Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Pariss, to ja tez zaczynam się już bac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi..hi...hi... ale w Turcji spotkałam kolegę , który studiował np. z moją koleżanką z angielskiego. On mieszka w Olsztynie, a ona w Gdyni. ACE Ty sie nie boj bo ja tylko Ostrowsko tam znam najbliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Pariss, ja znam kilka osób z nad morza które studiowały w Krakowie, a jak u ciebie to się często zdaża to aż strach się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 156 wpisów i tysięcznicę trza będzie oblewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cię pocieszę ACE że ja niestety nie znam nokogo kto studiowałby w tym pieknym mieście a na pewno by mi się obiło o uszy :) To musimy teraz pisac ile wlezie , zeby sie napić...baryk znowu pełny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tygodniu też nadrobie bo w końcu mam więcej wolnego :D pa 🖐️ miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss troche sie pogubilam w tym wszystkim, kto z kim sie spotkal itd:D ale rzeczywiscie swiat jest maly:D To ja na 1tysiecznego posta bede musiala sie w co nieco zaopatrzyc:D mam nadzieje , ze to dzis nie nastapi, bo nic nie mam:o i cierpie troche z powodu braku% mam nadzieje ze to jeszcze nie uzaleznienie:D pariss Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać dziewczyny! Setunia bo na autobus się spóźnisz ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 🖐️dzis sobie odpuscilam:o poszlam spac po drugiej, zasnelam chyba ok 3ciej ale i tak jestem niezla bo wstalam na nogi o 8:30:classic_cool: Pije kawe , ktora i tak mnie nie pobudza:D Dzien zaczal sie dobrze poki co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Setunia Jak można iśc spać o 2! ło matko! ale jak masz wolne następnego dnia to w sumie czemu nie? Czyli masz dziś dzień lenistwa? Zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pariss ja praktycznie codziennie mam \"dzien lenistwa\", moze w koncu chociaz skorzystam z tego nadmiaru czasu i cos dobrego do zjedzenia upichce;) bo nigdy nie mialam na to czasu jakos:D Pariss a Ty w pracy? Czy ja dobrze wczoraj wyczytalam , ze masz brata w Egipcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajowo, że siedzisz w domu. Ja w pracy sie mecze. CZekamy do śnadania do 10 i później bedziemy pracować. ZAwsze tak w pon. robimy jak nie ma za dużo pracy :) Coś się Tobie źle przeczytało z tym bratem , bo ja mam tylko siostrę. A w Egipcie to mam kolegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo o jakims bracie tam pisalas ale widocznie chodzilo o brata kolegi, albo jeszcze kogos innego:D no to do 10tej jeszcze troche czassu jest;) ACE spiochu!wstawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, mam kolejny wolny dzionek ale cholera całą noc mi się koszmary śniły i czymś się denerwuje a nie mam pojęcia czym więc stwierdziłam, że już nie pośpie ;) moż jakaś woda... A widze, że z was niezłe ranne ptaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, co przeczytałaś ----> ale to mój kolega Aymen pracuje u swojego brata w biurze. zawsze coś pokręcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, głośna była ta pobudka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ ACE NO Ty po takim maratonie to też ranny ptaszek jesteś. Chyba polecę po jakieś rogaliki bo nie mam nic słodkiego dzisiaj w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE staralam sie:D A co Ci sie dokladnie snilo?Moze w sennikach Ci posprawdzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmary masz pewnie z przepracowania i organizm jest w szoku , ze dziś ma wolne od pracy..a podświadomie pracujesz, też tak miałam, albo odbierałam telefon i mówilam w odmu: biuro prognoz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam :O ogólnie to chyba sie wkurzam bo telefon mi nie działa, tzn z tego wszystkiego (kupe pracy i ogólny brak czasu) rachunków nie popłaciłam :O era mnie zablokowała:O wczoraj porobiłam przelewy juz hurtem za wszystko ale to trochę potrwa...i czuje się jak bez ręki. Piekne były czasy jak nie miałam komóry a teraz...co elektronika robi z człowieka ;) jakby mi teraz komp siadł to prawie żałoba by chyba była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to nic :D Przedwczoraj w nocy obudziłam się, usiadłam na łóżko i coś mi się ubzdurało, że mam takie małe urzadzenie do klimatyzacji podobne wilkością i wyglądem do laptopa - wentylatorem je sobie zwałam. No i coś mi się ubzdurało, że ten wentylator leżał zawsze na biurku obok laptopa. Siadłam na wyrko, patrze a jego nie ma. Wstałam, zaświeciłam światło i zaczęłam go szukać, na parapecie, pod łóżkiem, w szafie, do kuchni poszłam, w kredensie aż w końcu się zaczęłam poważnie martwić że ktoś mi go ukradł :O po jakimś czasie siadłam na łóżko i dopiero mnie oświeciło, że jestem jakaś pierd... bo przecież ja żadnego wentylatora nigdy nie miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE , w szoku jestem! Skąd Ci się to wzięło???? chyba ze snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! dobrze wiedzieć że mamy własną prywatną pogodynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem, ale ubaw rano miałam z siebie niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×