Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Oj Brunhilda nie potwora Niejednego amatora Pogonila kijem, szczotka Mimo, ze jest raczej trzpiotka A mechanik - stan zbyt niski I nie bedzie nigdy bliski Moze tylko sobie dama O nim myslec kiedy sama W posciel klasc sie bedzie zimna. A mechanik niech ma inna. Bo Brunhilda chce rycerzy Wypatruje ich wciaz w wiezy A ze objazd jej zrobili Autostrade wymyslili Kilometrow od niej wiele To nie przyjdzie tu i ciele Bo rycerze mkna tam predko A Brunhilda ino mietka Chusteczka im pokiwac moze Za co taki los,moj Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Brunhildo nie narzekaj tylko z wieży prędko uciekaj rycerz na pewno sie znajdzie tylko zerknij na niego łaskawie i nie przepędzaj od razu kijem może wykazać sie seksapilem a ty tego nie zauważysz od razu kijem go wystraszysz niech zerkną na niego twoje oczęta a może miłość w nich będzie zaklęta wyjść musisz jednak prędko i sie nie migać mała mędko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę teraz rymowanie muszę skoczyć po śniadanie i przewietrzyc ciałko swoje żeby mieć humor za dwoje. Zaraz wineczka poleję i się szczerze usmieję. Udanego dnia humoru na 102. 🌻🌻[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zadupiu, w starej wiezy Piekna panna wlasnie lezy Spac nie moze, biedna pani Bo milosci nie ma dla niej No i teskni za ojczyzna, Jest to dla niej duza blizna, Ze jest w obcym kraju teraz Niewygodny tez materac ;) Ale, coz to - przeslyszenie? Slyszy cos, jakby brzeczenie. To komorka glosno pierdzi I faktycznie potem stwierdzi Panna piekna, ze z jej kraju Sms-a wysylaja. Ktoz to taki? Mysli szczerze A w glowie jej tylko rycerze. Nie mylila sie dziewica ;D Pokrasnialy jej tez lica. Toz to On, ten moj jedyny Pisze tu nie bez przyczyny. Na odleglosc on ja wielbi Choc z tego nie bedzie baby :) Rycerz zaprawiony w bojach I w milosnych tez podbojch. Wlos ma dlugi, posture sluszna A Brunhildzie juz jest duszno. Slabosc ma bowiem do niego I jego ... miecza duzego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec czas na mnie by rymowac i swych rymow nie załowac:) Wtam tutaj wszystkie damy;) o czy dzisiaj tu gadamy?? to rzecz jasna o facetach!! oraz nieziemskich podnietach;) wiec dołączam do Waszego grona popijajac przy tym brona;) (ale takiego,bezalkoholowego;) tak serio to mleko wypilam, na potrzebe rymy \"brona\"wymysliłam;)) helga w 7 niebie byla i załowala,ze tak szybko sie zmyla:( swego blondyna uwiodła jej ochota na niego sie wzmogła;) wiec powiadam helgo miła jak tak dalej bedziesz robiła blondyn Twoim pozostanie nawet bedzie robił Ci pranie;) wieczny problem z mezczyznami moze cos nie tak jest z nami-babami? choc to pytanie retoryczne, odpowiedzi bylyby zapewne liczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach masz racje ci faceci biedne my jesteśmy kobiety co oni z nami wyprawiają do szału nas doprowadzają a my za nimi szalejemy ciągle się zakochujemy 😍 ech te ich męskie postury te oczy i ust kontury te ich miecze wielkie, sprawne i do harców wiecznie swarne tyle z nimi uciechy dostarczają nam podniety jak my sie bronić mamy jesteśmy wszak tylko babami z nimi źle a bez nich gorzej cóż nam zostaje tylko krzyknąć: Dopomóż nam Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec i ja krzykne-moze pomoze i bede krzyczala o kazdej porze:) \"..To my Ich ciągle Dowartościowujemy. My ciągle Ich wspieramy, na duchu podtrzymujemy. Gdy przychodzą chwile zwątpienia. Trudne i złe. My im zawsze pomożemy.. Oni nam nie... Ach Ci mężczyźni... Z nimi i bez nich źle... A jednak gdyby nie jeden z nich... Ach jakże szare były by moje dni...\" berdzo madre sa te słowa skonczmy temat, bo rozbolała mnie głowa;) moze o pogodzie porozmawiamy i sie przy tym tez niezle nawq**iamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Brunhilda wciaz na wiezy Niepredko rycerz przybiezy Boje toczy w Polszy pieknej A Brunhildzie serce mieknie Choc to zwiazek jest netowy Udaly sie jemu lowy Zdobyl serce biednej pani Tylko czasu nie ma dla niej Ma biedaczek sezon w pracy Choc z muzyki nie ma kolaczy Jest on znany i lubiany Przez Brunhilde doceniany I przewrotny bywa los Ze to jego piekny glos Dla niej spiewa cud ballady Choc ja widze tez w nim wady Bo pracuje i pracuje I te fanki - podle szuje Wyrwac chca go z moich objec! Czemuz wiec Brunhilde miec On chcial, znany na odleglosc? Taka z tej Brunhildy pieknosc? Czy tez moze niewzruszona Na jego zaloty ona Przyciagnela go do siebie, Ze tez poczul sie jak w niebie? Zdobyl on Brunhildy serce, Szczerze mowiac - troche wiecej :D Ale Brudzia wciaz w swej wiezy Chowa sie tak, jak nalezy Gdyz byc wierna chce mu zostac I on tez musi jej sprostac. Pozyjemy, zobaczymy Raczej tu sie nie mylimy, Milosc jest i niechaj trwa I polaczy glupki dwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam kochanieńka na swojego księciunieńka;) jeszcze ino 33 dni czekania a potem hmm czas wielkiego spania;) jeżeli wiecie o co mi chodzi tzn. ze plyniemy na tej samej łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jestem teraz rozkojarzona poczekałabym na ogiera rozłozona ale w pracy siedzieć trzeba mimo ze jest ogromna potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczka
Hola, hola moje Panie! Ja tu wlasnie jem sniadanie. Dawno tutaj mnie nie bylo Widze ciekawie sie porobilo ; Szkoda, ze nie mam tutaj mego Pana Chociaz, ja i tak niedysponowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna nie ma przy sobie pana czyzby byla samowystarczalna;P troszke mi sie nie rymuje ale wiecie co wnioskuje:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopieszczone dziś wszystkie panie i nic nie pomoże na to śniadanie trzeba szybko znaleźć ogiera żeby się do nas podobierał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam jest wierna nieslychanie nawet jak tu ogier stanie nici z pieszczot na sniadanie chyba,ze mi zrobi pranie... mozgu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama jestem w chacie od miesiaca w celibacie:( zamiast miziac sie z mym chlopaczkiem musze obejsc sie ze smaczkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale racje macie panie trzeba czekać na kochanie potem sobie odbijemy zgwałcimy ich i przywiazemy do łózka na tydzień i seks bedzie dzien w dzien potem skrajnie wyczerpane pojdziemy i zafundujemy sobie banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×