Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Razem z tobą cieszę się kaciuu ze wyszłaś ze swym psem a ja dzisiaj juz uciekam prace kończę, dom mój czeka obiad pyszny sobie zjem a jutro rymowac znów będę ze hej! Może dzis sie uda jeszcze wejśc tu chociaż na troszeczkę nie omieszkam się przywitać i rymeczka puścić gita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helgo mila zapraszamy i na rymy twe czekamy ja bede wieczorkiem poznym nawet po 22 :) pies skonany i ja tez to jest bardzo zywy zwierz teraz ide dac mu jesc i tez zmykam mowie czesc :) super laski z was tu sa :) ciesze sie ze tu weszlam nie byl to blad :) teraz mykam od komputra bo nie dozyje w koncu jutra :) babcia moja bajke czyta i ze smiechu omal nie wyciagna kopyta :) moze jeszcze kiedys jeszcze bajke nowa tu uloze jak z rymami Bog pomoze i natchnienie muzy dadza i z rymami mi poradza :) teraz zegnam sie raz dwa wszystkim mowie juz papa do wieczora drogie panie bede na wasze wezwanie razem z wami rymowala i sie z wami szprycowala naleweczka cud babuni kazdej naleje po setuni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga bobmo dobrze bedzie do wieczora rym przybedzie ;) musisz usiasc se na grzedzie o polnocy lub o nowiu flaszkiwypic najmniej polowe a zobaczysz rymy szybko moja mila droga rybko wnet przybeda mowie ci ja i nie bedzie wtedy ch...... ja by odeszly gwarantuje zaraz admin zabanuje mnie na pewno teraz mykam duszki mile pozniej wpadne w odwiedziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni prawie mnie nie było wiele tutaj się zmieniło doszło kilku jegomości kaciaa stale tutaj gości wielkie picie mnie minęło od procentów mnie nie ścięło cześć i czołem mówię wam szpetny ze mnie strasznie drań słonko wczoraj piękne miałam założyłam więc sandała zakaz helgi łamiący tym niezły z tego wyszedł rym kończę teraz swe wywody idę napić się łyk wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie panie skladam swe uszanowanie na minutke jeno wpadlam i za chwilke stad juz spadam bede jednak pozniej nieco zaraz po 23 :) a tymczasem mowie pa jestem kaciaa na 102 :) pies u nog moich spi choc mia;l ze mna ogladac tv :P teraz wola mnie do siebie chce zeby go glaskac ma mu byc jak w niebie gdy pies karze trudna rada konczyc moja gadke wypada :) wiec do zobaczenia mowie pozniej nowe rymy przyszykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka glucha cisza? chyba skarge na was napisze stawiac mi sie bez wyjatku i rymowac od poczatku ja polewam sobie winka choc jestem grzeczna dziewczynka zdrowko wasze pije wlasnie niech mnie za to piorun trzasnie :) bez zwlekania bez gadania wracac mi do rymowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba mnie tu zaprosiła, i namawia bym coś piła, kaca jutro mieć nie mogę, bo do pracy ruszam w drogę, w balonika dmuchnąć każą i promile wnet wyłażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba racje zawsze ma z niej jest laska na 102 :) ja pije sobie wodeczke i poleje wam troszeczke esej z niemca nie ucieknie a najwyzej na poprawce bekniesz :) mloda jestes dziolcha mila ty bys niemca nie zaliczyla? nie mow lupot bo pozna porą poszczuje cie oswojona zmora :D wypij to co polewaja zapal z nami wodna faje ;) no i rymuj rymuj dlugo razem z kacia helga bomba co w balsamie opalizujacym moczy pyszczek oraz udo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzieć już długo nie mogę, bo mnie komar ugryzł w nogę, ręce przez to mam zajęte, drapać muszę się z zapędem. Oczy też już coraz mniejsze, więc nie piszę dziś już wierszem, może tylko jedno słowo, pijcie duzo, ale zdrowo :) jutro znów się tu spotakmy i kieliszkiem postukamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie tu zasiadam by rymowac gadam gadam komar mnie nie ugryzl chyba lecz widzialam wieloryba :D to delirium bedzie chyba pieknie pieknie sie zaczyna nie myszeczki i nie slonie nie kroliczki i nie konie lecz od razu wieloryby oj nie bede wiecej pic siwuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przyłączyć się tu mogę?? odnam nawet za to nogę;] a jak mnie nie przyłaczycie to se kurr.. odbiore życie:]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogas bobbo co ty chrzanisz ty chcesz kacie ocyganic? :D niemca zdasz wiem to na pewno i ci potem bedzie rzewno smutno straszno okropniascie jak sie przy tym strzeslas strasznie zmora szepcze mi do ucha zebys wywolala ducha bo jej samej smutno wielce w miescie zwanym kielce i choc zmory nadal nie trawie racje ma bedzie po sprawie gdy duszka milego wywolasz i kolejke mu zapodasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieloryby atakują niewinne kobiety, co tylko łyczka wypiły niestety, bomba niemca chce zaliczyć, aby później móc się byczyć, moje rymy już kulawe, bo za późno na zabawę, idę spać do łóżeczka, może przyśni się wódeczka, alkoholem opęana będę śniła aż do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeleczko witaj mila prosze bys z nami sie napila nogi swej nie musisz dawac wystarczy kolejke nalac :D mare nocna mila wywolac razem z nami tu rymowac a zapewniam cie niebogo wiecej to warte niz twoja noga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj walnieta ty masz racje stawiasz nam wszystkim kolacje kawior szampan flaszki trzy bedzie biba jak sie patrzy no i sernik oczywiscie taki slodki zajeb....... cie ja polewam kolejeczke mam ochote na szklaneczke rymujacych zapraszamy niikt nie moze dac tu plamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombo droga dobrze bedzie :D o ile sie dobrze odprezysz gramatyka moja zmora nie trawie tego potwora ale jaka satysfakcja gdy juz niemca umiec bedziesz i tlumaczem przysieglym bedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie tez przylacze chociaz slabe mam dzis lacze leze w lózku obololala bo żem troche poskakala:) nie wiem co tu jeszcze pisac zeby Wam sie dzis podlizać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumo moja witaj droga biedna chora ty niebogo szalej szalej pokis mloda a ja ide zjesc se loda sniezka to jest kakaowa moja bardzo ulubiona musisz flaszke nam postawic razem z nami sie zabawic :D rymy tu sie istne sypia przepijamy pysznym winem wodka piwkiem czym popadnie by rymowac zawsze ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne winko i wódeczka i kolejna kolejeczka... niech i ja wam tu poleję z wami chyżo zaszaleję mała chwilka już się śmieję procent tutaj jest 40 to się w głowie mej nie mieści a kto z nami nie wypije tego zaraz we dwa kije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam likierek i deserek tiramisu już wam niosę zapijemy to kokosem nie tym mlekiem owocowym lecz malibu wyborowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to stawiam moi mili byscie mnie nie wyrzucili:) piwko,winko,jest tez wódka bo ta noc jest znow za krotka na zagryche dam sledzika bo dostalam od Tadzika moze ktoras chce cos jeszcze? dzis kazdego tu dopieszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaleć z wami mam radochę chociaż jestem wielkim śpiochem na libację zapraszamy wszystkim chętnym polewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia takze myka sama jutro bede niewyspana rymowac rzecz to piekna lecz byc trzeba wypoczetym a jak topik nam skasuja to na kafe zastrajkuje :P to dobranoc mowie wam i szybciutko uciekam :) {do jutra} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sunia właśnie szczeka z nerwów wyprowadzi człeka zawsze gdy wieczorna pora ona wyjśc chce co za zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wlasnie zaszczekala pewnie gdzies cos uslyszala nie mam weny dzis z wieczora troche pozna jest juz pora zycze wszystkim milej nocki i zabieram swoje klocki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mej ostatniej wypowiedzi błąd zrobiłam człowiek bredzi gdy się naje z wódką śledzi \'\'mój \'\'o suni nabazgrałam a to sunia moja jest mój to byłby przecież pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło sobie towarzystwo ja do lustra pić nie będę z samotności zaraz zwiędnę strzelę sobie znów kielicha na imprezę skrzyknę Zdzicha a wam mówię teraz pa nie ma was i jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×