Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Ja jak odstawilam anty nic nie mialam, dopiero po jakims pol roku bralam nastepne pol luteine co miesiac na wywolanie @@ Potem przestalo dzialac, nikt nie wiedzial o co chodziCiazy jak nie bylo- tak nie bylo... 3 razy zmienialam lekarzy Az trafilam do obecnego: cudownego czlowieka, ktory sna sie chyba na rzeczy jak nikt:) Dal mi na wszystkie mozliwe badania jakie tylko sa: ze wszystkimi mozliwymi hormonami: i wyszlo: mozaika;) 2 cykle biore leki, jak na 12 lat.....\"bycia w niebycie\" teraz poprawa ogromna:) Jak bedzie dalej? Zycie pokaze...Teraz wiem ze ...hormony powinny by 1 badaniami zrobionymi zanim w ogole zaczeli sie zastanawiac co mi jest.... Powoidzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Co u Was? U mnie dziś ładne słoneczko na niebie ale zimno...brrrrrrrrrrrr Ja czekam niecierpliwie na wtorek. Ciekawe czy ta wstętna @ przyjdzie czy nie...... Jakoś czuję że przyjdzie...... Wiecie co czasem to już mam tego wszystkiego dosyć...... Niektóre kobiety w pierwszym cyklu zachodzą w ciążę a czemu tak samo my nie możemy? moja babcia powiedziała że za jej czasów młodości to wystarczyło że facet \"dotknął\" kobiety i już była w ciąży. W ogóle żadnych \"starań\" o dziecko. Tylko raz i już kobieta w ciąży. Ja nie wiem co teraz się dzieje. Ja powoli \"opadam z sił\" w sensie psychicznym. Jakoś tak tracę wiarę że niedługo zobaczę te upragnione dwie kreseczki na teście. Przepraszam że tak marudzę i zasmucam topik ale jakiś taki dzień mam dzisiaj................ Miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewka134! Ja tylko na moment, @ nadal brak, ale jakoś nie chce nam się wierzyć, że to może być ciąża. Poczekamy, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania 🌼 Kochana rób szybciutko teścik. Ja bym nie wytrzymała. Ja już teraz bym zrobiła chociaż @ ma przyjść we wtorek. Ale wiem że nie zawsze wtedy wychodzi prawidłowy wynik. Trzymam kciuki za Ciebie i życzę pięknych 2 kreseczek na teście. koniecznie daj znać co i jak. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety powodzenia ze starań bo u mnie one się zakończyły :(( mąż powiedział, że nie chce.... mam to w dupie wszystko :(( chyba zmienię męża bo tego mam dość totalnie dość kretyna mam... sorki za ostre słowa ale jest mi źle dzisiaj jak co niedziele kiedy to jeden dzień w tygodniu jesteśmy razem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ewka134---->witaj u nas!!! mam nadzieję ze zadomowisz się na stałe!! Aniaania---->czekamy na wieści i trzymam kciki!! ❤️ Oli---->powodzonka!!!! 🌻 Ladybird---->trzymaj się dziewczyno i nie załamuj!!! wiem że łątwiej mi tak powiedzieć niż Tobie wykonać,ale bądź DOBREJ myśli!!! 🌻 KAsik, Wica-----> jak tam mamuśki u Was? Joannaz, oczekująca1, JustynaM, gosiaczekk-------> jak u Was? 🌻 🌻 Niunia27, doth_s, Emesze----> czemu się nie odzywacie? ❤️ pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dobrej myśli i miałam nadzieję, że dziecko wprowadzi zmiany na lepsze ale widzę jednak, że to by było wielkim błędem z mojej strony małą istotkę wychowywać samotnie z córką :(( Buziolki kobiety i niepoddawajcie się ... Ja nie mam innego wyjścia ! dla mnie SAMOTNOŚĆ = SPOKOJNE ZYCIE PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo tego wszystkiego będe do Was zaglądała :)) i cieszyła się Waszym powodzeniem, które mam nadzieję i mi doda siły oraz pozytywnego myślenia! joannaz Tobie wyjątkowo dziękuję za cierpliwość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 _______________Jak to niechce? Dopiero chcial!!!!!!!!!!! A jak nie chce ---to sie dowie w swoim czasie ze chce!!!!!!!!!! Nie zostawiaj tego tak, nie dawaj za wygrana!!!!!!!!!! Trzymam kciuki straszliwie, przemysl......❤️ Faceci czasem tak gadaja bo sie nie przynaja ze sie boja- moze sam przemysli i ochlonie.... DorotkaM_____Za tydz testuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kobietki! chyba się położę- albo zaczyna się u mnie przesilenie jesienne albo coś jest ze mną nie tak... :( non stop jestem zmęczona ( chyba muszę porobić badania ) Spokojnej nocy i miłego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca26
witam was moje drogie ja mam krotkie ale bardzo wazne dla mnie pytanie poniewaz staram sie juz o dzidzie a okres mialam 31sierpnia i stralismy sie z moim ukochanym juz 3 razy tak na wszelki wielki wypadek a jestesmy poczatkujacy to czy moge juz zrobic test czy mi sie udalo czy dopiero wtedy jesli opozni mi sie okres czy sa testy co szybko wykryja ewentualna bardzo chciana ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnaca_witaj serdecznie❤️ Jest stanowczo za szybko na test!!!!!!!!!! Nie predzej mozesz go zrobic niz w terminie orkesu, bo na bank nie wyjdzie- wiec szkoda kasy i nerwow;) Takze uzbroj sie w cierpliwosc i daj nam znac jak zrobisz test🌼 Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal brak, jeśli jutro nie przyjdzie kupuję test. Na razie nie chce mi się wierzyć, że to byłoby takie proste. Moje Kochanie już pomału się cieszy, wie, że u mnie zawsze było regularnie...ale to może być tylko skutek odstawienia tabletek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po odstawieniu 2 mce czekalam na @@@@ ALe oczywiscie zycze II krech i czekamy jutro na info:) Powodzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam regularne, zarówno przed braniem tabsów jak i w czasie kiedy miałam przerwę - przez kilka miesięcy nie brałam a @ była jak w zegarku.......ale pewnie się łudzę, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania___________W takim razie trzymam ogromniaste kciuki❤️ Zycze powodzenia i czekamy na info 🌼 Ja testuje w sobote ale wiem ze....znow bedzie 1 krecha:classic_cool: Milego dnia, cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Aniaania Kochana testowałaś już? Trzymam mooooocno kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę, że powolutku zaskakujecie :)) strasznie się cieszę :) joannaz no to czas i na Ciebie! coś czuję dobrze czuję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz ktoś musi bredzić bo by było za bardzo nudno :)) babo napewno chcesz testować hi hi hi zadziałaj potegą podświadomości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce- albowiem wynik znam w tej chwili......... Robie to z przyzwyczajenia i dla zasady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz qrde kobieto długo tak będziesz sobie wmawiała, że nie zajdziesz, że to tym razem tak samo pudło :(( pomyśl o tych co więcej jak 5 lat się strają i nic z tego... pomyśl, że sa w gorszej sytuacji kobiety od ciebie i nigdy nie doświadczą tego uczucia noszenia w sobie maleństwa :)) joannaz bo przez kolano cię przewinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ci chyba przyloze, zarzaz po tym jak dostaniesz manto od ladybird. :) Ania no i co???? Dorotka hmmm..., zmeczona jestes?? Wiesz co to moze oznaczac?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, chyba kazesz zrobic mi najgorsza rzecz od ktorej ucieklam cudem: WMAWIAC sobie ze beda II krechy a potem--placz i lament, ostatni cykl bardzo przezylam, wiecej tego nie zniose, zwlaszcza ze mialam cien 2 kreski: myslalam ze mi serce peknie.... NIGDY WIECEJ WMAWIANIA sobie czegos, czego nie ma.... Same fakty, zero mitow! Zawsze lepiej sie milo rozczarowac niz...przechodzic to co przechodzilam:)Nigdy wiecej, teraz mam chociaz luz psychiczny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×