Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Kwadransiku ukochany nie ma to jak u mamy, czy daleko się los rzucił że teraz się smucisz? W jak dalekim jesteś świecie zamiast brykać w swoim powiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedel - miałaś imieniny kurczę - zapomniałysmy dziewczyny !!! ślę Ci całusków moc bo dopiero minęła pólnoc. Słońca , zdrówka, słodkiej miny by ci zazdrościły wszystkie dziewczyny, milości co noc i spełnienia marzeń moc. 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita odpadasz z gry nie zarymowałaś, ja zły! Eee... Spalona zostaniesz na stosie jak... (?) indonezyjskie prosię! Wła La! La La. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje mile panie nie mam glowy dzis na rymowanie kac mnie jeszcze strasznie dreczy i myslenie dzis mnie meczy dobranoc kobiety juz spadam niestety macie pozdrowionka od Witka samego faceta wsopanialego i jakze szalonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchno ukochana śpij słodko aż do rana ucałuj Witka od nas ślicznie niech zarymuje koniecznie.... Ja tez już robię rząd i idę sobie stąd. Mam humor doskonały niech śnią się dyrdymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie słońca zażywacie i na rymy czasu nie macie. Ja dzisiaj odpoczywam od rana i śpewam sobie asta maniana. Piwko chłodne wypiłam jak się tylko obudziłam. Zbieram siły do pracy choć za bardzo nie mam motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowana miłość zabrała mnie z domu Że jestem we Włoszech, nie mówcie nikomu! Bo może się zdarzyć (przewidzieć nie mogę) Że do mojej Polski spowrotem dam nogę. Bo miłość jest wieczna dopóki nie minie Zostaje żal jeno zranionej dziewczynie Trzeba jednak głowę na karku posiadać by w uczuciach łatwo zmysłów nie postradać Prócz mojej miłości, mojego kochania zaznaję uroków \"lingue\"-studiowania Jeśli zawód przykry mnie spotka w miłości Z dyplomem jest łatwiej uciec od przeszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bom jest nowa Jestem teraz za granicą Pogoda jest tu deszczowa A u kobiet brzydkie lico Siedem dni niechaj upłynie A do kraju wnet zawitam Nie będę dbać już o linię Zjem makowca i sernika! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
co tu dzisiaj takie pustki? czy leżycie pod drzewami? czy kąpiecie sie w jeziorkach i swiecicie swymi dupciami? upał straszny chodze goła minka moja jest wesoła marzy mi sie duzó wody i dla zdrowia i ochłody do rymów dziś nie mam głowy moze jutro cos sie zmieni jak poleze troche w cieniu mózg odpocznie od promieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wiele mnie minęło aż mnie w sercu coś ścisnęło helga miała urodziny więc choć kilka dni spóźnione ślę życzenia w twoją stronę zdrówka szczęścia pomyślności i powodów do radości 🌻 słonko nieźle nadal grzeje ja się chyba już starzeję bo upały znoszę gorzej zdechnąć można dziś na dworze mózg na słońcu się gotuje ale co ja wam tu truję przytachałam skrzynkę wódki to by topić wszystkie smutki dziś wieczorem wypijemy i jak zwykle się urżniemy teraz spadam cześć i czołem zobaczymy się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ja wierszyk polski cały byśmy pośmiać się umiały na poprawną to wymowę język plączę daję głowę autorstwa nie mojego chyba nic nie będzie złego gdy ten fajny wierszyk wkleję i ze smięchu w gacię zleję: Huczek Hasał huczek z tłuczkiem wnuczka i niechcący huknął żuczka. Ale heca... - wnuczek mruknął i z hurkotem w hełm się stuknął. Leży żuczek, leży wnuczek, a pomiędzy nimi tłuczek. Stąd dla huczka jest nauczka by nie hasać z tłuczkiem wnuczka. Jamnik W grząskich trzcinach i szuwarach kroczy jamnik w szarawarach, szarpie kłącza oczeretu i przytracza do beretu, ważkom pęki skrzypu wręcza, traszkom suchych trzcin naręcza, a gdy zmierzchać się zaczyna z jaszczurkami sprzeczkę wszczyna, po czym znika w oczerecie w szarawarach i berecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upal u Was, u mnie deszcze Za granica jestem jeszcze Jak przyjade ma byc super Wnet wymocze w morzu kuper Tesknie juz za naszym krajem Tutaj nawet sie nie najem Mimo, ze rzadza Kaczory Polska wciaz ma u mnie fory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Brunhilda jest cos senna Moze by tak jakas Xenna Dla rozrywki i biegania I szczuplego wygladania? Piekne rymy tu piszecie Ale brak humoru; przecie My Polacy sie smiejemy Zwlaszcza kiedy popijemy Zatem tutaj apeluje Piszcie smiesznie moje... luje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja sie tutaj wstawiam i Was serdecznie pozdrawiam witam nowych rymujacych mam nadzieje,ze dobrze sie tu bawiacych nie wiem co sie ze mna dzieje dzien w dzien piwo chleje wczoraj znow przeholowalam i dzisiaj kacyka mialam:P topie smutki w butelce wodki:o jak sie bawic to sie bawic macie mi sie tutaj wstawic bedzie dzis wieczor milutki bo wypijemy liter wodki:P teraz spadam cos zjesc wiec Wam teraz mowie czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pracę nie baluję tylko umrzec tak się czuję :P weekend minał superowo z piwkiem w reku odlotowo. W jeziorku dupcię wypoczyłam i wspaniale odżyłam. Teraz tylko ciężka praca nie ma czasu na kaca. zycze wam wrażeń wiele boście moi przyjaciele, moc relaksu i ochłody, pijcie piwko, duzo wody żeby głowki wytrzymały i znów pieknie rymowały.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wstalam bardzo wczesnie do lekarza szlam pospiesnie by wypisal mi ksiazeczki trwalo to raptem chwileczke nie chce mi sie dzisiaj nic chyba pojde zaraz pic:P znowu jestem nie wyspana na nogach prawie do rana a dzis trzema isc do pracy:o a co u Was słychać rodacy?:) helga jeszcze nie w robocie pewnie spi i sni o kłocie:P kot ten ma wlosy blond dobra spadam-ide stad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kobietki jest tak gorąco że nawet rym nie brzmi zachęcająco w czerep mi tak przygrzało i tak spaliło sie me ciało ze rymy z głowy uleciały i jak dotąd wrócić nie chciały. Jak mi wena twórcza wróci helga_ na rymy od razu się rzuci teraz jedyne co potrafie to myśleć o Adamie który wyjeżdża już niedługo i jest mi tego powodu smutno będę sie z Madziuchną pocieszała ja nie mogę ale chała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu powiedz gdzie ty jesteś może zarymujesz wreszcie z pracy pewnie już wróciłaś może się nie położyłaś? nudzi mi się tu straszliwie więc zarymuj ze mną tkliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisi księżyc tak ogromny jak bochenek z wielkiej formy wielkość jego niebotyczna fantastyczna romantyczna ciepła nocka nie chcę spać a na księżyc spozierać piękne noce są czerwcowe ale w lipcu odjazdowe bo upalne to są noce spać nie można i pod kocem tak gorąco i tak grzeje że do naga się rozdzieję dziś na wódkę nie mam chęci chyba że mnie ktoś zachęci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matyldo ale dzien teraz dopiero odiad jem:P nog juz w ogole nie czuje ale na rym mam sile wiec zarymuje:) Helga_ kochanie Ty me zostaniemy same we dwie:( Ty sie nie smuc bo to dwa tydnie tylko i usmiechnij sie ma świnko:P ja do wrzesnia czekac musze chyba z tesknoty sie udusze😭 cosik ON sie nie odzywa pewno irlandki podrywa😭 bredze jak potluczona bo zaraz ze zmeczenia zalicze zgona:) sciaskam wszystkich z calych sil by sen wszak wspanialy był snijcie o czym tylko chcecie no a o czym?-same wiecie! dobranoc misiaczki przesylam buziaczki 👄🖐️🌼 👄🖐️🌼 👄🖐️🌼 👄🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu weszlam i co widze? az sie za Was strasznie wsydze😠 nikt tu dzisiaj nie rymuje strasznie zaskoczona sie czuje;) ojej ludziska co sie dzieje z Wami moze jestescie kosmitami:P teraz sobie zazartowalam bo ten rym tylko w glowie mialam helga stawiac mi sie tu predziutko bo inaczej nie bedzie milutko😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy to widzicie ludzie ona chce mi obić buzie wobec tego ryma zapodaje nie chce sie narażać na haje bo z Madziuchny groźna jest kobieta może sie wyżyć na moich chabetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
witaj madzia witaj helga cóz za podła to obelga ryja chcesz obić kobicie? nie wypada, takie życie w ryje biją sie faceci mlotem, kijem co doleci by sie biły dwie kobiety nie wypada to niestety lepiej chodzcie cos sie napic bo upały niesłychane cola pepsi kufel piwa towarzycho jest dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa ty masz racje idziemy prędko na libacje obić sie nie damy bo jesteśmy piękne damy :P Co wypijesz piwko wódkę a może zrobimy masówkę? Wypijemy wszystko w koło i będzie nam baaardzo wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu już bym chciała iść a nie w pracy ciągle gnić jutro na rano mam znowu zlitować sie nie ma komu chora jestem, z nosa leci a na dworze słońce świeci to jest przecież nienormalne zaraz w łebek sobie palne już dostaje tu głupawki pewno dostane też i czkawki idę stad i nie narzekam nie będę gnębić żadnego człowieka takiego z rymów szczególnie bo się czuję z tym strasznie durnie... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×