doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×