Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Ach,a ja moje kochanie Zobacze drogie panie Dopiero na jesieni A tu sie jeszcze zieleni Ale wszystkie roku pory Sa dogodne na amory. Jak go dorwe i wypieszcze Bedzie krzyczec \'Jeszcze, jeszcze!\' Potem \'Kocham\" chce uslyszec Dla mnie moze to wykrzyczec. Potem wroce do swej wiezy Bede wierna jak nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez my ich wykonczymy i co potem z nimi zrobimy:o trzeba bez pospiechu,pomalutku przytulic,poglaskac,a potem....do skutku calowac,gawalcic,gryzc,tarmosic, nowe pozycje do lozka wnosic;) to sie zdziwia nasi panowie aby nie musieli jechac na pogotowie:P :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta gdzie ucieklyscie?? czy jakiegos ogiera zobaczylyscie;) i do niego polecialyscie? a co z wiernoscia z czekaniem a potem z wielkim ru**niem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już srodze zmęczona pracą byłam zawalona ale ze dobrze zadanie wykonałam to w zamian wielkiego banana dostałam :D muszę go teraz spożytkować ze skórki obrać i .... zjeść potwora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam jeszcze czekoladę i tak sobie teraz marzę ze gdyby był tu mój luby zrobiłabym z czekolady cudy wysmarowałabym go całego a potem wylizała jego małego:P rozkoszy było by mnóstwo ech muszę poczekać na moje bóstwo potem nie dam mu chwili oddechu nie obejdzie sie bez grzechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Tym rymie helgo mila ze smiechu przez tydzien bede sie wiła:D:D gdyby on to przeczytal o nic wiecej by nie pytal;) zdziwil by sie chlopak strasznie ze zberezne rzeczy TY piszesz własnie:) chcialabym zobaczyc jego gały jakby przeczytal co chcesz zrobic z jego\"malym\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mu nie mów co tu sie dzieje bo ucieknie hen w te knieje susa da w krzaczory i nie dla mnie będą jego pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele-sie wqrzylam. Juz do pracy wychodzilam, juz buty ubierałam, gdy nagle telefon z pracy dostałam- \"nie przychodz dzisiaj,bo brzydka pogoda i nikt nie kupi od Ciebie loda:o\" Czy oni nie mogli zadzwonic wczesniej? moglabym sobie jeszcze trwac we snie😠 Juz trzeci dzien taki telefony dostaje. Bede zmuszona im zrobic haje😡 Do życi z taka praca i tak kiepsko mi płaca 😡😠😡😠😡😠😡😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to bywa
ze pies tonie, lancuch plywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę zniknełam z pola neta i co widze - ładna podnieta ... wzieło was dziewczęta od leniuchowania do ostrego seksowania. Gdzie te chłopy sie pochowały co by was spozytkowały. Oj będa wiosną dzieciska małe chyba, ze zadbacie go gumki całe. Delikatnie do chłopców się zabierajcie by na dłużej chęć mieli na harce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zamiast opisywania Swego wielkiego pozadania Skupmy sie na ich zaletach A nie wylacznie na plytkich podnietach! Pieknieje nam od tego cera I radocha w oczach szczera. Poza tym sadelko mozna zrzucic Do licealnej wagi powrocic. W dodatku gole pupy Sa motywacja, by na zakupy Fundusze od lubego pozyskac Wiele pan z tego lubi korzystac! Zalety mnogie Wiec moje drogie Probujcie ich jeszcze wiecej wymienic A ja sie teraz pojde polenic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohhihiiiiiii
Napiłabym sie winka juz cieknie mi ślinka 🌼 a na dodatek mam kasy dostatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohhihiiiiiii
Strzyka w nodze kłuje w dołku już nie młodyś mój gramołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohhihiiiiiii
rzuccie temat rymowanki bo nie w głowie mi sasanki nie sasanki ani bratki nie aniołki ni gagatki i nie myślę o kokosach ani locie po niebiosach nie mam snów o limuzynie ani skoku na spręzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohhihiiiiiii
Jakaś Czapka Witka truje że z Ritą sie rymuje plagiat nam zarzuca wielki same obelgi Atu kto? Nie ma go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapki Witka teraz nie ma bo wakacje sobie ucięła my jesteśmy zastępcami więc nam rymuj droga Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohihiii
witaj Helgo moja droga lecz się z nieba leje woda madre beda me wywody ja nie bede lała wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahohohihiii
dzionek rześki, dzionek miły gdzieś jaskolki zakwiliły kociak mruży swe oczeta suczka karmi swe szczenieta kaczka pływa w małym stawie A mnie mucha tonie w kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc juz pozna jest godzina sen ogarniac mnie zaczyna zarymuje ty troszeczke potem wtule sie w poduszeczke:) dzisiaj w pracy sobie bylam i sie straszne wynudzilam dzisiaj znowu popadalo, wiec klientow bylo mało ale spoko nie narzekam na słoneczko dzielnie czkam:) na słoneczko ktore swieci jak i te,ktore w Irlandii siedzi;) teraz napisze cos w sekrecie pewnie ze stolkow spadniecie:P Witek dzis ma urodziny i dlatego z tej przyczyny zlozmy mu serdeczne zyczenia by spelnily sie jego marzenia:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
KOMPA NIE WYŁĄCZĘ, BO MAM STAŁE ŁĄCZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witku! Wszystkiego najlepszego zdrowia, szczęścia, życia miłego przyjemnej lekkiej pracy i żebyś nie narzekał na brak kasy gromadki grzecznych bachorków a nie niesfornych stworków żeby ci nie dokuczały tylko życie umilały:) czasem picia porządnego bez kaca straszliwego :P no i szczęścia rodzinnego tak bardzo w życiu przydatnego wszystkiego czego chcesz życzy ci - sam już kto wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki od rymów i od szkalnki :P Nie znam Wicia osobiście ale gościskam go uroczyście zdrowia, szczęscia i duzo miłości niech w twym sercu radośc gości rymów będzie pełna głowa do wypitki i seksu gotowa niech ci się szczęści codziennie forsa leje się strumieniami niezmiennie. Słońce i radość cię męczy a szczęście codziennie dręczy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na życzeniach poprzestanę zajrze jutro jak rano wstanę ... dzisiaj nie mam do rymowania nastroju mam chęć tylko udac się pod prysznic i do pokoju sypialnianego znaczy się i do jaśka przytulić się . Pa kochaniutkie wszystkie babeczki napełniajcie szklaneczki, jutro wracam z lepszyn nastawieniem do zycia będzie okazja do plotkowania i wypicia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy już dzisiaj ktoś rymuje? czy ktoś teraz też \"pracuje\"?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś bym dzisiaj ułożyła ale głowy nie mam do ryma znowu w nocy nic nie spałam bo za długo imprezowałam :O musiałam jednak nadrobić bo 2 tygodnie nie bede tam chodzić urlop biorę drogie Panie i nie bedzie czasu na banie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×