Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

aniaania a Ja tobie życzę abyś urodziła 18 maja bo to dzień moich urodzin :)) hahhaha majowe osóbki sa kochane :)) ale i potrafią być nieznośne! JP II jest z 18 maja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 maja urodzila sie moja siostra:) Ja 2 dni jem OSCILOCOCCINUM: nic mi nie jest, poczatki grypy zdusilam w zarodku,to jest super:))) wica dziekuje❤️ jestem po wizycie u gina. Geba mi sie cieszy od ucha do ucha❤️ Same cuda widzialam:) Wiec tak: ( USG przez brzuch juz) 1) widzialam: czółko, oczki, nosek,usteczka, uszki 2) widzialam: serduszko, zoladek, watrobe, nerki 3) kazda kosteczke kregoslupa: nie ma przepukliny nigdzie 4) niesamowite ruchy plodu Dziecko caly czas sie przewracalo na bok i do gory nogami! 5) Nie zobaczylismy plci.A to nie dlatego ze za wczesnie tylko... caly czas machalo nozkami albo raczkami: i tak na zmiane 6) widzialam dokladnie jak otwiera dziobek, przeciera buzke raczka i.....otwarta raczke: kazdy paluszek po kolei Ryczalam jak bobr, 20 min trwalo samo USG 7) dzidzia ma na oko: CRL: 97,6 mm (prawie 10 cm,bez nozek) ) Moj gin jednak nie wierzy na tym etapie w CRL bo jest niemiarodajny! Dziecko sie ciagle wierci i kreci, napina miesnie, trudno zmierzyc dokladnie!!! Sie nie da Poza tym nie da sie juz uchwicic calego dziecka, bo poprostu jest juz za duze i mierzy sie po kawalku wymiar dwuciemieniowy główki płodu (BPD) 36,1 mm FML 18, 00 mm (nie wiem co to za wymiar ) 8) Wiek ciazy: wg OM 15 T i 2 D, wg USG: 16 T i 1 d Jak zwykle roznieznosci, norma 9) Lozysko przyklejone do przedniej sciany macicy: wszystko ok ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu cieszę się, że wszystko OK Ja dzisiaj jestem cholernie rozdrażniona bo doszłam do wniosku, ze na ścisłe nie wiem czy po ostatnich badaniach wszystko z moim maleństwem jest OK! Nie wiem jakie parametry - poprostu nic nie wiem :(( 21marca mam usg narządów, które robię prywatnie i wtedy liczę na więcej wiadomości no i oczywiście pewnie będę się pytała o wszystko, czego do tej pory nie robiłam..... czuję się jak kretynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_______zawsze jest tyle emocji na USG ze zapomina sie z wrazenia o wszystkich pytaniach:)))) Bylam w tym sklepie dziecinnym pod wplywem emocji , kupilam rzecz jasna cos, bo chora chyba bym byla ❤️ Szczotke do glowki i wloskow z naturalnego,miekkiego wlosa :):):) I jestem dumna ze...tylko to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ❤️ Bardzo się cieszę że wszystko w porządku z Twoim skarbem ❤️ ❤️ ❤️❤️ Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę dużo zdrówka ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli______❤️❤️❤️ i dla Ciebie fluidki:) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Jeszcze po drodze kupilam kilo kiszonych, ale polowe zzarlma, jak zwykle;) Jutro jade do Kolobrzegu szukac materialu na suknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiepsko się jakoś czuję! Czuję się jakby moje dziecko ważyło z 5 kilo i napierało mi na dół brzucha! Poza tym cieżko mi się oddycha :(( Ryczeć mi się chce... nie mam siły na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulciaaa21
dziewczyny czy to prawda ze przy prolaktynemii czynnosciowej wogole nie mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie prawda. Ale jak sie leczysz to zajdziesz: jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Maz wrocil i dostaam laptopa do lozka:) Leze sobie dzielnie i staram sie nie marudzic ale to nie jest proste:) Jak tylko wstane ciagnie mnie w brzuchu i boli wiec pprzyjmuje caly czas pozioma pozycje..Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze..w koncu kazdy dzien to dla nas duzo:) Joasia ciesze sie ze z dzidzia wszytko ok.Dorotka kuruj sie. Pozdrowionka dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_witaj❤️ lez i wypoczywaj, ew. z lozka mozesz pisac do nas🌼 A u mnie chyba znow zaczynaja sie zbierac czarne chmury:( Z dziadkiem moim jest b zle: wlasciwie umiera pomalu z kazdym dniem...Ma raka pluc: guz rosnie codzien w zastraszajacym tempie....Tak strasznie mi przykro: to cudowny czlowiek, tyle ile nam pomogl to chyba nikt.... Pogrzeb nam sie szykuje:mama moja zasugerowala ze ...jak tak sie stanie chyba trzeba bedzie slub odwolac ale....napisalam jej ze to niemozliwe i nie wchodzi w gre.Wszystko zalatwione,ludzie urlopy pobrali, etc------wiadomo.No i w zwiazku z tym zaczynam miec pomalu...kaca moralnego..... No a za 3 tyg operacja M i juz pomalu stresa mam.... Zaraz jedziemy do Kolobrzegu szukac materialu na kiecke:dzis powinnam isc do krawca:nie mam z czym.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś dziwnego się u mnie dzieje. W tamtą niedzielę na noc włożyłam sobie globulkę 3cią z 10 które jeszcze powinnam wziąc. W poniedziałek wszystko było ok we wtorek wstaję a na wkładce taka różowa wydzielina. No jakby na to nie patrzeć to chyba krew tylko nie taka żywa czerwona tylko różowa bardziej Zmieszane to różowe było z białymi resztkami globulki (przepraszam za dosłowny opis) We wtorek rano mnie brzuch bolał jak na @ I to dosyć mocno. Przeczytałam ulotkę tych globulek. Ani w efektach ubocznych ani w środkach ostrożności czy przeciwskazaniach nie ma takiego czegoś opisanego.... Czy to plamienie - krwawienie globulka mogła mi wywołać? Nie wiem co o tym myśleć. W środę wstałam znowu plamienie brązowe i tak cały dzień po troszku mi leciało. W czwartek rano znowu trochę plamiłam, potem wieczorem sucho i w piątek też sucho. Dzisiaj też Czy którejś z Was po globulkach coś takiego się zdarzyło? Czy to możliwe? Dzisiaj jest mój 14 dzień cyklu. To dziwne plamienie miałam od 9 do 11 dnia cyklu :o Teraz czuję jak lekko pobolewa mnie brzuch tak jak na @. Sama nie wiem co o tym myśleć :o Do gina już się zapisałam w razie czego bo się trochę tym martwię. Oj jak dużo napisałam.... Joasiu ❤️ Dziękuję za fluidki ❤️ ❤️ ❤️ Przykro mi z powodu twojego dziadka :( Trzymaj się jakoś kochana. Wiem że ciężko w tej sytuacji.... Przytulam Cię mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80_______jak masz plamienia w trakcie cyklu to klopoty z progesteronem(za malo go). Na bank nie jest to wina globulek. Musiz do gina na konsultacje i opowiedziec mu o tym wszystkim, bedzie dobrze❤️ Bylismy w Kolobrzegu: dostalam material:)))))) Bylam u krawca, musze dokupic jeszcze metr bordo: bedzie ecru z bordo wstawkami, widzialam fote, boska:)))))) A bluzki i spodnie ide jutro odebrac: co tydz strasznie mi sam brzuch rosnie i trzeba wszystko porzerzac:P:P:P:P:P I dobrze,niech dziecko rosnie:classic_cool: Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś od rana byłam w szkole, to były pierwsze wykłady w tym semestrze i już wiem, że łatwo nie bedzie, ale damy radę, trzeba lliczyć na to, że urodzi się mały Aniołeczek, który będzie dużo spał i dawał mamusi czas na naukę:) Kasik!! Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj 🌼 Joasiu!! Super, że z dzidziusiem wszystko ok, ja też bardzo przeżywałam każde usg :) Ale zawsze jak coś jest dobrze to coś innego się wali.......i pewnie stąd ta sprawa z dziadkiem - nie denerwuj się tylko za bardzo - wiem, że łatwo powiedzieć, ale pamiętaj o Maleństwu. Oli - myślę, że to może być od globulek, chociaż dziwne, że w ulotce nie było o tym ani słowa......... Lady!!Ale jaja z tym 18 maja :) będziemy celować:) W poniedziałek pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, jestem ciekawa jak będzie....... Buziaczki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Ja też się cieszę, że moje dzieciątko rośnie hmmm ale na tę chwilę to chyba Ja więcej rosnę niż ono! staram się jeść dużo ważyw i owoców i dupa jasiu nie pomaga! Nic nie pomaga! Mam nadzieje, żę nie będzie powtórki z pierwszej ciązy odnośnie zatrzymania wody w organiźmie :(( strasznie się tego boję.... Ciągła kontrola nad tym co jem a szczególnie piję dobija! dochodzi 20tc a już mam 7 na plusie wrrr a to mój brzuchol wielki http://img116.imageshack.us/img116/9004/dsc07961gv5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ❤️ Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Napewno pójdę do gina jutro i wszystko mu opowiem. Może coś mi pomoże. Dla Ciebie i kruszynki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Aniaania ❤️ Ja właśnie też myślałam że to może być od globulek bo kiedyś gin mi powiedział że to się zdarza przy ich stosowaniu. No ale nie zmienia to faktu że i tak jutro pójdę do gina to może mi coś więcej wyjaśni na ten temat :) Dziękuję Ci za odpowiedź :) Dla Ciebie i Twojego maleństwa ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Lady ❤️ Pozdrawiam Was kobietki i życzę miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 ja urodziłam się 17 maja :D i tez celuje w te okolice, a mam na ok. 20 maja teraz wiec może się uda :D joasia - dobrze ze z maleństwem wszystkow porządku :D rośnijcie sbie zdrowo :D kasik - witaj leż sobie, ja tez praktykuje laptopa :D i pogłaszcz Bartusia i trzymaj go przy sobie jak najdłużej... :D lady bird - ja tez tak miałam, straszny płaczek w ciąży jestem... ostsnio na shreku płakałam :D i ogólnie nawet bez powodu... norma :) Oli - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ ania - powodzenia w szkole rodzenia - opowiedz jak było... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety!:) Długo mnie nie było, ponieważ byczyłam się u babci na wsi. Ladybird: mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś !!!!! kasik:trzymam kciuki za Ciebie i Bartusia, byście jak najdłużej jednym pozostali:) więc leż grzecznie:) joannaz:gratuluję,że wszystko ok na USG:) justyna: 3maj się jakoś w pracy, jak się w ogóle czujesz?jakieś dolegliwości ciążowe? resztę kobietek pozdrawiam oczywiście!:) Ja wróciłam do swojej poprzedniej wagi tzn przed zajściem tj 53 a nawet może kilo więcej:) Przestał mnie boleć krzyż, niestety i nie wiem czemu wróciło mi wymiotowanie. Czasem zamula mnie i od razu do kibelka!! Dziwne. Tak sobie wykombinowałam, że skoro ciężarne wymiotują szczególnie na początku ciąży wtedy, gdy wszystko się tworzy, to być może te moje wymioty są teraz dlatego że od 18 do 22 tyg to czas kiedy tworzą się organy płciowe....:) Idę w 22 tyg na USG połówkowe to się dowiem co się tam wytworzyło:):):) Od połowy 19 tyg odczuwam już serie kopniaczków od maluszka (pierwszego kopniaczka, jakby ktoś mi w brzuszku balonik zrobił odczułam w 18 tyg)::):)❤️ uwielbiam to cudowne uczucie!!! jak tylko się położę, czy usiądę nasz szkrab chyba się budzi i daje znać o sobie:) Może domaga się dalszego kołysania:) Cieszę się, że i wasze maluszki już dają znać o swoim istnieniu. Jak ten czas leci!!! Zaraz będziemy po kolei rodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Znów poniedziałek i praca, na szczęście dziś pogoda jest zachęcająca - świeci piekne słońce i aż chce się żyć:) Wczoraj bylismy na drobnych zakupach dla Maluszka, mamy już zapas pieluch, chusteczek, kupiłam też sobie majtki jednorazowe - podobno bardzo przydatne po porodzie. Wieczorem zamówiliśmy dwa komplety pościeli na allegro, a teraz zastanawiamy się nad tym łóżeczkiem: http://www.allegro.pl/item171564237_lozeczko_ewelina_sosna_szuflada_klups_materac_.html i chyba się na nie zdecydujemy... Dziś pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, zdam relacje jak było:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu zawiało pustkami......ja już w domu - wreszcie skończył się poniedziałek w pracy:) najgorsze, że teraz cztery długie dni do weekendu, a w weekend szkoła...............szkoda gadać......ale damy radę, musimy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a ja dziś wolne...ale jutro niestety znów praca :( :( :( aniaania---->łóżeczko super! i czekamy na relacje ze szkły rodzenia :) Duża buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________ identycznie lozeczko bede zamawiac, sosnowe, z szuflada, na ktorej najbardziej mi zalezy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! jak samopoczucie? u mnie piękny dzień -słoneczko świeci (szefa nie ma :D :D :D ) Żyć nie umierać :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! Pierwszy wykład w szkole zaliczony :) był temat poród naturalny, temat ciekawy, ale lekarka troszkę drętwa, na szczęście każdy wykład prowadzony jest przez innego lekarza, program jest bogaty, bo będzie zarówno połoznik, anestezjolog, pediatra.....w środy mamy pierwsze ćwiczenia, a za dwa tygodnie zwiedzamy sale porodowe. Zdziwiłam się, że te zajęcia cieszą się tak dużą popularnością, było bardzo dużo ludzi, zostaliśmy podzieleni aż na 3 grupy. Wczoraj dowiedziałam się, że moja koleżanka z liceum, z którą utrzymuję kontakt, ale ze względu na czas i zajęcia właściwie tylko na gg - jest w 13-stym tygodniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - fajnie Ci ze juz do szkoly rodzenia chodzisz... :D ja dzis spotkałam kolezanke z podstawówki z synkiem, 2,5 miesięcznym... śliczny maluszek :D a moja Ola chyba sie wczoraj obróciła, bo mi tak rozpychała brzusio w nocy ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Wczoraj mialam koszmar dzien: rano zjadlam witaminy, od razu zwrocilam wszystko i potem caly dzien: wymioty, mdlosci, mulenie: myslalam ze sie wykoncze:( Bylo to Vibowit MAMA: zestaw witamin i mineralow dla kobiet w ciazy, ja jednak tego nie moge..... Odradzano mi w aptece takze Prenatal(wiele bab wymiotuje).... Dzis sprobuje Feminantal N:podobno to bedzie ok... Dzis nam stuknal 16 tydzien❤️❤️❤️ Milego dnia,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! joasiu---->16 tygodni? szybko ten czas leci. A jeszcze nie tak dawno jak się martwiłaś ... ważne że teraz wszystko OK :D :D :D Pozdrowienia dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja biorę prenatal complex,śmierdzi jak ryba w mięcie i jest wielkości czopka, ale nie narzekam... :D właśnie tak to jest z tymi witaminkami, powinni robić próbki :D qrde dziewczyny co z wami, WIOSNE mamy a wy śpicie !!!! HALO !!!!!!!!!!!!!! obudzcie sie... :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Magda! Dobrze powiedziałaś - śpią jak nic!!!!!!!!!!!!! Joasiu! Ja od poczatku biorę Prevital forte i na szczęście mi służy, mogą go brać także matki karmiące. Dziś mamy pierwszą gimnastykę w szkole rodzenia, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, Już nie mogę się doczekać kiedy będzie jeszcze cieplej, Malutki będzie już na świecie i będziemy chodzić na spacerki...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - teraz sie ciepło zrobi i bedzie nam czas szybciej mijal... :D chociaz noszenie dziecka w brzuszku jest wygodniejsze niz prowadzenie go w wozku i noszenie tobołków z pieluchami,butelkami,kocykami .... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×