Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Coz jest bardzo pokorny A wczesniej byl zadziorny Na randke sie z nim nie umowie Ale chyba wykombinuje Zeby pojsc na koncert dinozaurow Nie zal mi groszu paru A zespol sie pewnie sypnie! Brudzia za to okiem lypnie A on jej widzial nie bedzie Bo Brudzia stanie w ostatnim rzedzie ;) I sie wybawie na luzie Chyba,ze wypatrzy moja buzie Albo sie wczesniej o mych planach wygadam Czase pokaze - teraz spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wena uleciała więc nie będę rymowała...😭 Oj nie trzyma się mnie rym, dziś Dziewczyny wiodą prym...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak się macie może rymem zapodacie niech rym ruszy równo bo mi bez nich bardzo smutno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewacie może za łóżkiem sie chowacie? Na nic wasze uniki helga wyciągnie z was rymiki!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dulszczyzna sie we mnie odezwala, Bo znajomych jakas cholera przywiala :) Caly dzien sprzatania, odkurzania, A nawet pieczenia i gotowania! Na co dzien lenistwem wialo, A dla gosci ideal jakich malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś co dzień z rana będę tutaj rymowała nic mnie do tego nie zniechęci nawet jak ktoś nosem pokręci nie straszna mi też będzie niepogoda słota, wichura czy powietrza martwota (:O) tworzyć będę niestrudzenie i na nic wasze marudzenie że wam się nie podoba i mam skasować swego ryma – niedoroba kto ma odwagę niech tu stanie i zacznie ze mną rymowanie niech mnie do podrzędnej rymowaczki zdegraduje swymi rymami niech mnie zakasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto miałby tyle odwagi w sobie aby wytknąć braki Tobie Twoje rymowanie to klasyka godna Oskara a nie dla poddania krytyce byle drwala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc rymuj kobieto do woli niechaj język ciety i paluszki zwinne wena ci swawoli my tu chętnie co wieczór zajrzymy oczy swoje Twym rymem nacieszymy choćby były o sniegu i kwiatkach o dzierlatkach czy deszczu laniu, czy o żartach lub seksu uprawianiu ... na porady też się nie obrazimy i jak trzeba - swoje 3 grosze dorzucimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nieba sypie biały puch a na drogach duży ruch... Z domu nie chcę ruszać się, bo jak zmarznę będzie źle...;) Helga nam się tu odgraża a mnie to nie zraża...Zarymuję trochę sobie, konkurencję Heldze zrobię...:P Twe wyzwanie więc przyjmuję, też co rano zarymuję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, coz my tu widzimy - Rymarki liczne i rymy! A ja tu na Kafeterii nadam troszke pikanterii. Niezle sie wczoraj usmialam, Bo wesoly filmik widzialam. Byla pani i byl pan I skorzanych rzeczy kram. Pani miala w paszczy kulke, A w majciochach duza dziurke. Dziwne harce wywijali, Szkoda, ze nie rymowali! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że helga bujdy nie toleruje to sobie tu \"z rana\" zarymuje Aliska te rymy są nadobne są do mistrzów rymowania podobne zakasujesz mnie bez wahania zmiłuj się moja kochana 😭 Ciocia dobra rada po cichu się tu skrada rymy nam układa o zającach wykłada szepcze też coś o torciku a torcików jest bez liku:P (:o) Dziulaa ty siedź lepiej w domu bo obiadków nie będzie robić komu no i kto z \"normalnymi\" pogada i ryma dobrego będzie układać jak zamarzniesz to po Tobie nic nam tu więcej nie skrobniesz😭 chcę z Tobą staną w zawodach na najlepszego ryma na kafeteryjnych stronach! Brudziu eh ty wyzwolona z wszelkich granic oswobodzona nie pisz lepiej takich rzeczy bo się tłum facetów zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć Wam obiecałam, nic rano nie zrymowałam...😭 Nic nie zrymowałam bo prądu nie miałam...:( Ale Helga, nasz miła, niezły rym nam dziś stworzyła ;) Nie mam chyba z Helgą szans; Ona, widać, wpadła w trans.........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z samego rana helga gotowa jest do rymowania i choć zamykają się oczy głowa ku dołowi się toczy helga z rymów nie zrezygnuje będzie dzielna i zaryzykuje stworzenie gniona prawdziwego, rymowanego pomiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulu droga ja nieboga w trans nie wpadłam tylko zasnąć nie chce więc rymuje jakby mi się chciało a się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sprawy w swoje ręce i rymuj nam na prędce bo nam topik upadnie w szeluści kafe wpadnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę sprawy w swoje ręce...rym napiszę Wam na prędce... Czas już przecież na śniadanie i poranne rymowanie... Głowa pęka. Rymu szukam i się w głową pustą stukam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was trochę podratuję i na prędce coś zrymuję . Dzionek szary , dziś okrutnie , w telewizji znowu kłótnie . Nas to jednak nie obchodzi, bo jesteśmy jeszcze młodzi ;) Pozdrowienia ślę wesołe , bo wesoła być se wolę :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj, wieje dziś okrutnie. Rzeczywiście wkoło kłótnie. Już nie słucham wiadomości bo zaczynam mieć mdłości. Dokąd zmierza ten nasz świat? Co to będzie za pięc lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuję , że \"nudności\" lepiej pasują niż \"mdłości\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Rose 26
Ktoś mi kiedyś już powiedział, że mój wiek to nie nastolatek przedział Lubie jednak te zabawy zwłaszcza,ze temat całkiem klawy Siadam więc do klawiaturki W mojej głowie widzę chmurki Wiele jeszcze tych obrazów w mojej głowie Ale o pozostałych już nic nie powiem Zdradzę tylko nie bez trudu że w tych myślach wiele brudu Myśli biegną w stronę łoża Gdzie snów wielkie rosną złoża Sny o ledźwiach, oczach ustach Ach jakże jestem pusta Miast o romantycznym wieczorze Wciąż myśle o męskim rozporze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się śniło, moje Miłe, że w więzieniu sobie gniję...Nie pamiętam co zrobiłam, że za kratki trafiłam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia o wiośnie z dymem uleciały bo znowu sypie z nieba puch biały..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śnieg nie sypie ptaszki pięknie śpiewają a z każdego chodnika psie kupy wyzierają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, psie kupy to prawdziwa plaga a przecież sprzątania po psie kultura wymaga...!!! Szczególnie gdy stopnieje śniegu biała masa, można wdepnąć w gówienko po samego pasa...😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do kupy O, kupo, wytworze matabolizmu Czemu zawsze wychodzic musisz z psiego organizmu? Ludzie tego nie robia, lub to ukrywaja Tylko psie kupy nas wciaz otaczaja Podstepne i niebezpieczne, niczym wrog ukryty Slizgaja sie na nich i chlopy i kobity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupo kupo psi wytworze ty wstrętny potworze czemuż czyhasz na chodnikach strach przemożny wzbudzasz w ludzikach patrzysz na nich swymi brązowymi oczami omamiasz żeby potem w ciebie wdeptywali okrutnaś ty i okrutny twój zapach który rozsiewasz po polach, łąkach i lasach... litości nie masz nad nami biednymi śmiertelnikami 😭 mówię wam ludzie zbuntować się trzeba kupę okiełznać, niech się jak plaga nie rozsiewa wyznaczyć teren jeden malutki i tam zbierać kupeczki i kupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×