Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Hello Setunia! Właśnie nie ma żadnego gówniarstwa. SAme laski znane ze sklepów, babki z plaży , kte z dzieciakami chodzą, ode mnie z podstawówki ludzie któzy byli starsi o 3-4 lata. Nikt na nikogo się krzywo nie patrzy, ludzie różnie poubierani, na sportowo, półsportowo, i laski w sukieneczkach letnich itp. Jak ktoś nadepnie na kogoś to nie ma żadnych zaczepek i głupich spojrzeń tylko przepraszam. Naprawdę kulturalnie i super. Nie wpuszczają w adidasach. Bramkarze mili. ACE może na balkonie zasnęła i nie słyszy :) WSTAWAJ szkoda dnia! Widzisz Setunia jaką nasi posłowie maja MOC! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszczu nie wymodlili...:O Pariss ja ci chba tego morza zazdroszcze. Ja poprosze dostęp do morza dla Krakowa!!!! niech posły też za to na mszę dadzą :P setunia na 10 więc zbieram się i uciekam 🖐️ miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to do takie kluby to bym sobie poszla;) , a jakbys Ty przyszla do mnie to chyba za glowe bys sie zlapala:o Nie wierzylam w ta ich moc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE widze , ze twarda jestes:classic_cool: jak trzeba isc to nie ma zlituj;) A na kaca najlepsza jest praca:D >macie tam chociaz jakas klime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka ACE 🖐️ biegnij do pracy. Skoro posłowie maja taką moc to może i by wymodlili ten dostęp do morza, póki co ciesz się , ze masz Wisłę :) TEż tam było fajnie na spacerku i taka fajna łodka stoi na któej piwko można wypić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialam zauważyć , że do tysiączka brakuje nam jakies 60 wpisów więc może w wekkend jakas imprezka się skreci. Ja zaraz lecę na bajaderkę i sernik na zimno , ale sie opcham, z koleżanką sie nie zgrałyśmy dzisiaj i musimy zjeść teraz to wszystko. Dobrze, że wytańczę to w sobotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss rzeczywiscie, do tysiaczka juz coraz blizej:D Jeszcze niech Dziecko wpadnie , to moze nam te posty pisac i bedzie szybcie swietowanie:D To smacznego ! Ja wczoraj sobie lody zjadlam na kolacje, tez byly pyszniutkie:classic_cool: Dopiero ta godzina , a jest juz tak goraco , ze masakra:o, nic nie robie tylko siedze tu , a i tak sie poce:o to pewnie od cieplej kawy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężki dzionek - kara za grzechy :P klime mam dzięki Bogu, piwko se na kacyka strzeliłam, potem następne i dzionek jakoś zleciał - najgorsza była tylko droga do tej pracy, komunikacja miejska na kaca z rana to nie jest dobry pomysł Pariss na tą łódeczkę (choć nie wiem czy konkretnie na ta samą bo teraz chyba trzy tam stoją) to często chodzę bo tam znajomi pracuja, czsem jakiś rejsik do Tyńca się trafi... Ciekawe kiedy ten tysiąc wypadnie, mam nadzieję że załapie w okolice okrągłego wpisu, pod koniec tygodnia wyjeżdżam na urlop a tam z cywilizacją kiepsko będzie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE dobrze , ze jakos przezylas:D z tym piwkiem , to amsz fajnie w pracy:D To gdzie sie wybierasz, gdzies \"na dziko \" bedziecie koczowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie na dziko;) na wieś do rodziców wyjeżdżam - oni netu nie mają niestety, potem może Bieszczady, Solina Cholera czemu tu nie pada, straszy od popołudnia i nic...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedziesz miala odwyk od kafe:P U mnie troszke przed chwilka popadalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mała terapia od uzależnienia się przyda :P prawde mówiąc jakoś kiepsko to widzę, 2 tygodnie bez netu...nawet zaczęłam kombinować bo znajomy ma blueconect (czy jakoś tam inaczej to sie pisze :O) i tez mam urlop i też wyjeżdża i nie bierze laptopa i chętnie bym mu ta kartę gwizdnęła na te dwa tygodnie :P setunia przegoń tą burzę tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie bierze to pewnie, ze mu gwizdnij:classic_cool: Burza juz zbliza sie do Ciebie;) Chyba trzeba isc spac:o Nie jestes zmeczona po tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wynudziłam się w niej na masę :O poza tym mam tak ze jak już przeminie pierwsza w nocy to odechciewa mi sie spać i tak do 3, 4 nie spię a potem budzę się koło południa albo i nawet popołudniu :O Ale nie wiem jak t dajesz radę ;) do późna na kafe i z rana już też jesteś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ostatnio chodze dosyc wczesnie spac tak po 24tej;) dzis jest wyjatek:D To mimo , ze sa wakacje to jest mamy ruch? Pewnie duzo osob powyjezdzalo i dlatego tak jest;) Ale przynajmniej mialas czas sama napic sie piwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy jest kiepskawo bo wszyscy wyjeżdzają za miasto (to nie rynek - tam jest fuul, w tamtym roku jak na rynku pracowałam to zero wakacji, teraz przynajmniej jakiś urlopik mi wskoczył;) ) ech, a jutro ja moze ruszę tyłek i gdzieś pojadę, tylko muszę to zrobić z rana bo jak już jest upał i południe to nosa mi się nawet nie chce za drzwi wychylać, ba! z łóżka nie moge się zwlec przez ten upał :D no to setunia miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ACE 💤 Właśnie robię kawę bo juz mnie szczęka od ziewania boli, ma dzisiaj padać podobno :) W sobotę zaczyna się Jarmark Dominikański! hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, właśnie wstałam z wyrka i porobiłam kilka kroków i chyba w nocy musiało mi się śnić że na rowerze jeżdże :O łydki mnie bola na umór, w sensie mięśnie, a wczoraj przeciaż prawie w ogóle się nie ruszałam - leżałam i umierałam na kacyku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstalam🖐️ Brzuch mnie boli troche:o Pariss u mnie to jakby juz zanosllo sie na deszcz lol . Opowiadaj jak bylo na dysce:D ACE masz stojaca prace , moze od tego te lydki bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zazdroszczę wam tego deszczu bo u mnie nijak nie chce padać :O setunia, od dwóch dzi mam wolne, w sobote tez nic nie robiłam, wczoraj nic nie bolałao - cholera tylko ciekawe gdzie ja tak po nocy jeździłam, kilka kroków zrobie i łydki odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia Na dyskotece było znowu fajnie, wytańczyłam się, pośmiałam. Maja jakąś strone swoją ale zapomniałam adresu, jak sobie przypomne to Wam podam i zobaczycie sobie. WOgóle to stwierdziłam, ze ten lokal to jakiegoś Turasa jest bo pełno takich ciemnych typków tam jest. Mojego \"pięknego \" nie było :( W nocy jak wracałam to z kumpelą poszłyśmy się jeszcze przejśc nad morze , tak było ciepło. Uwielbiam to lato! A jak Setunia bilet? Zarezerwowałaś? ACE ja ból łydek to miałam ostatnio po imprezie na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ten ból mięsni może być z braku magnezu! Kup sobie Mag6 w aptece, nie zaszkodzi a pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzisiaj chyba zarezerwuje;) ACE z braku magnezu lub potasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz :) zazdroszczę, tez bym sobie gdzies pojechała. W jakiej części Londynu będziesz? u mnie na razie szykuje sie imprezka nad jeziorem koło Ostródy u kolegi, którego poznalam 2 lata temu w Turcji ( z Olsztyna) , on robi spotkanie ludzi z naszego forum turystycznego, ale ni eiwm ile osób się zapisze i czy wyjdzie. Mam nadzieję, że tak. Znamy sie tylko z forum a fajnie byłoby się zobaczyć w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czyl;i zlocik bedzie:D super! Ja nigdy w Londynie jeszcze nie bylam:o nie wiem w jakiej czesci Londunu mieszka moja sis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda. Bardzo bym chciala żeby to wypaliło. Czy to znaczy, ze nie będzie Cię tu długo z nami? Sama lecisz czy z sis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×