Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Samopoczucie całkiem dobre, jestem trochę ocięzała ale się nie daje. Zegarek jest elegancki ale wydaje mi się ze do jeansów też pasuje. A moze przypomnij sobie poprzedni jego zegarek i tym się zasugeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - chodzi właśnie o to, że odkąd Go znam On nie ma zegarka, ale od jakiegoś czasu widze, że gdy np sa reklamowane w pismach to przegląda i dlatego chciałam Mu kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,jestem, ale jak wchodze i widze ze pusto,to przeciez nie bede gadac ze soba:( My dzis bylismy na szczepieniu,wylam razem z W.... Wczoraj dalam na noc kaszke W, dzis banana pomemłanego,wsio oki:) Co do glukozy: to u mnie na podstawowym wyposazeniu:classic_cool: Szukamy z malzem domku na Slowacji, jedziemy w lipcu ze znajomymi na 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam lipiec hi hi hi Ja może nad morze a kwatera stoi i czeka a ogólnie to już w kwietniu wybieram się do międzywodzia ale co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W spal od szczepienia do 17:00,przespal 1,5 h karmienie, wybudzilam o na sile....o 18:00 znow zasnal w bujawce, spi do teraz...Sie tylko obudzi,kapiel i lulu.... Szczepionka tak dziala na niego, po poprzedniej bylo to samo...Kolejna w Sylwestra,ostatnia w polowie lutego i..finisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 Przeczytalam,że jeździsz do Międzywodzia a ja co roku jestem w Dziwnowie. Uwielbiam te okolice, chociaż mam strasznie daleko to czekam na to cały rok. A w tym roku jak wszystko pojdzie dobrze to pojedziemy we trojkę z naszą Pati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kawie, a Wy śpicie...ładnie to tak????? a pospałabym sobie...tylko żeby tak Michaś chciał... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie pisze bo nie mam kompletnie czasu ale mysle o was:) i podsylam fotki naszego grubaska:) teraz aktualnie jest na jakby diecie, tzn ma jesc dokadnie co 3h, bo tak to mi sie wydzieral o papu co 1,5-2 i majac dop miesiac z hakiem wazy 6kg!!!!!!!! najgorsze ze herbatki, woda nie dzialaja...no nic pozyjemy zobaczymy, jak narazie walka w toku, ja chyba gorzej to znosze niz on, dzis w nocy przespal 5h, sukces!!! pozdrawiam wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniu_____________zegarki wszystkie są ładne i na pewno pasują moim zdaniem nawet bardziej do jeansów niż gajera. Do garnituru wg mnie pasuje bardziej zegarek na skórzanym pasku niż na srebrnej czy złotej bransolecie:) justyna_______________A to żarłok rzeczywiście. Majka skończy w pon 4 m - ce i waży ponad 7 !!! jaja wielki ten wasz chłop.! Ale nie wygląda na grubasa!Może taka jego uroda?! Będzie wielki i już....Ale fakt jeść powinien co 3 godz a nie częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj urodziła córeczkę moja pasipsijaciółka:) Miała termin na 13. Mała waży trochę ponad 3 kg chyba 140 g, zdrowiutka:) Już nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę:) Maja znów dziś wstała o 7.30 a w dzień to mi sypia po 20 albo 30 min:(:( dlaczego??!!!!!! Kilka nowych fotek zamieściłam. W tym w moich obciachowych włosach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna_____nie mozna modyfikowanego predzej jak co 3 h bo jest za duzo kaloryczne i potem dzieci tyja i...klopoty!!! Oszukuj herbatkami, glukoa etc!!!!Acha i mozesz go oszukiwac tak: wiecej wody, a mniej mleka( np jak dalesz 4 miarki, to 3 etc), swietnie sie sprawdza:) Ja umieram laski,nie wiem co jest...Cala noc nie spalam, poza 2 h:mialam obrzydliwe mdlosci,zawroty glowy(chodzic niemoglam) i tak wstretny bol glowy ze myslalam ze umre... Wlasnie wstalam,M sie W zajmuje, dalej mdlosci.... Nie mam pojecia o co chodzi,na sile zjadlam kawalek chleba aby prochy p/bolowe polknac tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No! zrobiłam badania...wyniki najwcześniej za tydzień..poczekamy zobaczymy... Joasiu--->no co Ty z tymi bólami??? Nie dobrze... Listkaaa---> co chcesz? Fajnie wyglądasz :) JustynkoM---> ucałowania dla Adrianka 👄 Aniaania 🖐️ małoelpsza, doth_s, kasik, wica, magda, oli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa noi małe wytłumaczenie... komp mi padł i dlatego mnie nie było(trzeba było formatować dysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Dorotka - już miałam pytać dlaczego tak rzadko u nas bywasz.... Listka - zdjęcia super, świetne z ukrytą Majeczką, a co do Twojej fryzurki to uważam, ze jest ok, tylko poważniej wygladasz:) jeśli Ci się nie podoba to jedynym pocieszeniem jest fakt, ze szybko odrosną;) Justynka - oczywiście zdjęć znowu nie dostałam, może Dorotka jak zawsze mi prześle??A co do wagi to faktycznie masz co dźwigać, oszukuj Go ile wlezie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien mnie mdli,zero jedzenia,wsio podchodzi pod gardlo a zwymiotowac nie idzie,mroczki w oczach i...ten bol glowy,nic nie pomaga:( Mam dosc na dzis,a gdzie tu noc przede mna.. M sie zajmuje W,wzielam go na rece to zarzucilo mnie na szafe:( Zasrana migrena,mama moja ma to samo,kazala tomograf zrobic aby wykluczyc inne gowna.....ale oskierowaniu moge zapomniec(czysta karta u lekarza) a prywatnie...ponad 1500zl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannyz
Joasiu, o jakich kwoatch za tK ty mówisz? jakie 1500? tomografia głowy to wydak rzedu góra 400 zł!!! I to w w-wie! a przecież u ciebie wszystkie takie tanie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna widze zejakis tajniak-fan tu moj jest;) Piszac cene myslalam o Koszalinie,bo rok temu siostra malza byla pryw robic,wiec zapamietalam;) Dzis juz lepiej,mdlosci poszly,troche glowa mnie boli i ciut zawrotow,ale to pikus w poownaniu z...wczoraj... Najgorszemu wrogowi nie zycze.... Mam nerw,bylam u gina na kontrol po zabiegu a tam kartka ze dzis zamkniete,wrrrrrr A tak mi sie wstac nie chcialo,W grzeczny,mroz na dworze,dupsko mi tylko zmarzlo.... acha,zamiescilam ogloszenie w serwisie niania.pl i odpowiedziala jedna dziewczyna(opiekunka dla Wojtusia), ze ma dziecko,chce dorobic etc-napisalam jej ze ok 10 grudnia wracamy do siebie i chce sie z nia spotkac...A noz widelec, a jak nie to bede miec czas szukac dalej... Ja ja zobacze i bede wiedziala czy moge z nia synka zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - dzieki:) wiedziałam, że na Ciebie zawsze mogę liczyć:)Justynko - na tych zdjęciach, gdzie Adrianek jest w dżinsach wygląda na duzo, dużo starszego!!! Ale macie dorodnego faceta, a jaki przystojniak!!! Mamuśka, Ty już uważaj, bo zaraz pewnie zacznie się kolejka dziewczyn ustawiać;) Joasiu - faktycznie powinnaś to zbadać. A z tym fanem to nieźle ;) Ktoś pilnie sledzi Twoje wpisy chyba... Michaś dziś ładnie spał i to kolejny raz bez rzadnego wspomagacza w postaci czopka:) za to teraz marudzi, bo jest głodny, idę zrobić mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu no sledzi,to juz przeciez....nie pierwszy raz;) Nie mam kasy tyle na to badanie,tzn mam...ale dla dziecka, wiesz jak jest.... A JA ZADNYCH FOT NIE DOSTALAM:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joannyz
oj żałuj kasy na badanie żałuj, 350 zł to nie jest wielki wydatek, zdrowie jest bezcenne - a jak twoje dziecko sierotą zostanie to co???? myslisz, że renta po tobie wystarczy? a gdzie matczyne wychowanie? oj Joasiu, przemysl sprawę, z takimi bólami i zawrotami i wymiotami jednocześnie nie ma żartów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa, podaj maila to Ci wyślę a do osoby na pomarańczowo - dlaczego tak uczepiłaś się Joasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do joannyz pomarań_________________zastanawiam się czy twoje komentarze są wyrazem sympatii i wielkiej troski o naszą joasię czy przeciwnie - antypatii......Czytam i sama już nie wiem czy jest w nich jakiś sarkazm, czy jak napisałam wyżej - troska....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoannyZ
Bo mnie wkurza! robi się z siebie najmądrzejszą, wszystkowiedzącą i co gorsza - wiedzącą wszystko najlepiej! a już zdanie, że dla siebie nie ma kasy, tylko na dziecko, przelało czarę... jak można byc tak nieodpwiedzialnym mając własnie malutkie dziecko???? Wam się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×