Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Jajniki i krzyz ćmia mnie jak diabli Tylko czekac kiecy małpisko wredne przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam...mnie jeszcze ciągle boli głowa... ( i strasznie jestem roztrzepana ) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mnie ale to wina pogody: raz deszcz, raz slonce: przesilenie jesienne sie zaczyna w przyrodzie: ja odczuwam natychmiast;) Jak pada i niskie cisnienie: ja zdycham jak pies:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim teraz mówie o morfologii a hormony to skacze mi czasem prolaktyna i muszę ja zbijać-zbijam Bromergonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa a ja myslalam ze hormony;) Ja robilam w kwietniu 2005- jak ostawilam anty- ksiazkowe ale ja zawsze morf mialam ksiazkowa;) Tez jem Bromek: jak na 2 cykle efekty BARDZO ladne ale..... nie satysfakcjonujace mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj przyjdzie czas i na satysfakcje :D :D :D a przez tą senność wmawiają mi anemie, więc chce się upewnic ze wsio OK- i dlatego zrobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne morfologia to moment;) i te inne;) Ja bym poderzewal cukier aniezeli anemie:classic_cool: ZObaczymy co wyjdzie;) Bo dasz znac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam, dam ...( ale najpierw muszę isć po skierowanie ) :P :P :P lepiej żeby to niebył cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej zeby nie byl ale........jak bym miala wybierac: anemia albo cukier to cukier bez 2 zdan: szybko sie obniza a anemia: wiadomo:) W ogole zycze sobie WYNIKOW KSIAZKOWYCH u Ciebie;) A skierowanie rodzinny da:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, wg obietnicy se wlazlam Robilam test i.................tradycyjnie 1, czysta KRECHA!!!!!!!!! Czyli jak zawsze :) Rzeczywiscie mniej boli, chyba wcale, poprostu nic nie czuje :classic_cool: to 1000 razy lepesze jak rozpacza, placz i lament:) Chyba zmienia fach na.....jasnowidza- bo tu zawsze mam racje Temp spada, jajniki wierca, krzyz boli mocno, lada chwila @ przylezie .... ZMykam do pracy, potem do lasu na grzyby:) Buziole❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Na początek 🌼 Aniaania ❤️ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale super :):):):):):):):):):):):):):):):):):) !!!!!!!!!!! U mnie tradycyjnie @ przylazła jak tylko kupiłam w aptece test. Na drugi dzień odrazu z samego rana dostałam........ Wczoraj byłam u gina. Umówiliśmy się na monitorowanie cyklu żeby zobaczyć jak przebiega owulacja. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. Wica 🌼 Kurcze no to nieźle się zdenerwowałaś jak taki idiota Ci głupot nagadał. Ale wszystko jest w porządku i niczym się nie przejmuj tylko ciesz się ze swojego stanu :) Joannaz 🌼 To zaczynamy następny cykl. ❤️ Przykro mi że to nie 2 kreseczki. Ale i na nas przyjdzie pora że doczekamy się tej swojej upragnionej kruszynki. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×