Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość ciocia dobra rada001
Dziulla o penisach gada Aż żelazko mi wypada Para buch i ręce w ruch. Ma bielizna przypalona. Jestem cała napalona Ni prasować, ni rymować Mąż penisa będzie chować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarymować coś bym chciała, ale WENA uleciała...:( Pozostaje więc sprzątanie, prasowanie, gotowanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...prócz tego balowanie i czasami drinkowanie a jak mąż penisa nie schowa to się Dziulaa dzieci dochowa zrobi jeszcze gromadkę i będzie miała pełną chatkę zboczonych myśli nie bedzie miała będzie skromnie prasowała i marchewki obierała mysląc przy tym o sałatce a nie o nocnej schadzce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie xMAdziuchnax sie podziała do jakiej norki się schowała? Moja droga koleżanko zapraszam na małe.... rymowanko:P Brunhilde z uśmiechem witam i o zdrówko skromnie pytam widzę że 2 flaszki wypiła chyba się nie rozpiła? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczę się nad referatem. Trzeba mnie pogonić batem, lecz niestety nie ma komu bowiem sama jestem w domu...Lenia łapię, spać się chce, może ktoś obudzi mnie? Thomas Kuhn niech już się chowa bo mnie napierdziela głowa... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie rymowałam o topiku zapomniałam ... jest karnawał i niestety pochłonęły mnie balety :) tak więc winko popijamy i na disko wnet ruszamy, jeszcze 3 dni cięzkiej pracy no i na tańce rodacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga urlop już dostała, do Krakowa pojechała. Ja zazdroszczę Heldze laby, bo mój weekend będzie słaby...:( Na uczelnię się wybieram, potem może do fryzjera. I zakupy jakieś zrobię, w stolicy posiedzę sobie... Adwokatom też zazdroszczę, oni piją a ja poszczę...😭 Dzieci dwoje w domu czeka więc nie w głowie dyskoteka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Referatu druga strona...!!! Jestem strasznie wymęczona...😭 Idę strzelić drinka sobie i opiję strony obie... 🌻 Referat stron ma mieć pięć...Tracę do pisania chęć...:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy wichura się zerwała Rymarka strasznie się tego bała 😭 pod kołdrą szybko się zakopała z niecierpilwością na ranek czekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamay mamy droga siostro wiatrem mi powiało ostro:P gacie w świat juz poleciały ale zapaszki pozostały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
Powiadacie z wiatrem gacie. Czy te w gwiazdki – pamiętacie? Do Adasia poleciały, ale Adaś nie zuchwały. Gaci łapać nie chciał wcale, Więc leciały sobie dalej. Kto ma gacie, się przyznacie? Może leżą gdzieś na wiacie, Może ktoś je adoptował i pod spodnie sobie schował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gacie...się przyznaję i nie oddam gaci dalej... Już nie puszczę ich na wiatr, nie polecą dalej w świat...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
Proszę dziulaa się przyznała, One gacie te złapała Dumnie będzie w nich chadzała, A nam zazdrość pozostała. Opijemy w gwazdki gacie Dziulaa fajna to przyznacie. Wszystkim nam będzie stawiała No i radość będzie cała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gaciach tu gadacie cóż wy panie wyrabiacie szaliki lepiej byście dziergały za robótki ręczne się brały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy dzisiaj rano wstałam i za okno me spojrzałam, zobaczyłam śniegu kupę...Oj przymrozi mi dziś pupę...😭 co mam robić, trudna rada...Zima nagle na mnie spada...!!! Zaskoczyła też drogowców, od odśnieżania fachowców... Biało wszędzie, ślisko wszędzie...Co to będzie, co to będzie...? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah co się stanie??? Pewno zima nastanie lepić będziemy bałwana ulepimy swego pana wymarzonego i wyśnionego chociaż jak lód zimnego:P Potem iść możemy na sanki a po sankach na dzikie hulanki aby się rozgrzać troszeczkę i odmrozić dupeczkę wypijemy beczkę wina i nie straszna będzie zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
I tu drogi ośnieżone, moje nogi wyziębione, sanki płozy połamały i bielutki jest świat cały. Choć bałwanów rosną rzesza, przyznam, że się tylko cieszę bo mam na to tłumaczenie to zimowe jest rządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie rymowala bardzo duzo problemow mialam:( w glowie mej rymow zero POMOCY-helgo_cholero:P w Ssercu mym jest wciaz moj ex choc powtarzam-idz juz precz:( pozostal po mnim wielki dol choc z niego byl wielki......... WÓŁ!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był z niego buc i wół nie potrzebny więc twój dół po tym co zrobił madziuchnie nigdy w życiu już nie ruchnie :D opadł zapewne już z sił kolega jego w majtach będzie gnił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze smiechu prawie z krzesła spadlam:D w miedzy czasie grejfruta jadlam poplułam sobie monitor caly Helga Twe rymy mi duzo dały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymy me śmiech wywołały bo faceci to chamy ujawniłam prawdę całą i to może coś ci dało to są buce, chamy, woły cholerne pierdoły zamiast mózgu mają sieczkę a w majciorach małą mróweczkę:P to debile, głąby, patafiany z włosami czy bez - to zwykłe wały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga na facetow tak nadaje a jak tylko jakis przed nia staje z tego nadawania wtedy nic bo to wlasnie taki wic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och niecna ty zdrajczyni która mi tu przykrości czyni znasz podejście teraz moje zamknęłam ja swoje podwoje nie potrzeba mi chłopaka ani żadnego innego gacha zabawić ewentualnie się mogę i pokazać lewą nogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Toba helgo droga mi zostala prawa noga:) nakopiemy im do d**y ze az z nog im spadna buty:) nie chce nigdy sie zakochac, by potem po nocach szlochac:( Helga swoj club zalozymy i sie ze soba ozenimy:P wiesz,ze to sa zarty wiec razem bedziemy chodzily na party;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzić będziemy na imprezy a kto nie chce niech nie wierzy bawić będziem się cudnie rano, wieczór i w południe towarzystwa nam nie trzeba nastepnego pojeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Helgo ostro rymujesz, Sentymentow juz nie czujesz. A moje cudo mi napisalo \'Przepraszam\', bo wreszcie skumalo, Ze mnie urazilo. A dopiero po miesiacu to zrobilo! Ja sie odezwac nie probuje Poczekam, niech panikuje Niech sie zamartwia i zastanawia, Czy z innym sie juz Brudzia nie zabawia ;) Tego kwiata pol swiata Chociaz kocham mojego wariata I zapewne wroce do niego Chocby dla samego seksu dzikiego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×