Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam!! Na grzybkach byliśmy, co prawda nie za długo, bo przegonił nas deszcz, ale wiaderko jest:) Zyzorowa!! To trzymam kciuki i czekam na jutrzejrzą dobrą wiadomość!!!! Joasiu!!Niezłą masz głowę;) Aha!! I pytanko do naszych ciężarówek!!Czy używacie może jakichś kremów na rozstępy??Rozmawiałyście o tym z ginem??Ja się właśnie zaczęłam nad tym zastanawiać...w końcu lepiej zapobiegać niż leczyć...Buziaczki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam z PL po \'\'urlopie\'\' paranoja...tzn wcale nie wypoczelam nonstop kolor bieganina, gina tez zaliczylam, wszystko oki, zrobil mi tez usg, jajeczkowanie wystepuje , mialam dwa pecherzyczki z prawego jajnika 22mm i 15mm, mowil ze to ok i jak tylko maz sie wreszcie zdecyduje i z nim wszystko ok to mozna dzialac:) wysmialam pana doktora i powiedzialam ciut o mezulku:) poza tym oki...pozdrawiam was kochane...tesknilam❤️ a, a ile ma pecherzyk jak juz ma peknac? bo jak on zobaczyl moj 22mm to powiedzial ze wystarczy dobry orgazm i peknie:) ale ja tam tylko tak pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: nie mam twardej glowy, nie pije, a jak juz to zdycham potem 2 dni_____nie wiem co sie stalo wczoraj:D Buziole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos napisac dla mnie liste ciezarowek bo juz sie zgubilam, nie mam teraz czasu poczytac...i usprawiedliwiam sie . tzn nie mam juz neta w robocie:O cholera by to wziela, no ale... gratuluje wszystkim mamusiom!!!!!! dbajcie o siebie kochane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps w gdansku tak sucho ze z grzybenkow lipa...tzn bylam ale tylko dno koszyczka zapelnilam..poczekam az tu sie pojawia...podobno beda koniec paz, poczatek listopada. buziole, czekam na liste❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie:):):) JustynaM_______-w ciazy wszystkie: kasik26, wica, aniaaa, poza mna,, DorotkaM. gosiak, OLI80, ,i z dziewczyn co niedawno dolaczyly: zyzorowa, Ladybird76 Co z Tobą dziewczyno? Caluje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SZOK !!!!!!! robila dzis rano 2 testy i wyglada na to ze jestem w ciazy.... przede mna jeszcze tylko wizyta u gina i potwierdzenie tej fantastycznej wiadomoscli JAK JA SIE CIESZE..... jestem w szoku :) no to sie zacznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzorowa------------GRATULUJE!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Ciebie..na szczescie!!! super leć do gina i bedziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
czesc dziewczyny powiedzcie mi czy moge byc w ciazy spoznia mi sie miesiaczka juz 7 dzien bola mnie piersi i sie powiekszyly biegam coraz do toalety siusiu i czasami robi sie mi niedobrze czy to oznacza ze jestem w ciazy prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🌻 :D 🌻 :D wlaśnie proboje sie dodzwonic i musze na meza poczekac do 18 - 19 dziekuje kasiu juz sie nie moge doczekac...... zeby zobaczyc USG ale brzuszek mnie pobolega.... to mnie niepokoi ( czy jest normalne? ) z reszta dowiem sie u gina... boje sie tylko ze powie ze jestem glupia i on tu nic nie widzi.... ale wieze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
powiedzcie mi dziewczyny czy sa to obiawy ciazy ktore wczesniej podalam prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala______ZROB TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak nie wierzysz im, idz na badanie krwi: Beta hCG Powodzenia zyzorowa________G R A T U L A CJ E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Kolejna zaciazona kasik26_______brzusio poglaszcz;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzorowa!!Gratulacje! Witaj wśród ciężarówek:) a nie mówiłam;) dbaj o siebie i malucha!!Całuski!!!!!!!! Co u Was dziewczynki? Też tak pochmurno i smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochmurno u smutno, ale...w duszy :classic_cool: Jade zaraz do kolezanki, co ma miesieczna coreczke, pisalam juz Wam o niej wczesniej:) Pewnie znow bede miec dola i skopany wieczor...... Milego dnia, buziaki❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że ja nie mam takiej koleżanki, przydałby mi sie ktoś taki - byłoby to małe przygotowanie na przyjęcie maleństwa...jak na razie wciaż myślę jak poinformować rodziców o maleństwu...kompletnie się tego nie spodziewają, mama myśli, że biorę tabsy, poza tym zaczęłam sum.....ciekawe jak zareagują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzorowa-----mnie tez bolał brzuch na poczatku,a w sumie to tak do 8 tygodnia.Mnie lekarz powiedział ze to nie jest normalne...ale ja miałam taki uciskajacy bol w dole brzucha a czasami to mnie tak bolało ze nie mogłam siedziec.Jedni lekarze twierdza ze to normalne,inni ze nie..co lekarz to teoria.Ja dostłam duphaston ( na podtrzymanie) i lepiej sie po nim czuje i chyba psychiczni mniej sie boje.A ostatnio lekarz mi powiedział ze ten bol to rozciagajaca sie macica i ze moja niby była malutka..Nie martw sie bo bedzie ok,zobaczysz. Justyna M------fajnie ze juz jestes znów z nami:) Joanna------mnie tez by sie przydała taka kolezanka z małym dzieckiem,ja kompletnie nie mam doswiadczenia z małymi dziecmi...no ale mam nadzieje ze sie wszystkiego naucze przy mojej córuni...No bo chyba Wam nie pisałam ze takie mam cos przeczucie ze to bedzie dziewczynka:) Trzymajcie sie Dziewczynki..Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bólami brzucha to też je miałam:) teraz mniej, ale wcześniej prawie codziennie, momentami silne Kasik!Ja marzę o córeczce:) Myślalaś już nad imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie uparłam sie na Aleksandrę ..ale kto mnie tam wie,moze jeszcze mi sie zmieni? A Ty juz wiesz jakie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chciałam Anie ale w dosc bliskiej rodzinie meza ostatnio urodziła sie dziewczynka i jest Ania..wiec chielismy inaczej...a Ola mi sie bardzo podoba..i nie znam zadnej paskudnej Oli..same fajne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie nie było a Wy się rozpisałyście :)) czytać tego wszystkiego nie będę ale mam nadzieje, że są nowe CIEŻARÓWKI :)) U mnie bez zmian, z niecierpliwością wyczekuję tej @ i cisza ..... Tempka moja sie zacieła i nie rusza w górę :(( dzisiejsza wyższa to chyba po nocnym baraszkowaniu z mężem po winku :)) ( śluz białawy ale qrde coś się rozciągnęło hi hi hi ) Zapisałam się dzisiaj do nowego gina i 10-tego mam pierwszą wizytę :) ( mam nadzieje ze on-gin mi wiele wyjaśni a poza tym to ordynator szpitala gdzie należę i mam nadzieje, ze bedzie dane mi rodzić :)) - szpital podobno rewelacyjny ) Buziaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, wrocilam od kolezanki WYcalowalam, wypiescilam, wymeczylam noworodka i.... w aucie sie znow wyryczalam jak wracalam, samo przyszlo... Taka kolezanka ma swoje plusy: bardzo ja lubie, dziecko slodkie ale....wolalabym nie przechodzic tego co tam czuje gdy jestem i trzymam dziecko w ramionach.....To obrzydliwy ból..... Nie wiem co z tym jajnikiem moim, jak dziecko wzielam na rece tak mnie zaczelo bolec ze musialam ja oddac i sie polozylam bo myslalam ze skonam W zyciu mnie tak strasznie nie bolalo Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka wlasnie wrocilam, moj pęcherzyk ciążowy ma 2x5mm. lekarz stwierdzil ze to 3 - 4 tydzień. i zebym kwas foliowy 1 dziennie brala i progesteron 2 razy dziennie. a na bóle brzucha no-spa moge brac. jestem w 7 niebie. ide teraz za ok 3 tygodnie do gin na wizyte i USG powiedział ze bedzie juz cos widac, bo teraz to tylko bąbelek. dobranoc moje drogie ciężarówki teraźniejsze i przyszłe. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak sobie wyliczylam mniej wiecej ze bede miala termin na maj albo czerwiec.... chyba jakoś tak wypada... normalnie nie chce mi sie w to wierzyc..... BEDE MAMA.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzorowa!Super uczucie prawda?? Kasik! Za mna chodzi Madzia i Julia (ew. Julianna), gorzej z chłopcem...podoba nam się Hubert, Michał i kilka innych:) Całuski Kochane!! Idę do łóżka, przez 1,5 godz prasowałam i mam dość. Spokojnej nocy!!!!Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna taki mniejszy ból jajnika dzisiaj odczułam jak wstałam od stołu. Musiałam się na progu grzwi zaczymać, powyginało mnie troszkę ale zaraz ustapiło... to chyba czas na @, który się zbliża wielkimi krokami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie ❤️ Ladybird76 _________ciezko powiedziec przy cyklu I fazowym, moze cos sie dzieje w srodeczku;) Zycze Ci @ jak najszybciej, chociaz bedzie cos wiadomo:) Milego dnia laseczki, ja sie obudzilam dzis znow z tym okropnym bolem jajnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wstac nie moglam, teraz tez mnie boli, zla jestem bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz z tego mojego cyklu nic nie rozumię... wczoraj tempka skoczyła na 36.46 a dzisiaj rano na 36,30 i tak sobie sprawdzając śluz znalazłam poza jakimiś grudkami czysty przeźroczysty i pięknie ciągnący... o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a na co ten progersteron jest?? bo z tego co wiem to jet hormon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, progesteron jest na podtrzymanie ciazy.Ja go biore w preparacie Duphaston i tez biore 2 x dziennie.Mogłas to dostac ze wzgledu na bole brzucha.Nic sie nie martw bo ten lek nie jest grozny ani dla Ciebie ani dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×