Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dziewczyny,bylam w miescie, to byl blad mojego zycia..... To ze mnie glowa boli boli i mdlosci to nic, nie wytrzymalam i wymiotowaam w miescie, kolanami wracalam do domu, nic nie kupilam,nie mam sil ....... ledwo zyje .....1 raz mam takie mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na chwile, dziewczyny, jest coraz gorzej, umieram . Wrocilam z miasta i cale popoludnie spedzilam kleczac w wc nad muszla i wymiotujac, do tego rozwolnienie doszlo i na zmiane .... Nie mam sil nawet przy kompie usiasc ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia pamiętaj teraz musisz spowolnić tempa :)) widzisz co mi się stało od tego świątecznego kociołka :)) Na razie jest spokój i cisza... brzusio boli jak za dużo się nachodzę więc natychmiast ściągam do łóżka! Duphaston biorę co 8 godzin i wiem, że będzie dobrze już niebawem :) Trochę zajęć mam związanych ze świetami - ale kto ich nie ma :)) Dziewczyny z całego serca:: ❤️Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia kiszone ogóry nie zawsze służą - mnie po moich pyszniutkich jak nigdy też przeczyściło buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nic takiego nie miałam robić - wszystko na wigilię mieli przynieść rodzice, ja założyłam, że ugotuję kapustę, spróbuję zrobić pierogi, doszła sałatka i mięso w galarecie, no i sernik, przy którym pomagałam mojemu mężowi, a jestem wykończona!!!!!!!!!!! Zaraz rozbieram się i zmykam do łóżka, muszę poleżeć i odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania to podobnie jak ze mną jestem wykończona i padam na pysk.... a praktycznie tak mało zrobiłam.... Barszczyk, makóweczki, ustroiłam z córą choinkę, wyprasowałam sobie pościel, mąż smaży ryby, Ja zrobiłam zalewę do nich i zryczałam się jak bóbr - bo kroiłam cebulę! Mąż po smażeniu z domu wybywa a córa odkurzanie no i podłogi przetrzeć mopem trzba aby na coś wyglądało to mieszkanie! Córa moja właśnie wykąpała psa - pachniutki i śliczniutki westik :)) stół przygotuję jutro rano i resztę dokończę rano.... zmykam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wsio gotowe na jutro jeśli chodzi o papusianie :)) jutro kartofelki i rybka świeża i ... Znikam spać ale jeszcze tylko tableteczka dla dobra maleństwa mojego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja na chwile Cala noc nie spalam, mdlosci i brzuch mnie wykoncza Mam dosc, ledwo zyje :neutral: :neutral: To mam po Wigilii, ide zaraz do lozka i latanie do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już pomału koniec świątecznych przygotowań, niedługo przyjadą jedni i drudzy rodzice, ciekawe jak to wszystko wyjdzie, za rok będzie nas o jedną osobę więcej.... A dla Was Wszystkich: Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja na chwile ..... Caly czas leze albo klecze w wc i wymiotuje, mam dosc ..... Ani nic robic, ani jesc, masakra ... Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia!! Mamuska duzo zdrowka a staraczka II kreseczek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu przy takich objawach to człowiekowi wszystkiego się odechciewa :)) coś wiem o tym z tą różnicą, że mnie tylko żołądek bolał ale kiblolandia przeszła jakoś bokiem :)) Joasiu polecam z rana suchareczki zanim jeszcze wstaniesz z łóżeczka - pomagaj. Pomogły nie tylko mi ale i wielu innym kobietom z podobnymi objawami! Jeszcze troszkę się pomęczysz a potem będzie suuuuper :)) pomyśl sobie, że to tylko parę tygodni jeszcze :)) Ja jutro będę miała za sobą wg lekarza i USG 10 tydzień :)) a jak reszta dziewczyn przeżyła święta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy to prawda ze jak mezczyzna bierze witaminke C to jego plemniki sa silniejsze??? ktoras z was o tym slyszalala???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madga: 1 raz slysze o czyms takim;) LADY_____-ach szkoda gadac, u mnie bez zmian: wymioty, mdlosci,rozwolnienie etc: tylko pozycie w kiblu zmieniam, jestem strasznie juz tym zmeczona.... Slyszalam ze jak mdlosci wielkie to wlasnie na dziewuszke, ale to tylko takie gadanie, zobaczymy potem co ma byc;) Aaaaa i mam pelno pryszczy,normalnie dzi...6 nowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki ❤️ Ciuchy sobie naszykowalam na rano, ale zobacze czy bede w stanie zwlec sie z lozka ...... Planuje skoczyc na BETE ;) Dobranoc, strasznie muli, zaraz pewnie bedzie akja WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, zwleklam sie rano na BETE, mama mi zasponsrowala ;): Wynik o 14:00,. ale nerwow zero ;) to 3 i ostatni raz :wink: Za to....znow strasznie mi niedobrze .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia kichaj tą BETĘ jeśli nic się nie dzieje co by mogło wskazywać na zagrożenie! Będzie dobrze bo być musi :)) Lepiej kobieto rano śpij i wypoczywaj. Jeśli chodzi o mnie to Ja dzsiaj zwlokłam się z łóżka o 10 bo przyjechała moja mama ale gdybym nie musiała to bym jeszcze leżała sobie i drzemała smacznie! Przeciez wszystko dla małego robię! Joasiu co do mdłości to jak rozmawiałam ze znajomymi co mają dzieci to prawie każda miała takie problemy na chłopaka - ale w życiu to różnie bywa i pewnie każda kobieta ma inaczej! Przy córce jak dobrze pamiętam nic mi nie było! Nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży :)) a teraz - to jest męczące! Tobie naprawdę współczuję z tą KIBLOLANDIĄ - Ja mam inne dolegliwości ale wiem co ze mną robią! Nawet z domu nie mam ochoty wychodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kobietki wszystkie po Świętach!!!! ja właśnie nadrobiłam czytanie - tak wiele się tu wydarzyło! postanowiłam sobie zaglądać częściej. Justyna - ogromnie gratuluję i trzymam kciuki za BETĘ:) Ladybird - tak się przestraszyłam czytając o tym nieszczęśliwym zdarzeniu! ufff że jednak się dobrze skończyło. jakie my czasem głupie jesteśmy, że nie zdajemy sobie sprawy z tego jak powinnyśmy teraz dbać o siebie!! ja też czasem przeginam np. przed świętami targałam wielki wór śmieci do wyrzucenia no i nie zawsze właśnie korzystamy z przysługujących nam ulg!!!bo co?! bo nie widać!!!! to co się Tobie przytrafiło ( bardzo mi przykro ) będzie dla nas teraz przestrogą joannaz - bardzo współczuję, wiem coś o tym. ja też już dzisiaj podwójne przywitanie z p. kibielkiem mam za sobą. co mogę ci powiedzieć? mi pomagała herbatka imbirowa - kup w aptece. ja mam pełnych 10 tyg za sobą. liczę, że z końcem 3 miesiąca wszystkie dolegliwości się skończą. byłam 20.12 u ginekologa. założyli mi już karte ciąży. moją macicę lekarz ocenił na 8 H2O. 12 stycznia mam usg. wszyscy mi mówią, że jak na połowę 3 miesiąca mam za duży brzuch. aż mam takie myśli czy to nie ciąża mnoga? mam jednak nadzieję że nie. że będzie jedna zdrowa dzidzia. niby ciąża mnoga podwójna radość, ale i podwójne zmartwienie, a ja i tak się bardzo martwię, by wszystko było ok. uściski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jaka szkoda, że dziś znów do pracy....na szczęście tylko 3 dni, a potem znów dłuższy weekend.. Joasiu!!Tak jak mówi Lady, polecam sucharki, dla mnie też były zbawienne, Ja wczoraj wieczorem miałam sensacje, chyba dziecku coś nie smakowało, bo rzygałam jak kot, dawno mi już się to nie zdarzyło i szczerze mówiąc myślałam, że ten objaw mam już za sobą. A mdłości i chłopiec? Chyba co ciąża to inna teoria, bo ja też słyszałam, że na dziewczynkę...a do tego właśnie kłopoty z cerą (odbiera urodę) :) ale pożyjemy, zobaczymy.... Jutro miałam iść do gina i mialam oglądać naszego bobaska, ale niestety wizyta odwołana i przełożona na za tydzień (pewnie lekarz zrobił sobie przerwę świąteczną)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a mi dzis znow 6 nowych syfow wyskakuje, takze nie ma reguly, to tylko takie babskie krakanie;) listkaaa: bylam tam, ale link nie dziala.... nie cierpie imbiru;););) LADY_________ja 10000 razy wole wymiotowac niz te durne mdlosci, kozmar......... Zaraz jade po BETE, dam Wam znac moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik ......... Szczeny mi opadly z wrazenia do samej ziemi :))))) W zyciu takich liczb na BECIE nie widzialam :))))) 26 dpo: BETa hCG: > 15000, 00 mIU/ml :))))) O rajuuuuuuuuuuuuuuuuu :classic_cool: Jeszcze w piatek USG z serduszkiem i juz bede spokojna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dola na maxa:( nie wiem co mam robic, do gina dop jutro ide:( betka 12.06 i w dodatku dzis mi tempka zleciala do 36.6:(:(:(:(:(:(:( pozdrawiam was kobietki. PA:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko głowa do góry.... Joasiu ach ta Twoja BETA :)) aż Ja mam ochotę ją zrobić :)) i zobaczyć jaka będzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ja dopiero dzis odpoczełam po Swietach..goscie pojechali wczoraj i dopiero troche odpoczniemy:) M ma teraz urlop wiec jest w domu:) Jutro ide do gina i mam nadzieje ze wszystko ok.Olenka kopie mnie regularnie a chyba najbardziej kolo 22:) albo jak zwlekam ze sniadaniem:) Pozdrawiam Was cieplo.. joasia...ja tez miałam takie mdlosci i pelno syfow na poczatku i jest dziewczynka:) Mnie pomagał najlepiej jogurt naturalny,kisiel i landrynki.. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jak mogę powybredzać to Ja chcę chłopaka :)) chcę Kacperka - Duszka :)) - jak to mój mąż powiada :)) pryszcze - mam tez pryszcze ale to od kwaśnego tzn od kapusty kiszonej i od ogórków :)) zawsze mi po nich pryszcze wyłaziły :)) aaa i od czekolady! Pryszcze to u mnie norma i chociaż mam je od kiedy pamiętam to nie potrafię ich zaakceptować buuuu Qrde przy córce miałam ładną cerę :)) ale byłam potwornie gruba - bardzo gruba :)) prawie 30 kg więcej miałam i zostało mi jakieś 5 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Cześć... Wszystkim sie udało, ale nie mi... ja sie poddałam, a i moje małżeństwo chyli sie ku upadkowi. Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dot_h tak nie mozna:/ Ja sliodkiego nienawidze, na sama mysl wymiotuje;) A syfy? hormony potworne;) Mam nadzieje ze to na coreczke....... Urode mamusi odbiera:)))) Ledwo zyje, zaraz sie pakujemy i max o 10:30 spadamy do siebie, caly dzien w aucie, sie zahaftuje tam chyba, nie wyobrazam sobie tej drogi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×