Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

działa:) Dorotko dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!!!! Buziole wielkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy! warto gdzieś czasem coś przeczytać :P :P :P Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę, bo Mąż juz prawie z krzesła mnie zrzuca, hehe miłego wieczorku!!!!!!!! ale mam dzisiaj super humor:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: spojrzalam na twoj suwaczek; Twoje Dziecko w kazdej chwili moe przyjsc na swiat:))))) Ja dopiero usiadlam od 14:00, caly czas chodzilam, spacerowalam, lezalam i cos robilam: nie moge siedziec bo z bolu krzyza wariuje:((( Jeszcze teraz bylam z tesciowa na cmenatrzu:))) Posiedze chwile i ide ksiazke w lozku poczytac:))) Milego wieczoru:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Joanna napewno odpoczniesz jak dzidzia sie urodzi, trzymajmy sie tego :))) O masz ania za chwilke konrad i bartek przywitaja kolejne malenstwo :)) Dorotka- zyjesz po wizycie??? uciekam bo slysze w drugim pokoju placz, ktory nauczylam sie rozpoznawac a tłumaczac na slowa pewnie brzmi jakos tak: \"Mama dlaczego jak sie budze nie widze przed oczaami przygotowanych do boju cycków...\" :)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Wica-> Dziś kolejna wizyta :D :D :D a wczorajsza bardzo ciekawie :) a dla takiego malucha \"mlekodajnia\" najważniejsza :D :D :D Duża buźka dla WAs!!!! KAsik26------>a jak Twój mały mężczyzna? Buziaczki dla Wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka trzymaj sie dzielnie podczas tych wizyt. :)) Joannaz uwazaj, zebys sie za bardzo nie nasiedziala :)) A tak serio, wiem o czym mowisz- chcesz odpoczac od pracy. Uciekam sie wykapac, umyc wlosy, i lecimy na spacerek jak tylko maly sie obudzi. Kasik kochana co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dziś nasza kolejna rocznica, tzn od 13 maja jesteśmy razem, myślałam, że może nasz Mały mężczyzna to doceni i nagrodzi, rano uparłam się nawet by sprawdzić czy seks jest faktycznie dobrym przyspieszaczem...i jak na razie cisza...Mały rusza się ostatnio bardzo anemicznie, momentami zaczynam się już schizować i muszę Go troszkę potarmosić by dał znać, że wszystko ok... Joasiu! Co do bólu krzyża to współczuję, wiem dokładnie co oznacza, męczył mnie przez jakiś czas i muszę przyznać, że poruszałam się wtedy jak kaczka...ból straszny -trzymaj się🌼 Wica! Ale się uśmiałam, jejku jak ja Ci zazdroszczę, że masz Maleństwo już w domu, chciałabym mieć już za sobą poród... Dorotka$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ buziolki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: jesli chcesz przyspieszyc do OSTRY sex az bedzie Cie bolalo:) I Goraca kapiel w wannie;););) Gratuluje rocznicy❤️ Co do bolu to...w pracy najgorzej,bo tak to laze.. Spalam popoludniu,powietrze jest strasznie ciezkie burza wisi w powietrzu...Snil mi sie...MOJ SYNECZEK❤️ DO tej pory czuje jego zapach, jak go calowalam i tulilam w ramionach: ale jak zwykle....twarzyczki nie widzialam;) Juz sie nie moge doczekac... Jutro wracamy rano do siebie bo i ja i M mamy do labo na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gości przezyłam, było naprawdę fajnie, myślałam że będę bardziej zmęczona, ale na szczęscie nie :) pogoda super, podobno ma być dziś do 30 stopni :) Aniaania-----> 🌻🌻🌻 mały rusza się anemicznie bo ma mało miejsca już :) :) :) joannaz----->powodzenia na badaniach Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gości przezyłam, było naprawdę fajnie, myślałam że będę bardziej zmęczona, ale na szczęscie nie :) pogoda super, podobno ma być dziś do 30 stopni :) Aniaania-----> 🌻🌻🌻 mały rusza się anemicznie bo ma mało miejsca już :) :) :) joannaz----->powodzenia na badaniach Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak mowi dorotka, nie ma miejsca zeby szalec wiec matka nie szalej :)) dobrze dorota, ze ci sie goscina udala. Ja zaraz spadam na spacerek. Powinnam coprawda brac sie za pisanie pracy, ale odloze to na wieczor albo jutro. Moj chlop zabral laptopa w ktorym jest zainstalowany word, na tym nie mam a nie chce mi sie siedziec przy stacjonarnym, nie mozna nog wyciagnac i pisac w pozycji lezacej. Tak wiec wszystko przez niego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nie uwierzycie co wymyśliłam wczoraj wieczorem. Zmusiłam mojego Męża żebysmy pojechali do Mc Donald\'s. Zamówiliśmy w drive i w drodze do domu po prostu pochłonęłam dwa cheesburegery i loda. Nie mogłam się opanować!!! I nie wiedziałam, że jedzenie może sprawić taką przyjemność:) Mały wczoraj wieczorem troszkę się poruszał, dziś znów nic - pewnie macie rację, że brakuje Mu już miejsca...kurcze, jak ja chciałabym wiedzieć kiedy się zacznie, wciąż o tym myślę!!!! Wica! Czy Ty czułaś coś wcześniej? Wiedziałaś, że to będzie tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Wica masz rację-wina meża po co zabierał laptopa, a ty chęci do pisania miałaś :D :D :D Aniaania---->oj! TAK jedzenie może sprawiać przyjemność (wiem coś o tym). :D A może Twój maluszek jest punktualny i czeka na 18 maja jak to ma w terminie? ale ja pracuje nie ma co ... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadania na dziś wykonane - prasowanie i nowe pranie:) teraz zrobiła sobie kawkę i odpoczywam:) Może tak być, ze Michaś czeka na 18-stego, w końcu rodziców też ma strasznie punktualnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jaka pogoda !!!!!!!!!!!! umieram... :( leze w gaciorach i staniku i mi duszno.. ja chce urodzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet siedziec mi nie wygodnie... tylko leze raz na jednym raz na drugim boku :( zabiore dzis znowu chłopa na spacer wieczorem moze to cos da, bo wczoraj tak zrobilismy i myślalam ze mi puzniej psioche rozerwie... tak mnie bolala, i kilka skurczy mialam wieczorem ale taki co 30, 40 minut i to tylko kilka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Dziewuszki ja to mam takie szybkie pytanko!!A czy któraś z was przed ciążą stosowała może tabletki antykoncepcyjne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowana! Ja stosowałam Harmonet przez kilka lat, zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu, ale wyliczyłam sobie dni płodne i tak trafialiśmy, dodam tylko, że przed tabletkami cykle miałam regularne jak w zegarku i gdy po jakiś trech latach miałam krótką przerwę w stosowaniu również miałam regularne miesiączki. Magda! Ja dziś jak wyszłam na dwór to myślałam, że zdechnę, byłam spocona jak taki szczur, w domu nie czułam, że jest tak ciepło....ale skurczy u mnie brak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana ja tez bralam tabsy : harmonet, novynette, logest i jakies jeszcze jedne, ale mi dłużej poszło zajście bo z rok albo i lepiej, juz nie pamiętam... i przez jakiś czas na uregulowanie cyklu brałam luteine bo moje cykle byłu nieprzewidywalne. aniaania - ja na szczęście skurcze miewam... a co do pogody, to Jacek mnie wieczorkiem do Wawy wyciągnął to wróciłam cała spuchnięta.. a nie było nas ze 2 godziny... miałam straaaszną ochotę na lody czekowiśniowe z maka, ale był tak dziki tłum ze nawet nie było sensu się pchać i zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziś kolejny bardzzo ciepły dzień i bardzo Wam współczuję tych męczarni całe Wasze szczęście że już obie (aniaania i magdar.) jesteście na końcówce, bo podobno całe lato ma być strasznie gorące Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I znowu w nocy nic! Tzn obudziłam się z brzuchem:) W nocy szalała burza - jak ja tego nie lubię, a dodatkowo się boję, głupio, ale najchętniej zaryglowałabym wszystkie okna i schowałabym się pod kołdrą. Mówiłam do Maleństwa, żeby dzisiaj wybił sobie z głowy poród, bo w burzy nie mam zamiaru........Za to dla mojego Męża to jest jedno z najpiekniejszych zjawisk, mógłby siedzieć całą noc przy oknie i patrzeć na błyski i grzmoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko! Podobno już końcówka maja ma być baardzo upalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM na swoje śmieci :)) Witajcie kobiety! Ale się zozpisałyście a Ja nie wiem kiedy Was zdążę przeczytać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird :D witaj i opowiadaj :D aniaania - ja tez bez niespodzianek w nocy, ale spałam tak mocno, ze nawet na siku nie wstawałam... :) co mnie zdziwiło... no mi zostało jeszcze 5 dni do terminu... ciekawe czy Ola sie do niego dostosuje.. :P dziś u mnie też gorąco, ale chyba wylegne z domu, bo nie wyrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Witaj i opowiadaj co się działo jak Cię nie było!! Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×