Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

to po licho chcesz robić w sobotę jak w niedzielę będzie to 2 dzień @ a w piątek przed @ też się nie opłaca bo i tak nie wyjdzie! nie rób wcale! Nie rozumię zatem po jakie licho chcesz go robić jeśli wiesz, że dostaniesz @ to takie oszukiwanie samej siebie :( :( :( bez sensu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!!!! Kasik! U mnie objawów nie ma, ale z tego co myślę to zacząl się dopiero trzeci tydzień, mam tylko podobnie jak Ty pełny brzuch... A tatuś? To od dawna było Jego marzenie i strasznie się cieszy, nie widziałam Go chyba takiego szczęsliwego:) Teraz czekam na wizytę u lekarza by potwierdzić ten wynik:) I pozdrowionka dla calej reszty!! Bierzcie się do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania serdeczne gratulacje🌻❤️🌻😘 pozdrawiam wszystkie panie🖐️ sorry ale nie mam sily pisac...a moj maz nadal nie ma zamiaru \'\'bawic\'\' sie w wychowywanie dziecka! bo fajne to sa dzieci czyjes:O. poza tym przypomnialam mu dzis ze czas leci, zaraz znow sylwestra i bedzie w 28 roku swego zycia..i dalej nie dokonczylam i uzarlam sie w jezor:P a on mi na to \'\'no i co z tego i ze dobrze miec mlodsza zone:O\'\' zalamka:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania----> Kochanie OGROMNE G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 A 🌻 C 🌻 J 🌻 E 🌻 ! ! ! STRASZNIE się cieszę!!! Posypały nam się wreszcie brzuszki na forum i DOBRZE!!!! DBAJ o siebie \"mamuniu\" dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Kasik26, wica___> też proszę dbać o siebe i maleństwa ❤️ Joannaz -----> Kobieto nie załamuj się! Ladybird ma rację ( mądra dziewczynka )!!! WIĘCEJ WIARY !!! 🌻 oczekująca1, zielona koniczynko, Justyna M, gosiaczekk----> jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że ciut napisałaś ale miło jak się częściej odzywasz :P :P :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może poniekąd mam racje :) mam jednak nadzieję, że Joasia się na mnie nie gniewa... joannaz odezwij się... koboeto wiesz, że będzie dobrze a testu na serio nie rób.... daj czasowi czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, ja na chwile:) Ladybird76 ____no co Ty nie gniewam sie, niby za co?;) Ja nie z tych❤️ Obudzilam sie dzis z takim bolem brzucha i jajnikow ze.....bylam pewna ze to @....ale nie Na bank dzis, max jutro przylezie, bo boli caly czas;) Milego dnia, caluje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ale testu nei dotykaj....... cieszę się, że się nie gniewasz ale Ja na serio chciałabym abyś nie tyle co się nakręcała ale zmieniła Twoje podejście do tego czy dostaniesz czy nie i tak się tym nie stresowała.... W życiu co ma być to będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja się boje, że przegapię dni połodne... nie wiem kiedy to będzie i jak poznam na FF ( muszę troszkę pooglądać testy innych osóbek ) poza tym nie wiem kiedy zacząć robić testy owu.... zaopatrzyłam się w nie :)) Przypuszczalnie do następnego tygodnia moge spokojnie czekać... Jesio a potem kochać ile razy hi hi hi ....... jakie to porypane hahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie was wywiało?? Ja tu sama siedzę bo od wczoraj od wieczoraj zamilkłyście buuuu laski co to z Wami się dzieje... Dobra idę sobie i szybko nie wrocę buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania kochana ogromne gratulacje, bardzo sie ciesze :) :) . Ja mam tylko niewielkie mdlosci nie koncza sie one w toalecie, jem wszystko, bola mnie piersi jak na @, wiec gdyby nie kolejne badania to bym nie wierzyla w ciaze, zapomnialabym- jestem zmęczona i zasypiam najpozniej o 22, dodam, ze wczesniej zasypialam dobrze po północy. Wczoraj przezylam koszmar, od dwoch dni bolal mnie brzuch. Zmartwiona postanowilam odwiedzic panstwowo lekarza, zeby zrobic usg i zobaczyc czy wszystko jest ok. Oczywiscie byly ogromne problemy, zeby dostac sie do lekarza, koleżanka z ktora bylam zrobila awanturke i jakos mnie przyjeli. Lekarz, ktory strasznie byl zdegustowany zachowaniem mojej przyjaciolki zrobil mi usg i powiedzial, ze serce bije, ae pecherzyk jest plaski. Po czym 10 min. opowiadal mi o tym jak przebiega poronienie. Zalamka totalna. Wyszlam z gabinetu i odrazu zadzwonilam do swojej dr. /nie poszlam do niej od razu bo musialabym jechac 40 km. i stwierdzilam, ze bez sensu bo to tylko usg/. Kobieta sie zdenerwowala, powiedziala, ze t ojakis konowal byl, bo ona przeciez widziala wszystko tydzien temu, na wszelki wypadek kazala mi przyjechac dzis rano. Okazalo sie, ze wszystko jest w jak najwiekszym porzadku, pecherzyk jest okragly, powiedziala, ze pod pewnym katem tak sie wydaje, ze jest splaszczony poniewaz macica tez nie jest okraglutka a pecherzyk dopasowuje sie do ksztaltu, fasolka ma 9 mm. Wrrr... ja sie jeszcze zapisze do tego pieprz.... lekarza jak bede miala sile, tylko po to zeby mu nagadac, moze spowoduje to, ze juz zadna dziewczyna nie bedzie przez niego plakac. No to niezle sie rozpisalam, sorka ale musialam wam to opowiedziac. :) Ladybird a nie myslalas o tym, zeby robic sobie monitoring, wtedy wiedzialabys kiedy masz owulacje? Joannaz, kochana dla mnie robienie testu tez bylo tradycja. I ostatnie \"Nie bede robila testu bo i tak zaraz przyjdzie@ \". Dorotka kochana, czy masz podstawy do tego, zeby byc zmeczona tak czesto, bo jesli tak to przystopuj, natomiast jesli nie- to zrob test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja juz w domku Dzieciaki tak mi znow daly popalic ze...nie mam sil ruszac reka ani noga Musze sekunde odpoczac Nie dosc ze.....jestem cala w farbach plakatowych to.... potem znow godzina skakania i tanczenia wica_________to jakis palant ...... Tyle tylko jestem w stanie powiedziec Dbaj o siebie i maluszka:) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kobiety! Byłam dzisiaj w firmie męża . Pracuje tam 4 mechaników z moim oczywiście licząć... Pierszego dzieciaka miałam Ja z mężem, potem kolejno lecieli chłopcy. Każdy z nich miał dziewczynkę. Jakieś 2 lata temu dwóch z nich zapoczątkowali 2 turę, bo mają już po 2 dzieciaczku. Został jeszcze mój mąż i jeden mechanik. W poniedziałek zagadywał do mnie abym to Ja się już postarała o te 2:)) ale obiecałam mu, że będę zaraz po nim. ( obiecuję mu to od paru lat hi hi hi ) Właśnie przed chwilą mnie poinformował, że jego żona jest w 6 tygodniu :))- no to teraz kolej na mnie :)) Ja już nie moge się doczekać następnego tygodnia :)) Dane mi jest zamknąć ten cały warsztatowy krąg jako pierwsza zaczynająca i ostatnia kończąca :)) Motylki mam z podekscytowania w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz ty to masz sobie wesoło z dzieciaczkami i powiem ci człowiek chyba przy większej gromadce jest na maxa wykończony :)) prowadziłam kiedyś zajęcia z grupami osób dorosłych i powiem ci z nimi gorzej jak z dzieciakami a padnięda na makasa przychodziłam :)) Kobiety co to za zastój z tymi testami? gdzie nowe wiadomości o 2 kreseczkch... Joanna ty nie testuj ... poczekaj .... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Przede wszystki dziękuję za gratulacje!!!! Wica!!! Musiałaś się poczuć strasznie, ale dobrze, że wszystko w porządku. 🌼 Dziewczyny mam pytanie! Po jakim czasie od zapłodnienia lekarz zauważy ciążę gołym okiem??? Myślę, że nasza fasolka powstała 23 lub 25 sierpnia, czy lekarz już stwierdzi ciążę? Muszę mieć pewność zanim ogloszę tą wiadomość reszcie świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: spokojnie mozesz isc na USG:) Lekarz widzi najwczesniej 2 tyg ciaze:) Wiec spokojnie:) Gratuluje raz jeszcze❤️ Powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: zycze wiele wzruszen podczas USG i łezki w oczku🌼 Achhhhhhhhhhhhhhhhh...... Daj nam znac co i jak, buziole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobietki!! aż przyjemnie się czyta :D :D :D Wica----> nie wydaje mi się zebym robiła jakieś niewiarygodne rzeczy by być tak zmęczoną-----dziś w pracy jakby ktoś dał mi jaśka usnęła bym jak nic sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: a moze cukier Ci sie podwyzszyl, skoro wszystko inne bierzesz na NIE :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie normalnie tylko SENNA koszmarnie!!! no i dziś w nocy złapał mnie niemiły ból brzucha, ale krótkotrwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze...........oby podla @ nie przyszla ❤️ Oraz czekam na wynik testu :classic_cool: Ja zrobie to..chyba jutro rano, wyjezdzam na week i sie chce sie stresowac niczym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×