Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wiesz ja jeszcze jakies 2 miesiace temu tez sobie nie wyobrazałam...a jak sama zobaczysz to nie bedziesz sobie musiała wyobrazac:) A ja tam wierze ze bedziesz Mamusia i tak jakos to czuje..a moje przeczucia sie spełniaja..:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz 🌼 Węszę............węszę.............węszę............... i wynika z tego mojego węszenia że u Ciebie to mi bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo fasoleczką pachnie :) Jak czytam co piszesz to jakbym siebie widziała właśnie kilka dni przed zrobieniem testu.....pozytywnego oczywicie. Tylko wtedy to nawet by mi do głowy nie przyszło ze to może być dzidziuś. Echhhhhhhhh smutno mi...... Kochanieńka z całych sił trzymam kciuki za Ciebie. Żeby te bóle to było to.......... Joannaz 🌼 kasik 🌼 Lady 🌼 Dziewczyny dzięki za słowa otuchy :) Od następnego tygodnia zaczynam rajd po szkołach. Dobrej nocki kobietki. Niech Wam się śnią bobaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80_______zeby Ci nosek nie skapitulowal od tego weszenia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Okaze sie za 4 dni, ale ja chyba wiem swoje:):):) Buziak wielki❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka dziewczynki ja wreszcie zawitalam do domku i od razu w dresik i do lozia..... :) myslalam ze dzis padne w pracy, kolowalo mi sie w glowce ja sie masz... kasik- w ktorym tyg jestes?? o dpoczatku mialyscie mdlosci ciężarówki??? ja tam nic na razie nie mam a jest ok 4 tydzień, jesc zaczynam po 14 bo wcześniej nie moge. i jestem wiecznie zmeczona. co do pracy to ja po szkole nie pracowalam przez rok, teraz jestem od 2 lat w tej samej firmie, prace zdobylam wlasnymi silami, w miedzyczasie probowalam cos innego znalezc, ale niestety.... teraz juz za pużno i raczej roboty nie zmienie.... :) joanna - dolaczam sie do zyczen i trzymam kciuki za fasolke... 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ joannaz serio tak bylo z moja temp w lipcu i w szpitalu jak bylam to byla ponad 37 i babki sie dziwily;o nie wiem o co biega, no ale.... ktoras napisala ze pod prysznicem sie nie mierzy:))) no tyle to wiem, dzieki:)) to bylo po :p dzis zapomnialam a teraz mam 37,2 ale to wieczor:) postaram sie od jutra rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: juz wiem dlaczego byla taka wysoka: bylas w szpitalu Na tem ma wplyw wszystko: nerwy, choroba, jakies silne emocje, katar, podniecenie, uplawy, i wszystko inne Dlatego mierzymy ZAWSZE rano najlepiej miedzy 6 a 8 Wieczorem temp. jest niewazna::):) zyzorowa: NIE DZIEKUJE ❤️ Dobranoc, buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed szpitalem tez taka byla:( no nic jutro mierze rano! jak dam rade, bo mam wolne, a ze rano jeszcze ciemno to dobrze mi sie spi! fuj, tak sie objadlam ze az wstyd!!! koszmar...schudlam ze 3-4 kilo i przez ten tydzien z 2 juz na bank nadrobilam...ale to te nudy w robocie! i jescze neta mi odcieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mierzymy temperaturę ??? Tu bezwzględnie RANO i codziennie o tej samej godzinie (możliwe odchylenie 15 minut) po minimum 3 godzinach snu . Jeżeli nie uda się rano bo masz specyficzną pracę można w ostateczności przed snem po 15-20 minutach leżenia w łóżku, ale codziennie o tej samej godzinie. Jeżeli różnica jest większa niż godzina to wpisz, że nie mierzono. Jak mierzymy temperaturę? Mimo wskazań NPR proponuję usta. Przy mierzeniu w pochwie często dochodziło do zakażeń. Przy mierzeniu w pochwie po każdym użyciu przetrzyj termometr wacikiem ze spirytusem i zamknij w pudełku. Mierząc w ustach lekko potrzyj końcówkę termometru przed użyciem (żeby nie była zimna bo zafałszuje wynik) i włóż termometr POD JĘZYK. Najlepiej mierzyć w pozycji leżącej, ale spokojnie możesz wstać z termometrem w ustach i iść do łazienki, tylko nie biegaj!!! Termometr elektroniczny pika jak zmierzy temperaturę, rtęciowy należy trzymać pod językiem 8 minut, w pochwie 5 minut. Nie mierzymy pod pachą Nie zmieniamy termometru w trakcie cyklu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, mam elektroniczny, tempka mierzona w pochwie, termometr ma pojemniczek. dziekuje bardzo🌻❤️🌻 kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale nalezy tez pamiętać, że mierząc pod językiem powinno się w tym samym miejscu gdyz temperatura w ustach potrafi być rózna....język powinien obejmować całą końcówkę termometru i takie tam inne gadali! W telewizji to mówili wczoraj! chyba na tvn style czy jakimś takim programie.... Osobiście nie wiem dlaczego, chociaz na początku wydawało mi się to dziwne to jednak mierzę w pochwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyki 🌻 jakos dobrze sie dzis czuje... :) obudzilam sie bez bolu brzucha i jestem zadowolona. ale moje szczescie zaraz sie konczy bo bede szla do pracy na 3 godzinki, ale puzniej czeka mnie mily wieczor ze znajomymi. milego dzionka 🌻 ❤️ Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój cykl mnie zaskakuje hi hi hi tempka w górę no i teraz tylko chwilunia i zołzunia zawita :)) Siąkając nosa krew mi dzisiaj delikatnie poszła :( nie wiem co się dzieje? głowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babo, owulacie miaas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie mowilam???????????????????? ALe sie ciesze, starania byly dzien przed: za 11 dni testa robisz i czekam..... na info o II krechach!!!!!!!!!!!!!!!! Ales ja sie ciesze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to owu mialas wtedy co Cie bolalo: CO CI MOWILAM:P A Ty swoje :classic_cool: Teraz tylko temp musi PONAD czerwona krecha, a bedzie luzzzzzz 14 dnia po owu: testa robisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie na testy ciążowe mnie nie namówi nikt hi hi hi :)) samo wyjdzie kiedyś, że jestem w ciąży :)) nie wiem czy te staranka były w dobrym czasie i czy nie powinnam była wtedy poprawić po 2 dniach ? ale pozyjemy zobaczymy bo jak na razie to dzisiaj ta krew z noska mnie zaskoczyła i to pewnie przed zołzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa po ilu dniach ona się pojawi od skoku tempki........ już by mogła być aby odliczać nowy cykl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe numer, mowilam nie wkurzaj sie nie denerwuj, nie rozpaczaJ: daj organizmowi czas na nauczenie sie funkcjonowania bez spirali! A ta swoje :classic_cool: teraz masz zcarno na bialym:P:P:P:P Poprostu owulka sie przesunela Twoje cialo musi sie nauczyc funkcjonowac znow bez spirali :P I czasu potrzebowalo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz testa:P Bo jak sie @@@ nie pojawi po 14- 14 dniach od owulacji to... znaczy ze masz klopoty z hormonami i leczenie musisz zaczac!!!!!!!!!!!!!! Jaki skok tempki? Nie rozumiem, alke teraz motasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak sie gapie na ten Twoj wykres i...napisze Ci obiektywnie, bez sciemniania:) Za mały byl ten skok tempki w miejscu zaznaczenia czerwona krecha: za malo progesteronu aby owu byla w 100%.....Moglo byc tak jak u mnie: cykl II fazowy, ale bezowulacyjny poniewaz....pecherzyk nie pekl.... ALe poki co nie ma sie co martwic, czekamy na termin @@@ :P Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie to czuję sie dziwnie - pobolewa mnie dół brzucha i jakoś mam wrażenie, że wszystko stoi mi w przełyku ( chętnie bym to zwróciła ) - no tak to przez zołzą :( i ten ból głowy :(( Jeszcze tylko posprzątam i idę w teren :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Ja się tym nie martwię :)) będzie co ma być :)) jesli zołza przyjdzie to zacznie się nowe piękne odliczanie z nowym ginem :)) Moja mama jak była w ciązy przez pierwsze 3 miesiace dostawała regularnie miesiączkę i nie wiedziała o niczym :)) to dziwny przypadek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej normalne objawy II fazy cyklu:):):):) Hormony pracuja:):):):) To czekamy razem :P:P:P:P Ja w srode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym wiedzieć kiedy dostanę przynajmniej zołzę bo tak to hmmm wyczekiwanie na niewiadomą co do dni :(( jak mówisz za ile się zjawi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pęcherzyk nie pękł to nie ---- nie chce teraz peknie potem :)) we wtorek mam gina - dowiem się więcej :)) kręci mi się w głowie - przed zołzą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia podejscia.............. Zaraz Ci dokladnie powiem date: 18- 19 pazdziernika Jak nie dostaniez rob test i do gina🌼 A jak dostaniesz tez dobrze: znaczy sie wszystko normuje po spirali🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×