Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

wica...ja co wizyte mam takie szybkie usg..doktor pokazuje mi malucha i serduszko bo..mnie to uspokaja i widze ze wszystko ok.A poza tym biore duphaston i na poczatku ciazy były bole wiec jeszcze jestem pod ,,specjalnym nadzorem\":) Teraz ma wizyte 5 grudnia ale nie wiem czy na usg tez czy tylko po zwolnienie.A lekarza mam spoko i wie ze ja jestem lekarzem weterynarii,a z takimi co maja pojecie o medycynie to podobno najgorzej:):):) (tak sie ze mnie smieje moj lekarz)A płec powiedział ze po 20 tyg bo teraz to sie moze zmieniac:) (dzidzia i tak sie tak ułozyła ze nic nie było widac) zyzorowa....gadam do Malenstwa juz od dawna i głasze sie po brzuszku nawet nie zdajac sobie z tego sprawy...ale to takie fajne:) Dzis kupiłam sobie ciazowe spodnie i ogrodniczki bo juz mi sie nic nie zapina na brzuchu:) i przy okazji kupiłam dzinsowe ogrodniczki i kurteczke na 62cm-były boskie i nie odmówiłam sobie:) Ale sie rozpisałam..pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa..moja dzidzia w 12 tyg miała 5,5 cm długosci...zobaczysz jak fajnie ja juz widac..nawet paluszki widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
juz sie nie moge doczekac. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja też nie należę do prszesądnych i kupuje ciuszki i buciki dla dzidzi, M twierdzi że przeważnie babskie, ale zdaje mu się... :D dzis przymierzałam spodnie ciążowe, ale dziwnie się jakoś czułam i nie kupiłam, poza tym na razie jeszcze się mieszcze w miare we wszystko i tylko kilka fajnych bluzek sobie kupiłam na puźniej.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja też biore duphaston i zastanawiam się czy nie isc na zw. bo strasznie nerwowa sie zrobiłam w ciąży i szybko się denerwuje, łatwo mnie wqrzyć poza tym też mam bóle podbrzusza.... ale poczekamy i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha_ha
Jak tam laski?? sluz obejrzalyscie? czy aby ciagliwy? a termometr byl?? ej, a fajnie tak z tym termometrem? moze to tak calkeim niezle jak sobie nim gmeracie?? lepsze niz wibrator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, joannaz nie tak pesymistycznie... ja juz sie zakrecilam po tym twoim poscie, to jak to jest? dorotka, oli, zielona, gosiaczekk sa tez w ciazy czy maja juz dzieci? a i oczekujaca...czekala, no doth to juz do mamek zaliczam:):):) nie wiem juz ile tych ciezarowek tu mamy, ale wszystkie pozdrawiam❤️ buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna obowiązkowo książeczka! JESEPH MURPHY POTĘGA POŚWIADOMOŚCI! - może coś zrozumiesz jak nie wolno mówić, myśleć etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna..... 🌼 Niestety ja też jeszcze zostałam. I jeszcze pewnie na długo zostanę. Teraz @ spóźniła mi się 5 dni. Już jakaś nadzieja mi się tliła......No i dzisiaj przylazła. We wtorek idę do gina pogadać z nim co dalej. Lady 🌼 dla Twojego maleństwa :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY,czytalam ta ksiazke dawno temu.... Oli80___dlatego ja sie nastawiam na NIE,zeby potem nie bylo placzu i narzekania...Zawsze lepiej miec w razie co niespodzianke:) JustynaM____z czym sie zakrecilas?:P Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzyorowa...pomysl jak Cie wkurzaja w pracy i jestes zmeczona to idz na zwolnienie.Płaca i tak 100% twojego wynagrodzenia..Wiem ze patrza na zwolnienie nie najlepiej w pracy..no ale to zalezy od pracodawcy.Moj i tak mnie wywali ,bo to kawał chama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć Staraczki... w wiekszości zaciążone... LADY... wiesz, taka jestem trąba, że dopiero dzisiaj zajarzyłam, że Tobie sie udało, Kochana... trzymam kciuki, dbaj o siebie... Justyna M - nie łam sie, Mała... jaa też siełamie, ale doszłam do wniosku, że zartuwam tym życie i sobie i innym... będzie ok... pozdrawiam pozostałe wica, kasik... brzuszki rosną, mam nadzieję... A co do mnie - to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth..iloe Ci sie juz spóźnia? Moze juz warto by było zrobic bete i miec pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Zwariuję... byłam teraz w toalecie... "zbadałam" sie w środku... śluz biały, konsystencji kefiru, masa go tam jest, aż chlupie... głupieję chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doth :)) będę dbała :)) o Nas :)) Joanna oj oj kobieto... już nic nie piszę! bo uparciuch z Ciebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s idz na bete bedziesz wiedziec...ja miałam taki sluz jak byłam w ciazy:) Nie nakrecaj sie tylko idz na bete i bedziesz wiedziec i miec pewnosc..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
witam dziewczyny! bywam tu od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
mam problem tzn dziwna sytuację. opowiem, może coś mi podpowiecie, bo już zgłupałam zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
po 1 bardzo gratuluję tym z Was, co szczęśliwie zafasolkowały,ciesze się z Wami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
ja zaczęłam tu bywać by zdobyć info o hiperprolaktynemii. pod koniec paź tego roku odebrałam wynik prolaktyny 35,2. poczytałam, że nadmiar tego hormonu uniemożliwia zajście. jestem od 3 lat w stałaym zwiążku, i od jakiś 3 lat chę dziecka, ale nigdy nie podjęłiśmy takiej decyzji by zacząć się starać, specjalnie tez sie nie zabezpieczaliśmy. ale gdy odebrałam ten wynik i dowiedziałam się o tym że ciąża niemożłiwa, zaczęliśmy się kochać do końca bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, my juz u tesciow:) Bylam u gina: zabieg przesuniety na stycznia. Wtedy bedzie w 100% darmowy razem z lekami i..... zaoszczedze 200 zl:) Moj gin to jednak Anioł, On mi to podpowiedzial,nie chce pieniedzy juz ode mnie..... Oraz ide w poniedzialek na Prolaktyne:) dot_hL: idz na BETE,zadne testy...........Jak wyjda II kreski i tak pojdziesz na BETE i tak, a tak zaoszczedzisz sobie stresu i forsy❤️ Oliwka___________co z tym Twoim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIWKA: i tu jest problem:) PRL najlepsze do zajsia to 8-12. Norma jest do 25, masz duzo za duzo. Jak jest wysoka PRL to nie dochodzi do jajeczkowania,tym samym nie ma mozliwosci zaplodnienia (bo nie ma co) Okresy sa nieregularne,pojawia sie bialo-wodna wydzielina z piersi, etc. Na szczescie nie ma zadnych klopotow z doprowadzeniem PRL do normy.Lec do gina, dostaniesz leki i zobaczysz ze za jakies 2 cykle PRL spadnie do poziomu ksiazkowego:) Najwazniejsze ze znasz przyczyne. Teraz bedzie łatwiej. Bo trudno siue leczyc na cos, co nie jest zdiagnozowane:) Akurat jestem w tym temacie na biezaco:) Zycze Ci wiec szybkiego unormowania PRL, owocnych staran i szybkiego zaciazenia:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
od 3 listopada zaczęłam mierzyc temp by ustalić czy mam owulację i wtedy miałam chyab bo skok był na 37,4 potem spadek i do dziś mam taz 37 potem 37,1 ale już wciąz wysoka. czytałam że jak taka temperatura utrzymuje się dłuzej niż 16 dni to najprawdopod... fasolka.poza tym mam obajwy od 7 listopada przez 6 dni plamiłam., co wcześniej nigdy mi sie nie zdażyło. wywaliło mi brzuch i nie jestem wstanie długo go utrzymać na wciąnięciu.bolał mnie brzuch przez około tydzień tez w okolicaćh 7 listopada.od trzech dni mnie mdli jakbym miała zwymiotować. dziś od owulacji która była ok 2,3, mija 17 dni. co o tym myślicie?? proszę odp coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
acha kochaliśmy się "do końca" 28 paź i 1listopada czy to możliwe mimo tego wyniku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka: TYLKO i WYLACZNIE USG i monitoring cyklu jest w stanie potwierdzic wystaopienie owulacji:) To wpierw;) Poza tym wysoka temp i sluz sa tylko OBJAWAMI posrednimi, ktore moga swiadczyc o ciazy ale wcale nie musza:) Piszesz ze jestes 17 dni NIBY od owu: to dosc dlugo jak na II faze,aczkolwiek jeszcze nie jest tak zle. Jezeli czujesz,ze cos moze byc: moze warto sie wybrac na zbadanie poziomu BETY hCG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
1 listopad to był 15 dzień mojego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest stanowczo za wczesnie na cokolwiek. Troche namotalas i sama sie zgubilam w tym opisie. Ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
cykle mam 28 dniowe, dostaję okres 29 dnia a dziś 31 jutro zrobie test, bo inaczej zwariuję z tej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, w porzadku, jak wolisz:) Zrob z porannego moczu. A test to najlepiej QUICKA:) Powodzenia, trzymam kciuki i rano wejde zobaczyc jaki wynik testu🌼 Ps.dziwne jest dla mnie tylko jedno: skoro masz TAK wysoka PRL to jak mozliwe jest aby miec cykle regularne i to 28 dniowe? 1 z 2 nie idzie w parze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
wcześniej musiałam miec ta prolaktynę jeszcze większa , bo miałam nieregularnie, ale ostanio mi wróciło do normy. pozostały peoblemy z cerą. byałm u ginekol i wypytywał więc mu opowiedziałam, że od lipca mam juz okres normalnie ale wciąz ten trądzik, dlatego na te badania mnie skierował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
jestem ciekawa co mi zalci wizyte mam w srodę tj. 22.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0liwka
ciekawa co zaleci - miało być :) jutro rano wejdę tu i napisze jak test. juz do mam, niestety to nie jest ten o którym napisałaś, że najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×