Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

a swoja droga to pogoda jest tragiczna :O wieje ze aż strach bez cegieł w kiesznie wyjść :O zaczynam odnosić wrażenie, że zamiast efektu cieplarnianego Epoka Lodowcowa sie zbliża...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE 🖐️ Własnie tez mam takie wrażenie z tą Epoka Lodowcową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już mykam bo mi autobusy wszystkie zwieja :O a tak mi sie nie chce :O do dupy ten dzień ;) trzymajcie sie ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 👄 Zdążyłam już zamarznąć brrrrrr :-( Zastanawiam w jaką postać z Epoki Lodowcowej powinnam się wcielić. Zakładam dzisiaj ciepły swetr ;-) Brykam do roboty Może jednak wieczorem pojemy ciasteczek :-D Potem bedziemy zespołowo robić brzuszki ;-) Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki wieczorową porą Jestem dzisiaj wykończona wszystko mnie boli :-O Co za dzień Zrobiłam sobie gorącą herbatkę , wcinam jakieś żelki i oglądam Szymonka Majewskiego.;-0 Dziecko a gdzie Ty sie podziałaś jak się perełko dzisiaj czujesz :-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie naprawdę martwic o dziecko...mam swoje małe podejrzenia, ale mam nadzieję, że się mylę.. łobesrane ja Ci freeka zostawiam i redsa:) 🌼 reszcie wiśniówke i sok pomarańczowy, ewentualnie butelke gordonsa, ale tonic musicie sobie same załatwić ;) co za dzień :O od 39 godzin z dwugodzinną przerwą między 2 a 4 jestem na nogach:O i do tego jeszcze spać mi się odechciało całkiem... wyobrażcie sobie, że dziś piędziesięcioletni facet oświadczył mi się w pracy:O bez kwiatków ale chyba się reklam naogladał bo rafaello przyniósł:D cholera najgorsze, że nawet trzeźwy był - no ale miał powód żeby sie upić..ojcem moim spokojnie mógłby byc:D dobrze że się za bardzo odmową nie przeją, ale ubaw miałam sakramencki:D trzymcie się jutro ciepluto (a może z ranka zaglądnę tu jeszcze) byle do środy - w środe wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Hello! Witam leniwie o poranku, KAWYYYYY :) Wczoraj byłam u fryzjera i ładnie wyglądam. Dziś robię nastęne podejście co do zakupów. Ile to ja sie bidulka musze nachodzić za tymi głupimi ciuchami. A te bluzki wszystkie na lato to ja nie wiem po co kupowałam? Mogłam jakies nowe swetry lepiej kupić :) Zimno, brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale mnie dzisiaj boli głowa :-( Wzięłam procha, piję kawę i jest mi tak niedobrze, że brrr Ale pogoda, co za dzień :-O Pariss to Ty dzisiaj jesteś śliczna :-D w nowej fryzurce.🌻 Ace pewnie bidulka padła jak mucha po tylu godzinach na nogach🌻 pa pa jakoś muszę się rozruszać :-( nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celinek, o 3 poszłam spać ;) Pariss jak tak dalej póójdzie to ja też pójde na zakupy...po korzuch letni:O :O :O pogoda zjabana na maxa:O :O :O :O :O :O :O jaaaak mi się nie chce isc do pracy:O :O :O :O :O :O psa w tą pogodę zal wygonic na podwórko:O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinek ---> no ładna jestem, ładna ale co z tego jak baaaardzo już zła o tej godzinie, do tego jak jeszcze nic nie kupię to deprecha murowana i płacz do poduszki wieczorem :( Dziś znalazłam super hiper ofertę na wakacje ale moja kumpela nie chce jej kupić i chce czekac do soboty, a ja do soboty to chyba z nerwów padne. 3 noc juz mam nerwobóle. Ona mówi, ze nie ma się co przejmować sa inne rzeczy warte nerwów , ale co ja mogę za to, że akurat to mnie denerwuje. Jak ja mam ją przekonać do cholery? Najfajniejsze, ze ona chce wogole gdzie indziej jechac! Buuuuu ...... ACE----> nie idż do pracy, albo zostaw baryk otwarty to sobie popije w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pariss chyba wykończyły zakupy :-( Ace oj chyba ze zmęczenia nie ma na nic sily :-( Nasze Dziecko nadal milczy, szukałam jej wczoraj na Forum niestety .... Słoneczko trzymamy za Ciebie ❤️ kciuki !!!!!!!!! Może tu zajrzysz 🌻🌻🌻🌻 A ja mam dzisiaj Mega smutaśny nastrój 😭 W tym dniu do d... życzę Wam miłego i trocze cieplejszego dnia ! pa pa dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie czeka jescze 6 godzin wszkole(mam 8) do tego zakuwanko na spr z historii,a i jeszcze jednop wystawianie ocen jest do 16 czerwca 😡 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu odespałam to wszystko...no, może prawie:O dopiero wstałam, ale od samego rana non stop ktoś się na telefon dobijał:O a najgorsze, że nie mogłam go wyłączyć bo głównie z pracy a tam małe kłopoty:O w górach snieg spadł - epoka lodowcowa jak nic... Pariss, doskonale cię rozumię - tez tak głupio się wszystkim przejmuje ponoć niepotrzebnie - ale też nic nie poradzę na to :O mam tak i już calinek nie smuć się 🌼 owłosiona, tego kutasa wystaw za okno:D pogoda akurat w sam raz na kruszenie;) furious, niedługo wakacje więc zaciśnij ząbki i wytrzymasz:) Dziecko, na liste wpisuj się ino migiem!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się, bo to już nie do dupy taki dzień tylko do wielkiego dupska. Od miesiąca ja choruję na zatoki. Wyleczyć cholerstwa nie mogę. Któryś raz w tym miesiącu zaraziłam córkę - właśnie wróciłam od lekarza - zapalenie czego się da - gardła, spojówek, uszu...tylko kur***** zapalenbia skarpetek brakuje!!!!!!! Mam ochotę kląć jak szewc*(&^%$#@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie tylko jeszcze stopke posprawdzam bo cos mi nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurwa stopka:O na kawie wszystko wychodzi nie tak jak trza bo stopka zawsze jest pochyłym pismem :O Kolorowe, współczuję z tymi zatokami🌼 ja akurat (odpukać) problemów z nimi nie mam, ale moja siostra ma wiecznie coś z nimi:O przej...e:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w ruskim czolgu. Tam pal szesc ze mna, ale cholera dzieci.grrrrrrrrrrrrrrrrrr.... Kiedys probowalam wrzucic cos w stopke - i lipa. Rozwala sie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie-->narzekanie mamy chyba w genach, więc prędzej czy później nalezało sie tego spodziewać;) owłosiona, to najpierw jedną polowę wystaw a potem drugą;) nie będziesz musiała go przynajmniej wiązać bo jak potęrzny to się zaklinuje;) Kolorowe, nos do góry🌼a mojego zwisa na razie zostawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potężny miało być:O mogę ci pomóc jakby co;) tylko kawe sobie zrobie;) krótki dzień chyba będę dziś mieć, już zapomniałam jak to jest budzić się o 15.00:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie...hmm..co znaczy w końcu? :D zawsze była fajna, tylko z platfusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×