Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu Ja wczoraj miałam taki cieżki dzionek! Wieczorem ryczałam i nie mogłam przestać... z winy M. Dzisiaj już normalnie gadamy bo wczoraj sobie parę spraw wyjasniliśmy a raczej Ja gadałam a on słuchał! Doszło u mnie do momentu gdzie byłam gotowa się z nim rozstać.... Joasiu źle sie to jednak odbiło na mojej ciązy bo brzuch zaczął mnie boleć jak cholerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze sklepu zakupy zrobilam, musialam wyjsc......... LADY_________mnie tez boli, małpowo.... Potem ja tez bede gadac a On sluchac, bo czasem sie zachowuje gorzej jak moje dzieci uposledzone w pracy, zero mozgu, pajace cholerne !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dla maleństwa nie warto się złościć.... pamiętaj, że jestem w 1 trymestrze gdzie wszystko się może zdarzyć! Pamiętaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobraego w Nowym Roku :) Joasia nie pocieba sie denerwowac :)) Ania nie przejmuj sie ruchami, różnie to z tym bywa, ja czuje dzidziaka bardzo, bardzo rzadko. Kurcze mam cholernego lenia od jakiegos czasu, najchetniej wogole bym sie nie ruszala. Kurcze fajny ten monitoring ciąży, ale nie wiem czy nie szkoda mi kasy. Pozdrawiam staraczki i brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica - ciekawe, bardzo to jest ale właśnie drogie i dobre dla mamy która ma zamiar mieć więcej niż jedno dziecko, żeby móc często korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam spac jak wrocilam z dworu i....wstalam o 19:00 :x:x:x Teraz mnie glowa boli;/ U mnie znow nowe klopoty: jutro M jedzie zawiezc...tescia do szpitala!!! OD 3 dni sie przelewa, zrobil dzis rano badania i...od razu skierowanie na oddzial:( M zostanie u tesciowej,musi jej dom ogrzac i szkole: no i sie martwie, bo On nie moze wysiłków, etc:( Ja dojade w piatek po robocie:((( Jak zwykle, za dlugo bylo za\"dobrze\".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu będzie jeszcze dobrze... Mnie też gryzą pewne sprawy! Prawie codziennie ryczę jak idiotka i jak pomyslę to nie mogę przestać! Wkurzyła mnie swoim zachowaniem i podejściem moja naj znajoma! Powiedziałam co myślę! Powiedziałam, ze to koniec tej znajomości bo Ja nie będę na zawołanie gdy ona potrzebuje wsparcia a jak Ja jestem w potrzebie to cisza - nawet brak odpowiedzi na eska! Raz już usłyszałam słowa: radz sobie sama... była w wielkim dołku i o włos by się to tragicznie nie zakończyło! Ona nawet kroku nie zrobi w moją stronę aby zmienić całą tą sytuację bo uważa, że nic takiego nie zrobiła.... Ja tym razem też kroku nie zrobię ale nie ukrywam, że boli mnie to! Nie mogę jednak wiecznie nawet nie ze swojej winy ręki wyciągać! Cholera posrane życie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawiozlam M na autobus, nie chcial zebym po ciemnku sie tłukła tyle kilometrow....Rano zaliczylam kibel i rzyganko- ale teraz ze stresu i nerwow: tak sie boje o M i ten cholerny piec, On absolutnie nie moze tego robic:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia...nie martw sie...poradzi sobie..moze ktos mu pomoze z tym piecem...Ja tez tak mam ze jak sie denerwuje to mnie brzuch boli:( Ostatnio tez nie mam najlepszych dni..chodze i marudze,zle mi sie oddycha bo dzidzia juz uciska na przepone,ciezko mi i nie powiem Wam ile przytyłam bo byscie sie załamały tak jak ja:( Ania..gin mi mowił ze ruchy czesto sie czuje od 24tyg...ja czułam tak od 19-20tyg..a teraz z kazdym dniem sa bardziej wyrazne..zreszta Olenka to straszna wiercipietka:) U mnie leje deszcz i jest paskudnie..:( Słoneczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, milo Was sie czyta, same radosne mamusie przede wszystkim🌻 ale macie fajnie.... ja nadal w dolku, wiem, wiem minie czas leczy rany itd dzieki za wszystkie cieple slowa🌻 poglaszczcie brzusie❤️ staraczki a jak tam u Was? malo nas tu sie zrobilo ale to oczywiscie bardzo dobrze:) i oby tak dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik nie przejmuj się wagą Ja też przytyłam :) a to dopiero 1 tydzień! Poza tym Ty juz jesteś zaawansowana jeśli chodzi o ciążę a Ja raczkująca jeszcze :)) Justyś niebawem i Ty do nas dołączysz :)) więcej wiary :)) Głowa mi pęka dzisiaj i chociaz jem i na wadze przybieram zastanawiam sie dlaczego po każdym posiłku boli mnie żołądek! strasznie to jest męczące! Joasia a Ty jak będziesz się tak stresowała to tylko źle wyjdzie Twojemu maleństwu! Musisz być troszkę egoistką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczi!:) widzę, że zawsze ożywiona konwersacja, gdy mnie nie ma:( potem tylko siedze i czytam joannaz: aż mi ciarki przechodzą jak czytam ile ostatnio się złośnikujesz! masz przestać i to od zaraz!!! i nie martw się tyle! to nic nie daje - niestety jestem trochę zmartwiona, bo nasłuchałam się ostatnio, że obecnie wiele ciąż nie kończy się szczęśliwie (tyle poronień naokoło) no i jak ja tu mam myśleć pozytywnie?! normalnie oszaleć można od tych głupich myśli! na dodatek dziś pobolewa mnie brzuch, tak na dole. nawet kłuje a nie boli. i to strasznie kłuje:( mam nadzieję, że to rozciągająca się macica, a nie coś złego... jak myślicie? słoneczka w tą ponurą pogodę Wam ślę! ja zaraz musze wyjść na zakupki na obiadek. brrr będę robić naleśniczki z twarożkiem na słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
cześć dziewczyny! Już nie mogę sie doczekać kiedy napisze to że mam fasoleczke w brzuszku. Obecnie "czekam" na okres ale mam nadzieje że sie nie doczekam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka...lez jak najwiecej i odpoczywaj ile sie da...mnie tez stresowało to ze w kolko ktos mowił o poronieniach i niedonoszonych ciazach...jedyna rada to nie słuchac i wierzyc ze bedzie ok.jak sie martwisz brzuchem to zadzwon do lekarza...:) lady...staram sie ta waga nie martwic ale sama wiesz jak to jest..przytyc łatwo a schudnac..za cholere. A moze z tym zoładkiem do lekarza..moze cos wymysli madrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna ❤️ ❤️ ❤️ - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx specjalne fluidki ciazowe dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziś byłam u lekarza, najpierw miałam pobraną krew, a potem oglądaliśmy maleństwo. Waży juz 445 gram!! To już prawie pół kilo!!!!!Zastanawiam się nad usg trójwymiarowym, tylko strasznie jest u nas drogie - 250,00 i chyba jeszcze zaczekam, bo im większe dziecko tym lepiej się ogląda. Joasiu!!!Przestań się w końcu stresować Dziewczyno!!! Justyna!!!Nie martw się, wierzę, że już wkrótce dołączysz do grona ciężarówek, głowa do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tyle się lenię, że jestem tym zmęczona! ale ok postaram się tkwić w tym lenistwie:) wczoraj nawet szczęśliwa poszłam na 1wsze po śiętach zajęcia i byłam zawiedziona, jak połowę odwołali. tak już mam dość tego siedzenia w domu. chciałabym się już lepiej czuć kasik: a jak długo Ciebie mdliło ?? no i ta senność!!! kiedy to się skończy?! wciąż śpię! jak niedźwiedź :) zimy nie ma a ja śpię (dziś się obudziłam o 11, mimo to mogę spać cały dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania: w tym tyg tj. 21 tak? to już powinnaś znać płeć. powiedział Ci lekarz czy chł czy dzw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaM - trzymam kciuki za ciebie i mam nadzieje ze niedlugo dolaczysz do ciezarówek. ❤️ i za reszte staraczek oczywiście też. :D a ty joasia masz zakaz stresowania sie.... ja jak przestalam pracowac, a co za ty idzie stresowac sie zaczelam sie lepiej czuc... wiem ze niektorych rzeczy nie da sie uniknac i tez jest mi ciezko czasem panowac nad soba, zwlaszcza ze nam teraz hormony szaleja, to trzeba myslec o tej dziecince ktora nie jest winna temu co sie w naszym zyciu dzieje i to mi czasem pomaga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka! Lekarz stwierdził, że nic jeszcze nie widać, a też liczyłam na poznanie płci...między innymi dlatego myślę o tym badaniu trójwymiarowym - jest ono dużo pewniejsze... A senność i nudności miną, u mnie najgorsze były pierwsze trzy miesiące, a potem było coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie kobietki serio ❤️🌻❤️ kasik-lapie, lapie:) asce po dupsku trzeba nastrzelac! chyba sie za to ja zabiore bo wy nie mozecie sie przemeczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Powiem Wam tylko tyle ze...tescia nie przyjeli do szpitala z powodu..braku miejsc!!!!!!!A co nas to kuzwa obchodzi, wrrrrrr, ze mnie z nimi nie bylo!!!!!Dostal kroplowke i won do domu!!!!!!!! Boszzzzzzzz, a On sie przelewa normalnie..... Zle sie czuje od rana, wymiotuje i leb mi peka ale to pewnie od niewyspania... Kupilam sobie pizze,pomarancze i lody-zaraz sie biore za jedzenie, najwyzej oddam;) JustynaM: dla Ciebie, ciazowe zarazeczki: ************************************ *************************************** ********************************** ************************************ ************************************ **************************************** Ps. z checia bym poleciala potem na USG 3D lub 4D, ale u mnie tu nigdzie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak wolnych miejsc? To może być tylko w Polsce........łapy opadają...... Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza polska rzeczywistosc.... joasia - ja wlasnie wsunelam drugie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wybieram się do gina bo skończyłam brać Duphaston! Wspomnę mu odnośnie problemów żołądkowych! Rozumię gdybym ściskała kibelek ale tak nie jest a wszystko co zjem powoduje ból....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×